Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#640) Kaoru


Kaoru
aktív tag

Szia F-ect$,

Még mielőtt átnyálaztam volna a fórumot siekrült kiszúrnom az aquanautát, mviel úgy terveztem, h teszek egy haladó vizsgát náluk (3 éve csináltam egy alapfokú nauist).

Aztán ha már lúd, akkor legyen kövér és mondtam, h mennék Pagi szigetére. Na msot az alap tanfolyam 33 rongy, felszerlés bérlés 2 napra kb kijön 8rongyból, engem biztos ki kell, h vigyenek horvátokhoz (19 vagyok, se kocsim, se jogsi :)). Neked mennyire jött ki a benzin költség, amikor harmadoltatok (és emnnyire jött volna ki, ha a csja nem vezet össze-vissza ;))
Más, mivel 16 voltam, amikor elvégeztem az alapfokut utánna nem volt nagyon lehetőségem búvárkodni, és ugyan nem említik a honlapjukon, de modtna a srác, h náluk is van 20 merülési limit (na ebből nekem van kb 5-6), ha látják, h jól m1, szerinted eltekintenek a többitől (mármint ha 1x lemegyek velük gyékényesre, igen sokat búvárkodtam már előtte is és korom és alkotom ellenére igen jól teljesítettem már akkor először is - volt 1 feladat, medence feléig elúszni, ott feltankolni levegővel a palackból és a másik feléig elmenni, ezt én és apám tudtuk megcsinálni :)- )

Milyenek az ottani apartmanok?

Wake Up, You are dead! || Wacom Intous4 || http://youtube.com/KaoruHUN

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.