Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-01-12 10:42:46

LOGOUT.hu

Ide írjátok meg a PROHARDVER! lapcsaládon tapasztalt hibákat! (Míg az ötleteket ide!)
⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️Beírás előtt próbáld meg ezt: ⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️
● Kapcsold ki a reklám/scriptszűrést oldalainkon
● Frissítsd le a böngésződet (és ellenőrizd, hogy támogatjuk-e a böngésződet!)
● Engedélyezd a böngészőben a sütik 3. féltől történő elfogadását és nyomonkövetést (így)
● Töröld a böngésződben a sütiket (prohardver.hu, mobilarena.hu, itcafe.hu, hardverapro.hu, logout.hu, gamepod.hu) és a helyben tárolt tartalmat
● Frissítsd az oldalt (CTRL+F5)
● Lépj ki, lépj be
Ha nem megy, akkor riportáld a szükséges adatokkal:
● pontos link a hiba helyéhez
● operációs rendszer és böngésző pontos típusa és verziója
● célszerűen screenshot (képernyőmentés) a hibáról
● a hiba rövid és jól érthető leírása

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3751) lezso6 válasza SUPREME7 (#3750) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Hm, ez valami fura bug, mert ahhoz nem nyúltam, de csinálok rá workaroundot.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#3752) Isual


Isual
veterán

Sziasztok!

Ma nagyjából délután 3 körül eltűnt a LOGOUT-om linkje az avatarom alól fórumban. Amit nem értek... :F
Főleg, hogy mobilarenán és IT Cafén látható.
Szeretném visszakapni PH!-n is ha van rá mód! :D

Egy a lényeg, hogy egészség legyen… meg beteg

(#3753) Bjørgersson válasza Isual (#3752) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Én vettem el, majd ha jól viselkedsz, visszakapod. ;]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#3754) Isual válasza Bjørgersson (#3753) üzenetére


Isual
veterán

Privátban kérném szépen az okot és miértet.
Köszönöm.

(#3755) sz.balazs.95: Azt hittem modi és komolyan mondja. :D

(#3756) lezso6 : Köszi :R

[ Szerkesztve ]

Egy a lényeg, hogy egészség legyen… meg beteg

(#3755) sz.balazs.95 válasza Isual (#3754) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

csak viccelt. :DDD

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#3756) lezso6 válasza Isual (#3752) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Tessék. ;]

Köszi a bugreportot. :R

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#3757) Bjørgersson válasza Isual (#3754) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Hisz még a hivatalos PH! trollface is ott van. :P :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#3758) Isual válasza Bjørgersson (#3757) üzenetére


Isual
veterán

nézte a tököm nah! :D
láttam a mikulás sapkát, egyből azt hittem módi vagy és olvastam a szöveget... most jövök edzésből, alacsony még a vércukrom, pont jókor tréfálkodtál te velem :)

(#3759) sz.balazs.95: Ok, az.
Na én ide se jövök többet. :DDD

[ Szerkesztve ]

Egy a lényeg, hogy egészség legyen… meg beteg

(#3759) sz.balazs.95 válasza Isual (#3758) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

kifogás... :o ;]

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#3760) ClioRS válasza SUPREME7 (#3750) üzenetére


ClioRS
őstag

Nekem is van ez a bug, de csak az Androidos tablet topic-nál.

Bocs, előjött másiknál is....

[ Szerkesztve ]

(#3761) cSuwwi


cSuwwi
aktív tag

Az itt szóltam hozzá kikapcsolására valami megoldást kérnék plshtx
Eddig csak a főoldalon látszott hiába van kikapcsolva, most már minden oldalon (témalistázók, topikok). :(
Az 1-re állítással csak 1 látszik, de a kikapcsolt állapotnál az összes (kb. 30)

[ Szerkesztve ]

Nincs az a tökkelütött hülye, aki ne találna magának valami állást. A bölcs arról ismerszik meg, hogy nem is próbálkozik ilyesmivel. – Bukowski

(#3762) lezso6 válasza cSuwwi (#3761) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Javítva.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#3763) cSuwwi válasza lezso6 (#3762) üzenetére


cSuwwi
aktív tag

Köszi :R

Nincs az a tökkelütött hülye, aki ne találna magának valami állást. A bölcs arról ismerszik meg, hogy nem is próbálkozik ilyesmivel. – Bukowski

(#3764) VIPowER


VIPowER
senior tag

Hiába állítom be hogy az "Kezdő blokk" az utolsó legyen "Fórumhozzászólásoknál", folyton az első oldalra ugrik. Nem tudom hogy csak nálam van e így, de elég idegesítő.

(#3765) Lassú Víz


Lassú Víz
őstag

Mai napon észleltem többször is. Az olvasatlan hozzászólásokat mutató számra kattintva oldalváltás esetén ilyen hibás link generálódik:

http://prohardver.hu/tema/micro_four_thirds/hsz_57101-57150.html#msg57100

A másik, hogy nem arra a hozzászólásra áll rá amelyik az első olvasatlan, hanem oda ahol válaszoltak rá.

A mérnökkel már egy órája vitatkozol valamin, mire rájössz, hogy ő ezt élvezi.

(#3766) ngabor2 válasza VIPowER (#3764) üzenetére


ngabor2
nagyúr

Hasonló hiba, ha nem vagyok belépve, hiába állítom időrendben csökkenőre a fórum hozzászólásait, mindig időrendben növekvőként jeleníti meg. Ha belépek, akkor nincs vele gond.

(#3767) PuMbA


PuMbA
titán

Egy-két napja jött elő, hogy nem tudok kilépni. Ha a kilépésre kattintok, akkor azt írja, hogy a kapott adatok érvénytelenek és bejelentkezve maradok. Ha kitörlöm a cookie-kat, csak akkor nem leszek bejelentkezve. Chrome alatt :)

[ Szerkesztve ]

(#3768) dqdb


dqdb
nagyúr

A topikokban a Téma tudnivalók mellett megjelenik a szerkesztés gomb normál felhasználóknál is a PH-n. Kipróbáltam, legalább a jogosultságkezelés megfelelő (nem engedett hozzáférni), de a gombnak meg sem kellene jelennie.

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#3769) EmberXY válasza dqdb (#3768) üzenetére


EmberXY
addikt

Nálam is megjelenik, eddig nem találkoztam vele...

Szerk.: Kijelentkezve is ott van...

[ Szerkesztve ]

Up the Irons!

(#3770) ClioRS válasza ClioRS (#3760) üzenetére


ClioRS
őstag

Ezzel a 404-es buggal lesz valami egyébként? :U

(#3771) lezso6 válasza ClioRS (#3770) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Nem, ez feature. :U

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#3772) Bjørgersson válasza lezso6 (#3771) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Lezso be like: [link] ;]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#3773) sz.balazs.95 válasza Bjørgersson (#3772) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

:C

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#3774) ClioRS válasza lezso6 (#3771) üzenetére


ClioRS
őstag

Oh, yeah :DDD

(#3775) Edorn


Edorn
aktív tag

Pár napja jelentkezett a probléma, hogy az "Otthoni hálózat és internet megosztás" oldalt nem volt hajlandó betölteni a böngésző...
Ma viszont már a "Steam topic"-ot sem... Alább látható a hibaüzent a fórumrész elérhetőségével:

Mi okozza ezt és hogyan orvosolható?

ui.: Most vettem észre, hogy ez a hiba csak akkor jön elő, ha az "Itt szóltam hozzá" részen kattintok a fórumrész linkjére. Ha a fórumok rengetegén navigálok át hozzá, akkor probléma nélkül betöltődik....

AMD Ryzen 5 5600 3.50GHz AM4, SAPPHIRE RX580 4GB, EX2220 (1920x1080), crucial MX500 SSD, CRUCIAL 16GB Ballistix DDR4 3200MHz, MSI B450 GAMING PLUS | Tárhely, domain: https://nokturn.hu

(#3776) Balathruin válasza Edorn (#3775) üzenetére


Balathruin
veterán

72851-től néznéd a hozzászólásokat, de a 72839-hez akar visszavinni, mert onnantól nem olvastad el. Ez a hiba, írd át az URL-t, ha ilyen van. Most pl a 72851 helyett legalább 72839 kéne.

(#3777) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Patchelve a témás bug. Most jó, ugye?

Illetve az a bug, hogy nem az első hanem második olvasatlan hsz-re ugrik az a HA-ról van? Mert itt a PH!-n jó.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#3778) ClioRS válasza lezso6 (#3777) üzenetére


ClioRS
őstag

Jónak tűnik :K

(#3779) pepe091 válasza pepe091 (#3734) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Ez a bug Prohardver alatt még mindig jelen van. Viszont Mobilarena, Logout, Itcafe, Gamepodnál úgy működik ahogy kell.

(#3780) Lassú Víz


Lassú Víz
őstag

A mellékelt képen az oldalnak az 57156-os hsz-re kellett volna ugrania, helyette a válasz 57158-as hsz előzménye került a fókuszba.

A mérnökkel már egy órája vitatkozol valamin, mire rájössz, hogy ő ezt élvezi.

(#3781) Balathruin


Balathruin
veterán

(#3782) Egon


Egon
nagyúr

Nem tudok kilépni az oldalról: a "kapott adatok érvénytelenek!" hibazüzenet fogad.
Win7, IE11.

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#3783) TaaT


TaaT
veterán

Egy ideje ezt dobja néha ha a friss hozzászólásokra szeretnék ugrani.

Az oldal nem megfelelően van átirányítva

A Firefox azt észlelte, hogy a kiszolgáló olyan módon irányítja át a kérést, hogy az soha nem fog teljesülni.

Give them hell Ukraine!

(#3784) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Lezso megy valami folyamat most is a háttérben? Baromi lassú nálam minden, kivéve az aprót.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#3785) EmberXY


EmberXY
addikt

Nálam a privátok listázásakor néha 503-at dob a rendszer, és ennél a hsz-nél is először...

Up the Irons!

(#3786) Bjørgersson válasza EmberXY (#3785) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Próbáltad már ki- és bekapcsolni?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#3787) EmberXY válasza Bjørgersson (#3786) üzenetére


EmberXY
addikt

Mit? Minden más megy, előtte is, most már utána is...
Ne szórakozzá'... :DDD

Up the Irons!

(#3788) XoZ válasza VIPowER (#3764) üzenetére


XoZ
aktív tag

Sajnos nálam is megvan ugyanez a hiba pár napja. Úgy tűnik, hogy kilépve nem működnek a listázási beállítások.

(#3789) cselt válasza Lassú Víz (#3780) üzenetére


cselt
senior tag

Úgy tűnik mintha csak rákeresne az adott hsz számra és ahol először megtalálja oda ugrik. Elég bosszantó hiba, mert így sokszor rossz helyről kezdem el olvasni a fórumot.

(#3790) nightzone


nightzone
aktív tag

Ebben tudnátok segíteni?

Le vagyok iratkozva az étesítésekről a topikban:

és a kedvenceim között se szerepel a topik :

Az "Itt szóltam hozzá"-ból is töröltem azóta, valamint a kiküldött email-ben lévő linken keresztül is leíratkoztam már 3x. De még mindíg jönnek az értesítők! MIÉRT? Légyszi segítsetek, mert addig félek feliratkozni más topikra is, nehogy ugyanez legyen...thx

(#3791) lezso6 válasza nightzone (#3790) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Pedig nem vagy feliratkozva semmire. Hogy néz ki a mail amit kapsz? Rendes kattintható link van a téma nevével, vagy szöveges link benne?

Többi bug is javítás alatt van, nyugalom. :)

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#3792) nightzone válasza lezso6 (#3791) üzenetére


nightzone
aktív tag

Kattintható, de email kliensben kattintottam. Most megpróbáltam webes felületen is rákattintani hátha az a baja, remélem megoldja. Ha nem majd még írok. Köszi :R

[ Szerkesztve ]

(#3793) unclefucka


unclefucka
senior tag

Lehet, hogy nem jó topic -ba írtam, de akkor ide is "leírom" a problémámat:

"Erről lenne szó."

Ez nekem nyugtalanító.

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#3794) szab.tam


szab.tam
nagyúr

valami 503 gubanc van.

és az előbb egy szép hosszú hsz-om is elment vadászni, még a visszalépéssel sem bírtam megmenteni.
(régen mindig vágólapra tettem az ilyet, csak hozzászoktam, hogy felesleges....)

:(((

****

ez is 503.
viszont ebből vissza tudtam lépni.

***
***

a probléma sorozatos volt, de úgy néz ki, hellyreállt.
csak azért szóltam, mert nem tudom, láttátok-e....

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#3795) lezso6 válasza szab.tam (#3794) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Bocsi, most épp én voltam a hunyó. :B Hatalmas DB-karbantart volt.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#3796) szab.tam válasza lezso6 (#3795) üzenetére


szab.tam
nagyúr

:))

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#3797) csixy


csixy
addikt

Miért nem megy úgy a motor ahogy kellene?

Kert, kütyük,munka,matek,morfondír...ennyi. Szóval ács nem vagyok, de nemrégiben sikerült faragnom egy mőködőképes fogpiszkálót.

(#3798) lezso6 válasza csixy (#3797) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Mert nem vagy bejelentkezve. Még javítás alatt van. :B

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#3799) Delila_1 válasza lezso6 (#3798) üzenetére


Delila_1
veterán

Eddig bejelentkezés nélkül is az általam meghatározott sorrendben látszottak a hsz-ek, most nem. Pár napja áll fenn ez a hiba, és azóta nem kapok értesítést a privát üzeneteimről sem. :(

Programozó: hibás programok megírására és kijavítására kiképzett szakember. Többet ésszel, mint ész nélkül.

(#3800) gbors válasza cselt (#3789) üzenetére


gbors
nagyúr

én is néztem - az az oka, hogy a válaszként hivatkozott hsz elé is kerül egy <A NAME=...> tag, és így azt találja meg először.

Spoken like a true emperor / Spoken like a true conqueror / Spoken like a true... terrorist

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.