Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-01-12 10:42:46

LOGOUT.hu

Ide írjátok meg a PROHARDVER! lapcsaládon tapasztalt hibákat! (Míg az ötleteket ide!)
⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️Beírás előtt próbáld meg ezt: ⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️
● Kapcsold ki a reklám/scriptszűrést oldalainkon
● Frissítsd le a böngésződet (és ellenőrizd, hogy támogatjuk-e a böngésződet!)
● Engedélyezd a böngészőben a sütik 3. féltől történő elfogadását és nyomonkövetést (így)
● Töröld a böngésződben a sütiket (prohardver.hu, mobilarena.hu, itcafe.hu, hardverapro.hu, logout.hu, gamepod.hu) és a helyben tárolt tartalmat
● Frissítsd az oldalt (CTRL+F5)
● Lépj ki, lépj be
Ha nem megy, akkor riportáld a szükséges adatokkal:
● pontos link a hiba helyéhez
● operációs rendszer és böngésző pontos típusa és verziója
● célszerűen screenshot (képernyőmentés) a hibáról
● a hiba rövid és jól érthető leírása

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23363) Viktor0610 válasza MontyCrew (#23362) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Amennyiben nem jelenik meg rendben a felhasználók adatlapja, az jó eséllyel a reklámblokkolód miatt van. Az utóbbi napokban többször felmerült a téma.
Legyetek szívesek az összefoglaló alapján a hiba jelentése előtt kikapcsolt reklám- és szkriptszűrővel is megnézni, jelentkezik-e a probléma!

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

Hozzászólások

(#3301) MaxxDamage


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

1 napja regelt felhasználó (csak nem tiltott le :B ) de megírom neki ezt a lehetőséget, köszönöm Ndruu & Winner_hun ! :R

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#3302) enemy107


enemy107
senior tag

Sziasztok

Moderátort keresek a fórumhoz topikra kattintok, random a hardver apródok és a modik beszélgetését adja be. Úgy tudom egy ideje anonim, és csak a saját postomat láthatnám.
Gondoltam szólok, csináltam képet róla, ha kell privátban elküldöm.

http://cpu-tuning.joruska.com/

(#3303) Winner_hun válasza enemy107 (#3302) üzenetére


Winner_hun
félisten

Már csak az anonim topik ismérveit olvasd át;)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#3304) enemy107 válasza Winner_hun (#3303) üzenetére


enemy107
senior tag

Aha, jogos, bocs. :)

http://cpu-tuning.joruska.com/

(#3305) Outlander


Outlander
őstag

Üdv.

Mobilos nézetben logoutos fórumból miért nem lehet a logout cikkhez ugrani?

Át kell állítani normál nézetre, akkor oda tud ugrani, majd a logout cikknél megint mobilra váltani, ha onnan visszalépek a fórumba akkor megint nem lehet a "fejléccel" a logout cikkre ugrani.
EÉrthető lett? :))
Tehát llogout cikk fóruma mobil nézetben, nincs link magára a cikkre.

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#3306) Janoska26


Janoska26
addikt

Sziasztok! Szeretném jelezni, hogy prohardver alatt a privátok között nem tudok keresni kb 1hete 503-as hiba fogad :R

(#3307) Winner_hun válasza Janoska26 (#3306) üzenetére


Winner_hun
félisten

Csak egy hete? Nekem évek óta ilyen. Sok van, nem bírja a szerver, ez van.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#3308) Janoska26 válasza Winner_hun (#3307) üzenetére


Janoska26
addikt

Azóta ilyen kb amióta nem vagyok Apród, de akkor nekiállok törölgetni, azt hiszem megvan a hétvégi programom :)

(#3309) jozsi252


jozsi252
veterán

Sziasztok

A képen látható hibákkal, a mai nap folyamán non stop találkozok.

katt

Pl a keresésnél is az a zöld pötty, illetve a sok kis sárga kocka. iPhone-ról Safari böngészővel jön elő ez a hiba.

Köszönöm :R

iPhone 13 Pro Max

(#3310) SamSem5812


SamSem5812
újonc

Hali,

Miután összedőlt a rendszerem a régi jelszavamat nem tudtam, vagy 10 x kértem a jelszó pótlását a saját e mail címemre, ám az egyszer sem érkezett meg! Nem kéne ezt a hibát kiküszöbölni? Bosszantó, hogy új "fiókot" kellett nyitnom...

(#3311) Bjørgersson válasza SamSem5812 (#3310) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Keresd meg Kalandort priviben.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#3312) SamSem5812 válasza Bjørgersson (#3311) üzenetére


SamSem5812
újonc

Oké, köszi!

(#3313) SamSem5812 válasza Bjørgersson (#3311) üzenetére


SamSem5812
újonc

Az oldalon vagyok, de Kalandor nevű egyént nem lelek... vagy vak vagyok, vagy értetlen, de így kinek írjak - Kádárnak a felhőbe :-( K..vára szeretném tudni mi itt a bug, továbbá szívesen visszakapnám a régi fiókomat...

(#3314) Dluinet válasza SamSem5812 (#3313) üzenetére


Dluinet
nagyúr

kalandor

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#3315) SamSem5812 válasza Dluinet (#3314) üzenetére


SamSem5812
újonc

Kösz, így már oké! :)

(#3316) xuldar


xuldar
őstag

Biztos vótmá, bár az "apró" és a "hozzászólás" szavakra keresve nem találtam erről semmit.

A PH! fórumban az esetek 99%-ában rendesen működik a jobb oldali hasábban, a topiklistában lévő "x új hozzászólás érkezett" kis ikon. Ha rákattintok, bejön a topik, az oldal tetején kezdődik az utolsó nem olvasott komment. A maradék 1% szerintem a tördelésekből, beszúrt képekből adódik. Az új hozzászólások nálam a topik alján jelennek meg.

Namármost be van téve egy hardveraprós bolt is, ahova szoktak írni. Hiába nyomok az új hozzászólásokra, mindig a hirdetés első oldala (1-200) jelenik meg. Manuálisan kell lapozni kivétel nélkül. Ráadásul 3GHz-es Core2 gépen (ami nem egy lassú darab) kb. 6-8mp-ig semmi mást nem lehet tenni, annyira lefoglalja, amikor az apróra megyek. Vagy lapozok. i5-ön gyors, nem gondolkozik. Az egész Apró nagyon lassú már egy közepes gépen is, Q6600-on is ezt tapasztaltam.

Kérdésem, hogy ha nem működik a PH!-ról Apróra történő átlépéskor az új hozzászólásokra ugrás, akkor minek van? Vagy nem tűnt fel senkinek? Vagy csak nekem ilyen? Ha nem, tervezitek a javítást?
Előre is köszi.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#3317) szab.tam


szab.tam
nagyúr

egy régebbi verziós ie alatt totál szétcsúszott nálam az oldal képe.
többi böngésző ok.
az elmúlt bő egy órában barkácsoltatok valamit? :F
az este még jó volt minden...

(mert ha igen, akkor érthető, de ha semmit, akkor itthon kell szétnéznem.)

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#3318) lezso6 válasza szab.tam (#3317) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

IE mennyi? IE6-7 nem támogatott, nem vagyunk mazochisták. :D

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#3319) szab.tam válasza lezso6 (#3318) üzenetére


szab.tam
nagyúr

annyira, de annyira tudtam, hogy ez a kérdés lesz a válasz. :(((
csak annyit szeretnék tudni, hogy volt most barkács, vagy nem?
tehát, hogy nálatok változott valami, vagy nálam romlott el?

(egyébként 8-as.)

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#3320) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Nem tudom bug-e. A blogtermésben a bevezető néhány szavas szöveg eddig 1 sor volt, lett egy 2 soros:

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#3321) szab.tam válasza lezso6 (#3318) üzenetére


szab.tam
nagyúr

(bocs, nem lecseszni akartalak az előbb, csak már hasonló esetekben többször jött egy egyszerű igen/nem helyett ez...)
:)

mobilarena felől még jó.
így néz ki egyébként.

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#3322) lezso6 válasza szab.tam (#3321) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ctrl + F5. Még mindig szarakodik az a rohadt dns, nem tudjuk még miért. Nálam is pont ma jött be egy pillanatra egy random mobil verzió. Nálad ahogy látom a mobil CSS összeakad az asztalival, szóval cache ürítés megoldja.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#3323) szab.tam válasza lezso6 (#3322) üzenetére


szab.tam
nagyúr

mobilarénás felületről visszamentem.
semmi ürítés.
és már jó. :)

thx. :R

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#3324) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Nem tudok privátot küldeni, "a kapott adatok érvénytelenek" :F Csak szöveg van benne

Benne volt a szövegben, hogy "Erzsébet", enélkül elküldte. :W

Most is csak programkóddal küldi el a hozzászólást, amúgy nem.

[ Szerkesztve ]

(#3325) Winner_hun válasza Jhonny06 (#3324) üzenetére


Winner_hun
félisten

Utána pedig ott volt az utalvány? Mert vannak tiltott szavak, kifejezések amik leírásakor nem lehet elküldeni a szöveget.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#3326) Jhonny06 válasza Winner_hun (#3325) üzenetére


Jhonny06
veterán

Volt, de semmi hibaüzenet, hogy esetleg ez lehet a probléma, találja ki a felhasználó.. :W

(#3327) #24650752


#24650752
törölt tag

[link]
Fent, a pirossal bekeretezett rész nem igazán kerek. Win 7, Firefox 30.0

(#3328) Winner_hun válasza #24650752 (#3327) üzenetére


Winner_hun
félisten

Ctrl+F5 sem javítja meg?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#3329) #24650752 válasza Winner_hun (#3328) üzenetére


#24650752
törölt tag

Tegnap óta helyreállt. Természetesen próbáltam Ctrl+F5-tel, attól sem javult meg és nem csak az Oblivion topikban csinálta a balhét.

(#3330) Rodzser Mór


Rodzser Mór
senior tag

A kereső nem működik fényesen. Ha azt állítom be: keresés mindenben, akkor nem ad találatot. Ha ugyanazt a szót írom és keresés fórumban, akkor ad találatot (természetesen csak a fórumból).

(#3331) Ndruu válasza Rodzser Mór (#3330) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Példa? Mire szeretnél keresni és hol?

Harrrr!!!!

(#3332) Rodzser Mór válasza Ndruu (#3331) üzenetére


Rodzser Mór
senior tag

Pl geekbuying-ra és ZTE V955-re. Akár tesztben, akár fórumban, szóval akárhogy. De nem ad találatot. És még folytathatnám a sort, mikor mi jut az eszembe, amit keresnék.

A fórumkeresö.hu-val mi lett? Az fajinul keresett mindenhol. De egy ideje nem jön be, mintha megszűnt volna.

[ Szerkesztve ]

(#3333) Ndruu válasza Rodzser Mór (#3332) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

A kereső mindig ott keres, ahol éppen vagy.
Ha a Logout címlapján vagy, akkor ott, ha a Mobilarénán, akkor meg ott. Ugyanez igaz a részletes keresőre is.
Ha a fórumban vagy, akkor akkor az összes fórumtéma között keres. Nincs geekbuying topik és V955-ről sincs sem teszt, sem topik, ezért nincs találat.

Nincs mindennek külön topik, de van sok gyűjtőtopik.
Például az online áruházak összefoglaló topikja: Külföldi rendelések: boltok, fizetés, postázás

A fórumkereső egy külső weboldal volt, a PH-tól teljesen függetlenül működött, de már bezárt.

Addig is, ha keresel egy topikot, de nem találod, akkor itt tudnak segíteni.

Harrrr!!!!

(#3334) Bjørgersson válasza Rodzser Mór (#3332) üzenetére


Bjørgersson
félisten

A fórum keresője csak a topikok közt mazsolázgat.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#3335) Rodzser Mór válasza Ndruu (#3333) üzenetére


Rodzser Mór
senior tag

Áhá. Köszönöm.

Én azt gondoltam, hogy nem csak a topikok címeiben keres, amikor fórumban keresek. Hanem a hozzászólásokban is.

(#3336) Drótszamár


Drótszamár
őstag

Az előbb nekem is totál szétesett az oldal mint szab.tam-nál. (nekem naponta többször van 2 külön gépen, Opera 12.10-zel.) Néhány F5 általában megoldja.

Most egy ilyet is dobott az oldal aljára, de még a content részbe, alatta ott volt a footer.

Notice: Constant SITE_LID already defined in /srv/rios/hu/www/lo/rios_r5.php on line 6 és utána random byteok.

( 2b || !2b ) az itt a kérdés...

(#3337) zzolika


zzolika
aktív tag

Az a problémám, hogy nem kapok email értesítést ha új privát üzenetem érkezik.
A beállításokban természetesen be van kapcsolva, hogy minden üzenetről kérek.
Spam mappába sem tette bele.
A nyereményjáték értesítőket és az új fórum hozzászólásokról viszont mindig megkapom.
Azt meg tudom valahol nézni/beállítani, hogy milyen email címre küldi ki az értesítést?
Nem tudom mióta van így (mivel nem sok levelet kapok), régebben működött, 2014.04.14-én már nem.
Vagy csak a RIOS Gépház üzeneteit nem jelzi?

[ Szerkesztve ]

(#3338) pepe091 válasza zzolika (#3337) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

"Vagy csak a RIOS Gépház üzeneteit nem jelzi?"

Így van, azokat nem jelzi.

(#3339) zzolika válasza pepe091 (#3338) üzenetére


zzolika
aktív tag

Köszi, akkor probléma megoldva.
Azt lehet tudni, miért nem? Hogy ne menjen ki sok levél egyszerre?

(#3340) sz.balazs.95


sz.balazs.95
veterán

[link]

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#3341) gyurkikrisz


gyurkikrisz
őstag

IE11 alatt, lassú nettel gyakran (mindig) azt a jelenséget produkálja a fórum, hogy mindent betölt, az oldalsávot, a reklámot, mindent, majd befejeződik a letöltés, és a hozzászólásokat nem tölti be. Konkrétan van egy üres lyuk az oldal közepén. Holnap ha kell, rakok fel screenshotot.

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#3342) sz.balazs.95


sz.balazs.95
veterán

nem tudom, hogy írták-e már, de vagy 10000 helyen látom, hogy a hsz-be szúrt képek feletti szövegsorok gyakran kilométeres távolságra szét vannak húzva.

[ Szerkesztve ]

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#3343) HuMarc válasza sz.balazs.95 (#3342) üzenetére


HuMarc
addikt

Mert kéne egy entert ütni a kép beillesztése előtt.

mint itt szöveg szöveg szöveg szöveg

Ugyanez enterrel.

mint itt szöveg szöveg szöveg szöveg

[ Szerkesztve ]

(#3344) sz.balazs.95 válasza HuMarc (#3343) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

engem mondjuk nem érint, mert én mindig kihagyok egy sort a kép előtt és után. :D
de akkor is zavaró a jelenség.

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#3345) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Ebben a hozzászólásomban nem látszik egy az oldalra feltöltött kép. :F

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#3346) pepe091 válasza Bjørgersson (#3345) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Nálam látszik mindkettő képed: [link]

(#3347) Bjørgersson válasza pepe091 (#3346) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Hmm, akkor úgy néz ki csak velem szórakozik, Ctrl+F5 után sem látom az ittenit.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#3348) sz.balazs.95 válasza Bjørgersson (#3347) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

az nem segít ha a cache-t üríted?
volt már velem olyan, hogy amiatt nem jelenített meg nekem egy képet. :D

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#3349) Bjørgersson válasza sz.balazs.95 (#3348) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Azt csinálja a Ctrl+F5, nem? :D Egyébként érdekes, mert ha a kép linkjét másolom be egy új lapra, úgy látom a képet, csak a hozzászólásomban nem.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#3350) Winner_hun válasza Bjørgersson (#3345) üzenetére


Winner_hun
félisten

Nálam is csak a második kép jön be. Mi az első URL-je?

Másik böngészővel jó, ez az 1. url-je: http://logout.hu/dl/upc/2014-07/14/201012_hxyhkiewrffuzzps_facebook.png

Nekem adblockban a *facebook* szerepel, azért nem jelent meg. Lehet nálad is valami tiltás van.

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.