Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-01-12 10:42:46

LOGOUT.hu

Ide írjátok meg a PROHARDVER! lapcsaládon tapasztalt hibákat! (Míg az ötleteket ide!)
⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️Beírás előtt próbáld meg ezt: ⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️
● Kapcsold ki a reklám/scriptszűrést oldalainkon
● Frissítsd le a böngésződet (és ellenőrizd, hogy támogatjuk-e a böngésződet!)
● Engedélyezd a böngészőben a sütik 3. féltől történő elfogadását és nyomonkövetést (így)
● Töröld a böngésződben a sütiket (prohardver.hu, mobilarena.hu, itcafe.hu, hardverapro.hu, logout.hu, gamepod.hu) és a helyben tárolt tartalmat
● Frissítsd az oldalt (CTRL+F5)
● Lépj ki, lépj be
Ha nem megy, akkor riportáld a szükséges adatokkal:
● pontos link a hiba helyéhez
● operációs rendszer és böngésző pontos típusa és verziója
● célszerűen screenshot (képernyőmentés) a hibáról
● a hiba rövid és jól érthető leírása

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3251) Acula M.D. válasza HuMarc (#3250) üzenetére


Acula M.D.
tag

Sajnos nem oldotta meg a problemat :(

(#3252) Findzs


Findzs
addikt

nem tudom ide tartozik -e azért leírom:

szóval ha a fórum fülre kattintok és a jobb felső keresőbe beírom, hogy 'milyen' nem talál semmit
de pl: a "melyik" szóra pedig igen

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#3253) Ndruu válasza Findzs (#3252) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

[link] + [link] + [link]

Harrrr!!!!

(#3254) Findzs válasza Ndruu (#3253) üzenetére


Findzs
addikt

:R

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#3255) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Tegnap és előtte pár nappal az fogadott hogy a PH-n járkálás közben az itcafé jön be:F

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#3256) Dluinet


Dluinet
nagyúr

Hogyan lehet az bekapcsolni, hogy az e-mail értesítőkben a link mobilos verzióra mutasson?
Egyszer régen nálam működőtt, most sehol nem találom ezt a beállítást.

Ha a mobil böngészőjében megnyitom az oldalt, akkor a mobil verzió jelenik meg, ha az email értesítőben lévő URL linkről nyitja meg a mobil böngészője, akkor a PC-s tartalom jelenik meg, a mobil nézett helyett.

Esetleg tudok valamit állítani a böngészőben?

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#3257) Winner_hun válasza Dluinet (#3256) üzenetére


Winner_hun
félisten

Az egy bug volt mert mindenkinek mobilos link ment. Jelenleg(?) nincs rá beállítási lehetőség.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#3258) Dluinet válasza Winner_hun (#3257) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Néha a jövőbeni lehetőséget mutatják meg a különleges bugok,
Jó lenne egy ilyen opció, de gondolom, ez egy huszadrangú kérdés, és van ennél 100× több, fontosabb dolog a RIOS motorban, így sorra sem kerülne, ennek az opciónak a beépítése. Na mindegy. Túlélem.

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#3259) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Benéztem egy random topikba és ezt dobta fel. Ezmiez?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#3260) Ndruu válasza Bjørgersson (#3259) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Ilyenkor a hozzászólásokba közvetlenül, külső oldalról beszúrt képek okozzák a bajt. A modkerbe linkeld be az oldalt, ahol feldobja ezt és intézkedünk (egyszerűen csak ki kell szedni a képet az adott hozzászólásból).

Harrrr!!!!

(#3261) Bjørgersson válasza Ndruu (#3260) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Gyors voltál, köszi! Elég ha csak a topikot linkelem?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#3262) Ndruu válasza Bjørgersson (#3261) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Elég (azaz pontosabban azt a részét, ahol a hibát észlelted, például ...hsz_1-100.html vagy ...friss.html).

Harrrr!!!!

(#3263) Bjørgersson válasza Ndruu (#3262) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Rendben, köszi!

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#3264) Rimuru


Rimuru
veterán

Késnek az e-mail értesítők, ma reggel kaptam meg tömbösítve a tegnapiakat és azon kívül ma még több nem jött.

Vigyázat, csalok!

(#3265) #24650752


#24650752
törölt tag

Nem tudom, hogy hiba-e, illetve volt-e már, de többször észrevettem, hogy az elmentett kedvenc fórumtémáknál ha jön egy adott topikba több új hozzászólás és abból egyet vagy többet kitöröl egy moderátor (de természetesen marad még új, olvasatlan), akkor eltűnik mögötte az "x új hozzászólás érkezett" értesítő. Mintha elolvastam volna a témát a legutóbbi látogatásom óta, pedig nem kattintottam rá.

[ Szerkesztve ]

(#3266) Integrale


Integrale
veterán

Sziasztok!

Remélem jó helyen járok a problémámmal. Kb 1 hete nem kapok e-mailt a privát üzenetekről. A beállításaim nem változtak.
Csak nálam jelentkezik ez a probléma, vagy egy tudott dologról van szó?

"Bad reklám is reklám too"

(#3267) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Mobil felületen még mindig nem lehet a hírek alá első hozzászólást írni. Nehéz lenne megoldani? :F

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#3268) Bjørgersson válasza Bjørgersson (#3267) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Hagyjátok inkább, borzalmas az egész. Egy része nem működik, egy része hiányzik, a maradék meg kb. arra elég, hogy elolvassam a híreket és megnézzem a priviket... :U

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#3269) Integrale válasza Bjørgersson (#3268) üzenetére


Integrale
veterán

A normál desktop nézet nem jó?

"Bad reklám is reklám too"

(#3270) Bjørgersson válasza Integrale (#3269) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Biztos jó, de nem akarom két nap alatt elhasználni a mobilnetem. :N

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#3271) seniman válasza Integrale (#3266) üzenetére


seniman
addikt

Hasonló cipőben járok én is,ha jön is értesítés,több nap után plusz maga a privát üzenet megírása is egy 5x5cm-es kis lyukban jelenik meg. :F

Nem tudom mi lehet ez,de úgy látszik nem egyedi eset.......

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#3272) fi:zi'k


fi:zi'k
nagyúr

Azt hiszem egyértelműen látható a hiba. FF27 / Win7 Pro

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#3273) föccer válasza fi:zi'k (#3272) üzenetére


föccer
nagyúr

Szintén zenész. Win 7 Home premium, Chrome. Mindkettő friss és ropogós állapotban.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#3274) gaborbol


gaborbol
őstag

Nalam is jelenkezik, W7 pro angol, eredeti, 64 bit IE es FF is hozza:

[ Szerkesztve ]

(#3275) Integrale válasza seniman (#3271) üzenetére


Integrale
veterán

Most reggel 9:30-kor kaptam e-mailt egy privátról, amit tegnap délután 2-kor olvastam már.

"Bad reklám is reklám too"

(#3276) seniman


seniman
addikt

Én is a tegnapiakat kaptam meg az előbb........

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#3277) legiaap


legiaap
nagyúr

Nem tudom jó helyen vagyok-e, de van egy kis gondom.
Ha mobilnetről böngészek akkor totál szét van esve a PH. Wifi-ről minden okés. Kipróbáltam, hogy bejelentkezek PH, MA, IT Cafe, LOGOUT oldaláról de ugyanúgy jelentkezik a hiba ott is. Felvetettem a gondom az iPhone 5S topikban is, mivel azt hittem a telefonom valamelyik beállításával van hiba, de nem.
Kiürítettem a history-t, töröltem a cookie-kat és a data-t, volt HR is semmi sem segített. A probléma másoknál is fenn áll, nem csak IOS rendszeren.
Itt van pár képernyőmentés, hogy fest nálam a dolog: [link]

Lehetne ezzel valamit kezdeni?

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#3278) lezso6 válasza legiaap (#3277) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

A netszolgáltató tömöríti, optimalizálja a HTML / CSS kódot. Ez nem lenne baj, csak ezek szerint használ pár "nem biztonságos" optimalizálási eljárást is, ami széthullott oldalt eredményez. Szolgáltatónál kell utánanézni, hogy hogyan lehet kikapcsolni ezt a tömörítést, sajnos mi nem tudunk vele mit kezdeni. :(

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#3279) jooker82 válasza legiaap (#3277) üzenetére


jooker82
nagyúr

Nekem is ugyanezt csinálja,vodafonos vagyok.
Androidon a dolphin HD-t használom.
És a youtube,meg a facebook asztali nézete sem a legjobb,széthullik darabokra,a tapizást nem mindig érzékeli. :( Ja és wifin,nekem is okés. Te melyik szolgáltatónál vagy?

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#3280) pepe091


pepe091
MODERÁTOR

Valami gubanc van/volt a szerverekkel, mert nem lehet/ett se privátot, se új hozzászólásokat írni, mert 503-at dob/ott.

Mindez kb 20.10 és 20.34 között volt.

[ Szerkesztve ]

(#3281) jooker82 válasza pepe091 (#3280) üzenetére


jooker82
nagyúr

jaja,néha előfordul :)

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#3282) moli.hu


moli.hu
őstag

egy szep talalatom van:

gondolom itt mindenhol a mobilarena-logonak kellene szerepelnie, hisz a content ott van



nem azt a $site valtozot hasznaljatok, amelyiket kene

(#3283) moli.hu válasza moli.hu (#3282) üzenetére


moli.hu
őstag

marmint a $site helyett a $row["site"] -ot kell

(#3284) vond


vond
MODERÁTOR

Az első észrevételemet egyből sikerült rossz helyen megejtenem.
Elnézést! :B

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#3285) RetepNyaraB


RetepNyaraB
veterán

Sziasztok, nem feltetlenül bug, de nem talaltam megfelelö topikot:

valtozott-e a szerver nyugat fele iranyulo savszelessege, beallitasai, tudomisen..?
Egy hete kb. a teljesen hasznalhatatlan kategoria Nemetorszagbol. Tizszer kattintok, mire hajlando valamit csinalni - mar amennyiben, mert fele reszben csak frissit-frissit es nem törtenik semmi. Mas oldallal nincs problema, mielött megkapom a virus, tört Win (nem az), stb. temakört.
Ja igen: Chrome-ot hasznalok, amely magaban is eleg idegesitö az utobbi idöben (sok oldalnak van problemaja vele), de meg mindig a leghasznalhatobb szamomra.

Elnezest, ha rossz helyre irtam. Majd kijavitotok :ördögszarvas szmajl:

ui.: Na tessek; most pl nem eszi meg a szmajlikat, hiaba kattintgatok :fejet falba verös szmajl:

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#3286) szab.tam


szab.tam
nagyúr

a ph felől beléptem.
engedte, de a jobb oldali sáv ugyanúgy maradt.
mintha újból kérné a belépést, nincsen beállítás, kedvencek, utolsó hsz-ok.

ha ezen belépés után átmegyek egy lapcsaládbeli másik fórumra, ott minden ok és látható.

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#3287) Bjørgersson válasza Bjørgersson (#2933) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ezzel tényleg nem akartok semmit csinálni?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#3288) Ndruu válasza Bjørgersson (#3287) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

A kilépés linkre nyomva mindenhonnan kiléptet a rendszer, ez ha jól tudom, direkt van így.

Harrrr!!!!

(#3289) Bjørgersson válasza Ndruu (#3288) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Szerintem félreértetted. :) Például délután voltam egyik cimborámnál, beléptem két percre megnézni, hogy van-e új üzenetem. Belépés előtt bepipáltam az alsó kettőt. Közben ugye az itthoni gépen és telefonon is be voltam jelentkezve, a gépen az első kettő volt bepipálva, a mobilnézeten meg nincs mit pipálni, mégis ahogy beléptem, a másik két eszközről kijelentkezett automatikusan.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#3290) szab.tam válasza szab.tam (#3286) üzenetére


szab.tam
nagyúr

megjavult.

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#3291) DigitXT válasza Bjørgersson (#3289) üzenetére


DigitXT
félisten

Szerintem te érted félre: azt írod, 2 percre léptél be. Mi történt 2 perc után?
(Olyankor még magától nem léptet ki.:N) Rákattintottál a kilépés gombra?
Mert ha igen, akkor ennyi volt. Az kivág mindenhonnan pipáktól függetlenül.
(Azt mondják, ez nem bug, hanem feature. Régebben mondjuk jobb volt.:DDD)

(#3292) Bjørgersson válasza DigitXT (#3291) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ja, igen. :DDD Na mindegy, szerintem ez így elég idétlenül van megcsinálva. Jobb lenne, ha a kilépés csak az adott eszközről dobna ki és a beállításoknál lenne valami olyan opció, hogy kilépés mindenhonnan. :)

[ Szerkesztve ]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#3293) DigitXT válasza Bjørgersson (#3292) üzenetére


DigitXT
félisten

Régen a kilépésnél is volt egy pipa, és ott választhattad, hogy ezzel
a kilépéssel nem lépsz ki más böngészőből. (Ez szűnt meg sajnos.)
A belépésnél lévő pipa (ugye eddig is volt!), csak az arról szól, hogy
a belépés pillanatában kivág-e a többi bejelentkezésedből, vagy sem.

Elvileg workaround lehet, hogy a cimbinél is privát módban lépsz be,
és akkor nem kell explicit kilépni, mert a privát mód nem jegyzi meg
a sütit, ha jól tudom.:B Még nem próbáltam: nekem is így javasolták.

[ Szerkesztve ]

(#3294) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Válaszoltam egy privátra és a végén a mobil felület jött be.

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#3295) lorcsi


lorcsi
veterán

ha notiról wifin prohardverezek minden felületre külön be kell lépnem és hiába ikszelem be, hogy időkorát nélkül tartson belépve akkoris ki dob (minden mást is beikszeltem már..hiába)
több hálózaton más-más routernél is ugyanez a helyzet

miért ?

(#3296) Ndruu válasza lorcsi (#3295) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

A böngésződben a sütiket (harmadik féltől származókat is) engedélyezni kell.

Harrrr!!!!

(#3297) neduddki


neduddki
nagyúr

HI!

ebbol hogy lett ketto? tudtommal csak a szerkesztes gombot nyomtam

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#3298) MaxxDamage


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Sziasztok,

Szeretném jelezni, hogy privátot én látom, de aki rámírt az a válaszaim nem látja. /ha kell adok nevet is/

:R

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#3299) Winner_hun válasza MaxxDamage (#3298) üzenetére


Winner_hun
félisten

Nem tiltott le téged? A privát levelezései legvégét nézze meg, ott vannak a letiltott személyek.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#3300) Ndruu válasza MaxxDamage (#3298) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Valószínűleg véletlenül letiltott. A privát listájának legvégén keresse meg a nevedet és nyomjon rá az engedélyez gombra.

Nevet hiába adsz, a privátok magánlevelezésnek minősülnek, a két érintett félen kívül senki más nem lát bele a levelezésekbe.

Harrrr!!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.