Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-01-12 10:42:46

LOGOUT.hu

Ide írjátok meg a PROHARDVER! lapcsaládon tapasztalt hibákat! (Míg az ötleteket ide!)
⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️Beírás előtt próbáld meg ezt: ⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️
● Kapcsold ki a reklám/scriptszűrést oldalainkon
● Frissítsd le a böngésződet (és ellenőrizd, hogy támogatjuk-e a böngésződet!)
● Engedélyezd a böngészőben a sütik 3. féltől történő elfogadását és nyomonkövetést (így)
● Töröld a böngésződben a sütiket (prohardver.hu, mobilarena.hu, itcafe.hu, hardverapro.hu, logout.hu, gamepod.hu) és a helyben tárolt tartalmat
● Frissítsd az oldalt (CTRL+F5)
● Lépj ki, lépj be
Ha nem megy, akkor riportáld a szükséges adatokkal:
● pontos link a hiba helyéhez
● operációs rendszer és böngésző pontos típusa és verziója
● célszerűen screenshot (képernyőmentés) a hibáról
● a hiba rövid és jól érthető leírása

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23363) Viktor0610 válasza MontyCrew (#23362) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Amennyiben nem jelenik meg rendben a felhasználók adatlapja, az jó eséllyel a reklámblokkolód miatt van. Az utóbbi napokban többször felmerült a téma.
Legyetek szívesek az összefoglaló alapján a hiba jelentése előtt kikapcsolt reklám- és szkriptszűrővel is megnézni, jelentkezik-e a probléma!

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

Hozzászólások

(#3051) Jorus válasza Heskey E. (#3050) üzenetére


Jorus
nagyúr

Teljesen okés.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#3052) Heskey E. válasza Jorus (#3051) üzenetére


Heskey E.
tag

Na akkor megyek és jól hozzászólok néhány témához., köszi. :)

A feleségem azt állítja, hogy bármikor megver a Scrabble nevű játékban. Azért ahhoz nekem is lesz egy-két szavam!

(#3053) HuMarc


HuMarc
addikt

Zárójelbe került a Logout blog? Legalábbis Logout alatt. :F

[ Szerkesztve ]

(#3054) bul07


bul07
nagyúr

Érdekes dolog van nállam, a Moderátort keresek a FÓRUMHOZ! fórumrészben nem láttom csak a Téma összefoglalót meg az első hozzászólást.

Egyedi hiba nállam vagy másnál is ilyen?

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#3055) Jorus válasza bul07 (#3054) üzenetére


Jorus
nagyúr

Anonim topic lett.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#3056) HuMarc válasza bul07 (#3054) üzenetére


HuMarc
addikt

Bizony, anonim topik lett. Hogy ez mit jelent, arról ITT olvashatsz. Egyébként az aprós modker már régóta anonim :)

(#3057) bul07


bul07
nagyúr

Igen ez zavarhatott meg , mert az újba még nem jelentettem semmit így nem is tudom olvasni

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#3058) psyho85


psyho85
aktív tag

Bugrep, remélem jó helyre: ha ITT a 23. hozzászólásnál, a válaszra kattintok, a bejelentkezési ablak jön fel, email/jelszó beírása után is, végtelen ciklusban. Minden más hozzászólással kapcsolatosan minden működik (new/reply/private), ez az egy nem.

[ Szerkesztve ]

Álmában nagy folyó volt, de amikor felébredt, maradt kis patak. S csak csordogált tovább, mint könny az arcon, az óriás fák alatt.

(#3059) lezso6 válasza psyho85 (#3058) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Rajta vagyok. Nálam is előfordult egy privát küldésénél tegnap, meg ma másnál új hsz-nél.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#3060) jozsi252


jozsi252
veterán

Sziasztok

Teljesen random módon jön elő hogy iPad4-en olvasok 1 cikket, majd megakarom tekinteni a hszeket de nemtudok rámenni. Csak akkor tudom megnézni ha a forumba rákeresek arra a cikkre. Tapasztaltatok már ilyet?

iPhone 13 Pro Max

(#3061) TamasM


TamasM
csendes tag

Sziasztok,

Thunderbird-del olvasom a hardverapro rss csatornajat de par napja megallt.
Validaltattam vele az oldalt, de a következő hibát jelzi:

This feed is valid, but interoperability with the widest range of feed readers could be improved by implementing the following recommendations.
line 412, column 2: Missing atom:link with rel="self" [help]

Megnéznétek?

Köszönöm

(#3062) Fire/SOUL/CD


Fire/SOUL/CD
félisten

Ennyire régen azért nem volt az utolsó hozzászólásom... :DDD
Úgy állt elő a helyzet, hogy nem voltam bejelentkezve, egyből a válasz-ra nyomtam, miután jött a bejelentkező képernyő, bejelentkeztem, jött a hsz szerkesztése, megírtam, leokéztam, a hsz megjelent az érintett topikban, de az a fals szám is (mely ikonra kattintva egy 2011-es hsz-hoz ugrik) :DDD

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#3063) Fire/SOUL/CD


Fire/SOUL/CD
félisten

Gondolom ez sem természetes. 2 hsz-ból enyém a 192. ;]

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#3064) HuMarc válasza Fire/SOUL/CD (#3063) üzenetére


HuMarc
addikt

De, természetes. A linkelt topik anonim topik lett.

MÁS: LaciCRM arcképének domain-je olyan, mintha egyéni arckép lenne, pedig nem az, hanem szabadon választható. Ha jól emlékszem, akkor lett egyéni, amikor mikulássapkát kapott, de azóta senki sem állította vissza normálisra, így Ő nem tud arcképet változtatni. Ő az Azonnali kérdések órája topikban kérdezett rá, gondoltam jó lenne leírni ide is, itt több olyan ember láthatja, aki tud is tenni valamit ellene :)

(#3065) Fire/SOUL/CD válasza HuMarc (#3064) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Á, remek. Kösz a felhomályosítást.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#3066) batai15


batai15
félisten

Sziasztok! én nem tudom mivan mostanában az oldallal.
de ha link beszúrása menüpontal linkelni akarok valamit , akkor az egész szöveg linké válik, meg duplázza a karaktereket . utána mindíg szerkesztem a hszt , de akkor is ezt csinálja, pedig eddig nem volt gondom vele.

[ Szerkesztve ]

(#3067) Ndruu válasza batai15 (#3066) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Nálam abszolút jól működik, több gépről és tabletről is.

Próba link
Próba link 2

Próbáld ki egy másik böngészővel, vagy esetleg egy másik gépen. Működni fog.
Ha rossz lenne, akkor már rengetegen jelezték volna.

Harrrr!!!!

(#3068) batai15 válasza Ndruu (#3067) üzenetére


batai15
félisten

Köszönöm! megpróbálom majd reprodukálni.

(#3069) batai15 válasza batai15 (#3068) üzenetére


batai15
félisten

[link]
Nekem ezt csinálta . Több alkalommal újra szerkesztettem és törölgettem újra linkeltem, de valamiért önkényesen { } jelek közé sokkal több szöveget beszúrt.

(#3070) Ndruu válasza batai15 (#3069) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Valami rossz a böngésződben, nem tartja meg a kijelölést, ha elé szúrja be a linket.
A linkelt hozzászólásban vannak fura dolgok, mint például link a linkben, ezt nem tudja értelmezni a motor, ezért alakítja át a nem megfelelő részt ()-essé.
A Próba nevezetű topikban próbálkozhatsz kedvedre, de szerintem a böngésződdel van gond.

Harrrr!!!!

(#3071) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Mostanában olyan dolog fordul elő velem, hogy ha a fórumot és az oldalakat mobil nézetből böngészem, akkor ha az új hozzászólások számára rábökök, akkor pc-n ugyanúgy ott maradnak az új hozzászólások számai, sőt az azóta keletkezett posztok számát is hozzáteszi. Extrémebb esetben olyan is előfordul, hogy pl a T-mobile topicot ha böngészem naponta mobilról (Opera mini, Chrome) akkor pc-n azt mutatja hogy 29 ezer új hozzászólás van. Ez mitől lehet?

Live-Die-Respawn

(#3072) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

szerk: user error volt bocsanat.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#3073) Agathor


Agathor
újonc

Sziasztok!
Megpróbáltam egy levelet írni a problémámról a rendszergazdának, de sajnos 2x is hibaüzenetet dobott vissza (gondolom megszűnt az e-mailcím, ami a súgóban van), ezért ide írom meg a problémámat:

Az történt, hogy 2 héttel ezelőtt pénteken megváltoztattam az e-mail címemet, mert a régit már nem használtam. De sajnos szerdán se jött meg a megerősítő e-mail, ezért megpróbáltam jelszó pótlással megoldani a dolgot, de erről se kaptam e-mailt egyik fiókomra se. Azóta sajnos nem tudtam belépni, ezért most csináltam egy újat.
Felhasználónevem: mustang08

(#3074) Ndruu válasza Agathor (#3073) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Ezt olvasd el, csináld végig és a folyamat végén elvileg (másnak sikerült) megkapod a jelszavadat is.

Hmm, a rendszergazda mail címe el van rontva, majd szólok, hogy ezt javítsák ki.

Harrrr!!!!

(#3075) mustang08 válasza Ndruu (#3074) üzenetére


mustang08
aktív tag
LOGOUT blog

Kösz, ez megoldotta a problémámat. Egyébként honnan tudtad, hogy outlook-os vagyok? :)

(#3076) Ndruu válasza mustang08 (#3075) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Mert a többi levelezővel eddig nem volt ilyen gond, valamint moderátorként látom a címedet.

Harrrr!!!!

(#3077) asvald


asvald
senior tag

Heló !
Hát nem tudom ,hogy hova írjak , így merészkedek ide ,bocsi!
Azt vettem észre az elmúlt 15percben , hogy magától kiléptet 2x is rendszer böngészésközben
Esetleg ez bug? vagy valaki belépett a fiókomba , bár az utóbbit kétlem , mert más nem tudja se az emailom se a jelszavam ...

[ Szerkesztve ]

A rossz szándékkal mondott igazság, többet árt, mint bármely hazugság!

(#3078) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Mobil nézetnél a hozzászólás szerkesztésére nincs 15 percnyi idő. Miért? Direkt van így vagy ez valami bug?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#3079) föccer


föccer
nagyúr

Új HA-ról keveredtem vissza az alapelveket leíró oldalra.

Nyomtam egy xhtml validálást az oldal jobb felső sarkában, aminek az alábbi lett az eredménye:

Teljes képet feltettem ide: [link]

Win 7 Home premium Chrome 27.0.1453.110 m

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#3080) Formaster válasza Winner_hun (#3078) üzenetére


Formaster
addikt

Nem csak 5 perc a szerkesztési idő?

(#3081) föccer válasza Formaster (#3080) üzenetére


föccer
nagyúr

5 perced van, hogy megnyisd szerkesztésre, utána 15 perced van a szerkesztés befejezésre.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#3082) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Üdv! 3 hétig nem léptem be a saját gépemről, úgy mint addig szinte naponta, és most csak, amikor visszaolvasnám a megjelent cikkeket a Címlapon a Minden fülön, akkor csak egyszer tudok Még több-et kérni:

aztán

egy fokkal bajosabb lenne így visszanéznem :)

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#3083) Chereiose025


Chereiose025
újonc

Sziasztok!
Elég nagy problémám lenne.
A régi fiókommal lenne probléma. Tegnap át írtam a belépési e-mail címet egy másik email re, valamint a publikust is. A rendszer eztán kiléptetett, s nem engedett belépni. Se a régi email el, se az újjal, a jelszót nem változtattam, tehát nem a jelszó a gond, hanem az email. Ezzel teljesen össze zavartam a fiókot, vagy most mivan? A régi fiókom felhasználóneve: Chereiose
belépési email: [moderálva]@hotmail.com---> ez az új amire át írtam

Tudnátok segíteni? :U :R

[ Módosította: 7 ]

Nagy pénz, nagy foci, kis pénz, kis foci.

(#3084) 7 válasza Chereiose025 (#3083) üzenetére


7
addikt

Ezt olvasd el. :)

Minden mailváltoztatásnál kapsz egy új randomgenerált jelszót az új címre, azzal tudsz belépni. A hotmail valamiért spamlistára tette a prohardver.hu domaint, így oda nem érkeznek meg a levelek.

[ Szerkesztve ]

(#3085) tkesy


tkesy
őstag

Csak azt szeretném megkérdezni, hogy a logout nak van mobilos oldala? Mert kilépéskor mindig átirányít arra, de sosem tölt be.
de hasonló a helyzet ha mobilos verzióban a kedvenceket kérem le utoljára, majd ki szeretnék lépni. Akkor is egy olyan oldalra visz, ami nem létezik.

A másik kérdésem, hogy normális az, hogy belépek mondjuk az It cafe oldalán (mobilos nézetben) majd amikor átmegyek a logout ra, (pc s nézetben) úgy tesz mintha nem lennék bejelentkezve...

[ Szerkesztve ]

>>>> The Truth Is Out There - I Want To Believe <<<<

(#3086) Drótszamár


Drótszamár
őstag

Udv.

Android 4.1, es dolphin browser 10.0.0

Belepeskor ezt kapom: A kapott adatok érvénytelenek!

Gyari browser alol be tudtam lepni. Mi a gond? Latszik esetleg a logban? Hianyzik valamelyik mezo?
Kuldenek hibajelzest, de nem tudom mi a gond.

Elore is koszi a segitseget.

( 2b || !2b ) az itt a kérdés...

(#3087) 7 válasza tkesy (#3085) üzenetére


7
addikt

- Nincs.
- Ürítettél sütiket?

(#3088) erdoke


erdoke
titán

Jól sikerült ANUS reklám...

A legjobb aláírás a héten

(#3089) lezso6 válasza erdoke (#3088) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Egy jól sikerült gyorsítótár ürítés megoldja.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#3090) erdoke válasza lezso6 (#3089) üzenetére


erdoke
titán

Megoldódott magától. Szomorú lennék, ha az általad javasolt funkció után kellene turkálnom.

A legjobb aláírás a héten

(#3091) lezso6 válasza erdoke (#3090) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Nem az oldal baja az, hogy a böngésző bugzik.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#3092) erdoke válasza lezso6 (#3091) üzenetére


erdoke
titán

Persze, ezt felfogtam. Lassan a WebKit az új IE...

A legjobb aláírás a héten

(#3093) tkesy válasza 7 (#3087) üzenetére


tkesy
őstag

-oké,
-igen, szoktam..
most ismét kipróbáltam, be vagyok lépve mobilos/normál nézetben a ph-ra, de mikor átmegyek a logoutra, és írni szeretnék újra be kellene lépnem... Ha simán nyomok egy vissza gombot, akkor ismét úgy veszi, hogy már be vagyok jelentkezve..

és belefutottam egy olyanba is a logoutos cikkem írásakor hogy ha oldalcimben van egy & jel, akkor a szerkesztések során mindig hozzákerul egy amp; szótag... egészen addig rakosgatja bele mig el nem éri az 50 karakteres limitet.

[ Szerkesztve ]

>>>> The Truth Is Out There - I Want To Believe <<<<

(#3094) 7 válasza tkesy (#3093) üzenetére


7
addikt

Elnezesedet kerem, nekem is sikerult reprodukalni a jelenseget ugy, ahogy leirtad. Nem tudom, hogy szandekos-e, de feltetelezesem szerint nem.

Az &-re emlekszem, a legujabb USA-s cikked olvasasakor en is lattam, kijavitottam.

(#3095) sztanozs


sztanozs
veterán

A blogout topic-ok direkt nincsenek benne az aktív topic-ok témák listájában?

[ Szerkesztve ]

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#3096) Ndruu válasza sztanozs (#3095) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Benne vannak.

A képen látható harmadik és az utolsó bejegyzés például Blogout téma.

Még a Logoszférás blogok is bekerülhetnek az aktív témák közé.

Harrrr!!!!

(#3097) sztanozs válasza Ndruu (#3096) üzenetére


sztanozs
veterán

Vazz tényleg - lehet, hogy annyira aludt a LO, hogy egy topic sem volt az első oldalon, vagy tényleg én vagyok vak :R

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#3098) Kampó


Kampó
senior tag

Hali remélem jo helyre irok a gondjaimmal:R:R Ugye email értesítőt kapok ha van privátom itt hardveraprón.. többször előfordult hogy kaptam akár 4-5 emilt is de a privátok sehol.. Mit lehet tenni ilyenkor?? köszi elöre is:R:R

AMD volt AMD van AMD lesz

(#3099) Teréz Atya


Teréz Atya
senior tag

Helló,

nem tudok semmit sem változtatni az adatlapomon mert, idézem:

A megadott belépési e-mail cím hibás!

Bejelentkezni is csak 5X-re tudtam.

A hedonizmus egyetlen elfogadható formája a kvadkopterezés! - koptergeza.blog.hu - www.youtube.com/channel/UCLtnLDubykhLEvDX0ZVUM8w - www.facebook.com/koptergeza

(#3100) adi mester


adi mester
tag

Sziasztok!
Belefutottam egy hibába, vagy legalább is nekem hibának tűnt...:

Ha a konzolok alatt rákattintok a WIN-re, akkor egy külsős oldalra dob. Valószínűleg ez egy bug a rendszerben, majd nézzetek utána. (ha nem az, akkor elnézést, de ez már sok reklám lesz :DDD)
Üdv.

Csak két közönséges herkentyű husi, de ha egy bajnok tudásával szakértő módon hajítjuk el: "Ez a jegy a fájdalomba, csak odaaaa :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.