Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-01-12 10:42:46

LOGOUT.hu

Ide írjátok meg a PROHARDVER! lapcsaládon tapasztalt hibákat! (Míg az ötleteket ide!)
⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️Beírás előtt próbáld meg ezt: ⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️
● Kapcsold ki a reklám/scriptszűrést oldalainkon
● Frissítsd le a böngésződet (és ellenőrizd, hogy támogatjuk-e a böngésződet!)
● Engedélyezd a böngészőben a sütik 3. féltől történő elfogadását és nyomonkövetést (így)
● Töröld a böngésződben a sütiket (prohardver.hu, mobilarena.hu, itcafe.hu, hardverapro.hu, logout.hu, gamepod.hu) és a helyben tárolt tartalmat
● Frissítsd az oldalt (CTRL+F5)
● Lépj ki, lépj be
Ha nem megy, akkor riportáld a szükséges adatokkal:
● pontos link a hiba helyéhez
● operációs rendszer és böngésző pontos típusa és verziója
● célszerűen screenshot (képernyőmentés) a hibáról
● a hiba rövid és jól érthető leírása

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23363) Viktor0610 válasza MontyCrew (#23362) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Amennyiben nem jelenik meg rendben a felhasználók adatlapja, az jó eséllyel a reklámblokkolód miatt van. Az utóbbi napokban többször felmerült a téma.
Legyetek szívesek az összefoglaló alapján a hiba jelentése előtt kikapcsolt reklám- és szkriptszűrővel is megnézni, jelentkezik-e a probléma!

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

Hozzászólások

(#11901) tydi válasza Viktor0610 (#11900) üzenetére


tydi
újonc

köszi... az új hirdetések volt beállítva a rendezésnél, átállítottam a frissítettekre, így ok. Nem tudtam, hogy ez már így van, régebben nem úgy volt, hogy oda tette a lista elejére az újakkal egyben? most ha ez külön lett bontva(frissítettek/újak/stb) akkor mindig állítgassam ha azt v azt szeretném megnézni? Biztos csak számomra nem logikus dolog ez...

(#11902) DJ. Ru$y válasza tydi (#11901) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Sarkított példa: Ha annyian upolnak, hogy te felteszel egy hirdetést és jön 20 UP szinte utána, akkor a te hirdetésedet nem fogja senki látni. Ellenben, ha valaki rendszeresen jár HA-ra és valamire vadászik ő át fogja tenni az újakra és azt nézi, hogy mit tettek fel az elmúlt X órában, amit ő még nem látott.

Teljesen logikus, szerintem.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#11903) SeniorTilla válasza V/ (#11895) üzenetére


SeniorTilla
veterán

Gondolom azért, hogy ne tudjon boldog-boldogtalan értékelést leadni. A vásárlás létrejöttét vagy létre nem jöttét vissza kell igazolni a vaterán vagy ebay-en is, és akkor adható le az értékelés is. Ha nem volt váráslás, akkor nehéz mit értékelni. Nyilván lehet, hogy a vevő vagy az eladó nem volt alkalmas arra, hogy létrejöjjön a tranzakció, de melyik? Nekem mint eladónak több olyan (nem)vevőm is van, akinek negatívat adnék, mert megrendelt egy terméket, amit aztán nem vett át. Ezt sem lehet, max. beírhatom a megfelelő topicba, hogy ne bízzatok ebben a vevőben. És? Semmi nem történik. Negatív értékelést nem kezdeményezek, mert akkor ő is negatívat fog adni bosszúból, pedig nem én, hanem ő volt az, aki miatt meghiúsult az üzlet. De ezt ki és hogy döntse el, ami igazságos is?

Jó lenne rá valami megoldást találni.

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#11904) scream


scream
veterán

Hali!

Próbáltam nem premium tagként nicknév változtatást venni, de se bankkártyával se PayPallal nem sikerül, amikor a fizetési oldalra kéne hogy dobjon egyszerűen a profilomra redirectel egy HTTP 302-vel.

Ötlet esetleg? :F

(#11905) mukurisho válasza tydi (#11898) üzenetére


mukurisho
tag

nálam is ez van.
Megtörténik az UP, levonja a lehetőségek közül, de a termék listában nem sorolja előre és a dátumot sem írja oda, hogy mikor lett UP-olva.

(#11906) Ndruu válasza mukurisho (#11905) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Pedig ott van, előresorolta a rendszer és a hirdetésnél is írja, hogy mikor.

A probléma nálatok van, a rendezést állítsátok át frissítettek alapúra.

Harrrr!!!!

(#11907) FrozenThrone


FrozenThrone
aktív tag

Azt írj van 4 értékelésem, de ha rákattintok egyet se látok ami aktív lenne, csak már lezártak vannak?! :F

"Abban az egyetlen percben benne volt életem minden boldog pillanata."

(#11908) MC_Roland

Apache Server at hardverapro.hu Port 443

win7 pro mindegyik böngészővel..

naponta 10-15 x

Üdv : Roland, Felújított prémium kategóriás monitorok,számítógépek,laptopok MONITORCENTER www.monitorcenter.hu

(#11909) dana79


dana79
csendes tag

Hello!

Üzenetkezelési hibát szeretnék jelezni.
Még a régi Hardveraprón be volt nekem állítva hirdetés értesítő. Jött is bőven üzenet. Több száz üzenet volt a Hardverapró üzenetváltásban.
Amióta megy az új oldal, viszont nem tudtam belépni a Hardverapró privát üzenetekbe. A következő hiba jelent meg:

504 Gateway Time-out
Az szerver az oldal betöltése közben időtúllépést észlelt.
A szerverek valószínűleg túlterheltek. Próbáld újra kicsit később.
debug kód: rB1QWrq64lMIGul-tUSWYFk

Megpróbáltam több gépen, telefonon, több böngészőn, több operációs rendszeren. Sikertelenül.
Törölni sem tudtam a az üzenetváltást. Ugyanaz a hiba.
Legutóbb letiltottam, de már nem tudom visszaengedélyezni sem. "Tiltás feloldása" Kattintás után kicsit tölt az oldal, de semmi reakció.

Ha lehetne valahogy, tudná valaki törölni az összes Hardverapró-val váltott üzenetváltásomat? De csak azt persze. Esetleg a tiltást feloldani?

Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#11910) dana79 válasza dana79 (#11909) üzenetére


dana79
csendes tag

Itt egy hasonló próbálkozás erre a linkre kattintva:
https://hardverapro.hu/privat/hardverapro/listaz.php?offset=0

[ Szerkesztve ]

(#11911) DJ. Ru$y válasza dana79 (#11910) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Legközelebb a debug kódot ne lefotózd, hanem esetleg másold ki, hogy könnyebb legyen a fejlesztőnek... :U

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#11912) dana79 válasza DJ. Ru$y (#11911) üzenetére


dana79
csendes tag

Az előző üzenetemben ott van.

(#11913) dana79 válasza DJ. Ru$y (#11911) üzenetére


dana79
csendes tag

Mindig más kódot dob fel, akkor ez volt:

504 Gateway Time-out
Az szerver az oldal betöltése közben időtúllépést észlelt.
A szerverek valószínűleg túlterheltek. Próbáld újra kicsit később.
debug kód: rB1QWrq64lMIGul-tUSWYFk

(#11914) csubbaka válasza FrozenThrone (#11907) üzenetére


csubbaka
tag

:) Azt várhatod, hogy eltüntetik Neked, Én már fél éve szóltam Nekik ugyanezért, de süket fülekre talál mindig a kérésem.

csubbaka felhasználónak 43 pozitív és 0 negatív értékelése van a fórumon!

(#11915) FrozenThrone válasza csubbaka (#11914) üzenetére


FrozenThrone
aktív tag

Hát bízok benne, mert zavaró azért, de ezek szerint nem egyedi eset. :(

"Abban az egyetlen percben benne volt életem minden boldog pillanata."

(#11916) draconteus


draconteus
újonc

Hány üzenetet lehet privát küldeni? Próbálnék több embernek írni, hogy ezt-azt össze tudjak szedni, de letilt az "inteligens" spam szűrő, hogy "Túllépted a limitet, kérünk, várj pár órát", mikor kb 4. üzenetet írnám csak, 2 nap alatt. Vagy a pénzéhség nagyobb, hogy még a vevő felet is szeretnék lehúzni a premium tagsággal?!

(#11917) athomeatka


athomeatka
csendes tag

Nem tudok feladni hirdetést. Állandóan azt dobja fel, hogy töltsem ki a települést.... de ki van töltve :)))

(#11918) csubbaka válasza athomeatka (#11917) üzenetére


csubbaka
tag

Próbáld úgy, hogy ráböksz a találatra, múltkor engem is kiidegelt, mert nem volt jó neki ha beírom.

csubbaka felhasználónak 43 pozitív és 0 negatív értékelése van a fórumon!

(#11919) Rimuru válasza draconteus (#11916) üzenetére


Rimuru
veterán

Újonc rang miatt van (új regisztráció vagy), ahogy lépsz tovább (fórumozol) jobb lesz.

[ Szerkesztve ]

Vigyázat, csalok!

(#11920) DJ. Ru$y válasza draconteus (#11916) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Újonc rang esetén ezzel szűrik a spambotokat, akik regelnek egyet, aztán teleszórják a tagokat priváttal. Na pont ezért nem tudsz te sem írni, ez a rendszer velejárója.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#11921) Lui09 válasza draconteus (#11916) üzenetére


Lui09
kezdő

Nem kicsit idegesítő 🙄🤨

(#11922) Intruder2k5 válasza Lui09 (#11921) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szükséges rossz.

(#11923) Immy válasza Immy (#11891) üzenetére


Immy
őstag

Úgy tűnik nem az iOS-es webkit motorral lehet probléma, mert iOS-en firefox-al tökéletesen működik a hardveraprón a privát üzenet küldés.
Más is bele futott már?

Apró: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/immy/index.html

(#11924) draconteus válasza Rimuru (#11919) üzenetére


draconteus
újonc

Hat ez jo nagy szivas. Ertem az intenciojat, csak kicsit erzekenynek erzodik (1 nap 3 uzenet elkuldese utan). Oszinten szolva nem tervezem elorebb lepni, de remelem egy sikeres vetel utani ertekeles is segit ebben.
Minden esetre koszi a valaszokat!

[ Szerkesztve ]

(#11925) Intruder2k5 válasza draconteus (#11924) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Az idő megoldja, nem sokára.

(#11926) Lui09 válasza Intruder2k5 (#11922) üzenetére


Lui09
kezdő

Csak a régi fiókomhoz nem férek hozzá. Újra kellett regisztrálnom. Ha venni akarsz valamit, akkor egy - két napig lenne rá főleg szükség, utána ki tudja mikor. Én is megvettem most a telót, 3 közül vaciláltam, velük szerettem volna egyeztetni. Maradt teló és sms. Mert erre nem számíthatsz. 🙄🤨

(#11927) V/ válasza Lui09 (#11926) üzenetére


V/
titán

a régi fiókomhoz nem férek hozzá. Újra kellett regisztrálnom. Ez aztán hogy?
Van itt a PH-en olyan "hivatalos" személy aki tud segíteni az elfelejtett jelszó pótlása ügyében. Nem kell új regisztráció, tudnak neked egyedi bejelentkezést is adni.

(#11928) DJ. Ru$y válasza Lui09 (#11926) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Akkor belinkelem neked is. Ezt próbáld meg.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#11929) scream válasza scream (#11904) üzenetére


scream
veterán

Valaki?

Vagy nem gond a PH-nak, ha nem lehet a fizetős szolgáltatásokat normálisan igénybevenni? :F

(#11930) Intruder2k5 válasza scream (#11929) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

A fototrend.hu.hu vagy a hardverapro.hu domain alatt próbáltad? Próbáld meg a másikon is, nálam rendben ment amikor pár napja próbáltam, és látom tegnap délután is volt nicknevet változtató tag.

[ Szerkesztve ]

(#11931) dana79 válasza FrozenThrone (#11915) üzenetére


dana79
csendes tag

Sikerült a Hardveraprótól kapott üzeneteket kitörölnöm.

Alapból amikor rákattintottam ez jött volna be. de ugye "Gateway Timeout"-tal elszállt: https://hardverapro.hu/privat/hardverapro/listaz.php?offset=0

A végén az "offset=0" -át átírtam "offset=800"-ra és akkor már bejöttek az üzenetek a 800-tól. Elkezdtem kitörölgetni. Egyszerre max. 15-öt üzenetet tudtam törölni, mert 16-nál megint hibával elszállt.

Összesen 870 üzenetem volt.
Szóval nagy meló volt, de amikor már lementem olyan 400 körülre, akkor már nem írt "Gateway Timeout"-ot, ha rákattintottam a Hardverapró üzenetekre.

Teljesen kitöröltem 0-ra.
De sajna korábban letiltottam, és a tiltást nem tudom feloldani.

Kipróbáltam egy másik felhasználóval tett üzenetváltásnál a letiltást, de már azt sem tudom visszaengedélyezni. :(

[ Szerkesztve ]

(#11932) dana79 válasza dana79 (#11931) üzenetére


dana79
csendes tag

Sikerült a vissza engedélyezés is.
A logout oldalon próbáltam, úgy látom az még a régi motorral működik.
https://logout.hu/privatok/listaz.php

Szóval itt próbáljátok, akinek "Gateway Timeout"-ja van vagy nem tudja visszaengedélyezni az üzenetváltást.

De szerintem a "Fototrend"-en kívül mindwgyiken meg lehet oldani, mert a Fototrend is új felületű.

[ Szerkesztve ]

(#11933) csubbaka válasza FrozenThrone (#11915) üzenetére


csubbaka
tag

Reklamáljunk sokszor oszt csak megunják és majd örülünk, talán... :)

csubbaka felhasználónak 43 pozitív és 0 negatív értékelése van a fórumon!

(#11934) nihil


nihil
tag

Nem technikai értelemben vett bug, de azért bukta...

"Elérted az ingyenesen feladható maximális 12 hirdetést.
Vásárolj csomagot, hogy további hirdetéseket adhass fel! "

..de egyik csomag sem írja, hogy több hirdetést lehetne feladni benne.. :U

TEL: +36702870876 ### Köszönjük a minőségi fbukos számtech csoportoknak, hogy az elmúlt években felduzzasztották a PH-t, minőségi, hozzáértő, gerinces emberekkel. ### B+, 2 napos profil felháborodott, hogy megbízhatóságbeli kétségeim vannak irányában ^^ Van még új a nap alatt... :D

(#11935) DJ. Ru$y válasza nihil (#11934) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Nem vagyok egy HC hirdető, de szerintem az elképzelés az, hogy azért kapod ezt, mert 12 fölött megveszed bármelyik csomagot, akkor azzal feladhatod azt a hirdetést, ezért írja, hogy "Vásárolj csomagot". Aztán lehet rosszul gondolom.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#11936) SunMount3r válasza SunMount3r (#11872) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Komolyan mondom nagyon idegesítő, akkor is fagyasztja/megakasztja az oldalt, ha már lement és vissza scroll-ozok. Vagy ez már így lesz és kész, a jövőben is számítsunk erre és akkor használjunk inkább Ad-Blocker-t?

(#11937) Bluesummers válasza SunMount3r (#11936) üzenetére


Bluesummers
őstag

Egy prémium előfizetés alig kerül többe, mint havonta egy egészségtelen sajtburger McDonaldsban. :P

[ Szerkesztve ]

Ha válaszolok / írok az üzenetedre, elvárom a választ. Egy minimális kommunikációs etikettet tartsunk be, még akkor is, ha nem érdekel az ajánlat.

(#11938) Lui09 válasza V/ (#11927) üzenetére


Lui09
kezdő

Az a baj, hogy az email fiókhoz nem férek hozzá, amivel az regisztrálva van. Felvettem a kaocsolatot, de így nem tudnak segíteni, azt írták.

@DJ. Ru$y
Na pont itt a probléma, arról az email címről! Ez a fiók szűnt meg. Erre az (kalandor) elérhetőségre írtam.

[ Szerkesztve ]

(#11939) SunMount3r válasza Bluesummers (#11937) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Oké, szóval inkább az Ad-Blocker, értem... Kösz az "infót" :D , legalább így már "biztos"!...

[ Szerkesztve ]

(#11940) V/ válasza Lui09 (#11938) üzenetére


V/
titán

Valójában nem értem.
Van PH fiókod, megfelelően igazolod hogy a tied és itt a rendszergazda vagy valaki nem tud adni egy egyszeri belépési jelszót?
Ez komolytalan, az összes akármilyen felhasználókat tároló adatbázisban lévő jelszót ki tud cserélni az, vagy adatni a rendszerrel az, aki rendelkezik megfelelő jogosultsággal.
A kettős regisztrációt írják hogy nem lehet és neked mégis kettő van, mert ha jelszót nem tud adni, akkor rekordot sem tud törölni? :F

(#11941) DJ. Ru$y válasza V/ (#11940) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Nem tudod bizonyítani, hogy a te fiókod. Pistike is írhat, ha tudja mi volt az e-mail cím hozzá, ez teljesen jogos, hogy nem adják meg a jelszót így. Megszerzem az e-mail címed, írok holnap egy másik címről Kalandornak, hogy én vagy V/ és kellene egy jelszó, biztosan nem fogok kapni.

Törölni nem törölnek felhasználót, ha van hozzászólása, akkor sem, ha ezer éve nem lépett be, tudom, mert névváltoztatás miatt futottam ezzel köröket, és ezért nem változtattam a mai napig sem.

Amennyiben nem aktívan használja a két profilt, vagy az egyikkel azóta nem lépett be, amióta a másikat használja, akkor az nem feltétlen szabálytalan szerintem.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#11942) V/ válasza DJ. Ru$y (#11941) üzenetére


V/
titán

Elnézést az lemaradt, hogy az a része azért nem világos hogy miért nem tudja használni, jelszó elfelejtés esetén van segítség, így elméletben nincs olyan, hogy nem tud a fiókhoz hozzáférni, csak nem felejti el az ember belépési e-mailjét. Kivéve ha sérülne az adatbázis.

Mondjuk prémium előfizetésem van, a befizetéssel tudom igazolni hogy hozzám tartozik.

Amit írsz azzal meg eljutunk ahhoz a problémához, hogy csak ki kellene kérni az adatvédelmi hatóságtól azt az engedélyt és akkor több, az azonosításhoz megfelelő adat lehetne tárolva.
A Hardverapró csalások ellen is hasznos lenne több információ a felhasználóról, de ha nem kér valaki engedélyt akkor nem is tárolhat adatot.
Bár az e-mail címem személyes adat, aki azt tárolja annak kell adatvédelmi engedély.
Tudom hogy az üzemeltetők úgy gondolják hogy az ÁSZF II.14. pontban leírtak az igazak, de jogilag nincs igazuk, amióta a GDPR hatályba lépett.Mert a tevékenységük azért ennél több: lc) az igénybe vevő által biztosított információt tárolja (tárhelyszolgáltatás);

ÁSZF II.4 Egy Felhasználó (az Üzemeltető előzetes írásbeli engedélye nélkül) egy Felhasználói Fiókkal rendelkezhet, melyet más részére nem engedhet át.

Nincs arról szó hogy használja vagy nem használja a fiókot, egy van engedélyezve alapként.

[ Szerkesztve ]

(#11943) DJ. Ru$y válasza V/ (#11942) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

"@DJ. Ru$y
Na pont itt a probléma, arról az email címről! Ez a fiók szűnt meg. Erre az (kalandor) elérhetőségre írtam."

Ezt írta válaszként nekem a kolléga, ergo nem tud belépni az e-mail címére, vagyis nem tud új jelszót kérni, nem tud írni arról a címről Kalandornak. Ergo az egész bukta.

Örülök, hogy minél kevesebb adatot tárolnak rólam.

Szerintem ejtsük a témát, ezzel úgysem kapja vissza a kolléga a régi accját.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#11944) Immy válasza Immy (#11923) üzenetére


Immy
őstag

Olyan mintha fájlt akarna feltölteni, ha a küldés gombra kattintok.
Más is bele futott már?

Apró: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/immy/index.html

(#11945) Lui09 válasza DJ. Ru$y (#11943) üzenetére


Lui09
kezdő

👍 Itt a pont, jól értelmezed.

(#11946) L'azannya


L'azannya
csendes tag

Sziasztok!

Az oldal szerint 8 új üzenetem van.
Viszont egy új sincs.
Megoldás ?

Köszi!

Ui.: Nagyon tetszik az új oldal ! :)

(#11947) Bluesummers válasza SunMount3r (#11939) üzenetére


Bluesummers
őstag

PH! Kedvence :)

Ha válaszolok / írok az üzenetedre, elvárom a választ. Egy minimális kommunikációs etikettet tartsunk be, még akkor is, ha nem érdekel az ajánlat.

(#11948) Intruder2k5 válasza SunMount3r (#11936) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Egy közel 10 éves Core 2 Duo procis Lenovo T500 laptopon nem tapasztalok semmi ilyet. Bár én alapból itcafe felhasználó vagyok, de most vagy 15 percet kattintgattam ide-oda mobilarénán, cikkek, tesztek, fórum, minden megvolt, de teljesen fluid minden, akadásnak nyoma sincs.

A hiba az ön készülékében van.

(#11949) SunMount3r válasza Intruder2k5 (#11948) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Érdekes, most reggel óta nekem sem. De amióta fent van az a reklám azóta folyamatosan, minden megjelenéskor csinálta. A Huawei-s "kék" reklámról beszélek, a Logout-on ott van egyből jobbra és szinte minden egyes cikk tetején amit eddig megnyitottam és tuti az okozta "valahogy", mert csak ott akadt, ahol jelenvolt. Akkor remélem csak valami Chrome-os bibi volt és nem jön újra elő. :)

(#11950) Mahotka85


Mahotka85
újonc

Sziasztok,

Világ életemben Mahotka néven voltam itt a Prohardveren, ma***ka@gmail.com mail címmel.

Be akartam lépni a héten, hogy újabb hirdetést adjak fel, de nem si engedett be, amikor pedig beírtam a mail címem, azt írta a rendszer, hogy nincs ilyen ilyen mailllel regisztráció. Újre kellett regisztrálnom.

Van valami ötletetek, hogy hogy szerezhetném vissza 9 év pozitív értékeléseit, minden régi cuccom? Így a kutya nem hajlandó tőlem vásárolni.

Köszönöm!

Üdv.:
Mahotka

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.