Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-01-12 10:42:46

LOGOUT.hu

Ide írjátok meg a PROHARDVER! lapcsaládon tapasztalt hibákat! (Míg az ötleteket ide!)
⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️Beírás előtt próbáld meg ezt: ⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️
● Kapcsold ki a reklám/scriptszűrést oldalainkon
● Frissítsd le a böngésződet (és ellenőrizd, hogy támogatjuk-e a böngésződet!)
● Engedélyezd a böngészőben a sütik 3. féltől történő elfogadását és nyomonkövetést (így)
● Töröld a böngésződben a sütiket (prohardver.hu, mobilarena.hu, itcafe.hu, hardverapro.hu, logout.hu, gamepod.hu) és a helyben tárolt tartalmat
● Frissítsd az oldalt (CTRL+F5)
● Lépj ki, lépj be
Ha nem megy, akkor riportáld a szükséges adatokkal:
● pontos link a hiba helyéhez
● operációs rendszer és böngésző pontos típusa és verziója
● célszerűen screenshot (képernyőmentés) a hibáról
● a hiba rövid és jól érthető leírása

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11952) Mahotka85 válasza Intruder2k5 (#11951) üzenetére


Mahotka85
újonc

Írtam! Köszönöm a tippet!

(#11953) SunMount3r válasza SunMount3r (#11949) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Nem. Továbbra is csinálja, csak már elég kiszámíthatatlanul. Hol megakad, hol nem. A hiba tuti "nem az én készülékemben van", mert ilyet még sose csinált, most is csak ennél az egy hirdetésnél. A Chrome a legújabb, más meg nem játszhat ebben közre.

(#11954) ferenck


ferenck
senior tag

7 ingyenes hirdetésem van, szerettem volna feladni egy 8.-at a hardveraprón, de inaktív, az írja, hogy vásároljak hirdetéscsomagot az aktiváláshoz. Miért van ez?

Erről a hirdetésről van szó:
https://hardverapro.hu/apro/dell_inspiron_17r_7720_17_3_i7_3630hq_4_8_mag_8gb/hsz_1-50.html

Kösz.

Apróhirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/ferenck/

(#11955) Intruder2k5 válasza ferenck (#11954) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szerintem az a baj, hogy hirdetés feladásánál kiválasztottad az Extra csomagot, viszont nem fizetted ki, ezért nem engedi aktiválni. Ha már nem tudod ezt módosítani (ezt most meg nem mondom fejből), akkor töröld a hirdetést, és add fel újra ingyenesként.

(#11956) Sucuka


Sucuka
senior tag

Sziasztok!

Fizetéssel kapcsolatos hibát szeretnék jelezni:

Sajnos valószínűleg kétszer hozta létre a rendszer a hirdetést, én az egyiket töröltem, de valamiért a kosárban benne maradt, és én azt fizettem ki, nem pedig azt, ami a valós, tehát most van egy inaktív hirdetésem, és egy kifizetett összeg, amihez nem tartozik hirdetés.
Legyetek kedvesek leellenőrizni, szükséges szeméélyes infókat tudok PÜ-ben küldeni. Ez lenne a hirdetés linkje, ahová a "Vásárlásaim" menüből a "Részletek"-re kattintás után kapok:

https://hardverapro.hu/apro/retro-pc_alkatresz-bazar_alaplap_ram_pcmcia_cpu_hu/friss.html

De ez nem létezik. Mellékeltem a screenshot-ot a visszaigazoló email-ről:

Köszi szépen.
Üdv.
Sucuka

(#11957) ferenck válasza Intruder2k5 (#11955) üzenetére


ferenck
senior tag

Köszönöm. Töröltem, újra feladtam, most már jó. Több volt a karakter mint 1500 és automatikusan átrakta a fizetős kategóriába és utólag már nem engedi módosítani, hiába csökkentem a karakterszámot 1500 alá. Most már figyelek erre a jövőben.

Apróhirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/ferenck/

(#11958) lezso6 válasza Sucuka (#11956) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Aktiváltam a nem törölt hirdetést.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#11959) Sucuka válasza lezso6 (#11958) üzenetére


Sucuka
senior tag

Nagyon szépen köszönöm!

(#11960) Sucuka válasza Sucuka (#11959) üzenetére


Sucuka
senior tag

Bocs srácok, ma úgy látszik, hibát hibára halmozok, bár szerintem ez most nem miattam van :)
A hirdetést frankón kifizettem, de a rendszer azt mondja, nem tudom aktiválni, amíg nem módosítom, mert nem fér bele az adott csomag limitjébe, holott a számláló 2992/3000-et mutat.

A screenshot-ok:

És itt a hirdetés linkje:
https://hardverapro.hu/apro/fiokkisopres_retro_mobil_pakk_alkatreszekkel_nehan/friss.html

Újfent köszönöm a segítséget, ha sikerül orvosolni a problémát.

(#11961) Viktor0610 válasza Sucuka (#11960) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ha utólag törölted a 3000 feletti karaktereket, az nem jó, ha jól értettem a korábbi beírásokat.

Samsung Galaxy A54

(#11962) Sucuka válasza Viktor0610 (#11961) üzenetére


Sucuka
senior tag

Nem, még a hirdetés feladása/kifizetése előtt ellenőriztem. Úgy volt, hogy átléptem az 1500-at, ekkor alapból a legnagyobb csomagot ajánlott, én visszaváltottam arra, ahol 3000-et enged, majd figyeltem, hogy ne lépjem túl a 3000-et. Feladás előtt még láttam, hogy 2992-n áll, most sem változott, nem ment 3000 fölé. Majd ezt követően feladtam a hirdetést, és kifizettem. Ekkor jött a "meglepi". Hogy lehet ezt most megoldani? eddig sosem adtam fel fizetős hirdetést, ez a mai 2 db volt az első két próbálkozásom :)

(#11963) cmhaf922 válasza Sucuka (#11962) üzenetére


cmhaf922
újonc

Sziasztok!

Tudna vki abban segíteni hogy miért van az hogy üzletbe vagyok egy alaplap vásárlással, és mire fizetek és küldeni kellene a lapot akkorra véglegesen felfüggesztve az accountja a delikvensnek. Most mégis hogyan kommunikáljak vele a továbbiakban vagy legalább kapnék némi infot hogy miért vagy mi van vagy hogy.... Azért jó lenne ha az embert tájékoztatná valaki hogy mi is történik, magát függesztette fel, vagy netán az admin-ok vagy mi van???? Másrészt volt neki néhány vásárlása, jó minősítést kapott, lehet átvert de jó lenne tudni mire számoljak. (Middleman a neve) Másik hogy értem én ha átverés, az az én bajom ha előre utalok, közhelyeket vágom, csak tudjam már hogy mire számolhatok. Másik hova forduljak hogy ezt megkérdezzem vagy hová írjak infoért, tájékoztasson már valaki hogy mi is van!!!

Köszönöm!

(#11964) DJ. Ru$y válasza cmhaf922 (#11963) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

"(* A felhasználói fiókot véglegesen felfüggesztettük. )"
Vagyis ki lett tiltva, csak el kell olvasni, nem az van írva, hogy felfüggesztette magát.

Bármilyen szabályszegés miatt ki lehet tiltva. Dupla reg, csalás, fórum szabályzat megszegése.
Ilyenkor ez van, ha nem beszéltetek meg másik kapcsolattartási formát, akkor bukta. Ezzel is büntetve az eladót a szabálytalanságért.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#11965) Rimuru válasza DJ. Ru$y (#11964) üzenetére


Rimuru
veterán

Annyit tennek hozza hogyja valaki torli a fiokjat az konnyen latszodik is, a felhasznalo neve helyen random szamok lesznek.

Vigyázat, csalok!

(#11966) s7evcsenko válasza DJ. Ru$y (#11964) üzenetére


s7evcsenko
addikt

"Ezzel is büntetve az eladót"

Meg a vevőt is, aki már esetleg félig benne van az üzletben...

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#11967) DJ. Ru$y válasza s7evcsenko (#11966) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Mondhatnám, hogy "járulékos veszteség".

Amúgy meg Middleman profilján van megadva telefonszám... Ha nem kamu, akkor gyanítom azon elérhető. Aki üzletel, annak a profilján legyenek egyéb infók az elérhetőségére szerintem. Vagy a hirdetésben megadva a priváton kívül más is.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#11968) Sucuka válasza Sucuka (#11960) üzenetére


Sucuka
senior tag

Sziasztok srácok, tudtok ezzel kapcsolatban valamit segíteni?
Ezt így nem tartom teljesen korrektnek, hogy egy napja kifizettem a hirdetést (hangsúlyozom, nem utólag szerkesztettem a szöveget, tehát nem léptem át a 3000 karaktert), és ennek ellenére mégsem aktív a hirdetésem.
Köszi.

(#11969) Qkackca


Qkackca
őstag

Sziasztok, én most egy ilyenbe futottam bele a hardveraprón, Firefox 56-al.

Eddig a képernyő jobb szélén jelent meg az avatarom meg az üzenetjelző ikon, nem középen. Pár napja még jó volt, sőt most is az egyik ablakomban jó, ha többet nyitok meg akkor mind ez a középre helyezett verzió lesz.

Szerk: mikor kategóriákra kattintok akkor jó, pl hardver, processzor socket xxx, de amint egy hirdetésre akkor egyből átvált a középre helyezett verzió.

[ Szerkesztve ]

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#11970) Kalandor válasza Sucuka (#11968) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Elnézést, továbbküldtem, megnézi lezso miért, mert ki van fizetve és tényleg kevesebb a karakter is.

(#11971) lezso6 válasza Sucuka (#11968) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Szia!

Kijavítottam a hibát és aktiváltam a hirdetést. Illetve meghosszabbítottam egy nappal (a kiemelést is).

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#11972) Sucuka válasza lezso6 (#11971) üzenetére


Sucuka
senior tag

Köszönöm szépen mindkettőtöknek! További szép estét!

(#11973) Faterkam


Faterkam
addikt

Sziasztok! Most kaptam egy érdeklődő privát üzenetet egy 2012 óta archív hirdetésemre. Ez direkt van így, hogy azoknál is lehet a hirdetéshez üzenni?? :F

[ Szerkesztve ]

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#11974) Viktor0610 válasza Faterkam (#11973) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Én ezért töröltem az archív hirdetéseimet. :)

Samsung Galaxy A54

(#11975) Faterkam válasza Viktor0610 (#11974) üzenetére


Faterkam
addikt

Egyenként elég macera, sajnos.....

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#11976) Viktor0610 válasza Faterkam (#11975) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem tudom, hány hirdetésed volt, de én beáldoznám az időt, mert látod, valaki figyelmetlen volt. :)

Samsung Galaxy A54

(#11977) Faterkam válasza Viktor0610 (#11976) üzenetére


Faterkam
addikt

Sok, most egyenként törlöm. Eladás után nem akartam őket, nehogy az legyen, hogy eltüntettem.

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#11978) Winner_hun válasza Faterkam (#11977) üzenetére


Winner_hun
félisten

Napi százával jönnek az archiváltra az üzenetek? Jahogy szökőévente egyszer zavaró...:U

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#11979) Faterkam válasza Winner_hun (#11978) üzenetére


Faterkam
addikt

A gond az, hogy lehet archív hirdetésre üzenni, persze gondolom ahhoz is logika kell, hogy valaki ne dekódolja, hogy már több éve lejárt. De látom nem érted miért ide írtam le :U

Megyek inkább hirdetéseket törölni, főleg ilyen segítőkész hozzászólás után! (csak tudnám ezt minek írtad le?)

[ Szerkesztve ]

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#11980) Winner_hun válasza Faterkam (#11979) üzenetére


Winner_hun
félisten

Egy ilyen miatt felesleges ezen rugózni, ez miatt törölni a hirdetéseket. Ha nem jött le hogy ezt akartam üzenni, hát sorry.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#11981) malibu


malibu
tag

Sziasztok!

Az mitől lehet, hogy a PH oldalra és a fórumba simán be tudok lépni, a mobilarénába nem? Nem írja ki, hogy hibás a név, vagy a jelszó. Simán bejön a fórum, de ugyanúgy nem vagyok belépve. Ha most belépve átváltok mobilarénára, a belépés jelenik meg a nevem helyén.

(#11982) Intruder2k5 válasza malibu (#11981) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szia!

Valami cookie kezelési probléma a böngésződben, nem engedi letárolni a sütit. Persze lehet egy 3rd party biztonsági szoftver is hibás beállításokkal. Első körben megpróbálnék másik böngészőt. Egyébként csak a mobilaréna ilyen? Az összes többi portál jó, vagy mindig csak egy?

[ Szerkesztve ]

(#11983) Faterkam válasza Winner_hun (#11980) üzenetére


Faterkam
addikt

A felvetett problémához, (hogy miért lehet ezer éves archív hirdetésnél üzenni), nem vitt közelebb egy centit sem! Remélem Lezsó reagál rá valamit.

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#11984) DJ. Ru$y válasza Faterkam (#11983) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ha nem lehet a hirdetésnél, akkor rákattint a nevedre és ír onnan. Az ugyanaz... :U

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#11985) lezso6 válasza Faterkam (#11983) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Bikk-makk. Tessék reagáltam. :DDD ;]

Amúgy jó ötlet, archív hirdetéseknél letiltom az üzenés gombot, oszt ennyi. Nem tudom miért nem jutott eddig ez eszünkbe. :D :U :W

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#11986) dqdb válasza lezso6 (#11985) üzenetére


dqdb
nagyúr

Ha már arrafelé jársz a kódban, akkor szerintem érdemes lenne jegelt hirdetésnél feldobni egy figyelmeztetést a jegelésről az üzenetablak megjelenítése előtt (ha még nincsen ilyen).

[ Szerkesztve ]

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#11987) Faterkam válasza lezso6 (#11985) üzenetére


Faterkam
addikt

Köszönöm mindkét reagálásodat ;) :R

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#11988) malibu válasza Intruder2k5 (#11982) üzenetére


malibu
tag

Csak a mobilaréna ilyen. Próbáltam más böngészővel, de ugyanez a helyzet.
A prohardver beenged és elvileg ugyanaz a regisztráció. Minden más oldalra simán be tudok lépni.

(#11989) malibu válasza malibu (#11988) üzenetére


malibu
tag

Sikerült. Tényleg a cookie volt a gond :) Lent hiába ugrott fel minden alkalommal az ablak és engedélyeztem, valamiért le volt tiltva a menüben. Köszi!!!

(#11990) cmhaf922 válasza s7evcsenko (#11966) üzenetére


cmhaf922
újonc

Köszi... Igazad van, pontosan így vagyok, és nem elég h büntet engem is ezzel mivel pont utaltam és pont én fogom megszívni mert azóta a telót se veszi fel. Köszönöm adminok!!!

(#11991) Viktor0610 válasza cmhaf922 (#11990) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ha nem veszi fel a telefont, az nekem gyanús. :U
Főleg, ha ki is lett tiltva.
Innentől ez nem bugreport, hanem csalás, ami nem ebbe a topikba tartozik.

Samsung Galaxy A54

(#11992) DJ. Ru$y válasza cmhaf922 (#11990) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Nem veszi fel a telefont, értem. Szóval, ha nem lenne kitiltva, akkor felvenné a telefont....
Valószínűleg oka volt, hogy kitiltották, és, akkor most ne a moderátoroknak és az adminoknak köszönd meg, hanem magadnak, hisz te írtad:

"Másik hogy értem én ha átverés, az az én bajom ha előre utalok, közhelyeket vágom, csak tudjam már hogy mire számolhatok"
Kitiltották + nem veszi fel a telefont, szerintem innentől tudod mire számolhatsz.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#11993) wouhn


wouhn
csendes tag

Üdv!

Én is szeretném jelezni, azt amit egy előttem szóló már feltárt.

Firefox és Chrome, 1440x900 felbontás. Probléma az oldal fejlécével mostanában:

A főoldal jó:

Keresésnél már nem annyira:

(#11994) lezso6 válasza wouhn (#11993) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ez hamarosan javítva lesz.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#11995) noby


noby
aktív tag

Miért nem tudok mobilról privát üzenetet irni? Csak gépről engedi a mobilon hiába probálok ahogy eddig a keretbe irni nem engedi nem reagál nem jön elő semmi.

[ Szerkesztve ]

Megbízhatóságom:noby felhasználónak 55 pozitív és 0 negatív értékelése van a fórumon!a régi rendszerben+az új :)

(#11996) shteer


shteer
titán

Csak nálam töltődik be idegesítően lassan a Huawei reklám?

Safari, 4G

..szerintem jónak tűnik

(#11998) zjanika


zjanika
csendes tag

Üdv!
Nem tudom feloldani a privát üzenet tiltást!

Szeretem a korrekt üzletet!

(#11999) shteer válasza #50751744 (#11997) üzenetére


shteer
titán

Kb annyi, igen
Muszáj volt tenni ellene

..szerintem jónak tűnik

(#12000) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

A lapcsalád oldalait böngészve, egyre többször kapom az értesítést, hogy a 209.99.64.43-as IP cím biztonsági okokból blokkolva lett. Nálam lehet csak valami, vagy tényleg van itt valami rosszindulatú?

<-ƘƘ->

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.