Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-01-12 10:42:46

LOGOUT.hu

Ide írjátok meg a PROHARDVER! lapcsaládon tapasztalt hibákat! (Míg az ötleteket ide!)
⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️Beírás előtt próbáld meg ezt: ⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️
● Kapcsold ki a reklám/scriptszűrést oldalainkon
● Frissítsd le a böngésződet (és ellenőrizd, hogy támogatjuk-e a böngésződet!)
● Engedélyezd a böngészőben a sütik 3. féltől történő elfogadását és nyomonkövetést (így)
● Töröld a böngésződben a sütiket (prohardver.hu, mobilarena.hu, itcafe.hu, hardverapro.hu, logout.hu, gamepod.hu) és a helyben tárolt tartalmat
● Frissítsd az oldalt (CTRL+F5)
● Lépj ki, lépj be
Ha nem megy, akkor riportáld a szükséges adatokkal:
● pontos link a hiba helyéhez
● operációs rendszer és böngésző pontos típusa és verziója
● célszerűen screenshot (képernyőmentés) a hibáról
● a hiba rövid és jól érthető leírása

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11551) lezso6 válasza sztanozs (#11550) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Amikor beléptet, akkor minden site-ra kell süti.

Amit írsz, ott a második lépés nem fog működni, mert a Safari levágja a kezét a cross domain ajax kéréseknek, mert hogy harmadik féltől származó sütit (auth site sütije) vinnének a böngészőből. Nincs kéz, nincs süti.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#11552) sztanozs válasza lezso6 (#11551) üzenetére


sztanozs
veterán

Pont az a lényeg, hogy nem sütit ad vissza az XHR, hanem egy session_id-t response-ként és azt pedig megkapod. A response alapján pedig indítasz még egy xhr-t a saját oldalra (pl hxxp://logout.hu/?validate={session_id}&nonce={rnd}) és az az oldal már vissza tud adni cookie-t saját magára (a session_id ellenőrzése után).

[ Szerkesztve ]

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#11553) lezso6 válasza sztanozs (#11552) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

De ahhoz, hogy odaadja a SID-et, el kell küldenie böngészőnek a kéréssel az auth site-hoz tartozó sütit, különben nincs mit visszaadni. Viszont az a cross-origin kérés miatt az 3rd party süti lesz, így el sem fogja küldeni, és puffanunk.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#11554) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Mindjárt megyek a moderátort keresek topikba, ennyi káromkodást egy topikban...

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#11555) mm00 válasza lezso6 (#11553) üzenetére


mm00
aktív tag

Auth site-on elkészülne a süti és ha a user mondjuk nincs bejelentkezve prohardver.hu-n, akkor iframe, amiben az auth site van és ott postMessage-el lekommunikálni a bejelentkezést/süti készítést? :)

(#11556) RedyAu


RedyAu
újonc

Hello!
Hardverapró hirdetésbe szúrt emotikonok eltűnnek, szóközre cserélődnek mentéskor szerkesztés után!
Csak ennyi, konkrét linket nem tudok adni, tapasztaltam.
Általános ez a hiba, vagy csak nálam van?
Win10 1809, Chrome 70.0.3538.110

[ Szerkesztve ]

(#11557) lezso6 válasza Winner_hun (#11554) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ó, hogy azt a bulk request aggregáló cURL service-provider implementációját neki. ;]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#11558) lezso6 válasza mm00 (#11555) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Iframe-ben az auth site sütije 3rd party, ezért nincs mit post messagolni. Bár localstorage-dzsel talán működne, csak kissé megbonyolítja a dolgokat. :D

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#11559) mm00 válasza lezso6 (#11558) üzenetére


mm00
aktív tag

Szvsz a mostani login formokat ki kellene szorni minden oldalrol. Helyette egy kozponti auth site amin be van kerve az email es a jelszo. A mostani login formok helyere csak bejelentkezes gomb menne ahol a link az auth site bejelentkezesre mutat majd sikeres bejelentkezes eseten visszadob az eredeti oldalra. Amelyik bongeszo enged 3rd sutit oda meg lehet ezzel a rendszerrel csinalni cookiekat. Amelyik nem azon meg a bejelentkezes gombra kattintas lezavar egy oauth2 azonositast user beavatkozas nelkul:
- user kattint a bejelentkezes gombra
- bongeszotatiranyitja az auth sitera
- ha a user be van lepve auth siteon:
- auth site general egy tokent amivel visszairanyit az eredetioldalra
- eredeti oldal atokent leellenorzi es letrehozza a sessiont csak arra a sitera.

[ Szerkesztve ]

(#11560) lezso6 válasza mm00 (#11559) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

De az OAuth mégis mire jó? Az csak egy szabvány, nem segít a probléma megoldásában. :D

Mondjuk a 3rd party süti képességet tényleg lehetne detektálni, s akkor csak Safariban lehetne a lassú beléptetés. S akkor szépen kiírhatjuk, hogy "engedélyezd a 3rd party sütiket, ha nem akarsz mindig ennyit várni". :DDD

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#11561) cigam válasza lezso6 (#11560) üzenetére


cigam
félisten

Oké, külön be kell jelentkezi, ide, meg oda, és amoda. De! Miért dob ki A-ból, ha bejelentkezek B-be. Valami kapcsolat csak van közte.

+ A HA loginját meg lehetne csinálni jelszókezelő kompatibilisre? PH-fórumban működik az autologin (form megjegyzése/kitöltése), a HA-ban valahogy nem akarja megjegyezni(gondolom mert nem form, hanem valami más).

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#11562) mm00 válasza lezso6 (#11560) üzenetére


mm00
aktív tag

Nem ertem hogy miert lassu a folyamat amit leirtam. Azert emlegetem az oauth2-t, hogy ne kelljen újra feltalalni valamit ami mar kesz van, jol hasznalhato es nem utolso sorban biztonsagos is. :)

Es a jelszavak is eleg lenne egy oldalon tarolni.

[ Szerkesztve ]

(#11563) 0xmilan


0xmilan
addikt

Apropo iframe; clickjacking ellen nincs vedelmunk.

(#11564) Chosen


Chosen
addikt

Sziasztok!

Hardveraprón nem tudom mi a különbség a fórumhoz képest, de üzenetek írásánál nem lesznek automatikusan nagybetűvel kezdődők az új sorok. Hardveraprón akárhány entert nyomok, csak megy tovább kisbetűvel a szöveg, mintha még mindig ugyanabba a sorba írnék. (iOS 12-n próbáltam)

(#11565) sztanozs válasza lezso6 (#11558) üzenetére


sztanozs
veterán

El fogja küldeni az oldalhoz tartozót, ha fent van a gépen, csak withCredentials=true val kell küldeni a kérést.

The XMLHttpRequest.withCredentials property is a Boolean that indicates whether or not cross-site Access-Control requests should be made using credentials such as cookies, authorization headers or TLS client certificates. Setting withCredentials has no effect on same-site requests.

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#11566) wolfman


wolfman
veterán

Korábban írtam, hogy thome mobilneten netezek és minden honlap jó, kivéve a Prohardver lapcsalád, ez valami dög lassú. Valakinek valami ötlet hogy miért van ez vagy orvoslati javaslat???

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#11567) FrozenThrone


FrozenThrone
aktív tag

Mostanában gyakran ezt a hiba üzenetet kapom privát üzenet küldésénél:

Ismeretlen hiba történt! HTTP státusz: 0

Többszöri próbálkozás után, sikerül csak.

[ Szerkesztve ]

"Abban az egyetlen percben benne volt életem minden boldog pillanata."

(#11568) Rimuru válasza FrozenThrone (#11567) üzenetére


Rimuru
veterán

Olvass vissza itt.

Vigyázat, csalok!

(#11569) _Atesz


_Atesz
addikt

Sziasztok.

A Hardverapró oldalán van egy kis problémám, pontosabban a szűréssel. Hirdetés keresésekor, ha bepipálom, hogy "csomagküldéssel is", ugyanúgy bedobálja a találatok közt a csak helyben értékesítőket is.

(#11570) kiezTe90


kiezTe90
senior tag

Sziasztok!

Se a hardverapron, se a fototrenden nemtudok előfizetni prémium tagságra! Egyszerűen nem enged rákattintani. (Mobilról próbáltam)

Köszi előre is!

Egyre többször egyetértek Thanosal...

(#11571) bitblueduck


bitblueduck
senior tag

sziasztok! ez technikailag nem hiba, de nemtudom hol kérdezzem. az 216.251.118.195 ip miért van tiltva belépéshez? vpn-ről így nemtudom használni a fiókomat.

An open mind is like a fortress with its gates unbarred and unguarded.

(#11572) Asoth


Asoth
újonc

https://hardverapro.hu/hirdetesfeladas/uj.php
Windows 10 enterprise X64 1803, Firefox Quantum 63.0.3 X64

Hirdetésfeladásnál amit feltöltök egy fényképet, a böngésző meghanyatlik, nem lehet feltölteni hirdetést, egyetlen másik weboldal sem tölt be, sem a belső hálózaton lévő routert nem lehet elérni. CMD-ből pingre válaszol az oldal. A hiba a böngésző újraindításáig nem szűnik meg. töröltem a böngészőből minden előzményt, sütit, gyorsítótárat, stb... Privát böngészésnél is ugyan ez a helyzet. Az összes kiegészítő letiltása után is próbáltam.

Telefonon képkiválasztás után újratölt a weboldal. így nem tudok képet feltölteni, szintén Firefox.

MS Edge-el sikerült feladnom a hirdetést.

[ Szerkesztve ]

(#11573) Kube válasza Asoth (#11572) üzenetére


Kube
senior tag

Ez a meghanyatlás pontosan hogy jön létre?
Beteszel 3 képet, az elsőt feltölti és utána a többit nem, vagy feltölti mind a hármat, esetleg egyiket sem kezdi el? Nálam ugyanezen rendszerek alatt rendben működik.

No emotion, any more than a wave, can long retain its own individual form.

(#11574) findajob


findajob
csendes újonc

Hirdetéseknél a fő kép kiválasztása hatástalan
és az elforgatás is "automatikus" (azaz össze vissza :( ) történik.

Különben szuper az oldal !
( csak ez a rengeteg probléma ne lenne... :) )

(#11575) akacsa


akacsa
csendes tag

Sziasztok.

Valószinüleg én nem értem (ez esetben elnézést a kérdésért), de az UP nem ugyanúgy müködik, mint a régi rendszerben. Nem dobja fel a lista elejére a hirdetést.

(#11576) Intruder2k5 válasza akacsa (#11575) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szia!

Feldobja az, csak esetleg a rendezési sorrend másképp van beállítva nálad, ezért nem látod az up-olást.

(#11577) , válasza akacsa (#11575) üzenetére


,
addikt

Állítsd be a rendezés sorrendjét.

(#11578) akacsa válasza Intruder2k5 (#11576) üzenetére


akacsa
csendes tag

Köszönöm a válaszokat, ez volt a gond. Megoldodott. 👍

(#11579) MasterMark


MasterMark
titán

ERR_SPDY_SERVER_REFUSED_STREAM

Ezt dobálja az oldal amikor új hsz.-t küldeném el. Az oldallal van gond, vagy nálam?

Switch Tax

(#11580) lezso6 válasza MasterMark (#11579) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Nálunk nincs SPDY protokoll support, nem is értem miért akarná ezt használni a böngésző. Nálunk a szabványos HTTP/2 van már egy jó ideje, s úgy tudom emiatt a SPDY-nek már nincs is sok értelme.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#11581) Pécsi_PC


Pécsi_PC
csendes tag

Tisztelet!

Paypal levonta, de ezt a hibát dobta.

sNsLE2Q8rPlLs6ouZwt9Qpl

Hirdetéseken még nem aktiválta a vásárlást.

THX! :R :R

||| www.pecsipc.hu ||| 06-30-141-2002 ||| 9 - 17 óra között ||| Pécs, Veress Endre 17

(#11582) cigam


cigam
félisten

Most jelent meg egy cikkem, aminek erdetilag "Legendás LVM-ek és megfigyelésük" volt a címe. A korrektorok valamiért átírták"Mi az LVM és mire jó?"-ra. Viszon a PH jobboldali cikkalájóban az eredeti címen jelenik meg, ahonnan hiányzik az és.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#11583) Rimuru


Rimuru
veterán

Fototrend forumon semmi se utal arra hogy egy tag ki van tiltva, pl.

Vigyázat, csalok!

(#11584) MasterMark válasza lezso6 (#11580) üzenetére


MasterMark
titán

Úgy néz ki egy süti törléssel helyrejött. Valami nálam mászhatott el. :R

Switch Tax

(#11585) pantzers2


pantzers2
újonc

Üdv! Kénytelen voltam újra regisztrálni ugyanis a másik fiókomon nem enged jelszópótlást.

(#11586) cinemazealot


cinemazealot
addikt

Mobilarena Xiaomi M365 e-roller tesztjének az összes oldalán bármelyik menüpontra vagy képre kattintva a Volkswagen e-Golf oldalát hozza be. Bug vagy feature? :)

(#11587) Asoth válasza Kube (#11573) üzenetére


Asoth
újonc

van amikor feltölti az elsőt van amikor azt se ha 1 képet töltök általában felmegy de utana megint blokkolja a böngészést és a hirdetés feladast is

(#11588) DJ. Ru$y válasza cinemazealot (#11586) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Nálam működik rendesen.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#11589) cinemazealot válasza DJ. Ru$y (#11588) üzenetére


cinemazealot
addikt

Oké, az előbb hülyeséget mondtam, mert csak egy darab anchor tag csinálja a fesztivált, ami a véletlen generálta CSS osztálya szerint az egész oldalt lefedi. :D

És ez nem JS, mert a nyers forrásban is ott van, csak mindig más osztály névvel. Az anchor pedig csak azért nem hat a jobb szélen lévő ajánlóra, mert az egy később definiált elem. De ahogy nézem, az egyébként meg sem jelenő "Szponzorunk" szöveget tartalmazó blokk okozza ezt. Vélhetően egy elszabadult 3rd party kód. Jó kis szponzor az ilyen... :N

[ Szerkesztve ]

(#11590) devast válasza cinemazealot (#11586) üzenetére


devast
addikt

Ugyanez nálam is.

(#11591) DJ. Ru$y válasza cinemazealot (#11589) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Itthoni gépen FF-szal W7, nálam is ez van valóban.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#11592) lezso6 válasza cinemazealot (#11586) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Javítottam.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#11593) csako


csako
veterán

Nem tudom mennyire PH! hiba, de a mostani Mobilarénás nyereményjátékról sokan (senki?) nem kaptak email értesítést, én sem, az előzőről még igen, meg előtte mindegyikről mióta fel vagyok iratkozva.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#11594) Yutani


Yutani
nagyúr

Hirdetés jelentésekor 500-as hiba és ez a hibakód: aC6BNIYaG0hZy5hujGpW1fg

#tarcsad

(#11595) lezso6 válasza Yutani (#11594) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Most már jó lesz.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#11596) [Elvis]


[Elvis]
csendes tag

Vettem egy hosszabbítást erre a hirdetésre paypallal az imént:
https://hardverapro.hu/apro/elado_hibas_gigabyte_geforce_gtx_1060_windforce_3g
Fizetés után hiba, a hirdetés nem hosszabbodott meg.

https://epg.anything.hu

(#11597) szita.erno válasza Fox Mulder (#11401) üzenetére


szita.erno
aktív tag

Üdv!
Próbáltam meg osztani a hirdetésem, de nem mükődik a meg osztás. Nem csinál semmit. :F

[ Szerkesztve ]

'Tiszteld őseidet, mert rajtok keresztül nyertél életet és örököltél Istent és Hazát."

(#11598) szita.erno


szita.erno
aktív tag

Üdv!
Próbáltam meg osztani a hirdetésem, de nem mükődik a meg osztás. Nem csinál semmit. :F

'Tiszteld őseidet, mert rajtok keresztül nyertél életet és örököltél Istent és Hazát."

(#11599) czubacsi


czubacsi
csendes tag

Sziasztok!

Zsinórban harmadik alkalommal van gondom az értékelésnél, hibaüzenet:
Ismeretlen hiba történt! HTTP státusz: 0

A hiba képe:

Próbáltam jelenteni a hibát az értékelő oldalon (az előző értékelést így sikerült megoldani), nem lehet rányomni a jelentésre, bazi gyorsan villogni kezd egy szövegbuborék, ami nem is a gombra mutat, sikerült lekapni képernyőmentéssel, épp hogy látszik:

Az egész jelenség itt látható, bocs a minőségért, telefonnal készítettem a videót: [link]

Legfrissebb Chrome-al és Firefox-al próbálkoztam, a jelenség mindkettőnél azonos, oprendszer Windows 7.

https://kulcsrakeszpc.wixsite.com/home

(#11600) envagyok


envagyok
veterán

Sziasztok,
Nem működik rendesen a keresés a privát üzenetek között az utóbbi időben.
Csak régebbi pü-k találatai jönnek be, pedig vannak újabb üzenetek is ugyanazzal a keresési szöveggel.

Nehéz így visszakeresni, kivel mit beszéltem.

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.