Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-01-12 10:42:46

LOGOUT.hu

Ide írjátok meg a PROHARDVER! lapcsaládon tapasztalt hibákat! (Míg az ötleteket ide!)
⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️Beírás előtt próbáld meg ezt: ⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️
● Kapcsold ki a reklám/scriptszűrést oldalainkon
● Frissítsd le a böngésződet (és ellenőrizd, hogy támogatjuk-e a böngésződet!)
● Engedélyezd a böngészőben a sütik 3. féltől történő elfogadását és nyomonkövetést (így)
● Töröld a böngésződben a sütiket (prohardver.hu, mobilarena.hu, itcafe.hu, hardverapro.hu, logout.hu, gamepod.hu) és a helyben tárolt tartalmat
● Frissítsd az oldalt (CTRL+F5)
● Lépj ki, lépj be
Ha nem megy, akkor riportáld a szükséges adatokkal:
● pontos link a hiba helyéhez
● operációs rendszer és böngésző pontos típusa és verziója
● célszerűen screenshot (képernyőmentés) a hibáról
● a hiba rövid és jól érthető leírása

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11201) 0xmilan válasza s7evcsenko (#11200) üzenetére


0xmilan
addikt

Jogos; az 1 nap korrekt hatar. Bar aki nagyon szeretne pozitiv ertekelest generalni, az meg tudja kerulni, barmilyen hatar van beallitva.

(#11202) Intruder2k5 válasza s7evcsenko (#11200) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Véletlenül azért elég nehéz értékelést leadni, mert ugyebár az nem két kattintás, véleményt kell írnod, a másik félnek jóváhagyni, stb.

(#11203) dptrsk


dptrsk
addikt

~80k hozzászólás, ha egy törölve van, akkor azt írja, hogy első hozzászóló legyek.

(#11204) s7evcsenko válasza Intruder2k5 (#11202) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Nem is az értékelés leadása a gond, hanem a kezdeményezés...
Már nekem is kellett jelentenem az értékelést, mert a vevő 2x kezdeményezte egymás után.
És ugye ilyenkor ott virít a piros 1-es, hogy van egy függő kezdeményezésem, amit vagy jófej vagyok és jelentem, vagy begyűjtöm a plusz pirosat és lapulok...

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#11205) sz_abika


sz_abika
addikt

Sziasztok, kitiltottak a céges IPmet PH oldaláról, igy csak readonly módban tudom követni a fórumokat. Van valami helpdesk, akikhez tudok fordulni ez ügyben? Mobilrol nem a legkenyelmesebb + plusz szeretnem tudni h mi az oka.

Köszi

PSN: xszabikax

(#11206) Ndruu válasza sz_abika (#11205) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Én nem látok tiltást egyik jelenleg használt IP címeden sem. Lehet, hogy inkább a cégednél tiltották le az oldalt.
Járj utána, ha nem úgy van, akkor lezso6-nál érdeklődhetsz.

Harrrr!!!!

(#11207) sz_abika válasza Ndruu (#11206) üzenetére


sz_abika
addikt

De akkor belogolva nem tudnám olvasgatni ha a céges szűrőn akadna fent.
Kommentálni es privatot se tudok küldeni, de a privat üzeneteim meg elérhetők read-onlyba.

[ Szerkesztve ]

PSN: xszabikax

(#11208) Intruder2k5 válasza sz_abika (#11207) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Ilyen IP tiltás nálunk nincs. Melyik portálon van ez egyébként?

(#11209) sz_abika válasza Intruder2k5 (#11208) üzenetére


sz_abika
addikt

PSN: xszabikax

(#11210) Intruder2k5 válasza sz_abika (#11209) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Ez érdekes, mert ahogy Ndruu is írta, én sem látok semmilyen tiltást az IP címeiden, ráadásul ha lenne, akkor be sem tudnál lépni. Szerintem próbáld meg másik portálról is, mondjuk fototrend-en is ugyanez? A többit meg majd lezso megnézi ha jár erre.

Egyébként a 136.8.x.x címről van szó?

[ Szerkesztve ]

(#11211) sz_abika válasza Intruder2k5 (#11210) üzenetére


sz_abika
addikt

Nem megy onnan sem sajnos...IP stimm.

Köszi a supportot!

[ Szerkesztve ]

PSN: xszabikax

(#11212) Apollyon


Apollyon
Korrektor

A fórum főoldalán valami gixer van az egyik fórumtag nem egyéni avatarjával, de a topikcsoportban is így néz ki:

[ Szerkesztve ]

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#11213) Ndruu válasza Apollyon (#11212) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

16x13 pixeles az a kép, jól jelenik meg.
Már készen van a javított verziója, de valószínűleg csak akkor lesz lecserélve, ha az összes gyári arcképet újrarajzoljuk.

Harrrr!!!!

(#11214) nihil válasza Viktor0610 (#11197) üzenetére


nihil
tag

Elvileg egy tag 1 hirdetést 1x értékelhet.
Ha lenne valami dupla biznic, és nagyon kellene az értékelés, szerintem tudnak mégegy hirdetést kreálni, vagy a support segít - nem a legkényelmesebb, de azért pik-pakk járható.
..viszont, ha a másik, a visszaélős oldalát nézzük, akkor gyakorlatilag 2 ímélről 2 tagként regisztrálva 2 böngészőt megnyitva (VPN), 5 perc alatt csinálok neked 2db 50 pozitív értékeléssel rendelkező profilt ;)
...és mehet a fantom-biznic :Y

TEL: +36702870876 ### Köszönjük a minőségi fbukos számtech csoportoknak, hogy az elmúlt években felduzzasztották a PH-t, minőségi, hozzáértő, gerinces emberekkel. ### B+, 2 napos profil felháborodott, hogy megbízhatóságbeli kétségeim vannak irányában ^^ Van még új a nap alatt... :D

(#11215) Apollyon válasza Ndruu (#11213) üzenetére


Apollyon
Korrektor

De a többi gyári arckép nem olyan aránytalanul kicsi. Bár gondolom ez a zöld koboldszerű gonoszyodának is inkább a füle miatt olyan fura az összmérete.
Bár engem nem érint, de lesznek új gyári arcképek ezekszerint? :D

[ Szerkesztve ]

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#11216) Ndruu válasza Apollyon (#11215) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Eredetileg nagyobb volt a kiskép (26x valamennyi pixel), de a gifekre bevezetett méretkorlát (25x25px) miatt le kellett kicsinyíteni. Nem tudom ki vette ennyire kicsire...

Újak nem valószínű, hogy lesznek, legfeljebb a prémium kategóriában (de ott biztosan).

Harrrr!!!!

(#11217) ferenck


ferenck
senior tag

Elkezdtem törölgetni a régi archivált hirdetéseim a hardveraprón, és az alábbi dologba futottam bele:

Először a legfrissebbekkel kezdtem, de meglepetésemre, a régiek nem csúsztak előrébb a listában, 1-50, 51-100, 101-150 üresen továbbra is ott van. Utána a végéről kezdtem törölgetni, akkor már eltűnt a felesleges számozás, de az elsők továbbra is ott maradtak üresen.

Apróhirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/ferenck/

(#11218) pető bá'


pető bá'
őstag

Ezt a szálat szeretném feldobni újra. A nagy hardveraprós átállás során nem volt prioritása, nem is erőltettem, de elég idegesítő, még mindig fennáll a probléma..

[ Szerkesztve ]

"... and I hope you have a great day!"

(#11219) SeniorTilla


SeniorTilla
veterán

Hibás ikonok vagy valamik vannak az értékeléseknél:

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#11220) LigetComp


LigetComp
csendes tag

A hibás ikonokat (szmájlikat) :) jó lenne javítani elég bénán néz így ki...

LigetComp

(#11221) LigetComp


LigetComp
csendes tag

A szép új felületbe nem illik bele egy ilyen hiba...

LigetComp

(#11222) MaxxDamage


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

504 Gateway Time-out
A RIOS R6 motor az oldal betöltése közben időtúllépést észlelt.
A szerverek valószínűleg túlterheltek. Próbáld újra kicsit később.

+

(#11223) EmberXY: Nem is csoda, érezhetően lassú is az oldal. :K

[ Szerkesztve ]

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#11223) EmberXY válasza MaxxDamage (#11222) üzenetére


EmberXY
addikt

Nálam is ugyanezt dobálta pár perce.

Up the Irons!

(#11224) Tekse23 válasza EmberXY (#11223) üzenetére


Tekse23
csendes tag

Sziasztok. Nem találok jelentés részt. Csak azt hogy jelentéseim.

(#11225) Intruder2k5 válasza Tekse23 (#11224) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szia!

A hirdetések alatt van "hirdetés jelentése", az értékeléseim menüben az értékelések mellett "értékelés jelentése", és ha van a hirdetés alatt hozzászólás, akkor mellette a lenyíló menüben "hozzászólás jelentése".

(#11226) Tekse23 válasza Intruder2k5 (#11225) üzenetére


Tekse23
csendes tag

Ohh értem. És ha egy vevőt jelentenék? Vagy egy felhasználót. Meg vett tőlem valamit hibátlanul korrekt áron de neki nem tetszik a hangzása jobbra számított és most én vagyok a szemét hogy nem veszem vissza.... Mikor 4 ezerért egy fejhallgató nem mindegyik kitűnő hangzású.
De nem tudom hogy az miért az én hibám :/

(#11227) Intruder2k5 válasza Tekse23 (#11226) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Jelentsd a hirdetést amiről szó van, és írd le ott a gondod. Bár szerintem ha neki van problémája az adott termékkel, akkor ezt neki kellene kezdeményezni, amíg ezt nem teszi addig a kettőtök ügye, de mindegy, írd le, aztán majd az apródok reagálnak rá.

(#11228) Tekse23 válasza Intruder2k5 (#11227) üzenetére


Tekse23
csendes tag

Igen ezért is nem akartam a saját hirdetésem jelenteni. Mivel én jót adtam neki csak az ő fülének nem tetszik a hangzás nem a termék a hibás szól rendesen.
Én is vettem már itt xenon proci nem jót vettem, fel raktam és el adtam. Közbe kerestem egy jót.
Ezt mondtam neki hogy akkor tegye fel ő hátha valakinek kell. Valakinek lehet az lesz a megfelelő.
Neki baj volt hogy én költöttem abból a pénzből amit kaptam érte 4 ezer forintot. Szóval én ezzel nem tudok mit kezdeni

(#11229) Tekse23 válasza Tekse23 (#11228) üzenetére


Tekse23
csendes tag

Már tárgytalan a dolog

(#11230) SeniorTilla


SeniorTilla
veterán

Plusz csomag van a hirdetésen, fel is tudtam tenni 5-nél több képet hozzá feladáskor. Most módosítottam a hirdetést, és már csak 5 képet enged feltenni hozzá.

https://hardverapro.hu/apro/hp_probook_450_g5_2xy63ea_uj_15_6_fullhd_ips_uzlet/hsz_1-100.html

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#11231) Kube válasza SeniorTilla (#11230) üzenetére


Kube
senior tag

Feltölthető képek akár 5 / 10*
* prémium tagoknak

Nem lehet, hogy akkor még prémium voltál?

[ Szerkesztve ]

No emotion, any more than a wave, can long retain its own individual form.

(#11232) aquarius962


aquarius962
tag

Szép napot!
Jelenleg nálam nem működik a kedvencekhez adás menüpont, a bal alsó sarokban ez van: javascrip:
...aztán nem csinál semmit. Nálam a hiba vagy központi....eddig működött.

Win 8.1, Chrome böngésző....de az IE-el sem megy

A gyors üzlet a jó üzlet! Mindent csak annyiért lehet eladni, amennyiért meg is veszik.

(#11233) Kube válasza aquarius962 (#11232) üzenetére


Kube
senior tag

Ezt mindegyik portálon tapasztalod?

No emotion, any more than a wave, can long retain its own individual form.

(#11234) Intruder2k5 válasza aquarius962 (#11232) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Üdv!

Esetleg pontosabb leírást vagy linket adhatnál, hogy hol és mit nem tudsz a kedvencekhez adni, mert nekem sikerült az itcafe-n fórumtopikot is, illetve a hardverapro-n hirdetést is.

(#11235) aquarius962 válasza Intruder2k5 (#11234) üzenetére


aquarius962
tag

Hardverapron egyetlen hirdetésnél sem működik a csillag kedvencek.

Csa a javasciprt: felirat látható a böngésző bal alsó sarkában aztán itt vége is a dolognak.
Lehet a crome-ban kéne állítani valamit....de eddig működött

A gyors üzlet a jó üzlet! Mindent csak annyiért lehet eladni, amennyiért meg is veszik.

(#11236) Intruder2k5 válasza aquarius962 (#11235) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Az valóban nem. Belépve a hirdetésbe van "Hirdetés mentése", az működik.

(#11237) makikox


makikox
újonc

Sziasztok!
Belépésnél, ha 16''-es monitoron nem látszik az "elfelejtett jelszó" link. Nagyobbnál sikerült kattintanom, de mivel nem áthelyezhető az ablak, így kicsit problémás kisebb kijelzőnél.
A lejjebb görgetés a háttér oldalt görgeti, nincs hatással a felugró ablakra.
Remélem, hogy észrevételemmel tudtam segíteni.

(#11238) aquarius962 válasza Intruder2k5 (#11236) üzenetére


aquarius962
tag

Köszi az infót!

A gyors üzlet a jó üzlet! Mindent csak annyiért lehet eladni, amennyiért meg is veszik.

(#11239) Viktor0610 válasza makikox (#11237) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Egy képernyőkép nem ártott volna, mert én pl. csak sejtem, mire gondolsz. ;]

Samsung Galaxy A54

(#11240) Locutus


Locutus
veterán

Jónéhány újabb cikket és hírt nem tudok megnyitni.

Bejön az óriás bosch reklám a háttérbe, és ott megáll az oldalbetöltés.

Amiknél nincs a háttérben a bosch reklám, azok mennek csak...

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#11241) Viktor0610 válasza Locutus (#11240) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Link?
Nálam mobilon, asztali nézetben nem volt gond.

Samsung Galaxy A54

(#11242) Locutus válasza Viktor0610 (#11241) üzenetére


Locutus
veterán

Ezt nem egészen értem miért adjam meg a linkjét, de tessék: link

Konkrétan mostmár egyik hír, vagy cikk se jön be, csak a boschos háttérreklámot látom, és onnantól nem tölt tovább.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#11243) , válasza Locutus (#11242) üzenetére


,
addikt

Nálam meg nincs is semmiféle Bosch-os háttérreklám, pedig garantáltan nincs reklámblokkolóm, és soha nem is volt.
Win10 x64, Chrome böngésző legfrissebb változata

(#11244) Locutus válasza , (#11243) üzenetére


Locutus
veterán

Ehhez nem tudok hozzászólni, de pl ahol nincs bosch reklám, mint a mobilarena hírei, ott minden működik rendesen.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#11245) , válasza Locutus (#11244) üzenetére


,
addikt

Közben már rájöttem, hogy a jobb felső sarokban van egy BOSCH szöveg nálam is. Ha ez lenne a reklám, akkor mégis csak van nálam is, bár föl se tűnt eddig, mert nem is mindig látszik.
Pl. most amikor válaszoltam, utána kompletten eltűnt, tehát semmiféle BOSCH szöveg nem volt felül, csak oldalt a grafika. Majd pedig miután szerkesztettem ezt a hozzászólást, utána már újra megjelent, holott végig ugyanazon az oldalon voltam, és az oldal tetejére is fölmentem szándékosan.

[ Szerkesztve ]

(#11246) Intruder2k5


Intruder2k5
MODERÁTOR

Pedig valamilyen reklámblokkoló okozza, ez biztos.

Blokkolóval, és blokkoló nélkül.

Ez lehet a saját gépen is, de ha mondjuk munkahelyről van szó, akkor lehet egy proxy-szerveren is, stb. Firefox-al teszteltem, ezt még a bekapcsolt követés elleni védelem sem fogja meg, csak a reklámblokkoló.

(#11247) Locutus válasza Intruder2k5 (#11246) üzenetére


Locutus
veterán

Ismétlem megjelenik a Bosch hirdetés. Szerinted akkor van blokkolás? :)

Az új Hp Spectre hírt pl betölti gond nélkül, mert ott nincs Bosch hirdetés. A többit ahol van, azokat nem.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#11248) lezso6 válasza Locutus (#11247) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Attól még a blokkoló működik hibásan. Valamikor nem blokkol, hanem eltűnik a tartalom. Nem mi csináljuk, nem mi hibáztunk.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#11249) Intruder2k5 válasza Locutus (#11247) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Nézted a linkelt képeket? Pont az van rajta. Bekapcsolt uBlock Origin mellett csak a hirdetés látható, ha kikapcsolom, akkor megjelenik a cikk is.

(#11250) Parci válasza Intruder2k5 (#11249) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

az igen! be kéne vezetni fixen ;]

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.