Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-01-12 10:42:46

LOGOUT.hu

Ide írjátok meg a PROHARDVER! lapcsaládon tapasztalt hibákat! (Míg az ötleteket ide!)
⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️Beírás előtt próbáld meg ezt: ⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️
● Kapcsold ki a reklám/scriptszűrést oldalainkon
● Frissítsd le a böngésződet (és ellenőrizd, hogy támogatjuk-e a böngésződet!)
● Engedélyezd a böngészőben a sütik 3. féltől történő elfogadását és nyomonkövetést (így)
● Töröld a böngésződben a sütiket (prohardver.hu, mobilarena.hu, itcafe.hu, hardverapro.hu, logout.hu, gamepod.hu) és a helyben tárolt tartalmat
● Frissítsd az oldalt (CTRL+F5)
● Lépj ki, lépj be
Ha nem megy, akkor riportáld a szükséges adatokkal:
● pontos link a hiba helyéhez
● operációs rendszer és böngésző pontos típusa és verziója
● célszerűen screenshot (képernyőmentés) a hibáról
● a hiba rövid és jól érthető leírása

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11451) Rimuru válasza Batman2 (#11448) üzenetére


Rimuru
veterán

Pedig az itteni captcha nem is nehez, vannak ennel sokkal rosszabbak. :DDD
En pl google fele vackot utalom, dog lassu "ai" trainer.

Vigyázat, csalok!

(#11452) Bjørgersson válasza falaci2002 (#11447) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Sajnos egyre gyakoribb manapsag. :(

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#11453) darvinya


darvinya
titán

Valami gond van egyes oldallal vagy legfrissebb Opera Beta nem jó?

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#11454) Parci válasza darvinya (#11453) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

nem támogatott böngésző, annyira nem szabványos, sajnos.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#11455) energy4ever


energy4ever
addikt

Itt ugy van leirva, mintha barmelyik hirdetesre vonatkozna:

Itt meg mar latszik, hogy nem vonatkozik az osszes hirdetesre:

(#11456) darvinya válasza Parci (#11454) üzenetére


darvinya
titán

Csak fura, hogy egyik biztonságos, másik nem.
De akkor fórum hiba, de annyira nem érdekel.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#11457) Parci válasza energy4ever (#11455) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

ott van, hogy plusz 4 db ingyenes hirdetés az aprón (és nem az, hogy plusz 4 db extra, ultra stb.). esetleg az és 5 db képnél be lehetne szúrni egy "hozzá" szót, azaz "és hozzá 5 db kép".

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#11458) energy4ever válasza Parci (#11457) üzenetére


energy4ever
addikt

Igy ahogy van, olyan mintha barmelyik tipusu hirdeteshez jarna az a plusz 5db kep. Nem lenne egyszerubb megadni az osszes tipushoz azt a plusz 5db-ot? :F Ha mar a premium tagsagert es a hirdetesekert is fizet valaki?

Ha beszurod azt a "hozza" szavat, akkor meg olyan lesz, mintha csak ahhoz a 4db-hoz jarna a plusz 5db kep.

(#11462) Beni2360


Beni2360
félisten

Sziasztok!
Nem tudom, hogy ide tartozik-e de az oldalamon már mindkét részről értékelt adásvétel még mindig pirosan jelez. Hogyan tudom eltüntetni? :R

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#11463) Intruder2k5 válasza Beni2360 (#11462) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szia!

Mert duplán lett elindítva, a másodikat most töröltem.

(#11464) robitigris


robitigris
újonc

Hello az ip cím ki lett tiltva.miert?

[ Szerkesztve ]

(#11465) robitigris


robitigris
újonc

Csak telefonról tudok bejelentkezni az asztali gép nem enged be

(#11466) Beni2360 válasza Intruder2k5 (#11463) üzenetére


Beni2360
félisten

Szia!
OK köszi. :R

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#11467) _Atesz


_Atesz
addikt

Üdv. Szeretnék nicket változtatni, de amikor rákattintok a kifizetésre, akkor visszadob az adatlapomra.
Mi a teendő?

(#11468) DJ. Ru$y válasza darvinya (#11453) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ha van a fórumon linkelve HTTP-vel és nem HTTPS-sel bármi, vagy beszúrva kép, akkor ugyanezt dobja az Opera, de akár a többi böngető is.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#11469) lezso6 válasza _Atesz (#11467) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Fototrenden vagy hardveraprón válts nicket. A sima adatlapi linket javítani fogom.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#11470) _Atesz válasza lezso6 (#11469) üzenetére


_Atesz
addikt

Rendben, köszi.

(#11471) _Atesz


_Atesz
addikt

Elnézést, még egy kérdés. A nickemet sikeresen módosítottam, viszont továbbra is Dospalek vagyok a keresőmezőben: https://prohardver.hu/tag/dospalek.html
Ez is módosulni fog?

[ Szerkesztve ]

(#11472) HoaryFox válasza _Atesz (#11471) üzenetére


HoaryFox
őstag

Én is váltottam nick-et, és az URL-ben is az új nick-em van, szóval szerintem igen.

Mi történik, ha beírod hogy "prohardver.hu/tag/*új nicked*.html"?

[ Szerkesztve ]

Jelenleg jobban élek, mint... 1 év múlva. // Eladó Warwick BC10 basszusgitár kombó -> https://hardverapro.hu/apro/warwick_bc_10_basszusgitar_kombo/friss.html

(#11473) lezso6 válasza _Atesz (#11471) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Igen, van egy bug, ennek javításán rajta vagyok.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#11474) _Atesz válasza HoaryFox (#11472) üzenetére


_Atesz
addikt

Nem találja az oldalt, egy ilyen lap nyílik meg:
404 Not Found
A kért oldal nem létezik.
[link]


lezso6

Értem, köszi. :)

[ Szerkesztve ]

(#11475) babosa


babosa
csendes tag

Helló !

Azért irok mert régi oldal tüdőtt levél értesítőt hardveraproba jott privát üzentemről, így nem kellet csekkolni állandóan! Mióta az uj oldal van azóta semmilyen levélértesítőt nem kapok az e-mailben hardver aprótól ha jön üzentem! Ezt hogyan kell esetleg újra üzemelni? Vagy mást kell beállítani új oldalnál profilban ?
gmail lenne ahova meg kellene jönnie a rios nevű üzentetnek de semmi pedig a napokban is írtak nekem.
Válaszokat előre is köszönöm

(#11476) lezso6 válasza babosa (#11475) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Szia!

Ellenőrizd a beállításaidat, hogy be van-e kapcsolva a privát értesítő email.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#11477) vinibali


vinibali
őstag

sziasztok,
tegnap délután úgy lejártak a hirdetéseim, hogyha még akarnám sem tudnék fizetni a meghosszabbításukért. régen ezek csak simán bekerültek az archívok közé, most viszont úgy tűnik nem. ez bug vagy feature? :)

BIOS/UEFI írás, helyreállítás, törlés, mentés! https://www.bvinarz.org/bios-iras/

(#11478) boomba335


boomba335
tag

Sziasztok!

Nem tudok privát üzentet írni az oldalon keresztül ennek a felhasználónak (https://hardverapro.hu/apro/corsaire_vengeance_32gb_kit_4x8_1866_mhz/hsz_1-50.html), mert egyszerűen kapok egy ilyen hibaüzenetet: http://prntscr.com/lni2e8

OSX a rendszer, Safari 11.1 (13605.1.33.1.2) verzió, logout-login megvolt, command + R is, oldal frissítés, privát böngészés is. Semmi nem segített :)

Modding mindenek felett!

(#11479) Kube válasza vinibali (#11477) üzenetére


Kube
senior tag

Egy screenshotot tudnál ide tenni arról, hogy pontosan mit látsz?

No emotion, any more than a wave, can long retain its own individual form.

(#11480) vinibali válasza Kube (#11479) üzenetére


vinibali
őstag

éppen most csak érdekességképpen átgörgettem az archív hirdetési oldalakat és megtaláltam a többi hirdetést. érdemes lenne átnézni azt a kódrész, ami valamelyik attribútum szerint sorrendbe rakja őket. az összes oldalon található több éves és pár hetes hirdetés is. szerintem a logikus pedig az alapértelmezett időrendi sorrend lenne, ha már nem válaszható semmi más :)
Arch Linux 4.19
Firefox 62.0
[kép401-600]
[kép601-800]

BIOS/UEFI írás, helyreállítás, törlés, mentés! https://www.bvinarz.org/bios-iras/

(#11481) babosa válasza lezso6 (#11476) üzenetére


babosa
csendes tag

Szia!
Be van kapcsolva!
de azóta nem mükxik amiota az uj webdesign van! átlátás elött tökéletesen működött. Egyéb ötlet van e vagy kinek írjak evvel kapcsolatban esetleg support ?

(#11482) ras307


ras307
újonc

Sziasztok a kérdésem az lenn,hogy miért nem tudom a hírdetésemet előresorolni,pedig úgy tudom naponta 8-szor lehet,vagy nem!!??

(#11483) energy4ever válasza ras307 (#11482) üzenetére


energy4ever
addikt

Kevered az UP-olassal. Az UP egyszeri, felulre kerul a hirdetesed, es addig marad ott, ameddig mas hirdetes nincsen UP-olva ugyan abban a kategoriaban.

Az eloresorolas pedig fizetos. Legfelul marad a hirdetes, es nem lehet tul UPolni.

A sima UP-bol jar ingyen is, az eloresorolas pedig fizetos, vagy valamelyik szinten fizetos hosszabitashoz jar.

(#11484) #90088192


#90088192
törölt tag

Hello Okos emberek, az alábbi probléma történt, képeket próbálok feltölteni, erre:

ggqwlhFhpGLJV3g70jPFQU_

Vagyis
Firefox 63.03 64bit Win 10/64 bit 1803

A ha az új bejegyzés alól próbálom, nem csinál semmit, ha külön próbálok kepéket feltölteni akkor meg a fenti kód.

Kellemes Kódorgást :DDD

(#11485) SeniorTilla válasza #90088192 (#11484) üzenetére


SeniorTilla
veterán

Húha, leállt a turbina? :)

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#11486) Kube válasza #90088192 (#11484) üzenetére


Kube
senior tag

Melyik portálon/portálokon jött elő a probléma?

No emotion, any more than a wave, can long retain its own individual form.

(#11487) #90088192 válasza Kube (#11486) üzenetére


#90088192
törölt tag

Logout :)

Kerem a Manoba megallt a lapat a szivembe :DDD

(#11488) #90088192 válasza Kube (#11486) üzenetére


#90088192
törölt tag

A probléma megkerülve, egyesével töltöm fel a fájlokat akkor megy...A többi a Ti bajotok :R

(#11489) szabonagyur


szabonagyur
félisten

Sziasztok,

Nem vagyok benne biztos, hogy ez a megfelelő rész, de jobbat nem találtam.

Tehát lényegében eléggé sok IP címről szoktam bejelentkezni, jelenleg VPN-ről akartam belépni, mely Dániára mutat de a rendszer szerint az IP cím ki van tiltva. :(

Mi lehet ennek az oka? Semmi rosszat nem tettem :D

*VPN: céges gépről dolgozgattam és közbe gondoltam belépek.

[ Szerkesztve ]

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#11490) DJ. Ru$y válasza szabonagyur (#11489) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ha valaki ugyanazt a VPN-t használta és rosszalkodott, kidobták vele együtt az IP-t is. Nézd meg mi a VPN-es jelenlegi külső IP-d, aztán lezso vagy a nagybetűsök tudnak ezzel kapcsolatban intézkedni, hogy esetleg feloldják, ezt már akár teheted a modkerbe is, anonimitás miatt oda ki írhatod az IP-t is ugye. Csak írd le mi a problémád.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#11491) Kube válasza #90088192 (#11488) üzenetére


Kube
senior tag

Ahh hogy több képről van szó :) . Egy képnél működött minden nálam is.
- Megnéztem, nálam nem volt probléma, más böngészőn sem. Nem lehet, hogy betelt esetleg az itteni tárhelyed, vagy van közte valami speciális fájl?

(#11489) szabonagyur: lehet rosszalkodás arról az ip-ről, vagy valamilyen huncut próbálkozás a portál ellen, emiatt security szempontból kerülhetett tiltólistára.

[ Szerkesztve ]

No emotion, any more than a wave, can long retain its own individual form.

(#11492) pulutodurumo


pulutodurumo
őstag

Az alza.hu reklám URL-je hibás. Hiányzik az "y" a kampány szóból.

Nem szoktam reklámra kattintani, de most gondoltam csinálok egy kis reklámbevételt az oldalnak. :)

https://www.alza.hu/ingyenes-hazhozszallitas?kampan=prohardver_vanoce2018_doprava-zdarma_640x360&utm_source=prohardver&utm_medium=banner&utm_campaign=prohardver_vanoce2018_doprava-zdarma_640x360

[ Szerkesztve ]

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#11493) 0xmilan válasza pulutodurumo (#11492) üzenetére


0xmilan
addikt

Ez nekem is feltunt nemreg. A magyar kampány szlovakul kampaň, szoval valoszinuleg nem hiba.

(#11494) pulutodurumo válasza 0xmilan (#11493) üzenetére


pulutodurumo
őstag

De ha kiegészíted, működik.

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#11495) 0xmilan válasza pulutodurumo (#11494) üzenetére


0xmilan
addikt

Mi mukodik? Az oldal betolt a parameter nelkul is; azt csak arra hasznaljak, hogy trackelni lehessen, hogy honnan jott a click.
https://www.alza.hu/ingyenes-hazhozszallitas

(#11496) mm00


mm00
aktív tag

[link]

A google a keresési találokban többször dobja ugyanazokat a topikokat a különböző lapcsaládokról. Erre egy megoldás lehet, ha hozzákötnétek mindegyik topik csoportot a lapcsalád megfelelő oldalához és az adott kategóriába tartozó topikokok oldalába kerülne a következő tag:
<link rel="canonical" href="http://www.domain-1.org/page-1" />

Példa
https://prohardver.hu/tema/amd_ryzen_7_5_3_1_x_summit_ridge_am4/hsz_1-200.html
https://mobilarena.hu/tema/amd_ryzen_7_5_3_1_x_summit_ridge_am4/hsz_1-200.html

Mindkét oldalban a canonical:
<link rel="canonical" href="https://prohardver.hu/tema/amd_ryzen_7_5_3_1_x_summit_ridge_am4/hsz_1-200.html" />

Ezért a Google ezt a topikot csak a prohardver.hu-n rakja be a keresési találatokba. Lehet a SEO is javulna ezáltal, mert eltűnne a duplikált tartalom.

(#11497) leveel


leveel
újonc

Úgy tűnik, az üzeneteim nem érnek célba, nem kapok válaszokat.

(#11498) Parci válasza mm00 (#11496) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

megcsináljuk.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#11499) Intruder2k5 válasza leveel (#11433) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Milyen mobil eszköz? Laptop, tablet, telefon? Milyen oprendszer fut rajta, Android, IOS, Windows, Linux? Milyen böngészőről van szó? Milyen üzenetet nem tudsz küldeni, fórumba, vagy az aprón a hirdetés alá, vagy esetleg privátot?

"Úgy tűnik, az üzeneteim nem érnek célba, nem kapok válaszokat."
Ha sikerült elküldeni, és Te látod is elküldöttként, akkor meg is kapta a címzett, illetve más is látja, függően attól, milyen üzenetről van szó itt is.

(#11500) Cyrin


Cyrin
addikt

A ph alkalmazáson keresztül nem tudok hozzászólást írni, mert azt írja ki, hogy érvénytelen token. Kijelentkeztem, de most már be se enged, mert ugyanezt írja ki ... Mi ez?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.