Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-01-12 10:42:46

LOGOUT.hu

Ide írjátok meg a PROHARDVER! lapcsaládon tapasztalt hibákat! (Míg az ötleteket ide!)
⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️Beírás előtt próbáld meg ezt: ⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️
● Kapcsold ki a reklám/scriptszűrést oldalainkon
● Frissítsd le a böngésződet (és ellenőrizd, hogy támogatjuk-e a böngésződet!)
● Engedélyezd a böngészőben a sütik 3. féltől történő elfogadását és nyomonkövetést (így)
● Töröld a böngésződben a sütiket (prohardver.hu, mobilarena.hu, itcafe.hu, hardverapro.hu, logout.hu, gamepod.hu) és a helyben tárolt tartalmat
● Frissítsd az oldalt (CTRL+F5)
● Lépj ki, lépj be
Ha nem megy, akkor riportáld a szükséges adatokkal:
● pontos link a hiba helyéhez
● operációs rendszer és böngésző pontos típusa és verziója
● célszerűen screenshot (képernyőmentés) a hibáról
● a hiba rövid és jól érthető leírása

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11351) SeniorTilla válasza Kube (#11350) üzenetére


SeniorTilla
veterán

Szerkesztéskor soha nem látod, milyen márkára volt beállítva

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#11352) lezso6 válasza SeniorTilla (#11348) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Javítva, most már megjelenik.

Nem random tűnik el, hanem ha belekattintasz. :)

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#11353) Kube válasza SeniorTilla (#11351) üzenetére


Kube
senior tag

Az rendben is van. De én ha nem írok be semmit, attól még az előzőleg beírt érték marad a hirdetésnél beállítva.

No emotion, any more than a wave, can long retain its own individual form.

(#11354) lezso6 válasza fuze (#11349) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Rajta vagyunk az ügyön.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#11355) KISDUCK


KISDUCK
addikt

Mobilon (Chrome böngésző) mobilnézetben arra lettem figyelmes, ha fórumtémán belül lapozni szeretnék és a lapozó gomb felett hírdetés van, akkor nagy valószínűséggel a hírdetés megnyílik felugró ablakban.

(#11356) kraftxld


kraftxld
nagyúr

Innen világvégéről külföldről piszok lassú szokott lenni a logout, van amikor simán timeout-ig is eljut. A prohardverrel semmi gond.
Gondolom az IEC DNS szervere nincs a helyzet magaslatán....

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#11357) sztanozs válasza kraftxld (#11356) üzenetére


sztanozs
veterán

Logouttal nekem is folyamatosan meggyűllik a bajom a melóhelyen (egy csomó Timeout), pedig nincs olyan messze az endpoint mint a te esetedben (csak Londonban, nem a világ másik végén). Érdekes módon a többi Ph oldallal viszont az eg világon semmi gond nincs.

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#11358) lezso6 válasza sztanozs (#11357) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Lehet ahhoz van köze, hogy máshol van a domain. De már rajta vagyunk, hogy egy helyen legyen mind.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#11359) mm00 válasza lezso6 (#10441) üzenetére


mm00
aktív tag

Esetlegesen működő átalakítás: Kijelöltök egy központi oldalt, pl.: sso.prohardver.hu. Működne rajt egy oauth2 szerver és minden oldalon ezen keresztül lehetne bejelentkezni.

Bejelentkezés:
- Rákattintok, hogy bejelentkezés a hardverapro.hu-n
- oauth2 átirányít az sso.prohardver.hu-ra ahol beírom az adataimat
- Ha sikerült, elkészül a prohardver.hu alá session cookie
- Visszairányít harderapro.hu-ra és az access token alapján elkészül a session ott is.

Tegyük fel be vagyok jelentkezve átmegyek a fototrend.hu fórumba. Ugye itt nincs session cookie, ezért nem vagyok bejelentkezve. Egy rejtett iframe-en keresztül mehetne egy postMessage az sso.prohardver.hu-nak, ami hogyha be van jelentkezve a user, akkor acces token alapján tudna kapásból bejelentkezett session-t adni és ilyenkor ráfrissülne az oldal. Másik opció, hogy ki van hagyva ez az automata mód és a user kattint egy bejelentkezésre ami külön engedélyezés nélkül access token-t kap az sso.prohardver.hu-tól és kész az authentikáció.

(#11360) Kövi


Kövi
csendes tag

Sziasztok! Tegnap előfizettem újabb 1 évre, ennek ellenére a vásárlás menüpont alatt azt látom, hogy "Meghiúsult". A felületen semmi egyéb infó, a barion oldaláról szerencsére ki lehet pár dolgot olvasni. engedélykód: 842707. Nézzetek utána kérlek.

(#11361) herrfcs válasza Parci (#11302) üzenetére


herrfcs
újonc

nekem nem tetszik a hardverapró,aki itt hirdet ennyiért,mert az ingyenes rövid lejáratú,akkor már inkább a jófogás! ott tovább hagyják fenn a hirdetéseket mint itt,! Gratula a semmihez!

(#11362) Viktor0610 válasza herrfcs (#11361) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Összefoglaló:
Kérünk mindenkit, hogy itt ne csevegjen, kritizálja a dizájnt, mondja el, hogy régen minden sokkal jobb volt, tényleg legyen ez egy technikai topik a hibák jelzésére, hogy minél gyorsabban javítani tudjuk őket.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#11363) weiss válasza herrfcs (#11361) üzenetére


weiss
addikt

Ezért fontos volt beregelni.

I did nothing, the pavement was his enemy!

(#11364) Intruder2k5 válasza weiss (#11363) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szerinted ezért regelt be 5+ éve? Van egy véleménye, amit ugyan rossz helyre írt be, és amivel szerencsére erősen kisebbségben van, de nem gondolnám, hogy erre a hsz-re gyúrt 5 éve. Amúgy meg majd megszokja, és idővel talán rájön hogy végülis a rövidebb hirdetési idő is neki jó, mert amikor a nyafogáson már 1329. helyen találja a hirdetését ahol a kutya sem olvassa, addig itt közben is up-olhatja, ráadásul az 1 hónap elteltével újra ingyen felteheti. Ezen kívül - az én tapasztalataim legalábbis ezt mutatják - kevés az a cucc amit nem visznek el 30 nap alatt, és újra meg kell hirdetni, ha csak nincs erősen túlárazva, viszont vannak akik elfelejtik törölni a hirdetést, ezáltal a 30 napos limittel az ott felejtett, már nem aktuális hirdetések száma is jóval kisebb, "tisztább" az oldal. De biztosan jól esett neki kiírni ezt magából, és most szebb lesz a hétvégéje.

(#11365) weiss válasza Intruder2k5 (#11364) üzenetére


weiss
addikt

Wow, azt meg sem néztem, mikor regelt, csak láttam, hogy van 1 hozzászólása.

I did nothing, the pavement was his enemy!

(#11366) trojka válasza weiss (#11365) üzenetére


trojka
csendes tag

tárgytalan

[ Szerkesztve ]

(#11367) dilajoska1


dilajoska1
őstag

Sziasztok. Megint előjött ez a hiba. Nagyon idegesítő.
Samsung Internet Böngésző.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#11368) ElektrikusDE válasza dilajoska1 (#11367) üzenetére


ElektrikusDE
senior tag

Szia!

És rendelkezel megfelelő internet kapcsolattal?

Nekem az osztrák ASFINAG wifin mindig ezt dobta, máshol soha...

“Lex malla, lex nulla. A bad law is no law.” A rossz törvény, nem törvény! DW: The Moment is Coming || Doctor Who BBC www.youtube.com/watch?v=uZAO6E2x9xs

(#11369) dilajoska1 válasza ElektrikusDE (#11368) üzenetére


dilajoska1
őstag

Szerintem igen mert máshol nincs problémám vele.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#11370) #96790784


#96790784
törölt tag

Hogy tudom törölni magam az oldalról?

(#11371) Intruder2k5 válasza #96790784 (#11370) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Törölni szeretném a felhasználói fiókom...

Egyébként jobbra fent az adataim menüből érhető el a funkció.

[ Szerkesztve ]

(#11372) 0xmilan válasza #96790784 (#11370) üzenetére


0xmilan
addikt

Alt + F4
vagy
[link]

(#11373) FirstTripla


FirstTripla
tag

Sziasztok, nem tudok szándékos-e vagy sem, viszont hardveraprón keresgélve ha megnézek egy hirdetést, utána valamikor onnan lenne jó egy új keresést indítani, viszont ugye ahhoz vissza kell lépni jelenleg az előző keresési oldalra vagy a hardverapró feliratra kattintva a kezdőlapra, mert a hirdetésnél szereplő kis keresés a felső sávban csak az oldalon keres, bár azt sem tudom hogyan, mert eredményt nem ad igazán, de a hirdetésekben sem keres.
pl egy teszt link: https://hardverapro.hu/apro/hirdetes_linkje_teszt/friss.html amikor rákattintok egy hirdetésre, majd ha ott felül keresek a kis nagyító jellel a "teszt" szóra, akkor pedig a link ez lesz: https://hardverapro.hu/apro/hirdetes_linkje_teszt/keres.php?stext=teszt, de igazából semmit se látok, hogy csinálna.

[ Szerkesztve ]

(#11374) Petter76


Petter76
csendes tag

[kép] Nem tudok pm-t küldeni...

[ Szerkesztve ]

(#11375) Kube válasza FirstTripla (#11373) üzenetére


Kube
senior tag

Ebben az esetben a hirdetéshez tartozó hozzászólásokban keres. UX szempontból biztosan lesznek fejlesztések, de egyelőre a legfontosabb hibákra ugranak rá :)

No emotion, any more than a wave, can long retain its own individual form.

(#11376) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Hardverapró felső fix sávja a főoldalon jó, hirdetésbe belépve dupla vastag lesz és a kategóriákat félig kitakarja.

FF 56, win10

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#11377) Kube válasza Winner_hun (#11376) üzenetére


Kube
senior tag

Hirdetésvégoldal bizonyos felbontáson produkálja chrome alatt is, valid. (992-1199px)

[ Szerkesztve ]

No emotion, any more than a wave, can long retain its own individual form.

(#11378) Zinus


Zinus
újonc

Le akadom magam toroltetni hogyan lehet

(#11379) Kube válasza Zinus (#11378) üzenetére


Kube
senior tag

Néhány hozzászólással feljebb írták már.

No emotion, any more than a wave, can long retain its own individual form.

(#11380) Ndruu válasza Zinus (#11378) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Az adataim menüpont alatt van rá opció, Törölni szeretném a felhasználói fiókom...

Harrrr!!!!

(#11381) Sicilian


Sicilian
addikt

Sziasztok !

Múlthéten és ezen a héten is, nem tudok vásárlásnál értékelést kezdeményezni, mert pörög a mutató és utána ki írja, hogy 'ismeretlen hiba történt'. Ja és utána pár napra rá jön az üzi, hogy értékelést kezdeményeztél és utána működik !
Ezt más is tapasztalja ?
Eddig minden jól ment..

[ Szerkesztve ]

nothing is true everything is permitted..

(#11382) mm00


mm00
aktív tag

Két különböző privát üzenet ugyanattól a feladótól különböző email értesítést eredményezett:

(#11383) lezso6 válasza Sicilian (#11381) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Akkor most mégis kezdeményezett? Mindig csinálja vagy néha? Azt kéne még tudni, hogy az ismeretlen hiba után újratöltve az oldalt kezdeményeződik az értékelés vagy sem.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#11384) lezso6 válasza mm00 (#11382) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ha mobil verzióról írt privátot / szólt hozzá, akkor a régi formátumú emailek jönnek. Ez a "bug" a mobilverzió kukázódásával meg fog szűnni.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#11385) qad


qad
senior tag

Sziasztok!

Értékelést indítanék, először csak homokórázott és nem történt semmi, de most már a homokórázást sem mutatja és ugyanúgy nem történik semmi. Eléggé kellemetlen, hogy magyarázkodnom kellett az eladónak az elmaradt értékelések(2 db) miatt. Látom mások is jelezték már az értékelés kimaradásának hibáját.

(#11386) Winner_hun válasza Kube (#11377) üzenetére


Winner_hun
félisten

Nemcsak a hirdetés utolsó oldalán rossz, hanem bárhol a hirdetésekben. Gondoltam hogy oldal szélességétől függ a hiba.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#11387) CatMeister


CatMeister
újonc

Hello!Miért van az,hogy a hirdetésfeladásnál a város kiválasztásánál a legöldülő menüben a települések között Nyiregyháza nem jelenik meg,illha beirom akkor sem fogadja el?

(#11388) qad válasza qad (#11385) üzenetére


qad
senior tag

Sziasztok!

Az előző bug/hiba jelentésemre reagálnék. A hirdetés értékelésének indítása csak és kizárólag az apróhirdetés oldaláról betöltve kezdeményezhető. Ha a fórum oldalát betöltve és a privát üzeneteken belül választom ki az értékelni kívánt hirtesét, nem indítható el az értékelési kezdeményezés.

(#11389) Viktor0610 válasza qad (#11388) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Úgy emlékszem, lezso6 is ezt válaszolta valakinek korábban

Tehát nem az a bug, hogy az egyik lehetőség nem működik, hanem az, hogy egyáltalán van az a lehetőség. :D

Samsung Galaxy A54

(#11390) Fox Mulder


Fox Mulder
aktív tag

Üdv!
Olyan hibába ütköztem, hogy adtam fel 4 db hirdetést ma reggel és az oldal engedte ingyen a 12 ingyenesen felül. Tehát ezekre már fizetnem kellett volna de simán aktiválódtak, tehát most 16 hirdetésem van ingyen + a fizetettek.
Nem szeretném, hogy törölve legyenek, nem szeretném újra írni őket, mi ilyenkor a teendő?

(#11391) Kube válasza Fox Mulder (#11390) üzenetére


Kube
senior tag

Prémiumként +4 darab hirdetést is kapsz.

No emotion, any more than a wave, can long retain its own individual form.

(#11392) Kube válasza Winner_hun (#11386) üzenetére


Kube
senior tag

Hirdetésvégoldal alatt az összes hirdetés adatlapját értem, tehát amire navigálsz a listából. Ezen kívül is tapasztaltad a jelenséget?

No emotion, any more than a wave, can long retain its own individual form.

(#11393) lezso6 válasza qad (#11388) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Nem tudom ilyen értékelős privátra gondolsz. Olyan már közel 4 hónapja nincs, a régi rendszerben működött priváttal / emailllel.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#11394) Oliverda


Oliverda
félisten

A hirdetésfigyelő visszakerül a hardverapróba?

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#11395) Parci válasza Oliverda (#11394) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

igen, muszáj lesz neki. :K

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#11396) Sicilian válasza lezso6 (#11383) üzenetére


Sicilian
addikt

Szia!

Most már nincs hirdetés, amin megtudnám nézni, de az elmúlt 2 hétben csinálta és azelőtt pedig nem volt semmi gond.
Rámentem az értékelés gombra és mikor kezdeményeztem az értékelést csak pörgött a mutató és egy percen belül kiírta, hogy 'váratlan, vagy ismeretlen hiba'
Ezt próbáltam egymás után többször és ugyan ez és próbáltam pár óra elteltével is, akkor is hibával nem tudtam értékelést kezdeményezni.
Írtam az eladóknak hogy bocsi valami hiba van és nem tudom indítani az értékeléseket.
Erre rá 2-3 napra jött az email-re az értesítés, hogy xy elfogadta a kezdeményezést és utána már tudtunk mindketten értékelni.
2 héttel ezelőttig ilyen nem fordult elő, de azóta volt 2 eset azért gondoltam, hogy vami lehet.

A kérdésedre a válasz, igen kezdeményeződik az értékelés a hiba után, de csak pár napra rá (2-3 nap) !
Ha egy teszt termékkel megtudjuk nézni, segítek szívesen, hogy még mindig csinálja-e, vagy nálam van vami gond. Böngésző folyamatosan frissítve van nálam.

[ Szerkesztve ]

nothing is true everything is permitted..

(#11397) perzeus


perzeus
tag

Sziasztok!

Órákkal ezelőtt vásároltam hirdetésemhez előresorolást, de még mindig nem történt meg az előresorolás. A vásárlásaimnál azt írja folyamatban...

Köszi

Gábor

(#11398) G viktor válasza perzeus (#11397) üzenetére


G viktor
tag

Nálam is ugyan ez.

(#11399) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Már jó, még délután végrehajtódtak a tranzakciók.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#11400) #81733120


#81733120
törölt tag

Na, újra bedobálja a kvízes oldalt. Most már a Fototrend alatt is. :O

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.