Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-01-12 10:42:46

LOGOUT.hu

Ide írjátok meg a PROHARDVER! lapcsaládon tapasztalt hibákat! (Míg az ötleteket ide!)
⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️Beírás előtt próbáld meg ezt: ⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️
● Kapcsold ki a reklám/scriptszűrést oldalainkon
● Frissítsd le a böngésződet (és ellenőrizd, hogy támogatjuk-e a böngésződet!)
● Engedélyezd a böngészőben a sütik 3. féltől történő elfogadását és nyomonkövetést (így)
● Töröld a böngésződben a sütiket (prohardver.hu, mobilarena.hu, itcafe.hu, hardverapro.hu, logout.hu, gamepod.hu) és a helyben tárolt tartalmat
● Frissítsd az oldalt (CTRL+F5)
● Lépj ki, lépj be
Ha nem megy, akkor riportáld a szükséges adatokkal:
● pontos link a hiba helyéhez
● operációs rendszer és böngésző pontos típusa és verziója
● célszerűen screenshot (képernyőmentés) a hibáról
● a hiba rövid és jól érthető leírása

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23363) Viktor0610 válasza MontyCrew (#23362) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Amennyiben nem jelenik meg rendben a felhasználók adatlapja, az jó eséllyel a reklámblokkolód miatt van. Az utóbbi napokban többször felmerült a téma.
Legyetek szívesek az összefoglaló alapján a hiba jelentése előtt kikapcsolt reklám- és szkriptszűrővel is megnézni, jelentkezik-e a probléma!

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

Hozzászólások

(#11501) csako válasza Cyrin (#11500) üzenetére


csako
veterán

Itt már úgy látom van válasz a kérdésedre. Amúgy rossz helyre írtál, mert az app nem hivatalos.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#11502) dvd_R+


dvd_R+
őstag

Sziasztok!
nekem olyan problémám lenne tegnapi nap óta hogy a hardverapro.hu-n mindenhol vastag betűk vannak, ha a prohardvert vagy a fórumot nyitom meg akkor normális de a hardverapró.hu-n csupa vastag betű minden
Chrome-t használok
megnéztem internet expoler-t is azzal jó

Ha üzletről van szó légy korrekt :) http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#11503) Bjørgersson válasza dvd_R+ (#11502) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Akkor valószínűleg a Chrome-ban a hiba. ;)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#11504) dvd_R+ válasza Bjørgersson (#11503) üzenetére


dvd_R+
őstag

de mi lehet? semmit nem csináltam :(

Ha üzletről van szó légy korrekt :) http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#11505) Bjørgersson válasza dvd_R+ (#11504) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Passz, szerintem érdemesebb lenne a Chrome topikban rákérdezni. Ctrl+F5 esetleg? :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#11506) , válasza dvd_R+ (#11504) üzenetére


,
addikt

Én is Chrome-ot használok (Verzió: 70.0.3538.110), de nálam nincs ilyen gond.

(#11507) dvd_R+ válasza , (#11506) üzenetére


dvd_R+
őstag

a verzió stimmel, ugyan ez van fent nekem is viszont minden vastag betűs.. :(

Ha üzletről van szó légy korrekt :) http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#11508) dvd_R+ válasza dvd_R+ (#11507) üzenetére


dvd_R+
őstag

illetve miért csak a hardverapro oldalán csinálja? :(((

Ha üzletről van szó légy korrekt :) http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#11509) #55809408


#55809408
törölt tag

Privát üzeneteim elé rózsaszín figyelmeztetést ad a rendszer hogy előre utalási kérést érzékelt a rendszer. WTF

(#11510) Kube válasza dvd_R+ (#11508) üzenetére


Kube
senior tag

Chrome ront el valamit. Nincs véletlenül belenagyítva a kérdéses oldalakon?

No emotion, any more than a wave, can long retain its own individual form.

(#11511) cigam


cigam
félisten

Írtam volna privát üzenetet a hardveraprón, de nem küldi el:

OSX 10.11.6(El Capitan), Safari 11.1.2 (11605.3.8.1)

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#11512) dvd_R+ válasza Kube (#11510) üzenetére


dvd_R+
őstag

Nincs 100% -on van

Ha üzletről van szó légy korrekt :) http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#11513) #55809408


#55809408
törölt tag

No most vajon a hétvége miatt nem válaszol senki az észrevételemre vagy itt csak panaszkodni lehet, de a lőtéri döglött kutyát se izgatja. Vagy ilyenkor mi van?

(#11514) Rimuru válasza #55809408 (#11513) üzenetére


Rimuru
veterán

Te leirtal egy letezo funkciot, pont. Ezzel nem lehet sok mindent csinalni. :DDD

Vigyázat, csalok!

(#11515) gyulaszu válasza #55809408 (#11513) üzenetére


gyulaszu
senior tag

Az mondjuk pozitívum, hogy nem is törölték. :R
Egyébként miből gondolod, hogy ez egy "bugriport"? :F

gyulaszu

(#11516) #55809408 válasza gyulaszu (#11515) üzenetére


#55809408
törölt tag

Te örülnél ha a privát üzeneteiddel ilyen körlevél menne? Hol ott tudod, hogy más leveleivel nem jön?! Ez olyan mint ha a másikat figyelmeztetnék hogy vigyázz csaló. De nem vagyok az. Hugyé szaré adtam el a dolgaimat mindig is. Többnyire nagyösszegű bukásokkal. Ezért meg pláne sértő is kicsit de azért túlélem. :R
Egyébként nekem sem tűnt volna fel, ha akivel társalogtam nem jegyezte volna meg kicsit vádlón hogy wtf. Elsőre nem esett le, nem is értettem miről beszél majd hogy nem reagáltam küldött egy képernyő fotót.

[ Szerkesztve ]

(#11517) SeniorTilla válasza gyulaszu (#11515) üzenetére


SeniorTilla
veterán

Azért gondolhatja, mert nagyon idegesítő. Nekem is bedobálta korábban néha olyan üzeneteknél is, amiben szó sem esett utalásról. Tehát BUG bizony az. Én is szóltam érte. Nem kell ezért hülyének nézni a másikat.

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#11518) gyulaszu válasza gyulaszu (#11515) üzenetére


gyulaszu
senior tag

Igen, kaptam már ilyen figyelmeztetést én is. Talán kicsit túl "aggódó" de inkább az legyen...
Nem is olyan rég volt kitárgyalva a téma.
Másrészt én hülyének nem néztem senkit. Csupán arra próbáltam a figyelmet felhívni, hogy a bejegyzés semmiképp sem felel meg a bugriport formai követelményeinek.:R

gyulaszu

(#11519) #55809408 válasza gyulaszu (#11518) üzenetére


#55809408
törölt tag

Jesszus.

Már úgy néz ki megjavult. :)

[ Szerkesztve ]

(#11520) MC_Roland

Sziasztok
Felhasználót csak adás vétel után lehet értékelni?

Üdv : Roland, Felújított prémium kategóriás monitorok,számítógépek,laptopok MONITORCENTER www.monitorcenter.hu

(#11521) dqdb válasza MC_Roland (#11520) üzenetére


dqdb
nagyúr

Igen, mert nem felhasználót értékelsz csak úgy általánosságban, hanem egy konkrét adásvételt.

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#11522) MC_Roland válasza dqdb (#11521) üzenetére

Akkor azt hogyan értékeled,hogy innen a fórumról rendel,majd nem veszi át a rendelést!

Üdv : Roland, Felújított prémium kategóriás monitorok,számítógépek,laptopok MONITORCENTER www.monitorcenter.hu

(#11523) Bjørgersson válasza MC_Roland (#11522) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Jelented, majd leírod, mi történt.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#11524) #55809408 válasza MC_Roland (#11522) üzenetére


#55809408
törölt tag

Telefonon sem tudtatok beszélni?

(#11525) SeniorTilla válasza MC_Roland (#11522) üzenetére


SeniorTilla
veterán

Sz*rd le, én is azt szoktam, bár Hál'Istennek elég ritka az ilyen. Nem hiányzik neked sem egy bosszúnegatív tőle, mert ha te értékeled, ő is fog. Inkább jelentsd a topicban (Akikkel jó vigyázni üzletelés során, vagy valami ilyesmi)

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#11526) MC_Roland válasza #55809408 (#11524) üzenetére

Futárral rendelt 58.500Ft értékben ,majd jött a futár értesítő,hogy nem kéri az árut...az árut nem buktuk csak az
oda-vissza szállítást...

[ Szerkesztve ]

Üdv : Roland, Felújított prémium kategóriás monitorok,számítógépek,laptopok MONITORCENTER www.monitorcenter.hu

(#11527) MC_Roland válasza SeniorTilla (#11525) üzenetére

az lesz... szerencsére nálunk se sűrű ,de ha legalább gerinces lenne ,hogy szól...vagy ír bocs közbe jött valami...

Üdv : Roland, Felújított prémium kategóriás monitorok,számítógépek,laptopok MONITORCENTER www.monitorcenter.hu

(#11528) lezso6 válasza #55809408 (#11513) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Bocsi, néha én sem tudok mindig gép előtt lenni.

Szóval, ez feature, nem bug. Sajnos a csalók ellen nem tudunk másképp védekezni. A piros üzenet nem arról szól, hogy a másik fél csaló, hanem figyelmeztet, hogy előre utalás előtt légy végtelen mértékben körültekintő.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#11529) lezso6 válasza cigam (#11511) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Javítottam hibakiírás bugját. Most már mutatni fogja, hogy mi a hiba. Vagy csak egyszer csinálta?

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#11530) cigam válasza lezso6 (#11529) üzenetére


cigam
félisten

Most is csinálja, és az üzenet ugyanaz:

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#11531) lezso6 válasza cigam (#11530) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Nekem megy neki a privát. Most próbáld újra, kicsit több infót fog kiírni. Vagy esetleg valamennyire értesz a böngésző debug felületéhez, hogy megtudjuk, hogy mi történt a HTTP kéréssel?

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#11532) cigam válasza lezso6 (#11531) üzenetére


cigam
félisten

Most megjelennt egy HTTP státusz:0 is a kis ablakban. A webvizsgáló konzolja 2 hibát jelez:

[Error] Failed to load resource: the server responded with a status of 404 () (bootstrap.bundle.min.js.map, line 0)
[Error] Failed to load resource: A művelet végrehajtása sikertelen volt. Protokollhiba (uj.php, line 0)

Az normális, hogy amint belépek az apróba, kidob a ph fórumról?

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#11533) RobÚr


RobÚr
csendes tag

Az üzenetek szövegszerkesztőjében a bemásolt szövegnél sokszor nem használható a kurzor, beragad, vagy össze-vissza ugrál, sorokat ugrik át. Firexox-nál és Edge-nél is ugyanez a helyzet.

(#11534) Kube válasza RobÚr (#11533) üzenetére


Kube
senior tag

Ez a probléma tudott, javítva lesz amint sor kerül rá.

[ Szerkesztve ]

No emotion, any more than a wave, can long retain its own individual form.

(#11535) lezso6 válasza cigam (#11532) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

A protokollhiba az Safari probléma, próbáld meg frissíteni a 12-esre, már ha lehet. Egyébként a régi PH-s felületről működik a privátolás? Illetve pl nekem tudsz a HA új felületén írni, vagy senkinek sem megy?

Azért dob ki, mert a Safari nem enged semmilyen 3rd party sütit. Ami abból a szempontból egy nemes lépés, hogy a reklámok, facebook, google, stb így nem tud követni. Viszont 3rd party sütivel működik a PH! lapcsalád oldalain a közös beléptetés is, így az sem működik. Ha az Apple nem az összes harmadik féltől származó sütit szűrné, hanem csak a reklám és marketingcélúakat, akkor nem lenne gond.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#11536) sztanozs válasza lezso6 (#11535) üzenetére


sztanozs
veterán

Ha az Apple nem az összes harmadik féltől származó sütit szűrné, hanem csak a reklám és marketingcélúakat, akkor nem lenne gond.

Ha ez így működne, akkor az összes reklám-és-marketing-célú cookie nem-reklám-és-marketing-célú cookie-nek hazudná magát.
V.ö.: RFC 3514

[ Szerkesztve ]

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#11537) lezso6 válasza sztanozs (#11536) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ez hülyeség. Domain alapon lehetne szűrni, a reklámblokkolók így csinálják.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#11538) sztanozs válasza lezso6 (#11537) üzenetére


sztanozs
veterán

És a lokálisan hosztolt reklámok és reklám-cookie-k és be-nem-jelentkezett-felhasználókat-azonosító-cookie-k?
Honnan tudná a böngésző, hogy a PH kiadhat-e cookie-kat a logout-ra. És mi van akkor ha a logout reklámoldal? Vagy minden böngésző tarton nyilván egy folymataosan változó domain listaát az (ismert) reklámdomainekkel?

De mindegy is...

[ Szerkesztve ]

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#11539) mm00 válasza lezso6 (#11535) üzenetére


mm00
aktív tag

Cross domain bejelentkezésre Oauth2-őt kell használni és akkor nincs kavarodás a cookie policy-kkel. [link]

(#11540) lezso6 válasza sztanozs (#11538) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Azok nem harmadik féltől származó sütik. Most is átmennek az alma böngészőjén. Nem értem mire akarsz kilyukadni.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#11541) lezso6 válasza mm00 (#11539) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ja igen, ennek utánanéztem, mégis hogy. De ez az OAuth nem megoldás. Amit írtál az gyakorlatilag a régi kompatibilis mód (átirányítós megoldás), amihez nem kell OAuth. De ez nagyon lassú beléptetési módszer lenne, szóval kuka. Az a helyzet, hogy nincs alternatíva. Az alma menjen a picsába a hülyeségével, miattuk nem fogjuk szívatni a felhasználók tízezreit. :(

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#11542) sztanozs válasza lezso6 (#11541) üzenetére


sztanozs
veterán

Ez csak plusz egy hívás (lehet háttérben is, betöltéskor) és csak akkor, ha a felhasználó gépén nincs session (vagy azt kizáró) cookie. A belépéses átirányítást is csak egyszer/először kell megcsinálni szintén, ha nincs érvényes session cookie, vagy ha a felhasználó a bejelentkezés gombra/linkre kattint.

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#11543) lezso6 válasza sztanozs (#11542) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Nem lehet háttérben, az már 3rd party-nak számít. Át kell irányítani. A belépésnél az átirányításos módszer az 10-15 másodperces időt is simán igénybe vehet. Én még úgy ahogy túlélném, de a júzerek nagy része megpusztulna tőle. És most szívassunk mindenkit a Safari miatt? Valamit megpróbálok kitalálni, de egyelőre nincs ötletem.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#11544) cigam válasza lezso6 (#11535) üzenetére


cigam
félisten

Neked se tudok küldeni privátot:

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#11545) lezso6 válasza cigam (#11544) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Légyszi a többit is próbáld meg. Safarin sajnos nem tudok tesztelni, mert nincs a közelemben egy Mac sem.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#11546) cigam válasza lezso6 (#11545) üzenetére


cigam
félisten

A PH fórumban tudok privátot küldeni, Safari 12 sajnos nincs, a gépemre már nem megy fel a Mojave. Spórolok az új gépre, de nem az idei jézuska fogja meghozni :(

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#11547) sztanozs válasza lezso6 (#11543) üzenetére


sztanozs
veterán

Igazából nem a szafari miatt/védelmében írtam. Mondjuk a 15 mp turnaround time megdöbbentő.

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#11548) lezso6 válasza cigam (#11546) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Értem. Tehát PH fórumban megy, HA-n nem. Köszi, ez már valami, utánanézek.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#11549) lezso6 válasza sztanozs (#11547) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Van pár site: PH, MA, IT, GP, LO, HA, FT. Ez 7 site, s egymás után kell mindet meghívogatni egy átirányítási szekvenciában. :(

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#11550) sztanozs válasza lezso6 (#11549) üzenetére


sztanozs
veterán

Nem kellene mindet, csak egyet - az auth site-ot - kellene meghivogatni, és az alapján az aktuális kiadná a saját cookie-ját. Pont ez volna a lényeg.

1) oldal előtöltő betöltése (meglevő session/no_session cookie ellenőrzése)
2) ha nincs érvényes session/no_session cookie, akkor XHR -> auth.ph.hu, be van-e a juzer jelentkezve (auth.ph.hu cookie-val) - visszaad egy site_session_id-t, vagy false-ot
-- a) session_id-t ad vissza: xhr -> logout.hu (visszakapott session_id) - háttérben a logout ellenőriz és legyártja az érvényes ccokie-t
-- b) false-t ad vissza: xhr -> logout.hu, no_session cookie legyártása
3) oldal betöltés folytartása a cookie alapján: bejelentkezve / vagy ha no_session cookie, akkor guest módban

Ez csak akkor blokkol (két XHR erejéig), ha a felhasználó gépén az adott oldalra nincs érvényes cookie.

[ Szerkesztve ]

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.