Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-01-12 10:42:46

LOGOUT.hu

Ide írjátok meg a PROHARDVER! lapcsaládon tapasztalt hibákat! (Míg az ötleteket ide!)
⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️Beírás előtt próbáld meg ezt: ⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️
● Kapcsold ki a reklám/scriptszűrést oldalainkon
● Frissítsd le a böngésződet (és ellenőrizd, hogy támogatjuk-e a böngésződet!)
● Engedélyezd a böngészőben a sütik 3. féltől történő elfogadását és nyomonkövetést (így)
● Töröld a böngésződben a sütiket (prohardver.hu, mobilarena.hu, itcafe.hu, hardverapro.hu, logout.hu, gamepod.hu) és a helyben tárolt tartalmat
● Frissítsd az oldalt (CTRL+F5)
● Lépj ki, lépj be
Ha nem megy, akkor riportáld a szükséges adatokkal:
● pontos link a hiba helyéhez
● operációs rendszer és böngésző pontos típusa és verziója
● célszerűen screenshot (képernyőmentés) a hibáról
● a hiba rövid és jól érthető leírása

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11151) lezso6 válasza nihil (#11149) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Akkor az eredeti 4690-es árnál is hazugság volt a 390 Ft, mert valójában 83 fillérrel többe került. Kerekítve van.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#11152) lezso6 válasza Sógor (#11148) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ha lehetett volna, akkor egyben migráltuk volna a régi értékelés-párokat. De a régi rendszerben adatbázis szinten külön voltak tárolva, nem lehetett őket mi alapján összekötni.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#11153) s7evcsenko válasza lezso6 (#11151) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Az a 83 fillér hogy jött ki a két leírt számból?

Jah, hogy talán elírtad...
Igen, az kerekítve van, de itt a 415,83333 van 400-ra kerekítve. :DD

[ Szerkesztve ]

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#11154) lezso6 válasza s7evcsenko (#11153) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Javítottam, elírtam az eredeti számot, nem 3-assal, hanem 4-essel kezdődik. :D A prémium nem drágult, csak ugye a Paypal ár most az alap.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#11155) s7evcsenko válasza lezso6 (#11154) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Mondjuk engem jelenleg hidegen hagy a dolog, de azt a pöttyöt bárhová rakom fizetés előtt, akkor is 4990ft marad a végösszeg.
Ebből meg sehogy sem jön ki a kíírt 400ft.
4800ft-nál lenne jó a 400ft.
Vagy Ti hogy számoljátok ezt?

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#11156) nihil válasza Viktor0610 (#11150) üzenetére


nihil
tag

Nem, nem vagyok prémium, s amíg ez így marad, nem is leszek, mert azzal legitimálnám a trehányságot/átverést, nem tudom, mi okból áll így.
..de, ha kicsit belegondolsz, sejtheted, hogy nem azért kattintgatok rendszeresen a PRÉMIUM ELŐFIZETÉS menüpontra, mert annyira szépen vastagon van szedve.

[ Szerkesztve ]

TEL: +36702870876 ### Köszönjük a minőségi fbukos számtech csoportoknak, hogy az elmúlt években felduzzasztották a PH-t, minőségi, hozzáértő, gerinces emberekkel. ### B+, 2 napos profil felháborodott, hogy megbízhatóságbeli kétségeim vannak irányában ^^ Van még új a nap alatt... :D

(#11157) lezso6 válasza s7evcsenko (#11155) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

4690 / 12 = ~390.83. Eredetileg 390-et írtunk, innen a 83 fillér.

De ugye most a Paypal ár az alap, de kapsz 5% PH!ontot, hogy ha barionnal fizetsz, szóval effektíve 395.04 Ft / hó.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#11158) lezso6 válasza nihil (#11156) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Annak aztán sok értelme van, hogy azért kattintgatsz néha egy linkre, hogy a napi őrjöngés szükségletedet kielégítsd. Ebből nem kérünk a topikba.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#11159) Viktor0610 válasza nihil (#11156) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Aham, persze, én meg elhiszem hogy emiatt nem vagy prémium.
Szerintem csak simán szeretsz kötekedni, legalábbis az itteni "munkásságodból" kiindulva... :))

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#11160) s7evcsenko válasza lezso6 (#11157) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Így már világos. :R

Mindamellett jól ki van színezve a dolog. :B
Mert az igaz, hogy az éves előfizetés 395-re jön ki, de "effektíve" 415,83-at fizet ki a páciens, mert azt az 5%-ot csak PH extrára lehet elhasználni, kenyérre nem, így valójában csak a gyerek neve lett előfizetés helyett extra.
Na de mindegy, ez engem egyelőre nem érint, így én megköszönöm a tájékoztatást. :R

(#11159) Viktor0610:
A stílusa valóban problémás, na de azért nah...

[ Szerkesztve ]

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#11161) lezso6 válasza s7evcsenko (#11160) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Igen. De a lényeg az amúgy, hogy szerintem hülyeség havi ~20 forintból ekkora ügyet csinálni. :D

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#11162) dqdb válasza lezso6 (#11161) üzenetére


dqdb
nagyúr

MathML, törtként teszed be az oldalra, és megoldódik minden osztási és kerekítési probléma ;]

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#11163) nihil válasza lezso6 (#11158) üzenetére


nihil
tag

Heeee???
Nem tudom, Te honnan jöttél, hogy azt hiszed, ez nekem -vagy bárkinek- örömet okoz..
Bszki, azért kattintgatok, mert már rég megvettem volna a qva prémiumot -ami a hülyének is megéri- ha ez a látványos baromság -vagy pénzügyi csűrcsavarás- ki lenne javítva.
Nevezzük nevén, ez egy HIBA, s szerintem qvaegyszerű dolgot várok el:
400*12 az 4800.
4990/12 az ~415.
Írjátok valamelyiket, és kész, ez a realitás.
...és nem a 15 forinton vitatkozunk, hanem az elven.
...és mielőtt még fennakadna valaki, a .8333333..-on...pfff.

Igazából, az a non sense, hogy ezen ennyit kell lovagolni - édes élet, milyen kifordított világ ez!!! :W

[ Szerkesztve ]

TEL: +36702870876 ### Köszönjük a minőségi fbukos számtech csoportoknak, hogy az elmúlt években felduzzasztották a PH-t, minőségi, hozzáértő, gerinces emberekkel. ### B+, 2 napos profil felháborodott, hogy megbízhatóságbeli kétségeim vannak irányában ^^ Van még új a nap alatt... :D

(#11164) Parci válasza nihil (#11163) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

hát nehéz a magyar fogyasztóknak, épp miattunk! :K :W

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#11165) csako válasza lezso6 (#11157) üzenetére


csako
veterán

Szerintem ezt akkor már érdemes lenne ott feltüntetni a pontosság kedvéért, minthogy szimplán levágjuk...
"A kedvezményes ára havi 415 Ft egy éves tagsági vásárlása esetén, melyből 5% visszajár PH!-ontokban, ha Barionnal fizetsz"
És akkor nincs ott egy olyan nagy matematikai hiba :D de nekem aztán 8

[ Szerkesztve ]

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#11166) DS39 válasza csako (#11165) üzenetére


DS39
nagyúr

+1 :K

(#11167) nihil válasza csako (#11165) üzenetére


nihil
tag

+1 :C

TEL: +36702870876 ### Köszönjük a minőségi fbukos számtech csoportoknak, hogy az elmúlt években felduzzasztották a PH-t, minőségi, hozzáértő, gerinces emberekkel. ### B+, 2 napos profil felháborodott, hogy megbízhatóságbeli kétségeim vannak irányában ^^ Van még új a nap alatt... :D

(#11170) guminyúl


guminyúl
tag

Hardveraprón mobilról (reszponzív) nem működik az elmentett témák/hirdetések kukázása a kedvencek menüből. Samsung Internet 7.4.

(#11171) lezso6 válasza csako (#11165) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Köszi, ez így tényleg jó, akkor pontosítottam. :R

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#11172) lezso6 válasza guminyúl (#11170) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Hm, konkrétan sehol nem megy. Javítom...

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#11173) Viktor0610 válasza lezso6 (#11171) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

0 nihil 0 kedveli ezt. ;]

Jó a halogénes halloweenes profilképed! :D

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#11174) kgymac


kgymac
őstag

Hardveraprón nem működik a kerülendő szavakra szűrés, az opció nem kerül bele a generált url-be, a mező a felületen ennek hatására törlődik.

A prémium felhasználók rejt funkciója csak félig-meddig működik. A listában nem jelennek meg az elrejtett postok, de a változáslistában (Kedvenc fórumtémáim) a rejtett postok is bele számítódnak, rákattintva az új hozzászólásokra persze már nem jelennek meg. Egy kicsit pazarlás mobilnettel, főleg feltöltőkártyával.

(#11175) /Joezy/


/Joezy/
újonc

Üdv!

Miért nem tudom a belépési Email cimet megváltoztatni?

(#11176) Intruder2k5 válasza /Joezy/ (#11175) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Üdv!

Tényleg, miért nem tudod? Van hibaüzenet is?

(#11177) lezso6 válasza kgymac (#11174) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Működik, csak ehhez valamilyen szóra keresni is kell. Egyelőre technikailag nem megoldható, hogy fordított módon keress, azaz azokat a találatokat mutassa melyekben az adott keresőszó nem szerepel.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#11178) kgymac válasza lezso6 (#11177) üzenetére


kgymac
őstag

Beírtam a HA keresőbe a következőket:

Canon
Kerülendő szavak: Sony
Kínál: pipa
Keres: -

Ha beírom a "Szűrés márkára" (Canon), hozza a sony-t is. Ha üres a márka, valóban működik a szűrés,
de feltölti a "Szűrés márkára" mezőt a Canon szöveggel, valamint törli a "Kerülendő szavak"-at (gondolom az url-ből próbálja feltölteni).
Sajna nem megoldás a számomra, mert a könyvjelzők eszköztárra fel van véve kedvencként kb. 8 tárolt keresés, ami listázza a számomra érdekes hirdetéseket. Majd legfeljebb jobban átnézek a sony-n.

A Kedvenc fórumtémáim-ra tudsz valamit mondani ? Úgy gondolom, egy sql (not exist) feltétel hiányozhat az új postok számának számításakor, mert a topicban már nincsenek benne a rejtett fórumtagok.

(#11180) nihil válasza Viktor0610 (#11173) üzenetére


nihil
tag

Elvesztettem a fonalat.. :)

TEL: +36702870876 ### Köszönjük a minőségi fbukos számtech csoportoknak, hogy az elmúlt években felduzzasztották a PH-t, minőségi, hozzáértő, gerinces emberekkel. ### B+, 2 napos profil felháborodott, hogy megbízhatóságbeli kétségeim vannak irányában ^^ Van még új a nap alatt... :D

(#11181) nihil válasza lezso6 (#11171) üzenetére


nihil
tag

Óóóó, igen, óó, igen.... :C

Hol találok infót ezekről a "PH-pontok"-ról?
..bár, gondolom, csak ezért nem fogok erre a barionra regisztrálni.

TEL: +36702870876 ### Köszönjük a minőségi fbukos számtech csoportoknak, hogy az elmúlt években felduzzasztották a PH-t, minőségi, hozzáértő, gerinces emberekkel. ### B+, 2 napos profil felháborodott, hogy megbízhatóságbeli kétségeim vannak irányában ^^ Van még új a nap alatt... :D

(#11182) lezso6 válasza nihil (#11181) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

PH!ontokat nálunk gyűjtöd, további infó. És Barion fizetéshez nem kell ott regisztrálni, elég megadni a bankkártya-adatokat. Persze utóbbi elmentéséhez regisztrálni kell, de kb 1 perc alatt megvan.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#11183) Rig3l válasza lezso6 (#11182) üzenetére


Rig3l
újonc

Üdv!

Androidról, hogyan lehet felhasználót jelenteni?

[ Szerkesztve ]

O670/707-35-08

(#11184) lezso6 válasza Rig3l (#11183) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Felhasználót nem, de hirdetést lehet jelenteni a hirdetés oldalán lévő jelentés gombbal. Illetve értékelést az értékeléseid oldalán.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#11185) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

720p széles kijelzőn szétcsúszva jelennek meg a hirdetések.

[kép] [kép]

Valami ilyesmi elrendezés nem lenne barátságosabb? :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#11186) lezso6 válasza Bjørgersson (#11185) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

De...

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#11187) Rig3l válasza lezso6 (#11184) üzenetére


Rig3l
újonc

A probléma az, hogy android alól nem lehet a hirdetést jelenteni.

O670/707-35-08

(#11188) DIESELPOWER


DIESELPOWER
aktív tag

Ha feltöltök képeket a hirdetéshez, nem mindig töltődik fel.
Illetve, ha valamelyik képet főképnek választom, nem azt
teszi ki, hanem egy másik képet, ami a többi között van.

(#11189) Parci válasza Rig3l (#11187) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

olvasod is, amit válaszolnak neked?

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#11190) Intruder2k5 válasza Rig3l (#11187) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Miért ne lehetne? Itt van, tesztelve, működik. -> [kép]

(#11191) lezso6 válasza DIESELPOWER (#11188) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ma egy ideig lehetett egy ilyen probléma, hogy nem töltődött fel. Nem RIOS, hanem szerverbéli probléma.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#11192) compare


compare
csendes tag

Üdv!

Az mitől lehet,hogy bejelentkezve más hirdetéseket látok, mint amikor kijelentkezem. Ma vettem észre, hogy nem ugyanazok a hirdetések jelennek meg, illetve a frissüléssel ehet valami, bejelentkezve lényegesen régebbiek (tegnap éjfél mondjuk), míg kijelentkezve azonnal frissül, de nem is ilyen egyszerű, mert ahol frissül, ott is egyik újabb megjelenik, másik nem!
A Hardver/CPU/1151 topikot néztem pl. vagy az SSD/ M.2 és egyéb csatolósat.

Böngésző cachet ürítettem, Edge/Explorer között váltottam, kijelentkeztem/bejelentkeztem...
Mi lehet az oka?
Köszönettel:
Csorba Levente

Care

(#11193) Executioner válasza compare (#11192) üzenetére


Executioner
tag

Más rendezési elv van beállítva.

Exec

(#11194) tzoli333


tzoli333
újonc

Sziasztok!

Nem feltétlenül hiba. Inkább csak a tájékoztatás hiányának gondolom, de nem találtam arra vonatkozó infót, hogy a hirdetésekhez feltölthető képek fájlméretének van-e valami korlátja? (Gondolom a ti tárhelyetek is véges) Vagy esetleg bugos ? (ok, hogy X darab képet tölthetek fel, de nem mindegy, hogy 10 MB egy kép vagy 300kB ) Telefonon csináltam pár képet, és az istennek nem tudom feltölteni, pedig a darabszámba beleférne. 2 kép feltöltése után a többit nem tölti fel (2x 4-5 MB volt a két kép ami felment)

pc, firefox, win10

Ha így van hasznos lenne, ha ezt a leírásban kiegészítenétek. Előre is köszi!

[ Szerkesztve ]

(#11195) Oliverda


Oliverda
félisten

A hirdetésfigyelő visszakerül még idén a hardverapróba?

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#11196) nihil


nihil
tag

Ha kezdeményezek egy értékelést, amit az eladó megerősít, amíg nem értékelek, újra aktívvá válik az "ÉRTÉKELD" gomb, s kezdeményezhetem megint ugyanarra a hirdetésre, amit az eladó ismét megerősíthet, s ezután kezdeményezhetem újfent az értékelést ugyanarra a hirdetésre... :)
..és az a baj, hogy miután begyűjtöttem a visszajelzéseket, le is tudom adni az összeset.

Ez egy értékelés-boost :)

Hihi, találtam egy igazi bágot :C

[ Szerkesztve ]

TEL: +36702870876 ### Köszönjük a minőségi fbukos számtech csoportoknak, hogy az elmúlt években felduzzasztották a PH-t, minőségi, hozzáértő, gerinces emberekkel. ### B+, 2 napos profil felháborodott, hogy megbízhatóságbeli kétségeim vannak irányában ^^ Van még új a nap alatt... :D

(#11197) Viktor0610 válasza nihil (#11196) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ez nem bug, feature.
Ha több terméket hirdetsz, többször lehet értékelni az egyes termékek eladása után.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#11198) s7evcsenko válasza Viktor0610 (#11197) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Viszont ez állítólag szabálytalan, többszöri értékelésnek számít.
Így be kellene iktatni valami korlátozást, hogy ugyan az az értékelő 1 héten belül ne tudjon újra értékelést kezdeményezni ugyan arra a hirdetésre...

[ Szerkesztve ]

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#11199) 0xmilan válasza s7evcsenko (#11198) üzenetére


0xmilan
addikt

Szerintem elofordulhat, hogy 2 kulonbozo termeket veszek ugyanabbol a hirdetesbol egy heten belul, de megsem egyszerre.

(#11200) s7evcsenko válasza 0xmilan (#11199) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Akkor 1 nap, a lényeg az lenne, hogy véletlenül se lehessen duplázni, mert azért elvileg dádá jár.

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.