Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-01-12 10:42:46

LOGOUT.hu

Ide írjátok meg a PROHARDVER! lapcsaládon tapasztalt hibákat! (Míg az ötleteket ide!)
⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️Beírás előtt próbáld meg ezt: ⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️
● Kapcsold ki a reklám/scriptszűrést oldalainkon
● Frissítsd le a böngésződet (és ellenőrizd, hogy támogatjuk-e a böngésződet!)
● Engedélyezd a böngészőben a sütik 3. féltől történő elfogadását és nyomonkövetést (így)
● Töröld a böngésződben a sütiket (prohardver.hu, mobilarena.hu, itcafe.hu, hardverapro.hu, logout.hu, gamepod.hu) és a helyben tárolt tartalmat
● Frissítsd az oldalt (CTRL+F5)
● Lépj ki, lépj be
Ha nem megy, akkor riportáld a szükséges adatokkal:
● pontos link a hiba helyéhez
● operációs rendszer és böngésző pontos típusa és verziója
● célszerűen screenshot (képernyőmentés) a hibáról
● a hiba rövid és jól érthető leírása

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11851) lezso6 válasza allein (#11850) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Írtam ott választ.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#11852) Tusinger


Tusinger
újonc

Sziasztok!
Win 10 Home op. rendszer, ill. Google Chrome 71.0.3578.98 verziójú böngészővel nézem az oldalt.
Nemrég vásároltam egy terméket, de hibába ütköztem a visszajelzés küldésének folyamatában.
Ahogy ráklikkeltem a "Megvásároltad tőle? Értékeld" gombra, nem történik semmi, csak átvált "már kezdeményezted az értékelést"-re és itt megáll a történet.
Nem tudok semmilyen formában visszajelzést adni, pedig nagyon szeretnék.

Köszi a segítséget!

(#11853) lezso6 válasza Tusinger (#11852) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Akkor már kezdeményezted az értékelést, hisz a gombra kattintva megkérdezi, hogy biztosan értékelsz le, aztán ha jóváhagytad, akkor ennyi. Innentől az eladón van a sor, hogy jóváhagyja hogy te vetted meg a termékét és azután értékelhetitek egymást. Gondolom erről a hirdetésről van szó: [link] Értékeléseidet pedig itt találod: [link]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#11854) hajdutom


hajdutom
újonc

Vajon hogy tud érdeklődni egy felhasználó a lejárt, lezárt és archivált termékem után úgy, hogy értékelést is kezdeményez rögtön? A videókártya nem is jelenik meg a találatok között ha valaki keresné.
https://hardverapro.hu/apro/elado_egy_gigabyte_geforce_gtx_650_ti_oc_2gb_gddr5/hsz_1-50.html
Én meg vagyok olyan hülye, hogy el is készítem az értékelést, mert azt hittem, hogy ez az ő az az ő aki megvette tényleg a kártyát.

(#11855) lezso6 válasza hajdutom (#11854) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Az archív hirdetések egy ideig még értékelhetők. Azért, mert sokan panaszkodtak arra, hogy a fizetés még az értékelés előtt archív lett. Ha nem megfelelő értékelési kérelmet hagytál jóvá, akkor jelentsd az értékelést, s a moderátorok törlik.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#11856) gban válasza zarayg (#11845) üzenetére


gban
Közösségépítő

Nekem ugyanez van, csak PÜ-nél vagy HA-n post írásnál, de lehet hogy belépésnél is - én PH-n lépek be mindig.
Azt mondták, az UPC hibája, de nekem DIGI van :DDD

Szerintem ie alatt jó lesz.
Nekem amúgy Win7 és Chrome és Opera alatt is csinálja (szerintem ugyanaz a motor), és csak egy gépen, a többin nem.

Postázást nem vállalok.

(#11857) zarayg válasza gban (#11856) üzenetére


zarayg
aktív tag

Edge, Mozilla ugyan ez, nálam is csak 1 gépen, de ott mindig :)

Telefonszámom: 36-30/935-51-87! || Szépen kérlek! Ha írok PM-et, akkor legyél hajlandó válaszolni rá! Köszönöm.

(#11858) gban válasza zarayg (#11857) üzenetére


gban
Közösségépítő

Én már a hálókártya driverre gyanakodtam... Mert mi más azon a gépen? Oprendszer máshol is ugyanaz, böngésző is, szóval nem tudom...

Postázást nem vállalok.

(#11859) macilaci78


macilaci78
nagyúr

Android alól nem megy a képfeltöltés a hsz-en belül, de priviknél sem.
Asztali nézet, stock drod 4.2.2-től 9-es főverzióig több eszközzel próbálva. Pár hete már feltűnt, de most már bosszant.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#11860) spywear


spywear
tag

sziasztok a letiltott felhasználót nem tudom valamiért vissza állítani az üzenetek menüpontban válaszotokat előre is köszönöm (próbáltam többször nem sikreült a tiltás feloldásasa)

[ Szerkesztve ]

Megbízhatóságom: Találat spywear felhasználónak 21 pozitív és 0 negativ értékelése van a régi fórumon! az új fórumon pedig 291 pozitív értékelés SZÁMOM:06203443021 Viberen is wats up is

(#11861) Immy


Immy
őstag

Sziasztok,
Mióta a hardverapro megújult, azóta a mobil nézetben nem tudok privát üzenetet küldeni iOS-en.
Esetleg más is jelezte ezt a problémát? iPhone és iPad-en is próbáltam és mindkét helyen hibát dob.

Apró: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/immy/index.html

(#11862) csubbaka


csubbaka
tag

Sziasztok! Ismét jelezném, hogy már vagy fél éve 2db fals értékelést jelez a rendszer Nekem a kis harangnál. Leszednétek,már egyre jobban kezd zavarni!
Köszönöm!

csubbaka felhasználónak 43 pozitív és 0 negatív értékelése van a fórumon!

(#11863) Tusinger válasza lezso6 (#11853) üzenetére


Tusinger
újonc

Igen, pontosan így történt, most már értem.
Köszönöm a választ és a segítséget!

(#11864) Pécsi_PC


Pécsi_PC
csendes tag

Szasztok!

Egy paypal fizetés hiba.

zz26cwsIpzEKPPKy-ck6H-g

||| www.pecsipc.hu ||| 06-30-141-2002 ||| 9 - 17 óra között ||| Pécs, Veress Endre 17

(#11865) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

Nem tudom nem észrevenni (mivel olyan agresszív) és észrevételezni, hogy "fagyasztó kód" van a Telenor-os reklám kockában. Amint olyan oldalra navigálok, min jelen van, nem engedi addig továbbpörgetni az oldalt, míg 1x le nem fut az egész animáció. :((

(#11866) GamerToxic


GamerToxic
csendes tag

Sziasztok!

Nem tudom, hogy csak nálam...vagy másnál is problémás az UP rendszer. Most reggelre 0 lehetőséget mutat, pedig ahogy a képen látható, ma még egyetlen egyszer SEM hoztam előre a hirdetéseimet.
Utána tudnátok nézni? Előre is köszönöm! :R

A gémelés 8 mag felett kezdődik...

(#11867) Mockingman válasza GamerToxic (#11866) üzenetére


Mockingman
újonc

Üdv!
Nekem is az a gondom,mint az előzőnek!
Tegnap elhasználtam az ingyenes UP-okat,de mára nem töltődött vissza 8-ra hanem 0-án maradt!
Segítséget előre is köszönöm.

~Nem a probléma a probléma. A probléma a te viszonyulásod a problémához. Érted?~

(#11868) zsolti1debre


zsolti1debre
tag

Én sem tudok upolni!!!

Tegnap (azaz kb. 24 órája) upoltam utoljára mind a 8 hirdetésemet, és ma látom, hogy 0 upom van!

(#11869) Jeanne d'Arc válasza zsolti1debre (#11868) üzenetére

Dettó sajnos. Tegnap hagytam egy UP-ot, az van mára.

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#11870) #63390720 válasza Mockingman (#11867) üzenetére


#63390720
törölt tag

Detto, nekem megy a 8 helyett 5öt jelzett mikor beléptem

(#11871) Weaver


Weaver
senior tag

látom nem egyedi az eset, ma reggel up-oltam volna, de 0db up-om van a szokásos 8 helyett.

(#11872) SunMount3r válasza SunMount3r (#11865) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Na, nem Telenor-os, hanem Huawei, de ez teljesen mind 1... (Ebből is látszik mennyire nem hat rám még ez az egresszív marketing sem, mert így sem olvasom el, hogy a képernyőre fagy vagy 10 másodpercig... :D )

(#11873) Rairicat


Rairicat
újonc

Üdv! Látom mások is ugyanazzal a problémával szembesültek ma reggel. Én tegnap (15 órája) up-oltam utoljára és nincs egy up-om sem :(

(#11874) anti 130


anti 130
csendes tag

Nekem sem adja meg a lehetőséget bár van akinek igen.

(#11875) kenwood


kenwood
veterán

Nekem sem.
Gondolom,elmaradt az ejfeli reset.

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#11876) cukorka26 válasza kenwood (#11875) üzenetére


cukorka26
újonc

Helo nekem sincs up-om se automatikus előresorolás

Üdv. :Tamás

(#11877) Pete1 válasza cukorka26 (#11876) üzenetére


Pete1
tag

Hello,
Nálam is ez a helyzet, 8 helyett csak 1 lehetőséget kínált fel! Ez most miért van?

(#11878) nicknev


nicknev
csendes tag

0 up

Ha privát üzenet küldesz biztosabban látom, hogy írtál ;-) Amíg aktív a hírdetés addig meg van amit hírdetek.

(#11879) kenwood


kenwood
veterán

Mostmar tudjuk, hogy gond van az up frissitessel. Legkozelebb akkor irjon valaki a temaban,ha megoldodott.
Azzal nem sokra megyunk, ha meg tizen leirjak :)

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#11880) Genius007


Genius007
őstag

Sziasztok!

Remélem jó helyen teszem fel a kérdésem.
Vettem a hirdetésre "premiumot" minden szépen ment, am viszont azt látom amikor feljövök, hogy csak 2x UP-olhatom a hirdetést, pedig utoljára 12órája (szóval tegnap) hoztam feljebb.
Nem napi 8db van?
Elég sokat nyomkodtam éjjel a telefonom, de kizártnak tartom, hogy 6x feljebb hoztam volna a hirdetésem, főleg hogy azt irja "utolsó up" -ra hogy 12órája volt (ami igy is van). :U

Mod.: Látom másnál is fenn áll a probléma!

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#11881) bta1


bta1
őstag

Akkor ezt a funkciót is sikerült szorgos munkával "kijavítani". (Szerintetek vége lesz ennek valamikor?)

(#11882) raku


raku
újonc

Miért nincs ingyenes appom mikor ma még nem használtam egyet sem? :o

(#11883) MaxxDamage válasza raku (#11882) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Ez engem is érdekelne.
Talán történt valami változás és megvonásra került? Esetleg bugos? :F :R

Ma még nem UPoltam és

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#11884) RudiLicenc


RudiLicenc
aktív tag

Tök vicces, hogy én is tegnap vásároltam a hirdetésemre “csomagot”... Igencsak kidobott pénznek mondanám.

Üdv!

(#11885) Kalandor


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Elnézést kérünk, lezso rajta van az ügyön! Természetesen mindenki visszakapja az UP-okat!

Már készen is van, ez most tőlünk független adatbázis-kezelő bug volt, mindenki megkapta a kieső UP-okat!

[ Szerkesztve ]

(#11886) Lalikiraly


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Sziasztok!

Most van egy jó kis problémám, mondhatni: Houston baj van!

Szerkeszteném a következő címlapos írásomat, de semmi pénzért nem teszi meg.
Sem Chrome, sem Edge alatt. Ránéznétek?

Lenovo Ideapad 330 as cikk az én oldalamon.

Ahogy rányomok az OK-ra visszaáll oda, ahol volt. Semmi változás.

Előre is köszi a helpet.

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#11887) Lalikiraly válasza Lalikiraly (#11886) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Újra felvittem a cikket, most jó.

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#11888) findajob


findajob
csendes újonc

Sikerült "első kép" nélküli hirdetést csinálnom.

Ne kérdezzétek hogyan.
Feltöltöttem, módosítottam, töröltem, elsőt választottam, hibát dobott
- nem feltétlenül ebben a sorrendben -
Az "első választás" nekem eddig sem működött ( sorrend kezelés sem lenne rossz ! )

(#11889) findajob válasza findajob (#11888) üzenetére


findajob
csendes újonc

Bocs, már "elromlott".
Néhányszor újra próbálkoztam és most már van első kép is. :((

[ Szerkesztve ]

(#11890) vrm42


vrm42
újonc

Helló! Hardveraprón ha letiltok valakitől PM-et, akkor szerintem az lenne jó, ha nem küldene a rendszer email értesítést sem, hogy a letiltott felhasználó üzent.

[ Szerkesztve ]

(#11891) Immy válasza Immy (#11861) üzenetére


Immy
őstag

Itt egy screenshot, amikor a küldés gombra kattintok iOS safarin:

Apró: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/immy/index.html

(#11893) _Gyikfej_


_Gyikfej_
újonc

Hello.
Nem tudom az ügyben kinek kellene irnom,hogy egy jó ideje nem léptem be a PH-s accountomba.
Nemrégiben próbáltam és nem engedte már.Jelszót se enged kérni.
Egy idő után törlődik?
Nagyon régen fent vagyok,mér vagy 14 éve,de igy most újat kellett csinálnom.
Szeretném a régi accomat vissza kapni.
Remélem valaki tud segiteni.
Szép napot. :R

(#11895) V/


V/
titán

Elnézést de nem igazán találok megfelelő kérdés feltevési helyet. Nem látok kapcsolatfelvételi linket.
Hardverapró hirdetés értékelés téma.
Miért szükséges a külön kérés? Miért kell az eladónak jóváhagyni a kérést? Számomra teljesen értelmetlen így. Ha van értékelés azt miért nem lehet egyszerűen megtenni?
"Ha nem hagyja jóvá, mert például sejti, hogy negatív értékelést fog kapni," Ha ez jár neki mert úgy áll a dologhoz, minek fussuk a külön köröket? Ha nem tetszik neki magyarázza meg az értékeléshez tett megjegyzésben.
Negatív értékelés csak a Hardverapródok felülvizsgálat után adható? Mit kell felülvizsgálni, milyen elvek alapján történik?
Átvert, nem azt küldte amit kifizettem, nem hajlandó a pénzt visszaadni. Ha ez a rendszer van természetesen nem hagyja jóvá az értékelést. Viszont jogos a negatív értékelés, mit kell ezen engedélyeztetnem?

[ Szerkesztve ]

(#11896) DJ. Ru$y válasza _Gyikfej_ (#11893) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ezt próbáld meg.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#11897) _Gyikfej_ válasza DJ. Ru$y (#11896) üzenetére


_Gyikfej_
újonc

Köszönöm.Megpróbálom. :R

(#11898) tydi válasza _Gyikfej_ (#11897) üzenetére


tydi
újonc

Sziasztok,
Nem tudom másnál hogy van de nálam nem működik az UP-olás. Vagyis érzékeli, hogy megtettem de nem sorolja a lista elejére, otthagyja ahol van. Vagy kimaradtam valamiből esetleg?...

(#11899) DJ. Ru$y válasza tydi (#11898) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Jól van beállítva a rendezés?

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#11900) Viktor0610 válasza tydi (#11898) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A rendezés módját ellenőrizd.
A napokban volt baj az uppolással (igaz, más jellegű), de az már javításra került.

Samsung Galaxy A54

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.