Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#83851) macilaci78 válasza föccer (#83846) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Békés megyei onkológus munka közben megkapja a saját leletét, végig viszi a rendelést, majd műszak végén a rendelőben felakasztotta magát. Ő pedig pontosan tudatában volt a betegségével.
3 nagyszülőm rákban hunyt el, anyám ápolta őket, a család barátját pár éve fél év alatt ragadta el...
Nem tudom, mit tennék a helyükben. Ha ki lehet vágni, akkor kés alá fekszem, de ha nem...

Ne őt szánd, hanem az élőket...

CoolBoy323: ha volt neki.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#83852) Spet válasza föccer (#83846) üzenetére


Spet
addikt

Hát érdekes egy dolog a rák, meg a gondolkodásmódok azzal kapcsolatban.

Úgy látszik, hogy ő nem reménykedett, hogy meghosszabbíthatja életét x idővel (míg rendezi a dolgait) már az elején és inkább befejezte földi pályafutását, eléggé önző módon (családját meg gondolom duplán sokkolta a dolog).

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#83853) forras2


forras2
őstag

Szevasztok!

Olyan segítség kéne nekem, vagyis nem nekem, hanem egyik ismerősömnek, hogy szállást keres Pilisvörösvár és környékén. Albérlet lenne az ideális, olyan, ahova kutya, macska mehet, 2-3 szobás lakás lenne a jó. Tudtok esetleg ezeknek a kritériumoknak megfelelő albérletet?

köszönöm! :R

(#83854) CoolBoy323


CoolBoy323
nagyúr

Politizalni, ku.valkodni lehet, egy normalis, oszinte velemenyt meg nem irhatok be??? :Y

WTF?

@Spet: majd Teged is moderalnak minnya szo nelkul, dontfos :))

[ Szerkesztve ]

(#83855) Tim82 válasza CoolBoy323 (#83854) üzenetére


Tim82
nagyúr

Őszintének őszinte volt, az tény...

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#83856) MurdR válasza CoolBoy323 (#83854) üzenetére


MurdR
veterán

én azért nem nevezném normálisnak ami a felelőtlen után jött, de rendben. :)

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#83857) CoolBoy323 válasza MurdR (#83856) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

miért? szerintem teljesen jogos, nem moderálni való hsz volt...

(#83858) Spet válasza CoolBoy323 (#83854) üzenetére


Spet
addikt

Most mi mást mondjak erre? Írjam le, hogy a családból ki milyen daganatos betegségben "szenvedett" és mi a túlélési ráta? Ez tudtommal nem a panasz topik.

Politika nem kenyerem, max annyit lehet hozzá fűzni, hogy sz@'rbol csak sz@'art lehet építeni, akárhogy pofozza az ember.

Ha ezért kapom a banhammert hát kapom. it's life. (pozitív holnap nincs egyetem)

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#83859) Siriusb válasza macilaci78 (#83851) üzenetére


Siriusb
veterán

Nem kell sok a gyógyuláshoz, csak gyökeres változások az életedben.
Ajánlom olvasásra a Kína tanulmányt.

(#83860) macilaci78 válasza Siriusb (#83859) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Másik földrész, milliárdos lakosság egyetlen országban, másik kultúra az élet minden területén. (Táplálkozás, stressz, népbetegségek, életmód.) Megvan az oka, hogy máshol mások a statisztikák.
A gyógyulâs feltétele, hogy beteg légy. Mit ír a könyv az áttétes tüdőrák gyógyításáról? Leukémia? Ja, hogy mâsként kellett volna... Eső után köpönyeg.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#83861) Mercutio_ válasza CoolBoy323 (#83857) üzenetére


Mercutio_
félisten

Na,ezért modi ő és te nem :DDD

Siriusb: lehet, hogy régen Kínában nem voltak ilyen gondok, de mióta beindult az ipari méretű környezetszennyezés ott is tombol a rák és jó eséllyel nem túl fényes az átlag életkor, csak ezeket az adatokat nem vagy hamisitva adják meg.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#83862) tomcsi23


tomcsi23
veterán

Napot!

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#83863) Tim82


Tim82
nagyúr

Érdekel valakit a topikból egy Technics SA-AX540 házimozi erősítő, még mielőtt meghirdetem Hardveraprón?

Régi darab, '90-es évek végi modell, tehát HDMI-t meg ilyen úri modern dolgokat nem tud. 5.1-et igen, de úgy sosem használtam, egy pár Videoton DC1680-at szolgált ki. Én is használtan vettem, nálam kb. 6 éve van meg. Az előlapja szép állapotú, a tetején vannak azért komolyabb karcok. Az eredeti hangerőszabályozó potméter ki lett cserélve egy másikra az előző tulajnál, ami annyit tesz, hogy van benne egy kék LED, ami bekapcsolt állapotban világít.

Volt idő, amikor azt hittem, hogy van valami gyíkja és javíttatni kellene, de igazából egy furán viselkedő RCA kábel okozta, amelyik némelyik cuccom esetében (ez az erősítő + egy fejhallgatóerősítő) az egyik oldal hangját halkabban továbbította sztereó esetében. A kábelt azóta kinyomtattam-széjjeltéptem, egy rendes Klotz kábellel meg semmi ilyesmit nem produkál.

Van távirányítója is, de ezt tekintsük inkább jelzésértékű dolognak, ugyanis én is úgy kaptam az erősítő mellé, hogy hiányoznak gombjai és az elemtartó fedlap, utóbbit kartondarabbal és celluxszal pótolta az előző tulaj... Hangerőszabályozás mindenesetre működik vele, másra meg nem használom.

A fentebb említett hangfalak is eladóak lesznek, plusz van egy Technics SL-PG370A CD-pörgető is. Koncepcióváltás miatt szabadulnék meg tőlük - hálószobában van a tévé + médialejátszó, elég egy Genius SP-HF1250B ezek kiszolgálására (túl sok helyet foglal a jelenlegi cucc), zenére meg a nappaliba kerül egy kisebb digitális erősítő (SMSL Q5 Pro) egy kisebb "bookshelf" hangfalpárral.

Ár megegyezés szerint, én olyan 12k környéki árra gondoltam az erősítőért önmagában, de ez képlékeny. A hangfalakra 10k körül, a CD-re 5k körüli árra, de mindegyik ármegjelölés rugalmasnak mondható.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#83864) macilaci78 válasza Tim82 (#83863) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Ha már erősítő: tudnál ajánlani kétutas sztereo hangszóróhoz erősítőt?
Két utas, tehát a mély egy érpáron, a közép és magas egy másikon megy be a hangfalba.

Az is jó, ha 5.1, de frontok, hátsók, magas, mély helyett tud szterót külön magassal, külön méllyel.

HDMI előny, de nem feltétel, helyette sok-sok RCA. inputoknak.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#83865) Tim82 válasza macilaci78 (#83864) üzenetére


Tim82
nagyúr

Ez a Technics konkrétan ilyen. Van rajta "néhány" RCA bemenet. (Netes kép, nem saját, nem vakartam most ki a tévé alól az erősítőt. Rákattintva eredeti méretben.)

Én a Front A kimenetekre kötve használom a Videoton DC1680-akat, sztereóban, mivel van ilyen üzemmódja is.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#83866) macilaci78 válasza Tim82 (#83865) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Akkor érdekelne saját kép. :K
Bár ronda szegény. :D

[ Szerkesztve ]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#83867) Tim82 válasza macilaci78 (#83866) üzenetére


Tim82
nagyúr

Holnap vagy hétfőn meglesz. :K

Valóban nem egy szépségdíjas erősítő.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#83868) föccer


föccer
nagyúr

Ismételten rá kell jöjjek, hogy 1: hülye vagyok, hogy ilyenkor is dolgozom, 2? Mick Jagger zenéje még mindig kellemes a fülemnek. :K

Nálam van a hét végén a főnök dög nagy oktáviája, oszt ahelyett, hogy kergetném a csajokat, itt baxom a rezet. :(

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#83869) Mr X válasza föccer (#83868) üzenetére


Mr X
veterán

Együttérzek, ma dolgozom este 10-ig, holnap jövök vissza reggel 5-re, és itt leszek este 6-ig.

(#83870) GabN73 válasza föccer (#83868) üzenetére


GabN73
addikt

Mondanám hogy: you cant always get what you want :))

(#83871) Mercutio_ válasza Mr X (#83869) üzenetére


Mercutio_
félisten

Kérdés, hogy megfizetik-e?

föccer: azért adta oda mézesmadzagnak, mert tudta, hogy a meló miatt úgyse nagyon fogod használni, viszont (ha más nem tudat alatt) ott lesz a tény, hogy ő milyen f.sza főnök ;]
Ezért főnök ő, te meg beosztott. Ő manipulál (lehet nem tudatosan) te meg belemész / nem ismered fel.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#83872) Mr X válasza Mercutio_ (#83871) üzenetére


Mr X
veterán

Megfizetik, azzal nincs gond.

(#83873) Magnum_


Magnum_
nagyúr

Elado egy hibatlan Citizen AN3301 es egy AN3304, hibatlan allapotban, dokumentacioval, dobozaban. Topik ar: 22.000,- Ft / db.

I humbly and respectfully decline™

(#83874) CoolBoy323


CoolBoy323
nagyúr

PH elvonasi tunetem van!!!!!!! :O

(#83875) Magnum_


Magnum_
nagyúr

höhö

I humbly and respectfully decline™

(#83876) Magnum_


Magnum_
nagyúr

jó reggelt, jó éjt :D

I humbly and respectfully decline™

(#83877) fant0mi válasza Magnum_ (#83876) üzenetére


fant0mi
addikt

Tegnapra es mara is. :)

(#83878) TROG AIR


TROG AIR
aktív tag

Már elkezdtem olyan oldalakra is benézni ahova egyébként soha..... 😊 Aloha.

430 pozitív , 0 negatív....

(#83879) föccer válasza CoolBoy323 (#83874) üzenetére


föccer
nagyúr

Kissé döcögősen de azért lassan életre kelt. :K

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#83880) Magnum_ válasza TROG AIR (#83878) üzenetére


Magnum_
nagyúr

én is :DDD

I humbly and respectfully decline™

(#83881) werszomjas


werszomjas
őstag

úristen, rá kell jönnöm, ph függő vagyok :DDD

üdv

(#83882) CoolBoy323 válasza TROG AIR (#83878) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

De az nem az igazi lassuk be...

Ha ma nem dolgoztam volna, biztos meghulyulok, h nem tudok PHzni percenkent 2x :D

De tuleltuk nagy nehezen. Innentol kezdve nincs nehezseg az eletben :DD

(#83883) Earl_Muttley válasza CoolBoy323 (#83882) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Nekem csak a rutinom resze, hogy nehanyszor rafrissitek. :D

Mas: Voltam futarkodni (pizza es hasonlok).

2 eszrevetel :D
1, hiaba elek kis megszakitasokkal 14 eve Csepelen, GPS nelkul kb, meghaltam volna :D
2, tenyleg a jattbol el a futar :D

[ Szerkesztve ]

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#83884) oriic válasza werszomjas (#83881) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ó ezt már én egy ideje tudom. :DDD Csak az FB-s fotelhuszárok kommentjei miatt kicsit felcsesztem az agyam. :W

Live-Die-Respawn

(#83885) CoolBoy323 válasza oriic (#83884) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

En is inkabb elmenekultem, mielott nagyon csunyat irok egyeseknek...

(#83886) föccer válasza oriic (#83884) üzenetére


föccer
nagyúr

Csak Parcit nem értem, hogy mi a péknek reagál még ezekre a kommentekre.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#83887) forras2


forras2
őstag

Szevasztok!

Olyan segítség kéne nekem, vagyis nem nekem, hanem egyik ismerősömnek, hogy szállást keres Pilisvörösvár és környékén. Albérlet lenne az ideális, olyan, ahova kutya, macska mehet, 2-3 szobás lakás lenne a jó. Tudtok esetleg ezeknek a kritériumoknak megfelelő albérletet?

köszönöm! :R

(#83888) CoolBoy323 válasza föccer (#83886) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Irigylem a birka turelmet!!! En elkuldtem volna mar a f.szba ezt a sok okost!!!

Es tuti egyik nagypofaju sem premium tag...

(#83889) föccer válasza CoolBoy323 (#83888) üzenetére


föccer
nagyúr

Ha birka türelme lenne, akkor vissza sem írna. :D

Viszont úgy érzem, hogy teljesen helyrerázódott a rendszer, sebesség is a régi. :K

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#83890) oriic válasza föccer (#83886) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mert próbál normálisan viselkedni azokkal is akik szarnak bele abba, hogy valakik nem esznek nem alszanak, csak hogy menjen az oldal... :(

Live-Die-Respawn

(#83891) tomcsi23


tomcsi23
veterán

Ye, 'raitt. :D

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#83892) 3shae válasza TROG AIR (#83878) üzenetére


3shae
aktív tag

Ja.. én is most tudtam meg, hogy még létezik a hwsw :DDD

Bármi kérdésed van a meghirdetett termékeimmel kapcsolatban, nyugodtan írj PÜ-t vagy hívj! Mi legyen a nicked? 2shae! Az már foglalt.. akkor legyen 3!

(#83893) Magnum_ válasza 3shae (#83892) üzenetére


Magnum_
nagyúr

ó helló, új vagy itt?

I humbly and respectfully decline™

(#83894) 3shae válasza Magnum_ (#83893) üzenetére


3shae
aktív tag

Szia!

Megmondom őszintén, ebbe a topikba még soha nem i'rtam. Annak ellenére, hogy BP környéki vagyok, és adtam is már, vettem is már a PH-n.

Bármi kérdésed van a meghirdetett termékeimmel kapcsolatban, nyugodtan írj PÜ-t vagy hívj! Mi legyen a nicked? 2shae! Az már foglalt.. akkor legyen 3!

(#83895) Ace owner válasza Earl_Muttley (#83883) üzenetére


Ace owner
addikt

Na mesélj koléga, milyen volt? Jól fizet nálatok? Nekem egész jó volt a hétvége :)

Galaxy Fold 4

(#83896) Spet


Spet
addikt

Reggel mindenkinek, csak ujraeledt az oldal :C

Irany a munka (hetig helyettesites, erzem, hogy sokminden ram fog szakadni, mint este az eg :((( )

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#83897) Melack


Melack
veterán

PH-tól legyen szép a reggel!

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#83898) Mercutio_ válasza CoolBoy323 (#83882) üzenetére


Mercutio_
félisten

Minek van a nyakadon az a piros kugli, ha nem használod? ;]

Tök jó volt ez a Ph szünet, elolvastam egy könyvet.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#83899) TROG AIR válasza 3shae (#83892) üzenetére


TROG AIR
aktív tag

Kb másfél éve voltam utoljára a HWSW-n... ( - a tegnap délelőtt )
To all : Szóval,ha ez egy teszt volt,hogy meddig érzem jól magam ph-nélkül akkor nem mentem át. :DDD
' Reggelt.

430 pozitív , 0 negatív....

(#83900) CoolBoy323 válasza Mercutio_ (#83898) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Nem tudom... Odanőtt :))

Joreggelt!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.