Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#44051) Magnum_ válasza DeFranco (#44050) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Mobilrol vok. Bejon?

Szerk: codename: BISSA
location: zuglow-i sved butorkisker.
price: 8.990,- JMF

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#44052) Balathruin válasza Magnum_ (#44051) üzenetére


Balathruin
veterán

nem

(#44053) lorcsi válasza Magnum_ (#44051) üzenetére


lorcsi
veterán

A lenyeget nem irjak csak :(
Osszeszerelt melysege..

Dehogy, nem surgos
Csak azt hittem AZ Ikea alalposabb

[ Szerkesztve ]

(#44054) Magnum_ válasza lorcsi (#44053) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Lemerem Neked! Minnya jo? Csak a kadban ulok. Ne surgess.

:D

I humbly and respectfully decline™

(#44055) DeFranco válasza Magnum_ (#44051) üzenetére


DeFranco
nagyúr

aha, ok, köszi. mélység kérdéses de úgy nézem nem elég vékony.

[ Szerkesztve ]

(#44056) Magnum_ válasza DeFranco (#44055) üzenetére


Magnum_
nagyúr

28cm nem elég slim? állna így benne a cipők
és mivel állnak, a sarkukkal befelé tettem, hogy ne az orrukon álljanak :-) igaz, hogy így buktam az osztó deszkát, amivel a cipők fölé is férne valami. pl papucs.

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#44057) Magnum_


Magnum_
nagyúr

pár napja ugye téma volt az erkélyre a tároló.

lemértem,semmi nem fér el nálam, de ez amúgy praktikus lenne.
de báz, 40k????

de ez kell.

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#44058) oriic válasza Petyyyyy (#44048) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nope, azt más csinálja, nincs PC-m. Ez ilyen elmélkedés a régi vs. új játékok dilemmájáról. Miben változtak meg a játékok, miben különböznek a régi címektől.

Live-Die-Respawn

(#44059) DeFranco válasza Magnum_ (#44056) üzenetére


DeFranco
nagyúr

hát, nem eléggé. kevés a cipőtartó rekesz, ha a vezérigazgatóúr is megkapja az első surranót, akkor még kevesebb lesz. valami kellene de ez a vastagság már olyan, ami mindenhol belóg, útban van.

igazából sehogy se jó, amikor az előszobafalat akartam csináltatni, akkor lett volna lehetőség nagyobbra, de nem volt olyan asztalos, aki 100k alatti árat mondott volna (egy egyszerű fogas-cipős kombót képzelj el, sima hátlap akasztóval, oldalt 3 kis polc, meg alul egy tolóajtós 2-3 fiókos polc a cipőknek), így inkább vettem 18k-ért egy korrekt előszobafalat kompletten a kikában.

ebbe viszont csak 8 pár cipő fér (ez az egyetlen hátránya amúgy tökéletes) ami bazi kevés. szal kellene valami.

szerk:

amúgy mi van én vagyok ma a korinkelő?

[ Szerkesztve ]

(#44060) Magnum_ válasza DeFranco (#44059) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Dehogy, en mar uton a gyarba, mert Merci azt igerte, h tiszteletet teszi.

Nekem ezzel a polccal felszabadult par uj ciponek valo hely a rendes szekrenyben.

I humbly and respectfully decline™

(#44061) Ace owner válasza DeFranco (#44059) üzenetére


Ace owner
addikt

Valld be hogy egy oraval elobb keltel csak hogy elrejthetsd AZT a kis marketing utalast :DDD

Bb 9900 mennyire lehet hasznalhato manapsag? Bongeszes facse alap dolgok csak..

[ Szerkesztve ]

Galaxy Fold 4

(#44062) DeFranco válasza Ace owner (#44061) üzenetére


DeFranco
nagyúr

ez neurolingvisztikus programozás kérlek szépen. ma legalább kétszer eszetekbe fog jutni hogy ko-ri-e-la-do :D

lehet írok rá szignált is, és bejátszom párszor :D

amúgy minden nap hatkor kelek, csak két óra mire kikaparom magam az ajtón:D

(#44063) Tim82 válasza DeFranco (#44062) üzenetére


Tim82
nagyúr

Csak az nem jut eszünkbe, hogy 1. tovább reklámozzuk vagy 2. neadjisten megvegyük.

Van, ahol a marketing is csődöt mond. :(

;]

Na jó, vegyetek korit, mert az DeFrancónak jó lesz.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#44064) DeFranco válasza Tim82 (#44063) üzenetére


DeFranco
nagyúr

még nem. :)

(amúgy tényleg jó lenne eladni, mert így, hogy nem használjuk, csak foglalja az értékes helyet. a lenti tárolóba nem viszem le, mert hideg-poros, annál többre tartom, így viszont a beépített szekrényben foglal kb. egy négyzetmétert.)

[ Szerkesztve ]

(#44065) Tim82 válasza DeFranco (#44064) üzenetére


Tim82
nagyúr

Nincsen "még".

Ha bringáról lenne szó, on the other hand... Az nem olyan gejl.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#44066) DeFranco válasza Tim82 (#44065) üzenetére


DeFranco
nagyúr

te nem, más igen. szerintem a görkorizás amúgy vagányabb mint a biciklizés, de ez ízlés dolga.

az, hogy valakinek a rózsaszín izzadságpántos miami beach parti '80-as évek fitnessfiús neonos miliő ugrik be róla, arról én nem tehetek :D

fekete görkoriban amúgy sem lehetsz gejl.

[ Szerkesztve ]

(#44067) Tim82 válasza DeFranco (#44066) üzenetére


Tim82
nagyúr

Nekem nem kell a marketingkampány. :)

Kori olyan jól mutat a Macbook és az ájfon mellett, amikkel mostanában felfedezi az ifjúság az egyéniségét ("... mi mindannyian egyéniségek vagyunk...")

A bringát meg arra találták ki, hogy eljuss vele A pontból B-be, mondjuk a városon belül és anélkül, hogy ellustulnál. Szóval pont ezt a jómunkásember-karaktert szeretem benne. A kori meg mindig csak fancy mulatság lesz ehhez képest, legyen akár fekete.

Persze lehet próbálkozni korival csajozni, de komoly ember ilyet nem tesz. (Bringával sem, nem arra van.)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#44068) Magnum_


Magnum_
nagyúr

Mercu tesztelte a Bankcenter tamp&pull kavezojat, remelhetoleg tetszett neki es jon maskor is.

I humbly and respectfully decline™

(#44069) Tim82 válasza Tim82 (#44067) üzenetére


Tim82
nagyúr

Ja, természetesen IMHO, YMMV. :)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#44070) Mercutio_ válasza Magnum_ (#44060) üzenetére


Mercutio_
félisten

Csíny letudva ;]

Tim82: Azért a szintkülönbséget csak képről ismerő, napi 4 km-ből 3,5-et két romkocsma között abszolváló fixies fiúkák is megérnek egy misét...

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#44071) macilaci78 válasza Magnum_ (#44054) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Nem szeretem a fenyő mintájú lamináltat.
Túl komor az a cipős feketében, a kép alapján nem illik oda.
A fa teraszburkolatra szánj majd egy kis lét, időt az átolajozásra és telente szedd fel kupacpa, ha sokáig akarod élvezni a szépet.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#44072) Tim82 válasza Mercutio_ (#44070) üzenetére


Tim82
nagyúr

Igen, vannak olyanok is, nem is kevés. A bringa több embert szólít meg, mint a kori, ez van.

Én sajnos ellustultam, meg fel kellene újíttatni a bringát (vagy inkább egy "újat" venni, de nincs időm), egyébként azzal járnék melóba.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#44073) Magnum_ válasza macilaci78 (#44071) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Sotetbarna csak szar kep... de amugy illik oda, fasza, osszhangban van a tobbi ikeas butorral, jo lett. Megnezed elobe'? :-)
Lehet h megse lesz az a parketta az erkelyre, mert en mindig felmosom, heti 1x minimum de inkabb 2x, ezt meg nem tudnam ugy tisztan tartani, por meg ugye van es az erkely sokat van hasznalva (szeoen be van rendezve egyebkent, ez lenne a korona rajta, de lehet, h nem praktikus a tisztitas miatt)

I humbly and respectfully decline™

(#44074) macilaci78 válasza DeFranco (#44059) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Mi szegedi maszek asztalossal csináltattuk a konyhát. Felmérni és beépíteni volt fent, így is 150k-t fogtunk rajta alsó hangon. A hálószobabútor szintén Szegedről, szállítással együtt is lényegesen olcsóbb volt így.

Persze ma már jobban ismerem Budapestet, nem csak a Szaknévsorból kérnék ajánlatot.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#44075) Mercutio_ válasza Magnum_ (#44068) üzenetére


Mercutio_
félisten

Eléggé rendben van a hely és a KV is :K ellenben a szíjcserét elfelejtettük :DDD

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#44076) Earl_Muttley válasza Ace owner (#44061) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Elegge.
Ugye FB app csak BISrol vagy Wifirol megy, de a bongeszos az oke teljesen, bongeszni is jol lehet vele, qwerty is jo, fulesen a zene kurvaszepen szol, stb.

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#44077) Magnum_ válasza macilaci78 (#44074) üzenetére


Magnum_
nagyúr

En is meg lennek love, ha a kisokosbol kellene keritenem jo kis villanyaszt, jobb, hogy van egy cool boy itt, aki keni vagja a szakma csinjat binjat, pl.
de van mas is.
van itt zseni notevookszervizes is pl

Mercu: merd le a fulek tavolsagat es kapsz tolem egy kepet h milyen szijaim vannak. Tul sokat rendeltem, van meg olyan ami origi csomagolasban van. Ha jo pl a diverre meretben es tetszik, jovo heten felpattintom ra. Pedig benne van a tarcamban a szerszam is.. szoval este meret es kuldom a kepeket

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#44078) Ace owner


Ace owner
addikt

Vegyetek inkabb moto x-et, teljesen classy a karbon pattern hatlap de megsem hipsteres mint egy ajfon es milyen meno csak megkerdezni tole az idojarast egy OK google now szolitassal. Szerintem elado gorkorit is lehet igy keresni de felesleges mert tudjuk hogy hol van elado :))
Nektek 30-ba odaadom de csak mert bradak vagytok ;) Tim szerintem a kijelzo cseret is megtudna oldani, ITT mindenki csak nyer :DD

Galaxy Fold 4

(#44079) macilaci78 válasza Magnum_ (#44073) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Tedd csak le! :K Seperni, felmosni ezt is lehet, ami meg közte van, az ősszel, tél előtt kijön, amikor felszeded. Felmosáshoz vannak kimondottan faápolásra való szappanok.

Cipősszekrény: nálunk nem férne el. Meg én a mennyezetig bepolcoznám a bejárati ajtó mögötti részt, de Párom nem akarja. De már nem férünk a sok cipőtől, meg cipős doboztól.

Én a kamrára vagyok büszke, jól használható, nagy pakolófelület.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#44080) Petyyyyy


Petyyyyy
addikt

Reggelt!

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#44081) Mercutio_ válasza Magnum_ (#44077) üzenetére


Mercutio_
félisten

Inkább megkérdezem órás totyikban, amilyen pontos eszközeim vannak otthon +/-1 mm-et tuti tévednék :B

ALL: Ha valakit érdekel ingyenes ITIL alapozó (bár lehet amit itt leadnak, azt a neten is össze lehet szedni, passz, hírlevélben kaptam)

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#44082) DeFranco válasza Tim82 (#44067) üzenetére


DeFranco
nagyúr

több objektív hiba is van az érvelésedben, de engedd meg nekem, hogy ebbe ne menjek bele, nem látom értelmét, mert várhatóan végeláthatatlan szintaktikai és szemantikai exravaganzába trollkolna, ami többet árt mint használ, így eltekintenék tőle. neked a görkori buzis. ok. tudjuk. lezártuk.

köszönöm.

(#44083) Magnum_ válasza macilaci78 (#44079) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Nem szednem fel. Nincs hely hol tarolni. Seprum sincs. Felmosok. ennyi. case closed :D

Minek tartjatok meg a cipos dobozokat?

A panelekben az volt a szokas, h a folyoso vegen van beugro, hutoszekrenynek. Elbszott egy tervezes. Na en oda csinaltattam beepitett szekrenyt. Alul van hely a ruhaszaritonak, porszivonak, felmosonak, vasalodeszkanak. Es az ennyi. Felul meg az ilyen dolgok,,mint karacsonyi diszek, robotgep stb. Ennyim mas hely nincs 50nm-en ha lakhatonak akarom megtartani

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#44084) DeFranco válasza macilaci78 (#44074) üzenetére


DeFranco
nagyúr

több ismert és ajánlott asztalost is megkerestem ajánlatkéréssel, nem a szaknévsorból dolgoztam. vidéki (mármint agglomeráción túli) asztalos szóba sem jött, mert nem ismerek ilyet, "utcáról" meg nem fogok megbízni senkit. az akkor megy, ha van egy ismerős asztalosod, akit ismersz mert van ott rokon vagy onnan származol, és egyébként is jár pestre és úgy bevállalja. ha csak kétszer jön akkor is 20+k csak az üzemanyag.

@Saint_: Minek tartjatok meg a cipos dobozokat?

Én mindent abban tárolok, ami aprójószág. Franc fogja ugyanazt a dobozt megvenni 700 Ft / db áron.

[ Szerkesztve ]

(#44085) Tim82 válasza DeFranco (#44082) üzenetére


Tim82
nagyúr

Gejl =! gay, kezdjük ott, ha már objektív hibákról van szó. Szó sem volt arról, hogy "buzis" vagy nem, engedd meg, hogy még zárásként se hagyjam, hogy olyasmit próbálj a számba adni, amire még utalni sem szándékoztam, ami ugye a szalmabáb-érvelés klasszikus példája.

Szólok, hogy nem volt semmi támadó szándékom sem. Lehet, hogy nem egyértelmű számodra, de nem volt egy halálosan komolyan veendő eszmefuttatás tőlem.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#44086) Mercutio_ válasza DeFranco (#44084) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ha sok cuccot csinálsz, akkor még fuvarral együtt is megéri, ha keveset, akkor már csak abban az esetben, ha amúgy is jönne pestre a csajával shoppingolni, és mielőtt hazamennek elugrik hozzád felmérni a melót, aztán ha kész és jársz "otthon" bedobod a kocsiba/-ra a cuccot, vagy esetleg megéri a fuvarral együtt is.

Kevés cuccnál szvsz csak akkor van értelme, ha szabvány mérettől eltérő kell, különben IKEA, RS, KIKA, stb.

Saint_: Majd rájössz, amikor nincs időd rögtön cipőápolni, hogy jó az a doboz :K A másik, hogy cipősszekrénynek nincs mindenhol hely/nem praktikus, de a gardróbban, amiben egymás mögött elfér 2 sorban 2-3 szintnyi pont hasznos a doboz.

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#44087) DeFranco válasza Tim82 (#44085) üzenetére


DeFranco
nagyúr

szándékosan tettem bele, tudtam hogy ráfutsz. :) gyakorlati példa volt, hogy miről is beszélek :)

@Mercutio_: egy előszobafalról beszéltünk (értsd kabátos akasztó- és cipőtároló)

naja ahogy a költő mondja:

Kutya ,cica, mérési hiba
Ikea praktiker, baumax és kika

[ Szerkesztve ]

(#44088) Tim82 válasza DeFranco (#44087) üzenetére


Tim82
nagyúr

Az enyhe paródia miatti durciddal biztosan *én* futottam rá? ;)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#44089) DeFranco válasza Tim82 (#44088) üzenetére


DeFranco
nagyúr

nem, Tim, neked van igazad.

(#44090) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Ugorjunk fiúk:R

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#44091) Petyyyyy


Petyyyyy
addikt

Egy rövid, de annál velősebb eszmecsere során megkaptam a boldogító nemet. 30-40K lenne a monitor javítása. :((( A hét folyamán még megálmodom mi a szösz legyen. Vagy együtt élek még egy jó darabig a zöld csíkkal, vagy jövőhéten beruházok egy occóbb darabra apróról. Nincs kedvem most horror pénzeket kiadni egy zsír új monitorra.

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#44092) DeFranco válasza Petyyyyy (#44091) üzenetére


DeFranco
nagyúr

milyen monitor ez? mi a terved vele ha lecseréled?

(#44093) Tim82 válasza DeFranco (#44089) üzenetére


Tim82
nagyúr

Ahogy érzed, ezúttal is rád hagyom. :R

Petyyyyy: a múltkor említett emberke sem vállalja olcsóbban?

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#44094) macilaci78 válasza Magnum_ (#44083) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Nyáron a téli cipő van benne, télen a nyári és egy kiszuperált, telepolcozott konyhai alsó szekrényben vannak a TV alatt...

Télen a fa megdagad, a közte lévő nedvesség megfagy és szétfeszíti. Felszeded és az erkélyen egy sarokban felstócolod, ráhúzol egy szemeteszsákot és annyi.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#44095) Petyyyyy válasza Tim82 (#44093) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Nem, pont ő homályosított fel a dologról az előbb. De jófej volt, nem csak azt mondta, hogy nem, hanem elmesélte miért nem.

DeFranco - Egy LG 24EA53VQ-P az Istenadta. Nagyon nem tudom mi legyen vele, ha szerzek a helyére másikat. Szép is, nagy is és kár, hogy hibás. Igazán csak filmenésnél zavar, de ott marhára. Arra gondoltam talán felpattintom a falra a húgom szobájába, aztán hadd nézze azon a tv-t, ha akarja.

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#44096) DeFranco válasza Petyyyyy (#44095) üzenetére


DeFranco
nagyúr

gyóvan, ha bagóért eladnád (nem tudom mennyit ér így) akkor szólj nekem is, lehet fog kelleni egy vészmonitor. de még nem biztos.

(#44097) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#44098) Tim82 válasza Ace owner (#44078) üzenetére


Tim82
nagyúr

Ja, megnéztem most iFixit-en, viszonylag egyszerű történet. Bár az, hogy egy sima hátlaplepattintáshoz gyakorlatilag hőlégfúvó kell, annyira nem szimpatikus, de ha jól rémlik, a Moto X is korlátozott mértékben víz- és porálló, gondolom, azért a ragacs körben.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#44099) Petyyyyy válasza DeFranco (#44096) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Rendicsek. Ugyan fogalmam sincs mennyit érhet így,

de örülnék egy korinak...

Mit találtam. [link]

[ Szerkesztve ]

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#44100) macilaci78 válasza DeFranco (#44084) üzenetére


macilaci78
nagyúr

A konyha kb 5,5 fm, a hálószoba 2 db 2 ajtós, 1 db 3 ajtós szekrény felső szekrényekkel, franciaágy 2 db éjjeliszekrénnyel. Szegeden a garázsban volt a depó, határidőre minden összejött.
Az asztalos 25k/alkalom díjjal jött Budapestre, a 2. alkalommal futóval a kész bútort is hozta volna. Mivel volt mellette egyéb is, 75k-ért volt fogadva fuvaros, aki pakolt is.

Az asztalos szegedi bútorgyárban dolgozott unokabátyámmal, míg vis maior miatt meg nem szűnt az állása, azóta maszek.
A fuvarossal korábbi munkahelyem irodaköltöztetése okán van ismeretségem, többször dolgoztunk vele megelégedéssel.
A nagy 3 ajtós szekrény önmagában 70k-val volt olcsóbb Szegeden, mint Pest megye legolcsóbb helyén.

A nappali még nincs berendezve, csak ilyen szedett-vedett bútorokkal: régi konyhaszekrény alja cipőtárolónak, TV-állványnak használva, a másik elem virágtartó, a felső elemek a földön megfordított ajtókkal (felül a fogantyú) könyveknek, Párom két régi Jysk-es szekrénye, meg egy régi kanapé, íróasztal. Ide is a hálóban lévő bútorcsaládból lesznek elemek és nagy valószínűséggel Szegedről.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.