Hirdetés

2024. június 5., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#44801) CoolBoy323 válasza DeFranco (#44800) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Ne ott parkolj, az fizetos. Mogotte a paneleknel ingyenes, es van hely is reggel mindig, soksok.

Ha megmondod milyen autod van, jol meg is rugdosom meloba menet :))

(#44802) aizen92 válasza CoolBoy323 (#44801) üzenetére


aizen92
addikt

:DDD well, that escalated quickly.

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#44803) DeFranco válasza CoolBoy323 (#44801) üzenetére


DeFranco
nagyúr

nem érdekel hogy fizetős, úr vagyok, így mulatok :D

(rendelésre megyünk, nincs humorom keringeni, azt a 200 forintot kibírom és legalább őrzött helyen van)

(#44804) CoolBoy323 válasza DeFranco (#44803) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Holnap kesobb megyek melozni, igy sajnos nem tudom megnezni Nekes h mikor nyit a parkolo. De a sugare szvsz tuti korabban mint 9.

(#44805) szab.tam válasza DeFranco (#44800) üzenetére


szab.tam
nagyúr

meg akarsz mindenkit előzni, és szedsz egy kis belépőjegyet. jó üzlet.... :DDD

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#44806) Melack


Melack
veterán

Reggelt! A Tesco garancia csuda dolog, fél csomag pelenka mellett visszaadták a teljes árat. Nem rossz.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#44807) Magnum_ válasza Melack (#44806) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Visszavitted, hogy hasznalt volt? :D

I humbly and respectfully decline™

(#44808) DeFranco válasza Melack (#44806) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Mit vettetek ami nem vált be? Nekünk a házhozszállítás ruley 300 Ft-ért hazahoznak mindent ajtóig, ha csak három rekesz ásványvizet veszünk, már behozza az árát a kisbolthoz képest. Szal ingyen van és nem férünk a sok tartós cucutól amit nem kell cipelni.

@szab.tam: :D veled még beszédem van ingatlanügyben, nem veszek semmit, de kíváncsi vagyok a lehetőségekre.

@CoolBoy323: sukár éjjel-nappal nyitva, azzal nincs para, azzal már inkább, hogy a lift viszont ideiglenesen nem működik hónapok óta, mehetsz gyalog fel.

na már most ez akkor igazán érdekes, amikor van veled egy rogyásra pakolt bevásárlókocsi a sparból. guess jártam-e így? hát persze hogy jártam. odamentem a bisztossági őrhöz hogy akkor ilyenkor wtf., először kamuzott valamit, hogy az elsőről jár lift (anyádanyádanyád hogy megyek fel a kosárral te barom), aztán eszükbe jutott, hogy erre végül is van egy techük, akinek ilyen gondja van, leviszik a személyzeti lifttel.

slőn, levitt a személyzeti lifttel, full backdoor túra, ajtócsapkodós teherlift, már majdnem horrorfilmben éreztem magam, amikor leértünk. kitessékelt, mondta, hogy lehet akkor menni. kilépek, látom hogy velem szemben két méterre vége van az útnak aztán másfél méter szintkülönbség lefelé a parkoló-aszfaltig (lévén ez egy olyan rakodórámpa, ahova úgy áll már eleve a teherautó, hogy a platóval egy szintben van a célterület).

nézek az orkra, hogy akkor most u wot m8, erre tisztára tényleg mint egy horrorfilmben elkezdett integetni, hogy arra csak arra ott lesz a kijárat, majd magára b*szta a liftajtót és elszelelt. én meg ott álltam a kiskocsimmal, hogy akkor most hogy borítom le a cucut vagy mi lesz itt, mert jobbra zárt ajtó, balra zárt ajtó, hátul zárt lift, elöl meg a szakadék. járkáltam ott fel-alá vagy 10 percet, mire jött egy áruszállító és ketten lepakoltuk a kiskocsit a földre.

szóval ennyit tudok elmondani a sukáros liftektől, a bisztossági őrnek pedig küldenék egy számot szeretettel.

[ Szerkesztve ]

(#44809) Magnum_ válasza Mercutio_ (#44789) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Jo ez a Bankcenter, nem? :-)

Uhh DeF, milyen posztokra van idod reggel

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#44810) Petyyyyy


Petyyyyy
addikt

Reggelt!

"Star Wars 7"

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#44811) Mercutio_ válasza Magnum_ (#44809) üzenetére


Mercutio_
félisten

Leginkább a KV :DDD bár ma az se segít :(

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#44812) Melack válasza Magnum_ (#44807) üzenetére


Melack
veterán

Végtermékkel terhelt árut nem viszek vissza, simán kidobnának vele. ;]

DeF: Tesco sajátmárkás pelus, amit mi az érdi pelenkaboltban 40Ft/db áron is meg tudnánk venni, de annyit sem ér nekünk. gumírozás/nedvszívóképesség rossz. Tescoban ez 58Ft/db-ra jött ki. Házhozszállítás tényleg nagyon jó, most ajándék vajat is kaptunk. Meg azért szoktunk rendelni rendes mennyiséget is. Bár minket nem könnyen találnak meg, meg kell hagyni.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#44813) oriic válasza Petyyyyy (#44810) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

AKkor még egyszer. :D

Live-Die-Respawn

(#44814) Petyyyyy válasza oriic (#44813) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Ó bakker. :D SW 7 Vol 2

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#44815) Qru válasza DeFranco (#44803) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Az első óra ingyenes ott is meg a Sugár mélygarázsában is.

#nincsbennetarcsi

(#44816) Earl_Muttley


Earl_Muttley
aktív tag

Zte Blade elado!
Kartyafuggetlen.
Hatlap karbonfoliazott, nem tudom milyen alatta.
Toltovel.
6000 ft!

(Igen, erkezett hozzam par cucc mostanaban, csak a fo baj az hogy nem megy el semmi :D )

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#44817) DeFranco válasza Qru (#44815) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Nem ez volt a kérdés, profi parkoló vagyok :D Sugárban amúgy fél órás egységekben lehet fizetni ikeánál órás.

De FYKI sugár: 0-24 ikea 8-22

seo parkolás örs zugló ikea vegyékorit

[ Szerkesztve ]

(#44818) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Tudtok valami éttermet ahol PayPallal lehet fizetni?

(#44816) anevemearl

Remélem a billentyűm azért még megvan. :DDD

Szombaton valaki jön PlayIT/Veletech kiállításra?

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#44819) Ace owner válasza oriic (#44818) üzenetére


Ace owner
addikt

Nem az en vilagom.. :N

Galaxy Fold 4

(#44820) Earl_Muttley válasza oriic (#44818) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Mar a por belepte... :D

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#44821) MurdR válasza Earl_Muttley (#44816) üzenetére


MurdR
veterán

kapsz érte 3000et. Azonnal. Készpénzben. :D

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#44822) Earl_Muttley válasza MurdR (#44821) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Annyiert megkapod az akksit :D

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#44823) MurdR válasza Earl_Muttley (#44822) üzenetére


MurdR
veterán

nem lehet veled bizniszelni :( :DDD

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#44824) macilaci78 válasza DeFranco (#44803) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Így van, fizessen, aki össze akarja rugdosni a verdát! ;]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#44825) macilaci78 válasza Earl_Muttley (#44822) üzenetére


macilaci78
nagyúr

A maradékért adok 1k-t, majd 1,5k-ért leadom a Nyugatinál. ;]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#44826) Earl_Muttley


Earl_Muttley
aktív tag

Velem ugyan nem :D

macilaci: annyiba a csavarok ;] ;]

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#44827) Ace owner válasza Earl_Muttley (#44826) üzenetére


Ace owner
addikt

Mit csavarsz? :F

Galaxy Fold 4

(#44828) macilaci78 válasza Earl_Muttley (#44826) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Ugyan már! Egy ilyen öreg, használt telót hiányosan mégis mennyiért akarsz eladni?
Persze csak ha árulni akarod... ;]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#44829) Earl_Muttley válasza Ace owner (#44827) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Golfokon óraállást ;]

medve: kijelzőt, alaplapot, stb :D

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#44830) Ace owner válasza Earl_Muttley (#44829) üzenetére


Ace owner
addikt

Felolem ugyis megallt :DD

Galaxy Fold 4

(#44831) Tim82 válasza MurdR (#44823) üzenetére


Tim82
nagyúr

Inkább menj árazni gumipókot. ;]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#44832) Melack


Melack
veterán

Munkatársam részére tud valaki kiadó szobát rövid/hosszútávra?

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#44833) Petyyyyy


Petyyyyy
addikt

Ti mindent is tudó urak!

Tudtok ajánlani olyan szervizt, ahol BGA javítást vállalnak és számlát is tudnak adni? Egy fincsi kis Aspire 5672WLMi-t találtam az egyik szekrény tetején. 1 rövid 2 hosszú morzével jelezte, hogy képtelen bármit is megjeleníteni.

Saint_ - Szerencsétlen laptopnak döglött a videókártyája, azt szeretném javíttatni. Mivel céges, így csak számlával mehet a buli.

sutszi - Az egy hosszú-két rövid sípolásból. Továbbá egyetlen kimeneten sem ad képet. Csak betippeltem egy korábbi hasonló eset alapján. Egyik cimbim Toshibáját sikerült BGA-ztatás után életre kelteni.

[ Szerkesztve ]

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#44834) Magnum_ válasza Petyyyyy (#44833) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Mivaaaan?

I humbly and respectfully decline™

(#44835) sutszi válasza Petyyyyy (#44833) üzenetére


sutszi
veterán

Miből gondolod, hogy BGA-ra szorul?

Amúgy...az kb kuka

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#44836) macilaci78 válasza Petyyyyy (#44833) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Ha tényleg BGA-t kell forrasztani, annak a várható élettartama jó esetben 6 hónap.

HDD ki adatmentésre, ÉCS-leírás, alkatrészként értékesítés, vagy betudni egy újba.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#44837) Petyyyyy válasza macilaci78 (#44836) üzenetére


Petyyyyy
addikt

6 hónap? Akkor felejtős. HDD már rég nincs benne, majd megkérdem leírták-e már.

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#44838) macilaci78 válasza Petyyyyy (#44837) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Ha jól tudom, 3 év alatt írják le nullára 40-30-30 arányban.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#44839) Qru válasza Petyyyyy (#44833) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

BGA-zni? Ugyan már. ;] :DDD

#nincsbennetarcsi

(#44840) Tim82 válasza Petyyyyy (#44833) üzenetére


Tim82
nagyúr

Írj rá KillHates-re.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#44841) DeFranco válasza macilaci78 (#44838) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Ez döntés kérdése, semmi ilyen szabály nincs, hogy mennyi idő alatt és milyen ütemezésben kell leírni.

(#44842) Petyyyyy válasza macilaci78 (#44838) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Egyik emlékfoszlányomban 2 év szerepel.

Qru - Az kösz. :D Csakhogy megjöttél amúgy.

Tim - Ráküldtem kollegámat, hamarosan kideríti kinek a tulajdona a gépezet. Ha nem lesz gazdája, tuti írok KillHates-nek. Nekem tetszik ez a vén tragacs. :B

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#44843) Qru válasza Petyyyyy (#44842) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Bocs, hogy csak most de a délelőttöt sírással töltöttem. Lenyomott egy Lexus (az a feeling mikor 174-nél levillognak...). Aztán láttam, hogy egy IS300h volt így nem csoda... :DDD

#nincsbennetarcsi

(#44844) Magnum_ válasza Qru (#44843) üzenetére


Magnum_
nagyúr

174? Gondolom, zart palyan tortent verseny korulmenyek kozott.. koszi a beismerest :D

I humbly and respectfully decline™

(#44845) DeFranco válasza Magnum_ (#44844) üzenetére


DeFranco
nagyúr

nem sebesség, kilométerkő :P

(#44846) Magnum_ válasza DeFranco (#44845) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Tokeletes, megdonthetetlen jogi vedelem, bravo, dr. DeF!

I humbly and respectfully decline™

(#44847) Qru válasza DeFranco (#44845) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Így-így. :K :DDD

#nincsbennetarcsi

(#44848) Petyyyyy válasza Qru (#44843) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Szívesen írnám, hogy "I know that feel bro", de nem írhatom. Az Astra még sosem látott hásó lámpát. ;] :DDD Egyébként meg egyre kevésbé lepődöm meg ezen. Mikor sietősben hasítunk Pest felé a hetesen 160-nal és állva hagynak minket..kell pár másodperc, hogy feldolgozzam.

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#44849) Magnum_ válasza Petyyyyy (#44848) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Egy jol hangszigetelt, kenyelmes nagy autoban a 160 semmi

I humbly and respectfully decline™

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.