Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#129451) radi8tor válasza Stylewars_kp (#129450) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Mázlid volt mert ez rakodási terület. Bár ha nyitva hagytad a csomagtartót akkor nem szóltam. :D

⭐ Stella

(#129452) Stylewars_kp válasza radi8tor (#129451) üzenetére


Stylewars_kp
senior tag

Igen, nyitva hagytam. Ahol a merci áll a képen, oda álltam be féloldalasan, mert előttem állt egy hosszú iveco daily. Éppen csak kiszálltam már el is ment, jött a helyére egy rövidebb kis ford ecoconnect. léptem kettőt, jött két furgon akik az én autóm és a ford között felálltak egészen az épület tövéig. Léptem még kettőt látom a Rákócziról fordul be egy rendőrautó, kopó ránk nézett és tovább ment. :DDD Na mondom itt oké minden húztam tovább, leraktam a szajrét aztán elpucoltunk onnan. Baromi forgalmas csomópont.

(#129453) radi8tor válasza Stylewars_kp (#129452) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Jaja, az egyik legforgalmasabb. És a sok Demszki rúd sem segít rajta hogy csak 15 méteren tudnak megállni az áruszállítók.

⭐ Stella

(#129454) Ace owner válasza Stylewars_kp (#129452) üzenetére


Ace owner
addikt

Rendort pont nem erdekli ha rakodon allsz. Koztereseket talan de azok se torik ossze magukat. Ha tuti hely kell allj taxi drosztra a kutya nem fogja bantani a kocsid max egy unatkozo hiena. Persze ha en hagyom ott a taxit es elmegyek kajalni vagy mosdoba 10perc utan mar buntetik mert az szabalytalan. Ha 3 civil all rajta hiaba hivok barkit pedig hivatalbol kene jonnie a lopos kocsinak csak szrnak bele. :U

Amugy milyen filmet forgatnak az Alkotmany utca kornyeken? Nagyon erdekes autokat latni arra es hatalmas led panelek is vannak az utca felett. Volt mar monster truck, f1 szeru auto, fagyis kocsi, regi usa taxi.. Hot wheels filmet nalunk is csinaljak?

Galaxy Fold 4

(#129455) radi8tor válasza Ace owner (#129454) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Egyszer pedig hallottam melyiket, de most nem ugrik be.

Itt a MABÉOSZ parkolójában is állt hetekig két régi amerikai rendőrautó. De lehet még most is ott vannak.

⭐ Stella

(#129456) pjen


pjen
félisten

Szevasztok. Rendeltem egy csomagot egyik nagy csomagküldő árúházunktól. Nem tetszett, hívtam őket, hogy vissza küldöm. Mondták rendben, de portósan vagy ingye ne adjam fel mert nem vveszik át. Csak minőségi reklamációnál ngyenes a vissza küldés. A postán viszont azt mondták átalány díjas szerződésük van és ingyenes a vissza küldés. Mikor felhívtam a céget azt mondták átveszik, mert olyan a csomag szám, de ezt a potán nem mondhatták volna nekem el. Azért érdekes.

(#129457) radi8tor válasza pjen (#129456) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Fura. Attól félnek, hogy az emberek rászoknak a visszaküldözgetésre? Miért kell ezt titkolni?

⭐ Stella

(#129458) Mercutio_ válasza radi8tor (#129457) üzenetére


Mercutio_
félisten

Szerintem szimplán csak plusz bevételt akartak azáltal, hogy az amúgy ingyenes szállítást pénzért csinálják.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#129459) tibbike01


tibbike01
őstag

(#129460) sutszi


sutszi
veterán

[Nespresso (Dehlongi) Lattissima Touch]

Kapszulás kávéfőzőt tessék... :C

[ Szerkesztve ]

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#129461) Troy.


Troy.
addikt

Sziasztok!

Mai napon Budapesten fizetni kell parkolásért?

.

(#129462) radi8tor válasza Troy. (#129461) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Városliget és Budai vár kivételével nem kell fizetni a parkolásért.
Ha bedobod a pénzt, az kedd reggeli dátummal indul.

⭐ Stella

(#129463) Troy. válasza radi8tor (#129462) üzenetére


Troy.
addikt

Köszi a gyors választ!

.

(#129464) HUTCHDB


HUTCHDB
nagyúr

Eladó férfi kerékpár:
[link]

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#129465) Jofi81


Jofi81
őstag

Sziasztok!

Ma reggel kocsival kellett bejönnöm a városba. A Batthyány téri P+R parkolót céloztam meg, ide is értem 7 órára, de fél óra keringés után végül csak itt, a tábla előtt tudtam leparkolni: [link] Álltak már itt autók, tiltó táblát sem láttam, de nem vagyok nyugodt. Kell aggódnom, hogy megbüntetnek, vagy jó helyen vagyok?

(#129466) radi8tor válasza Jofi81 (#129465) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Nem, az itt állókat általában nem bántják.
Nem is tudtam hogy ez egy P+R parkoló :D

⭐ Stella

(#129467) Jofi81 válasza radi8tor (#129466) üzenetére


Jofi81
őstag

Köszi, kicsit megnyugtattál, akkor hátha nem fognak megbüntetni holnap reggelig.

(#129468) radi8tor válasza Jofi81 (#129467) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Pont most jártam arra, jól rémlett hogy a P+R tábla már nincs ott. :DD
Nyugi, több száz autó parkol a rakparton.

⭐ Stella

(#129469) Jofi81 válasza radi8tor (#129468) üzenetére


Jofi81
őstag

Ja, ez régi utcakép, P+R tábla már nincs ott, sima "P" tábla van a helyén, ezért aggódtam, hogy nem utána állok.

(#129470) macilaci78 válasza Jofi81 (#129465) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Hát, ez a tábla a sorban az előtte lévő jóval visszább. A kettő közt nincs semmi, még egy gyalogátkelőhely sem.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#129471) Jofi81 válasza macilaci78 (#129470) üzenetére


Jofi81
őstag

Ahha, ettől tartottam. Mert ameddig elláttam, nem volt tábla, de ez tényleg jó messze van és nincs feloldása. Ez alapján akkor simán mehet a büntetés, ha valaki arra jár... Ebédidőben elnézek arra, hátha van már hely kicsit előrébb.

(#129472) Jofi81 válasza Jofi81 (#129471) üzenetére


Jofi81
őstag

Ki is mentem, szerencsére találtam egy üres helyet kicsit előrébb, a tábla után. Elég sok autó parkol ezek szerint tilosban. Remélem nem járt ma délelőtt arra senki, hogy megbüntessen. Vagy akkor lett volna valami értesítés a szélvédőn?

(#129473) updog


updog
senior tag

Sziasztok!

Egy kósza gondolattól vezérelve feldobtam HA-ra az autónkat (nem mondom hogy nem szaladgál belőle minden sarkon, mert mióta megvan, végtelen ilyen színűt láttam :D ). TDCi lévén meghálálja a hozzánk hasonló "mamához járós" használatot a 150-200km-es utakon 5, vegyesen/városban is kb. 6 l-es fogyasztásával (klímával!). Minden tudnivaló a hirdetésben.

A hirdetésben leírtakat tartom (min. 2 év / 25 pozitív értékelés, vagy ilyen user ajánlásával állok szóba bárkivel). Érdeklődni első körben kizárólag privátban.

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#129474) Qru válasza Jofi81 (#129472) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Igen akkor kaptal volna kis csomagot az ablaktorlod ala.

#nincsbennetarcsi

(#129475) Qru válasza updog (#129473) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Korrekt hirdetes. Sajnos csak 16 pirospontom van igy nem rughatok labdaba. :D

#nincsbennetarcsi

(#129476) updog válasza Qru (#129475) üzenetére


updog
senior tag

Ha nagyon akarod, biztos találsz valakit, aki legalább 25+ pontos, és tud ajánlani ;) :DDD

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#129477) Jofi81 válasza Qru (#129474) üzenetére


Jofi81
őstag

Köszi, akkor ezek szerint megúsztam a dolgot. :)

(#129478) macilaci78 válasza Qru (#129475) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Dobjunk fel pár kamu hirdetést egymásnak... ;]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#129479) Qru válasza macilaci78 (#129478) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Win-win. :DDD

#nincsbennetarcsi

(#129480) csibe1 válasza Qru (#129475) üzenetére


csibe1
addikt

Csatlakozom, tényleg korrekt hirdetés. Nem csak az aprón hanem a használtautón is. :K
Esetleg az itteni hirdetést is frissíthetnéd pár új képpel, max ennyi amit hozzátennék. :R

Másnál is ilyen lassan tölt be mostanában a használtautó oldala? :F

Amúgy nem találtam meg a használtautó oldalán. :D

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#129481) Qru válasza csibe1 (#129480) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Kicsit kehes nalam is a hahu.

#nincsbennetarcsi

(#129482) csibe1 válasza Qru (#129481) üzenetére


csibe1
addikt

Egy hónapja megeszi a fene, és nem csak mobilon. :(((
Először csak a parkoló vacakolt mobilon az appból; de mostanában az asztalin (6 mag Xenon) is vacakol.
Azért a 250MBit-es neten meg ekkora gépen nem ezt várnám. :(
Valami nagyon nem kóser náluk, szerintem.

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#129483) Qru válasza csibe1 (#129482) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

At kell menni a joautokra. Csak ott meg a felhozatal gyengebb sokkal.. :(

#nincsbennetarcsi

(#129484) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

Üdv,

Mit javasoltok 1 éjszakás szállásra ami megfizethető, de nem putri hostel? Elég rémisztő árakat találtam, kivéve ezt a flowspaces helyet: [link] a belváros közepén. Itt lenne 4 ágyas szoba külön fürdővel 10k-ért.
A hasonló árú szállások borzalmas értékelésekkel bírnak. Ez meg túl jó helyen van és gyanúsan olcsó, de ugyanakkor az értékelései meg jók.

Koncertre mennék fel Pestre jövő pénteken, de úgy kb. este 8 után nincs semmi közlekedési lehetőség vissza Pécsre, csak az oszkár, de az meg nem biztos, szóval kellene egy B terv...

[ Szerkesztve ]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#129485) kpal


kpal
veterán

Sziasztok!
Valaki tud valamit mi a helyzet a Citadella körül ,melyik része van lezárva ? Ez a rész látogatható ?

[ Szerkesztve ]

(#129486) CPT.Pirk válasza CPT.Pirk (#129484) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Megválaszolva saját kérdésemet, ebben az árban találtam normális AirBnB-t is. Meglátjuk...

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#129487) pohár


pohár
félisten

srácok, kissé fura kérdés: találkoztatok olyan utazáilsi irodával, ahol Edenred ajándékutalvánnyal is lehet repjegyet venni pl?

adom itt a sok plazmát, aztán év végéig el kell költeni majd, ha jobb nem lesz, akkor erre, vagy valami tech cuccra a MM-ban :F

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#129488) fant0mi válasza pohár (#129487) üzenetére


fant0mi
addikt

Az Árkádban a Gruber Travel.

(#129489) pohár válasza fant0mi (#129488) üzenetére


pohár
félisten

ú, nagyon köszi, elég sokféle jegyet árulnak, ez kapóra jöhet még :R

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#129490) HUTCHDB válasza kpal (#129485) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Hú, hogy fogalmazzam meg... maga az épület van lezárva, és a mellette lévő beton út.
Alapvetően fel lehet menni, körbe is járható, az gyalogos utak nagy része nincs lezárva. Ha a kilátás, a látvány miatt mennél/mennétek, szerintem érdemes, mert nem sok ilyen hely van, ahol ilyen szögből látható a főváros.

[ Szerkesztve ]

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#129491) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Tud valaki a Nyugatinál parkolót, ahol ott tudnám hagyni a kocsit munkaidőben, és nem mélygarázs?

(#129492) macilaci78 válasza FoxiestFox (#129491) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Westend, van ott parkolóház is, nem csak garázs. Van bérletes konstrukció is.

[ Szerkesztve ]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#129493) radi8tor válasza FoxiestFox (#129491) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Mögötte van egy szabadtéri: [link]

⭐ Stella

(#129494) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Köszik!

(#129495) Morris


Morris
veterán

Üdv Urak!

Nem jön valaki mostanában Pestről Békéscsaba környékére autóval.
Lenne Érden egy garnitúra alufelni, amit szeretnék elhozatni. Természetesen nem ingyen.

(#129496) pjen válasza Morris (#129495) üzenetére


pjen
félisten

Érd nagyon nem esik útba, Csaba felé. :((

(#129497) Morris válasza pjen (#129496) üzenetére


Morris
veterán

:( :(

(#129498) macilaci78 válasza Morris (#129495) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Pünkösdkor Battonya megfelel?

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#129499) Morris válasza macilaci78 (#129498) üzenetére


Morris
veterán

Azt nem tudom még

(#129500) macilaci78


macilaci78
nagyúr

Hol lehet megtalálni a tegnapi matek érettségi feladatsort?
A legjobb, amit találtam, az egy youtube videó, vagy oldalanként képként feltöltve egy kitöltött verzió.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.