Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3301) Hauptmann válasza Hauptmann (#3300) üzenetére


Hauptmann
addikt

...állítólag.

(#3302) kaszibat válasza Vagany (#3297) üzenetére


kaszibat
tag

Köszönöm szépen, hogy foglalkoztál a dologgal, de ilyen már volt és a hangzása nem győzött meg. Ennél jobb hangzásút (főleg határozottabb basszussal) keresek. :)

(#3303) Siamiáu válasza emperorka (#3289) üzenetére


Siamiáu
tag

A felsoroltak közül itthon vétel esetén magasan a Sony srs xb30 a legjobb, mondjuk beoplayhoz még nem volt szerencsém.
Külföldről szerintem is a dockin d fine, vagy a DOSS Sound XL a legjobb.

(#3304) jegenye77


jegenye77
addikt

Eljött a rendelés ideje, viszont a Doss Soundbox XL t nem találok már. Legalábbis amazon már nem adja ki nekem Németországba rendelésnél.
Pedig pár napja még volt.
89 euró volt. Ha nem találok ennyiért akkor 100 euróig mi lenne még a jó választás?
Hordozhatóság nem fontos se az akksi idő, inkább, hogy a lehető legszebben szóljon ennyiért! Leginkább itthon lenne használva.

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#3305) Atlantisz48 válasza jegenye77 (#3304) üzenetére


Atlantisz48
őstag

Üdv!

Igen, most nem lehet kapni, mert kifogyott a készlet. De szerintem 1 hét és megint lesz.
Hogyha a Doss oldaláról, keresed ki az amazonos linket, akkor láthatod, hogy árulják, csak elfogyott. Itt a link ezt figyeld 1-2 naponta, és amikor lesz, akkor csapj le rá.
Én is vettem egyet, és teljesen megvagyok vele elégedve. Szépen szól, és az 50K -s hordozható hangszórókat is lenyomja.

(#3306) Maxximus válasza FingR86 (#3283) üzenetére


Maxximus
őstag

sajnos már 30 Dodó megint

[ Szerkesztve ]

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#3307) jegenye77 válasza Atlantisz48 (#3305) üzenetére


jegenye77
addikt

Megéri rá várni vagy a Sony srs xb30 is jó választás?
Ezt egyszerűbb beszerezni mert csak a MM ba bemegyek.

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#3308) jegenye77


jegenye77
addikt

És azt a színes villogó ledet ki lehet kapcsolni rajta?

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#3309) Siamiáu válasza jegenye77 (#3308) üzenetére


Siamiáu
tag

Ki lehet, hosszan kell nyomni az extra bass gombot.

[ Szerkesztve ]

(#3310) jegenye77 válasza Siamiáu (#3309) üzenetére


jegenye77
addikt

Igen, közben meg is vettem és rájöttem :)
99 euró volt a MM - ban.
Jobban szól mint amire számítottam :)
Amire nekem kell azt bőven tudja!
Köszönöm a segítségeket!

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#3311) Siamiáu válasza jegenye77 (#3310) üzenetére


Siamiáu
tag

Hát 99 euró igen jó ár érte, azért az árért igen korrektul szól :K .

[ Szerkesztve ]

(#3312) Maxximus válasza Siamiáu (#3311) üzenetére


Maxximus
őstag

itthon sem sokkal több.
csak hát a színe....

[ Szerkesztve ]

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#3313) Metacska


Metacska
aktív tag

Sziasztok,

Párom táncot oktat gyerekeknek és szeretne egy eszközt, ami kiszolgálja, fontos kritériumok.
- (nagyjából) Tiszta hangzással, megfelelő hangerővel torzítás nélkül meg tudjon töltenii hanggal egy 30-35 nm2 körüli helyiséget.
- Tudom, hogy sok jó lehetőség van külföldről (ár-érték arányban), de fontos a garancia, ezért az itthoni boltok játszanak csak.
- Jó akkuidő, szakadozó bluetooth kizárva.
- 25 000 Ft körül (nagyon max 30e).

Köszönöm!
Meta

[ Szerkesztve ]

(#3314) Krill77 válasza Metacska (#3313) üzenetére


Krill77
őstag

Sony srs xb30. Ez ala nem mennék.

(#3315) csab2


csab2
veterán

Sziasztok!

Van itt valakinek Harman Kardon Go + Play?

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#3316) Maxximus válasza Metacska (#3313) üzenetére


Maxximus
őstag

JBL Flip3. Volt már akcióban 23 is.
De ekkora szobába inkább a charge 3 lenne jó. az sajna nincs 45 alatt.

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#3317) NORBl


NORBl
aktív tag

Sziasztok !

Röviden.

Telekom - JBL cuccokra 6 hónap gari van. Chateltem JBL supportal, és nemzetközi garival forgalmazzák a termékeiket, (elmondásuk szerint) 1 év garanciát vállalva rá. Nah most, ha telekomnál lejár a 6 hónap reklamélhatok a JBL - nél ? Mert ők azt írták igen. Van valakinek ilyen jellegű tapasztalata ?

Más kérdés.

Külföldről rendelt JBL cuccot garanciáztathatok e itthon, ha ugye nemzetközi a gari. Akkor elvileg igen, nem ? :F

(#3318) DaDa


DaDa
senior tag

Sziasztok!

Az SL-1000S tulajokat kérdezném, hogy mennyire "hordozható"? Milyen az összeszerelés minősége, ha néha-néha elviszem piknikezni és egy pokrócra vagy padra rakom azt bírni fogja vagy semennyire nem ajánlott a "porzás" veszélye miatt? Esetleg jobb alternatíva lenne a Divoom Voombox 2? Bár elsődleges lenne a hangzás de azért néha biztos szabad térben is használnám.

"A világ különleges és bonyolult, akárcsak egy pók hálója. Ha megérinted egy fonalát, remegése végigfut az összes többi szálon. Mi nemcsak megérintjük a hálót, hanem bele is szakítunk!" - Gerald Durrell

(#3319) kaszibat válasza DaDa (#3318) üzenetére


kaszibat
tag

Szerintem az Sl tökéletesen mobil, én hátizsákban hordom. Piknikezés a pléden egyáltalán nem árt neki, bár rácsos az eleje, ha homokba, porba esik, biztosan nem szereti, de ezt sok másikról is el lehet mondani. Összeszerelés minősége nagyon jó, nem kelt "gagyi cucc" benyomást.

[ Szerkesztve ]

(#3320) DaDa válasza kaszibat (#3319) üzenetére


DaDa
senior tag

Köszönöm...valószínű maradok az Sl-nél. Nem sűrűn lesz használva, hogy dupláját fizessem a Voomboxért.

"A világ különleges és bonyolult, akárcsak egy pók hálója. Ha megérinted egy fonalát, remegése végigfut az összes többi szálon. Mi nemcsak megérintjük a hálót, hanem bele is szakítunk!" - Gerald Durrell

(#3321) Tálydi válasza DaDa (#3318) üzenetére


Tálydi
senior tag

Szia!

jkr-1000(szerintem ugyan az mint az sl-1000) hangszóróm van, napi használatban poros és koszos helyen, emellett "buli hangfal" is, szóval kapja az ívet, igaz csak kb 3hónapja van meg, de egyelőre hibátlan, minden tekintetben!

FingR86, küldök majd képet nem felejtettem el, csak körülményes ;)

Eeeeh, what’s up, doc?

(#3322) FingR86 válasza Tálydi (#3321) üzenetére


FingR86
őstag

óóóh nem fontos már, kerestem yt-on egy nem annyira nézett orosz review videót és feltöltöttem a saját csatornámra :D jó van az nekik. ;]
egyébként örülök, hogy működik faszántosan :DD

(#3323) Tálydi válasza FingR86 (#3322) üzenetére


Tálydi
senior tag

Remek, leleményes ötlet :DDD
Jaja, én is örülök, közeli körökben 3db talált gazdát miután meghallgatták, szóval igen, remek kis cucc ;)

Eeeeh, what’s up, doc?

(#3324) Krill77


Krill77
őstag

Ma most akkor a kz zs5 az kamu vagy nem kamu. Elég jókat irnak rola sokfele, de itt a forumon eléggé le lett oltva. Kamu a 2ba benne?

(#3325) Krill77 válasza Krill77 (#3324) üzenetére


Krill77
őstag

Próbáld meg a megfelelő topikba. :B

(#3326) thefreeman


thefreeman
aktív tag

Sziasztok.
Vennék valamilyen hordozható Bluetooth hangszórót. Legfőképpen lakásban használnám a laptop hangszórója helyett. Hordozni fölég csak két lakás között illetve szobák között mászkálnék vele. Megtetszett az Enusic® 003. Erről mi a véleményetek? Olyan max 10k-ig gondolkodom, fontos a tiszta hangzás és azért legyenek mély hangok is lehetőleg. Válaszokat előre is köszönöm.

(#3327) Rica


Rica
senior tag

Sziasztok!
Szerintetek meger egy JBL Flip 4 atszamitva 35 ezret? Lany gyereknek lenne karacsonyra meglepi, hogy ne az iphone-jan halgassa sokol radio minosegben a zenet a szobajaban es a furdoben.
Koszonom.

https://magaduram-hu.cms.webnode.hu/a-magyar-tortenelem-logikusan/

(#3328) DaDa válasza Tálydi (#3321) üzenetére


DaDa
senior tag

Köszi...rendeltem is egy JKR-t. Majd írok én is tapasztalatokat ha egyszer megjött.

"A világ különleges és bonyolult, akárcsak egy pók hálója. Ha megérinted egy fonalát, remegése végigfut az összes többi szálon. Mi nemcsak megérintjük a hálót, hanem bele is szakítunk!" - Gerald Durrell

(#3329) NORBl válasza Rica (#3327) üzenetére


NORBl
aktív tag

Amazonról rendelve, hogy működik a garanciáztatás ?

(#3330) Siamiáu válasza Rica (#3327) üzenetére


Siamiáu
tag

Mennyire számít a méret? Ha nem annyira akkor ott a Sony srs xb30 ami kb akkora, mint egy charge 3, de szól is úgy sőt hangerőben még jobban.
Az itthon is szokott 35 körül lenni.

(#3331) Krill77 válasza DaDa (#3328) üzenetére


Krill77
őstag

Hiba volt. Ha visszaolvastal volna a forumban akkor tudhatnad, h a jkr nen ugyan az mint az sl 1000, hanem egy rosszabb kiadás. Én nem venném meg, halk is.

(#3332) Rica válasza Siamiáu (#3330) üzenetére


Rica
senior tag

Koszi szepen! :R
Sajnos a Sony dragabb, most ez a 100 fontos ar lenne a max keretem.
A hangero nem annyira lenyeges, mert alberletben lakunk, csak maga a telefon tenyleg nagyon gagyin szol.

NORBI: Itt (UK) nagyjabol mindenre egy ev garanciat adnak amugy is. Sok eve mar mindent az Amazonrol rendelek, amit nem a sarki boltban vagy a hyperben kell megvenni. Sosem volt meg panaszom. Vettem mar nagyobb erteku cuccokat is toluk, pl fenykepezot, csucs vga-t, stb.

https://magaduram-hu.cms.webnode.hu/a-magyar-tortenelem-logikusan/

(#3333) NORBl válasza Rica (#3332) üzenetére


NORBl
aktív tag

De mi van akkor, ha én Magyarba rendelem ? Van a JBL - nek itthoni supportja, aki intézi a garanciáztatást.? E-maileztem velük, és azt mondták, hogy van, de nem írták meg a kontaktot.

Valakinek tapasztalata Amazonról rendelt JBL cucc garanciáztatással, itthonról ?

(#3334) Dolphine válasza NORBl (#3333) üzenetére


Dolphine
addikt

Szia!

A magyarországi JBL szerviz Az Invitone Kft.. Írj nekik emailt, vagy telefonálj nekik, biztosan kapsz választ.

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#3335) NORBl válasza Dolphine (#3334) üzenetére


NORBl
aktív tag

Ez volt a hiányzó infó. Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#3336) DaDa válasza Krill77 (#3331) üzenetére


DaDa
senior tag

Majd kiderül...asszonyé lesz :) Évente kb. ötször lesz használva. Ahonnan rendeltem ott (ALI) ott sok-sok értékelés volt a termékhez, képekkel és majdnem 100%-ban 5 csillagot kapott. Ennyi nem lehet a kínai muki saját műve. :) Amúgy meg az Sl is már ezer féle néven van így ott sem tudtam melyik lenne a jó.

"A világ különleges és bonyolult, akárcsak egy pók hálója. Ha megérinted egy fonalát, remegése végigfut az összes többi szálon. Mi nemcsak megérintjük a hálót, hanem bele is szakítunk!" - Gerald Durrell

(#3337) Dolphine válasza NORBl (#3335) üzenetére


Dolphine
addikt

Igazán nincs mit! :)

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#3338) NORBl


NORBl
aktív tag

Nah, csak, hogy terjesszem az igét. Az Invitone csak a náluk vásárolt termékekre vállal garanciát. Nem állnak szerződésben az anyavállalattal, legalábbis ilyen módon nem, hogy akárhonnan rendelt, még garanciális készüléket ők javítsanak. Javítanak amúgy, külsős forrásból származó temréket is. Bár gondolom jó áron.

Tehát Amazonról rendelt termékekre pl nincs itthoni support, aki segítene a garanciáztatásban, tehát vissza kell küldenem, ahonnan jött, ha meg szeretném javíttatni.

(#3339) knoxhu


knoxhu
senior tag

Sziasztok!

Kocsiba, de amellett univerzális használatra keresnék bluetoothos hangszórót a JBL kínálatából 50 ezer forintig. Van olyan típus ami ajánlott a többivel szemben? Köszönöm!

(#3340) Dolphine válasza NORBl (#3338) üzenetére


Dolphine
addikt

Sajnálom... :F

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#3341) Krill77 válasza DaDa (#3336) üzenetére


Krill77
őstag

Ez mar kiderult. Van róla konkrét teszt. Általános használatra am nem lesz vele baj.

(#3342) Rica válasza NORBl (#3338) üzenetére


Rica
senior tag

Azt altalaban sem tanacsolnam, hogy kulfoldrol, nem gyartotol (raadasul otthoni gyartoi szerviz kepviselet nelkul) online rendelj barmilyen muszaki cikket.
Abban sem vagyok biztos, hogy az Amazon ugyanilyen minoseget kepvisel mindenhol. Itt annyira felfutott, hogy sokan mar a napi vasarlast is naluk bonyolitjak.

Meg annyit szeretnek kerni vegszokent valakitol, hogy akkor a JBL flip 4 35 ezerert nem egy tularazott marketing kacat, mint pl. a beats fejhallgatok. Koszonom :R

[ Szerkesztve ]

https://magaduram-hu.cms.webnode.hu/a-magyar-tortenelem-logikusan/

(#3343) Krill77 válasza Rica (#3342) üzenetére


Krill77
őstag

A jbl Jó minőség. De drága is. 35 ert mar sony srs xb30 at kell venni. Szinte mindenben jobb.

(#3344) Krill77 válasza knoxhu (#3339) üzenetére


Krill77
őstag

Kocsiba dockin d fine. 50 alatt megúszod es marha jo. Ar érték arány pedig kiváló.

(#3345) knoxhu válasza Krill77 (#3344) üzenetére


knoxhu
senior tag

Köszi de nem véletlen írtam a JBL-t :)

(#3346) Siamiáu válasza knoxhu (#3345) üzenetére


Siamiáu
tag

50 ért van jbl charge 3, de 55 ért az MM-ben van Sony srs xb40 ami sokkal hangosabb és hangminősége is jobb.

(#3347) jegenye77


jegenye77
addikt

Az miért lehet,hogy egy HP Pavilion 15AB-203NH gép nem is látja a Sony srs xb30-at?
Telóval ( Huawei P9 )egyből csatlakozott de a laptop-al nem sikerül :(

[ Szerkesztve ]

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#3348) jegenye77


jegenye77
addikt

Huawei P8 lite se csatlakozik :(
4.2 es Bluetooth tal csatlakozik csak? 4.0 - al nem?
Visszafelé nem kompatibilis?
Bocs ha hülyeséget kérdezek, nem értek hozzá.

[ Szerkesztve ]

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#3349) Rica válasza Krill77 (#3343) üzenetére


Rica
senior tag

Koszi szepen. :R Akkor varok meg egy kicsit a vasarlassal, biztosan beesik meg valahol karacsonyig egy akcioba itt is.

https://magaduram-hu.cms.webnode.hu/a-magyar-tortenelem-logikusan/

(#3350) Rica válasza Rica (#3349) üzenetére


Rica
senior tag

A Sony SRS-XB20 atszamitva 29 ezer. Lehet, hogy inkabb ezt valasztom, ha nem beszeltek le rola. Vagy maradjak a JBL Flip 4-nel 35-ert? Koszonom. :R

https://magaduram-hu.cms.webnode.hu/a-magyar-tortenelem-logikusan/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.