Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3451) csabyka666 válasza stellaz (#3446) üzenetére


csabyka666
addikt

A Tronsmart meg is érne nekem annyit, csak előtte szeretném előben hallani. Media Marktban gondolom nincs olyan...

Múlt vasárnap véletlenül hallottam egy hamisítvány Charge 2 Plust a bolhapiacon, hát...katasztrófa. :D A fickó magyarázta, hogy "hú, ilyen meg olyan nagy mély van benne", de borzasztó rossz hangja volt. Mondjuk hangosan szólt, az tény és való. :)

Jelenleg egy Jam HX-P320-am van, reggeli műsorokat szoktam rajta hallgatni online, arra tökéletes, de zenére nem annyira való. Ezt kellene lecserélnem valami muzikálisabbra.

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#3452) csabyka666 válasza Tibeee (#3447) üzenetére


csabyka666
addikt

Üdv!

Nem vezetéknélküli témában, de anno én is körüljártam ezt a 2.1 vs 2.0 sztorit. Nekem mindig 5.1-em volt, persze ez a 15-20k-s kategória, és meg voltam győződve, hogy szuper a hangja. Igazából a magasaknak dobozhangjuk volt, ehhez jött hozzá a mélyláda huppogása. Minden volt ez, csak nem minőségi.

Sokan írták a 2.0-t, hogy ebben az árkategóriában sokkal jobb, és azt kell mondjam, biztos van jó 2.1 vagy 5.1, de ezek után nekem nem kellene. Vettem egy Genius SP-HF2000X-et, és nem adnám oda egy 2.1-ért. Persze kell hozzá valamirevaló hangkártya is, de egy elég jó élményt és minőséget ki lehet hozni már 30k körül, a huppogós puffogós vackokat meg el kell felejteni!

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#3453) stellaz válasza csabyka666 (#3451) üzenetére


stellaz
addikt

Én ezt néztem még

https://rendeljkinait.hu/xiaomi-network-speaker-hangszoro-teszt-a-nemzet-csaloganya

Igaz, ez jóval drágább, meg nincs benne aksi, de lakásban ez még elmenne, inkább az aggaszt, hogy a cikk alatti hozzászólásokban jeleznek bizonyos anomáliákat, pl. nem csatlakozik rá egyik másik készülék, ilyesmi.

[ Szerkesztve ]

Hifiman fejhallgatóhoz keresek ballanced kábelt

(#3454) csabyka666 válasza stellaz (#3453) üzenetére


csabyka666
addikt

Hát ennek rendesen utána kell menni. Nem túl dizájnos, de ha jól szól, ez nem számít. :)

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#3455) theobaldo


theobaldo
csendes tag

Tisztelt Mindenki!

Olyan kéréssel fordulok hozzátok, hogy ha valaki volt olyan szerencsés helyzetben , hogy azonos feltételek mellett ki tudta próbálni a Beoplay P2-t és a Bose SoundLink Mini II-t, akkor legyen szíves ossza már meg velem az abszolút "szubjektív" véleményét a hangzást illetően. A többitől tekintsünk el, most csak a hang minőség érdekelne..kicsit rázós, hogy erősen Bose párti vagyok, de a dánok is a szívem csücskei..szval köszi előre is a véleményeket ! Pá !

(#3456) z.z válasza Tibeee (#3447) üzenetére


z.z
csendes tag

A fentebb ajánlott Harman Kardon Go & Play-en túl, ha a hordozhatóság nem annyira szempont, akkor szóba jöhet még a Harman Kardon Onyx Studio 4.
Ha szabadban is akarsz bulizni, akár medencében is, mert vízálló, akkor JBL Xtreme.
Ha van lehetőséged kijjebb tolni a keretet + vársz néhány hónapot, amíg lejjebb megy az ára: JBL Boombox.
Vagy ugyanebből a keretből kijön két JBL Charge 3 is. Ennek ugyan nem olyan ütősek a mélyei, mint a fentieknek, viszont kettő jobban betölti a teret.

Ha megnézed clavinetjunkie videóit youtube-on, akkor van még jópár bulizós hangszóró komoly hangerővel és basszussal, ami kijön ennyiből, csak sajnos azok nagy része itthon nem kapható.

(#3457) Janaboy válasza csab2 (#3450) üzenetére


Janaboy
veterán

A Smart Network Speakerre gondolsz?

Janaboy

(#3458) csab2 válasza Janaboy (#3457) üzenetére


csab2
veterán

Igen.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#3459) Janaboy válasza csab2 (#3458) üzenetére


Janaboy
veterán

Nekem van.

Janaboy

(#3460) .wantííd


.wantííd
tag

Sziasztok! Édesapámnak milyen Bluetooth hangszórót tudnátok ajánlani, olyan 10-12e forint környékén? Karácsonyi ajándék lenne, alapvetően a konyhában rádió hallgatása lenne a fő feladata. Általában mikor otthon vagyok elszokta kérni a saját JBL Go-mat, annak a teljesítménye is igen meggyőző neki. Olvasgattam a topikot de nem igazán sikerült dönteni, oluv videói alapján talán a xiaomi speaker 4.0 lenne a legjobb, de nyilván overkill cuccot nem szeretnék erre a célra :-)

(#3461) beyruth82 válasza .wantííd (#3460) üzenetére


beyruth82
veterán

Ez kb ezerszer jobb mint a jbl go 10900 forintért.
[link]

(#3462) csabyka666 válasza beyruth82 (#3461) üzenetére


csabyka666
addikt

Annyira mondjátok ezt a típust, lehet beruházok egyre. Ha a tiéd megjön, tudnál mondani objektív, elfogultságmentes véleményt? :)

Ma hallottam szólni egy eredeti Charge 3-at, mit ne mondjak, szuperül szólt, de 47-et nem fogok érte adni, ne haragudjon meg a világ.

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#3463) vacs válasza csabyka666 (#3462) üzenetére


vacs
veterán

6r4dw írt véleményt a Tronsmart Element T6-ról pár napja: [link] :K

(^)(>.<)(^)

(#3464) csabyka666 válasza vacs (#3463) üzenetére


csabyka666
addikt

Ohh köszi szépen, hogy belinkelted. Épp nézek róla összehasonlítós videókat YouTube-on, bár így nehéz véleményt mondani, ha nem hallom élőben.

Vannak jobbak ettől, de úgy vélem, ár / érték arányban elég jó, sőt. Ebben a kategóriában talán a JBL Flip 4 lehet a vetélytársa, de az 4x annyiba kerül, nem tudom, szól-e 4x jobban (tisztábban).

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#3465) 6r4dw


6r4dw
csendes tag

Sziasztok!

Pár napja már használom a Tronsmart Element T6-ot. Nem könnyű a hangjáról véleményt írni mert mindenki máshoz van szokva, más a jó, más a túl sok ebből vagy abból a tartományból. Ezért kezeljétek fentartásokkal amit írok.

A csomagban érkezik vele egy töltő és jack-jack kábel. Eddig egyszer kellett tölteni, 1 amperes töltővel kb. 3,5 órán át.
A hangok ahogy írtam nem mennek egymás rovására. A magasak valóban magasak, nem csúszik kicsit lefelé, a közepesek talán egy picit jobban jelen vannak, de nem zavaró mennyiségben és a zenére kell koncentrálni, hogy meghalljuk. A mélyek ha nem bass tesztet hallgatunk vele és nem esünk abba a hibába, hogy pl a számítógéphez használt mélyládához hasonlítjuk hanem figyelembe vesszük hogy egy mekkora eszközből jön ki ez a hang akkor bizony egy pillanatra le fog esni az állunk. Ha a hangszínszabályzóval játszunk akkor hallhatóak a különbségek, lehet így még visszáb lehet venni a közepesekből.

Kicsit tartottam tőle mit kapok ennyi pénzért, de nagyon kellemes meglepetés ért. Ha van valamilyen kérdés a hangszóróval kapcsolatban akkor az nyugodtan jöhet.

(#3466) csabyka666 válasza 6r4dw (#3465) üzenetére


csabyka666
addikt

Üdv!

Köszönjük a véleményt! :R

Én - ahogy talán már korábban leírtam - arra próbálnék rájátszani ezzel a hangszóróval, hogy ha a 35-40.000 forintos JBL minősége 10/10, és mondjuk ezzel elérem a 10/7-et, akkor nekem már megfelelő.
Amit jelenleg használok, az sem rossz, rádiózni szuper, de zenét hallgatni nekem kevés, és nem a hangereje miatt, csak valahogy kicsit minőségibbet szeretnék.

Más: eustock-on mennyi a postaköltség? Tényleg ideér 1 nap alatt? Nem problémás a vám és hasonlók miatt?
Mert van vaterán is ilyen T6-os, magyarba, újonnan, 2 év garival...igaz, szerintem meglátta az eladó, hogy keresik a típust, mert kb egy ezrest drágított rajta.

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#3467) beyruth82 válasza csabyka666 (#3466) üzenetére


beyruth82
veterán

990 a postaköltség eustockon.Ha reggel.megrendeled masnap délutánig kiszállítják.Az eustock magyarorszag legmegbízhatóbb,legkorrektebb webáruháza.Nem fogsz semmilyen téren csalódni bennük.Hosszú évek óta vásárlok tőlük.Egyszer elálltam a vásárlástól és gond nélkül visszautalták a pénzt is.Több vásárlás után pedig volt hogy a szállítási költséget ők állták meg ilyenek.Nincs vám és semmi más.A 10900 az 10900 ft valóban.

(#3468) csabyka666 válasza beyruth82 (#3467) üzenetére


csabyka666
addikt

Igen, ilyesmikre voltam kíváncsi. Szóval nem az a sufniwebáruház kategória ezek szerint, hogy ha gondom van, felszívódnak.

Nem is agyalok rajta tovább, rendeltem egyet. A fekete perpill nincs, mindegy is, rendeltem pirosat, mielőtt elfogyna az is.

Köszönöm a segítséget! Kíváncsian várom, mit produkál a gyakorlatban. :R

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#3469) csab2 válasza Janaboy (#3459) üzenetére


csab2
veterán

Közben ha minden igaz, megoldódott a probléma.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#3470) Szaki@Pécs


Szaki@Pécs
tag

Sziasztok!
A JKR KR-1000 tulajokat kérdezem, hogy ha folyamatosan össze van kötve az eszköz kábellel a TV-vel, akkor is lehet rá bluetooth eszközzel csatlakozni? Vagy csak ha a TV audio kimenete ki van kacsolva, vagy ha nincs is összedugva? Gondolom egyszerre csak egy bluetooth eszközzel lehet párosítani, de a kábeles konkurenciával mit kezd az eszköz? Köszi!

Az abraka-dabra ehhez képest csak hókusz-pókusz.

(#3471) DaDa válasza Szaki@Pécs (#3470) üzenetére


DaDa
senior tag

Szia. Teszteltem neked. Sajnos amíg be van dugva egy jack a bemenetbe addig nem szól Bluetooth - rol. Függetlenül attól, hogy Jacken keresztül küldjük rá a zenét vagy nem. Viszont csatlakozni tud addig is így ha a jacket ki húzzuk akkor pár sec múlva már szól bt-n.

"A világ különleges és bonyolult, akárcsak egy pók hálója. Ha megérinted egy fonalát, remegése végigfut az összes többi szálon. Mi nemcsak megérintjük a hálót, hanem bele is szakítunk!" - Gerald Durrell

(#3472) frogfoot


frogfoot
csendes tag

Üdv az uraknak ,vègigolvastam jò pàr oldalt ès teszteket amik alapjàn a dockin d fine ra esett a vàlasztàsom.Sajnos itthon nem kaphatò a nèmet amazonon 140 euro.Mèg nem rendeltem külföldről ezèrt segìtsèget kèrnèk mi a rendelès menete ès a fizetèsè ès milyen költsègek rakódnak rà erre az àrra.
Köszönöm a vàlaszokat.

(#3473) Szaki@Pécs válasza DaDa (#3471) üzenetére


Szaki@Pécs
tag

Köszönöm, hogy kipróbáltad! :R

Az abraka-dabra ehhez képest csak hókusz-pókusz.

(#3474) beach head


beach head
senior tag

Hali!
[xiaomi] vagy [tronsmart] ? Hangzás/ Basszus szempontjábl melyik a jobb? Utóbbi jól látom h nem kezel microsdt?

(#3475) beyruth82 válasza beach head (#3474) üzenetére


beyruth82
veterán

Xiaomi összesen 6 wattos míg a tronsmart 25 wattos.Ez azert jelentős eltérés

(#3476) RetepNyaraB válasza frogfoot (#3472) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Megrendeled (nyitsz egy amazon fiókot), kifizeted a bankkártyáddal, vagy paypallal, mialatt gondosan ügyelsz rá, hogy ne a mocskos rabló Amazon, vagy a Paypal váltsa át a forintod (kilövöd a lehetőséget, bármennyire biztatnak, hogy ne tedd), majd kiszállítják. Semmi extra költség nem lesz.

[ Szerkesztve ]

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#3477) theobaldo válasza theobaldo (#3455) üzenetére


theobaldo
csendes tag

Akkor senkinek semmi tapasztalat??? Hááát akkor reménykedem, hogy lesz vhol kipróbálható darab..köszi azért !! Páő !

(#3478) olajbogyo


olajbogyo
aktív tag

Sziasztok!

Rendeltem, és ma jött meg nekem is egy ilyen Tronsmart-kütyü, ha már páran dicsértétek. Nos valóban ennyi pénzért egy elég ütős kis cuccot kaptam szvsz. Majd szívrohamot kaptam mikor először megszólalt mellettem az asztalon.... :K Szerintem a basszus is megfelelő benne. Elég jó még a mobilon lejátszott filmek hangjának megszólaltatására is. Nagyon jól szól, még egyszer köszi az ajánlásért, ha nem jelzitek biztosan megveszem az F4-et 4-szer ennyiért. Biztosan jobb az, de hogy nem annyival az tuti.

Soha ne félj valami újat csinálni! A bárkát is egy lelkes amatőr készítette, a Titanicot meg egy halom szakértő!

(#3479) Krill77 válasza theobaldo (#3477) üzenetére


Krill77
őstag

Kötelezően kicsit es drágát akarsz? Es a boset nem ajanlom de a másikat sem. Ennyiért sokkal jobbak is vannak. A sl mini 2 klónja a jam heavy metal. 20 e es jobb is.

(#3480) olajbogyo válasza 6r4dw (#3465) üzenetére


olajbogyo
aktív tag

Szia!

Csak azt kérdezném tőled, hogy a Tronsmart töltésekor, átvált pirosról zöldre, vagy elalszik, vagy hogyan jelzi a töltés végét?
Mert már az 1A-es töltőről levettem, és tettem rá egy 2A-t.......jó pár órája van töltőn, tán 4-5, de még mindig pirosan jelez.

Soha ne félj valami újat csinálni! A bárkát is egy lelkes amatőr készítette, a Titanicot meg egy halom szakértő!

(#3481) csabyka666 válasza olajbogyo (#3480) üzenetére


csabyka666
addikt

Üdv!

Bár nem nekem szólt a kérdés, de nekem is megjött a kütyü tegnap, így meg tudom válaszolni.
Amíg töltöd, pirosan világít a teteje, ha feltöltött, zöldre vált. Nálam tegnap déltől este 6-ig töltött, ami kb rendben is van, ha a matekot nézzük: 0,7A-es töltővel töltöttem, az akksi teljes kapacitása 5,2Ah, szóval 7,5 órán keresztül tölti tele egy ideális világban, mínusz a veszteség, szóval én nem lepődnék meg 8 vagy 9 órás töltési időn sem ezzel az adapterrel. Nem tudom, mennyi volt az akksiban gyárilag, nem kapcsoltam be, hagytam töltődni.

A minőségéről később írok majd, mert olyan sokat még nem használtam, de eddig nálam 10/9. Megéri az árát, a JBL koppintásokat meg el kell felejteni!

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#3482) theobaldo válasza Krill77 (#3479) üzenetére


theobaldo
csendes tag

Üdv!
Végre egy válasz, nagyon köszönöm !!
Hát ha ennyire rosszak,hogy egy Jam 20e is jobban szól, akkor ki kelj ábránduljak az említett márkákból,de akkor sajnos te sem tudtad összehasonlítani a kettőt azonos körülmények között...viszont nagyon köszönöm a véleményt,mindenképp meghallgatok egy Jam-et..köszi !

(#3483) beyruth82 válasza csabyka666 (#3481) üzenetére


beyruth82
veterán

Jbl 30-40 ezres hasonló ketyeréje csak 16wattos(flip 3).Jóval elmarad a tronsmart 25 wattjától.

(#3484) csabyka666 válasza beyruth82 (#3483) üzenetére


csabyka666
addikt

Minőségre jobb a JBL, igaz, én magam nem teszteltem, csak hallottam szólni pár percet, de annyit - szerintem - nem ér meg. A Tronsmart T6 nem egy béna utánzat, ez már a csomagoláson látszik.

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#3485) Krill77 válasza theobaldo (#3482) üzenetére


Krill77
őstag

Nem rosszak. A sl mini az nem túl jo. Drága a tudasahoz kepest. Hallottam is, halk. A beoplay is draga. Bar teny, ultra hordozható es ilyen méretben ez a legjobb. Ezeknél a nevet fizeted ki.

(#3486) Krill77 válasza beyruth82 (#3483) üzenetére


Krill77
őstag

Azert a jbl jóval szebben szól es melyebbre megy + vizallo stb..

(#3487) 6r4dw válasza olajbogyo (#3480) üzenetére


6r4dw
csendes tag

Szia! Ahogy csabyka666 is írta át fog váltani, csak sok idő kell neki míg teljesen feltőlt.

(#3488) bilon73 válasza theobaldo (#3482) üzenetére


bilon73
aktív tag

én hallgattam bose mini 2-t, van egy leadzm soundcupom, hallottam jbl-t, harman kardont, denont.
a bose és a HK a legjobb, utána a jbl.
oké a bose 60 környékén van, de magasan jobb. az más kérdés, hogy kinek mi a drága.

szóval igazából az a kérdés, kinek mennyi lóvéja van rá.

jók a kínaiak, ár-értékben mindenképpen, de úgy mondanám, hogy árához képest jól szól. nem úgy, hogy jól szól...

(#3489) Czimby válasza beyruth82 (#3483) üzenetére


Czimby
addikt

Aki kicsit is ért a hangteknikához sosem a wattokat nézi... ;)

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#3490) csabyka666 válasza Czimby (#3489) üzenetére


csabyka666
addikt

Ebben igazad van, viszont a fizika erősen közbeszól egy határon túl. :)

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#3491) beyruth82 válasza Czimby (#3489) üzenetére


beyruth82
veterán

Nem is értek hozzá az biztos :)
Viszont mindenképpen feltűnik az alacsony ára és a teljesítménye

(#3492) Czimby válasza beyruth82 (#3491) üzenetére


Czimby
addikt

Az ára az biztos :K
A teljesítménye kérdéses :U

Az biztos, hogy jó az ár/érték aránya :K
A JBL kb dupláját adja hangban viszont 3-4x áron.

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#3493) stellaz válasza csabyka666 (#3484) üzenetére


stellaz
addikt

Most ezzel kicsit elbizonytalanítottál. Hétvégén mediamarktban hallgattam ezeket a ketyeréket - igaz elég zajos körülmények között - és úgy fogalmaznék, hogy ebben a méret kategóriában a jbl hanga jó volt, a többi meg borzasztóan rossz. Mármint nem ahhoz képest, hanem konkrétan.

Ha a JBL hangjától jelentősen elmarad, akkor nem biztos, hogy megveszem. Igaz, nekem főleg podcastekre kéne, illetve gyereknek mese, estére dokufilmek, sorozat, konyhába, ilyesmi.

Nem tudom hol lehetne élőben meghallgatni, mert azért az döntő lenne. A JBL tuti jó, csak drága. Ennek jó az ára, de nem tudom tetszene-e. Ehh.....

Amazonon a reviewok nagyon dícsérik.

Czimby

Mit értesz az alatt, hogy a hangja fele? Fele olyan hangos, fele olyan nagy a basszus, vagy en bloc fele olyan a hangminőség?

[ Szerkesztve ]

Hifiman fejhallgatóhoz keresek ballanced kábelt

(#3494) Czimby válasza stellaz (#3493) üzenetére


Czimby
addikt

Mindenben jobb a JBL van amiben sokkal(basszus) van amiben kicsit csak(hangerő).
Nem csak az számít, ugye hogy mennyi a basszus hanem, hogy milyen.
Illetve a többi hang mennyire mosódik össze pl és hasonlók.

A JBL jó csak túl van árazva, a kínaiak is jók az árukat megérik az biztos.

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#3495) stellaz válasza Czimby (#3494) üzenetére


stellaz
addikt

köszi, mondjuk most úgysem lehet rendelni, mert elfogyott

A hangerő amúgy pont nem lényeges, mert inkább estére kéne, főzéshez, ilyesmi.

Bátyám magyarázta, hogy vett valami 2700 forintos csodát és mennyire durván jól szól. Mikor beüzemelte, akkor csak így néztem, hogy hát ez ugyan hangos, de leginkább fülbántóan rosszként jellemezném :D

De a 30-40 ezres sony hangja is lapos volt, az se tetszett.

Jó, mondjuk nagyot nem kockáztatok, mert 14 napon belül vissza lehet küldeni, tehát akár meg is rendelhetem. Már ha volna épp raktáron.

Igazából egy pár genius 1250-et akartam venni, ilyet vettem melóhelyre, ez jól szól, hangminőség/ár alapján tuti nyerő, de otthonra pont ez is macera lenne, nem tudom oda pakolni, ahová akarom, akkor meg akár már a nagy hifi elé is beülhetek.

[ Szerkesztve ]

Hifiman fejhallgatóhoz keresek ballanced kábelt

(#3496) csabyka666 válasza stellaz (#3493) üzenetére


csabyka666
addikt

Meghallgatni szerintem üzletben nem tudod, nem hiszem, hogy ezt árulják Magyarországon. Amiket felsoroltál, azokhoz bőven elég a Tronsmart T6! Én kellemeset csalódtam benne - tudtam, hogy nem fogja hozni a vele egy kategóriájú JBL szintjét, de nem bántam meg, hogy megvettem.
Alapból elég nyers a hangja, de egy kis füllel meg EQ-val szépen helyre lehet hozni. Kérdés még, hogy milyen eszközről hallgatnád, mert az olcsóbbakban olcsóbb hangkeltő van, a minőség is rosszabb. Én egy Samsung Galaxy S6 mellé vettem, más készülékkel nem próbáltam. Vagyis igen, egy LG G6-tal, de az is felső kategóriás mobil, az alacsonyabb árfekvésről nincs infóm.

Mindent összevetve, ha van rá keret, vedd meg a JBL-t, viszont ha sajnálod rá a 40k-t, akkor ez egy nagyon, tehát nagyon jó alternatíva!

[ Szerkesztve ]

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#3497) theobaldo válasza bilon73 (#3488) üzenetére


theobaldo
csendes tag

Nagyon köszi !!! Ilyesmi véleményre vártam,ahol nem az ár,hanem a tényleges hangminőség a szempont, köszi még 1x !!
Akkor nem is tudtok ajánlani olyan helyet ahol, többféle eszközt is ki lehet próbálni egyszerre ???

(#3498) stellaz válasza csabyka666 (#3496) üzenetére


stellaz
addikt

Bluetooth esetén mindegy mire van rákötve, nem? A telefonom és az egyik laptop tud aptx-et is, plusz a nagy hifi is arról megy, az is tudja, illetve az egyik fülesem is, de én nem hallom ki a különbséget.egyik eszköznél sem.

[ Szerkesztve ]

Hifiman fejhallgatóhoz keresek ballanced kábelt

(#3499) olajbogyo válasza csabyka666 (#3481) üzenetére


olajbogyo
aktív tag

Szia!

Köszi, miután feltettem a kérdést, rá 1 órára nekem is zöldre váltott, de azt hiszem ezek után a telóm 2A-es töltőjével fogom tölteni.

Soha ne félj valami újat csinálni! A bárkát is egy lelkes amatőr készítette, a Titanicot meg egy halom szakértő!

(#3500) bilon73 válasza theobaldo (#3497) üzenetére


bilon73
aktív tag

menj be egy apple boltba (istyle, icentre) ott többfélét ki tudsz próbálni.

azt nem tudom bose van-e most (mikor én voltam, akkor volt), de bo, jbl tuti van...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.