Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3101) Siamiáu válasza Atlantisz48 (#3098) üzenetére


Siamiáu
tag

Ahogy én néztem a Sony srs xb77 és a DOSS soundbox xl nagyjából ugyanaz, és a DOSS-nak 12 wattos a mélynyomója.

(#3102) SupernovaHUN


SupernovaHUN
csendes tag

Na, a JBL Clip 2-t is leakciózták, lassan már hasznavehetetlen a Coop kártya :D

(#3103) choco01 válasza SupernovaHUN (#3102) üzenetére


choco01
addikt

Sajnos igen.. Azt irja hogy érvénytelen kód.. Igy mar csak Flip3 marad..

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#3104) picstike válasza Mátésum (#3097) üzenetére


picstike
tag

Ohh végre valaki segített! Nagyon köszönöm a leírásodat!
Egyb. Buddha-Bar éjjel nappal és Magyar rock

[ Szerkesztve ]

(#3105) _q


_q
addikt

Akinek van JBL GO-ja honnan tudja mennyi töltöttség maradt az aksiban?

[ Szerkesztve ]

(#3106) soultrapp


soultrapp
senior tag

Szevasztok!

Szerintetek megèrnè lecserèlni a jbl charge 2+-t egy sony srs xb 30-ra??
Sokkal hangosabb lehet a sony?, Mert a charge-nak a hangerejèvel ugye nem vagyok megelégedve.
Videók alapján nem tűnik sokkal hangosabbnak,de élőben meg mèg nem tudtam meghallgatni..

Van valakinek tapasztalata mind a kettővel??

(#3107) Siamiáu válasza _q (#3105) üzenetére


Siamiáu
tag

Sehonnan, csak akkor szól, ha lemerült.

(#3108) Siamiáu válasza soultrapp (#3106) üzenetére


Siamiáu
tag

Hát elég sokkal hangosabb. Egyébként hol használod ahol ennyire kell a hangerő?

[ Szerkesztve ]

(#3109) Atlantisz48 válasza soultrapp (#3106) üzenetére


Atlantisz48
őstag

Üdv!

A Sony SRS XB 30 leveri a Charge 3-at is, szóval szerintem megéri a csere. És szerintem hangosabb is. Bár maxon a Sony-t még nem hallottam.

[ Szerkesztve ]

(#3110) Siamiáu válasza Atlantisz48 (#3109) üzenetére


Siamiáu
tag

+1

(#3111) Atlantisz48 válasza Siamiáu (#3108) üzenetére


Atlantisz48
őstag

Biztos kerti party :DDD :DDD :DDD

(#3112) _q válasza Siamiáu (#3107) üzenetére


_q
addikt

Ha esetleg felrakom időközönként töltőre, onnan is képes üzemelni? 99%-ban lakáson belül lenne használva, így az aksi amúgy se érdekes.

(#3113) Elims


Elims
veterán

Sziasztok!

Ma hozta meg a futár a sbs kicsi hangszórót (coop-osan..).Ha le van halkítva a zene sistereg a hangszóró.Mitől lehet ez?Vajon azért mert filléres kis akármi vagy mindegyik bluetooth hangszórónál van ilyen kapcsolati sistergés?Esetleg hibás lehet?

Nem akartam drágábbat,soha sehol nem használnám ki.Ez is csak addig ment most amíg kipróbáltam.Nem is volt még ilyen ketyerém,ezért kérdezem,nektek lehet,hogy ez alap dolog. :-)

(#3114) Atlantisz48 válasza Elims (#3113) üzenetére


Atlantisz48
őstag

Pontosan melyik típus?
Akkor is sistereg, hogyha a telefonon maxon van a hangerő, és magán a hangszórón állítod?
(Tehát a BT eszközön leveszed minimumra a hangerőt, és úgy nézed meg. )

[ Szerkesztve ]

(#3115) soultrapp válasza Siamiáu (#3108) üzenetére


soultrapp
senior tag

Kint is bent is használom.
Mikor várnám mèg,hogy majd adok rá kakaót ès már semmi,akkor azèrt az idegesît,,pedig nem gondolom,hogy nagyon nagy elvárásom lenne.
Hangzással meg vagyok amúgy elègedve.

(#3116) Atlantisz48 válasza _q (#3112) üzenetére


Atlantisz48
őstag

Igen működik a töltőről használod. :)

[ Szerkesztve ]

(#3117) Atlantisz48 válasza soultrapp (#3115) üzenetére


Atlantisz48
őstag

Akkor a Sony jó választás, ha azt nézted ki.

(#3118) _q válasza Atlantisz48 (#3116) üzenetére


_q
addikt

Köszi, akkor egy telefon töltőt beszerzek hozzá :R

(#3119) Tibee86 válasza _q (#3105) üzenetére


Tibee86
veterán

Igaz Clip 2, de iPhone-nal párosítva mutatja a töltöttségét.

Más: Lehet bugyuta kérdés, de mintha olvastam volna valahol, hogy a JBL hangszórókat össze lehet párosítani. Igaz ez?
Mert akkor rámennék még 1 clip 2-re és összepárosítva már egész jól szólhat a 2 db.

[ Szerkesztve ]

(#3120) Atlantisz48 válasza Tibee86 (#3119) üzenetére


Atlantisz48
őstag

Üdv!

Szerintem a Clip 2-őt nem lehet összepárosítani más JBL-vel. A Charge 2, 2+ 3, Xtreme-t lehet. Meg Flip 3, 4.
De javítson ki valaki, hogyha ez nem így van. :D

(#3121) Elims válasza Atlantisz48 (#3114) üzenetére


Elims
veterán

Ez a kis ketyere.
Magán a kis méregzsákon nem lehet állítani a hangerőt csak a telefonon.Ha kb.1/4 hangerőn szól -és felett- akkor már szép sistergés mentes.
85% körül persze már elkezd torzítani kicsit.Főleg egy húzósabb goa szám alatt.

(#3122) Atlantisz48 válasza Elims (#3121) üzenetére


Atlantisz48
őstag

Hirtelen azt hittem valamilyen Sony-ról beszélsz.
Halottam már ilyen hangszórót, és sajnos ez az ilyen modelleknél előfordul. :(

(#3123) Tibee86 válasza Atlantisz48 (#3120) üzenetére


Tibee86
veterán

Igen én is a charge2 és társainál olvastam, azért is érdekelne, hogy vajon tudja-e valaki, hogy az olcsóbbak mi a helyzet. De én is úgy sejtem, hogy ezek nem tudják ezt a funkciót. :(

(#3124) Janaboy válasza Tibee86 (#3123) üzenetére


Janaboy
veterán

Tudja.

Janaboy

(#3125) Elims válasza Atlantisz48 (#3122) üzenetére


Elims
veterán

Köszi! :-)

(#3126) Tibee86 válasza Janaboy (#3124) üzenetére


Tibee86
veterán

:R

(#3127) Janaboy válasza Tibee86 (#3126) üzenetére


Janaboy
veterán

Bar te pont igy akartad, de azert masoknak is irva, h csak 2 clip 2 kozott megy bt-n.

Janaboy

(#3128) Vagany válasza Shyciii (#3038) üzenetére


Vagany
őstag

Ha jól értelmezem lehet nagyobb a kártya, csak fat32-re kell formázni.
"...32G or smaller size cards are better, if not please format that to FAT32."
A jővő héten kiderül, nálad még hamarabb :) .

[ Szerkesztve ]

-<[]>- https://mowned.com/vagany

(#3129) Mátésum válasza picstike (#3104) üzenetére


Mátésum
aktív tag

Nincs mit.

(#3130) FingR86 válasza Vagany (#2946) üzenetére


FingR86
őstag

az enusic igaz h már "Under Restocking" állapotban van egy jó ideje, csak a ~34$-os ár változott kicsit 56$-ra :U Enusic® Soundcup

(#3131) Siamiáu válasza FingR86 (#3130) üzenetére


Siamiáu
tag

De jó :W

[ Szerkesztve ]

(#3132) pixelmester. válasza pixelmester. (#3072) üzenetére


pixelmester.
aktív tag

Mivel a flip3 es a flip4 egyik irányból sem párosítható, vettem még egy flip3-at. (Ez amúgy nagyon szomorú, h márkán belül egy generációváltásnál megszűnik a kompatibilitás...)
Így, h nem egy helyről jön a zene, hanem mondjuk a szoba két különböző pontjáról, sokkal jobb a hangzás, mivel nem annyira van "iránya a hangnak", jobban megtölti a teret.
Nekem ez a "sztereóság" így több élményt nyújt, mintha egy darab nagyobb hangszóró lenne.
Egyébként az alkalmazás nélkül is működik a funkció, de szerintem akkor a "party" az alapértelmezett üzemmód. Amúgy az is tök gáz, h a gyàri alkalmazásban nincs EQ, illetve a mélynyomót sem lehet az alkalmazásban kikapcsolni... csak ugye a BT és volume- gombok 20mp-ig való nyomásával....

(#3133) qwertly


qwertly
addikt

Sziasztok!
Tudnátok javasolni max 7-8 ezerért bluetooth hangszórót telefonhoz és tabhoz menne.Pesten kellene és boltból,mert mát pénteken nem leszek a városban.

(#3134) _q válasza qwertly (#3133) üzenetére


_q
addikt

Egy ajánlásnak JBL Go.

(#3135) qwertly válasza _q (#3134) üzenetére


qwertly
addikt

Szia! Köszi a választ,tudom pongyolán volt a kérdésem,csak nagyon kapkodtam.

(#3136) choco01


choco01
addikt

Nem engedi sajnos a Clip 2-t megvenni coop kuponnal.. így lehet veszek egy Flip 3-at.. aki használt már Flip 3-at meg Go-t, jóval hangosabb a Flip 3?Mellette van még elérhető TRUST UR DIXXO és TDK A28 TREK FLEX elvileg.

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#3137) pixelmester. válasza choco01 (#3136) üzenetére


pixelmester.
aktív tag

Najo, most mar valaki tajekoztasson mar: mi az a coop kupon????
Igen, a flip3 radikalisan jobban szol, mint a Go. Főleg, ha kettő is van belőle ;)

[ Szerkesztve ]

(#3138) choco01 válasza pixelmester. (#3137) üzenetére


choco01
addikt

Ha van coop törzsvásárlói kártyád , akkor beregisztrálhatod azt T honlapján, melyért cserébe kapsz 3 kupont, 1db 5000 forintos telefonra(domino) 1db 10000ft tartozékra ; és 1 db 20000ft TV-re.

Szürke és kék tetszik, de csak egyet akarok venni 15k-ért tudnék venni Flip 3-at..

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#3139) choco01 válasza choco01 (#3138) üzenetére


choco01
addikt

Mennyire vízálló a Flip 3?

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#3140) pixelmester. válasza choco01 (#3138) üzenetére


pixelmester.
aktív tag

Bakker, ezt jo lett volna tudni elobb. En kettot vettem a MM-ban, 30/db.

(#3141) carl18 válasza choco01 (#3136) üzenetére


carl18
addikt

Igen én is próbáltam, sajnos a clip 2-őt is leakciózták hogy ne tudd kihozni 3000 ft-ért. Az a baj most nincs értelmes bluetooth hangszóró a Telekomnál. Jó ott a Charge 2 + szépen szól de én szerintem nem túl hangos, azaz halk. Lehet várok fekete péntekig, ez a tv-s akcióval a telekomnál az a baj hogy ahogy néztem előfizetés mellé jár.
Én is sajnálom, egy jbl go ingyen jól jött volna, jól le teszteltem volna.

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#3142) choco01 válasza carl18 (#3141) üzenetére


choco01
addikt

És a Flip 3 nem hangosabb mint a Charge2+? az 2x8 watt.

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#3143) _q válasza qwertly (#3135) üzenetére


_q
addikt

Nincs mit :) Talán más is ajánl még valamit, de ilyen értékben nincs nagy választék. Én se igazán próbáltam másikat 10ezer Ft alatt, de ennek teljesen elfogadható a hangja és teljesítménye ennyiért megéri.

(#3144) carl18 válasza choco01 (#3142) üzenetére


carl18
addikt

Az a 1 watt ide oda :D Szerintem hangosabb lehet, mert kevesebb a mély hang.
Oluv oldalán összehasonlitottam a Charge 2+ és a flip 3-at. Flip sokkal hangosabbnak tünt de visszont közel sem voltak olyan mélyek a hangjai. Mondjuk a Charge 2+ mélyei valóban egész jók, de a hangerő rovására ment ez a egész :D

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#3145) carl18


carl18
addikt

Jbl Go alternativának nem volna jó ez a mac? :) Multkor néztem Eddigitalon, ez leírása szerint 2 hangszórót kapott. [link] Valakinek esetleg nincs ilyenje? Vagy tapasztalata róla? :C
Youtubon sincs videó róla, pontos neve Mac Audio BT Style 1000

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#3146) pixelmester. válasza carl18 (#3144) üzenetére


pixelmester.
aktív tag

Illetve ne felejtauk el, h a flip3nak a felso hangerotartomanyban elfogy a mélye. Tehát gyakorlatilag csak közép hangerőtartományban hallgatható.

(#3147) carl18 válasza pixelmester. (#3146) üzenetére


carl18
addikt

Majd jön a Flip 5-6 esetleg Charge 4-5 idővel :) Kíváncsi leszek mekkora lesz a fejlődés. Muszáj lesz fejlődni, főleg hogy a SRS XB 30 olcsóbban tudja a Charge 3 szintjén. Azért a konkurencia is fejlődik itt elég szépen, régen azért nem volt túl nagy a választék. Már most van miből válogatni, azért a ebay-amazonról is elég olcsón lehet beszerezni elég durva hangszórókat.

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#3148) Vagany válasza FingR86 (#3130) üzenetére


Vagany
őstag

Ez várható volt, valahol írtam is, hogy bár lesz valószínűleg újra, de az árra nincs garancia, hogy marad. Én közben feljebb vittem a büdzsét és beszereztem egy akciós Doss Soundbox Xl-t, jövő hétre ide is ér talán. Már nézegettem a Docking d fine-t is, az lett volna az igazi, de valahol meg kell húzni a határt :U . Az esetek nagy részében várhatóan alacsonyabb hangerő is elég a konyhában, ott a Docking-ban túl sok a bass, a Doss talán szebb hangképű alacsony hangerőn kis térben viszonylag közel a hangszóróhoz. A docking nagyobb térben/kültérben illetve nagyobb hangerőn és távolságban virgonc, oda kell is a több basszus. A Doss kb a charge 3 szint lehet olcsóbban és 1-2 extra funkció nélkül (de kicsit szebben is szól talán), a Dockin inkább a JBL extreme-mel versenyez és győz :) . De hangsúlyozom ezek nem személyes tapasztalatok alapján felállított vélemények, hanem mások véleményei, rengeteg teszt hallgatásai alapján jöttek, főleg ez : http://switcher.oluvsgadgets.net/ :C :R
Az alsóbb 40$ körüli árszinten érdemes figyelni a Tronsmart element T6 teszteket is, illetve marad a ttlife és leadzm is szintén 40$ körül.

[ Szerkesztve ]

-<[]>- https://mowned.com/vagany

(#3149) Mátésum válasza choco01 (#3136) üzenetére


Mátésum
aktív tag

Szia. A TDK-t nem ajánlom. Én próbáltam, de vissza is küldtem. Egy Sony srs xb20 lett helyette - össze sem hasonlítható a kettő.

(#3150) choco01 válasza Mátésum (#3149) üzenetére


choco01
addikt

Akkor marad a Flip 3 vagy ha lesz még készleten akkor Charge 2 + .. :U

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.