Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3651) z.z válasza seadrone (#3646) üzenetére


z.z
csendes tag

A saját JBL Connect protokollal vezeték nélkül nem. Ezt jelenleg csak egy spéci bekötésű Jack kábellel lehet megoldani a lejátszóból, azaz pl. a telefonból a két hangszóróba.

A Buetooth 5-ös szabvánnyal ugyan már lehet egy lejátszóhoz két hangeszközt csatlakoztatni, viszont erre tudtommal még csak a Samu S8 képes 'Dual Audio' néven. De ott is mindkét csatorna kimegy mindkét eszközre.

(#3652) Zoty4 válasza beyruth82 (#3645) üzenetére


Zoty4
őstag

Francba, szombaton rendeltem kinabol hangszorot :(((

(#3653) Dolphine válasza seadrone (#3646) üzenetére


Dolphine
addikt

Vezeték nélküli össze lehet kötni, csak nem lesz sztereó. :F

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#3654) glaci


glaci
őstag

Sziasztok!

Van esetleg valamelyikőtöknek Sony SRS-XB3 -ból 2 db.? (Vagy van vele / velük ilyen tapasztalata?)

Nekem már van egy db. és gondolkodom azon, hogy vennék mellé még egyet.
Viszont felmerült bennem kérdésként, hogy ha össze vannak párosítva sztereó módba, akkor:
- a hangerő és XB vezérlés is szinkronizálódik-e a 2 között vagy külön - külön kell őket szabályozni mindegyiket a saját gombjával?
- ilyenkor ha BT helyett kábelről hajtom meg, akkor is működik-e sztereóban?

Köszi előre is, ha valaki meg tudja mondani a tutit, mert ha nem úgy működik ilyenkor, ahogy nekem kényelmes lenne, akkor inkább nem veszek feleslegesen még egyet belőle!

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#3655) tempera


tempera
csendes tag

Blitzwolf F4 -ből véletlen kettőt rendeltem, ha az egyikre valaki igényt tartana jelezze privátban!

[ Szerkesztve ]

(#3656) keccsa


keccsa
aktív tag

Sziasztok!

Tronsmart T6 vagy a Mega? Árban kábé ugyanaz, viszont a téglaforma jobban tetszene...
Hallotta már valaki egymás mellett a kettőt?

Most látom, hogy már el is fogyott a fekete T6 az Eustock-ról... :W
Csak kettőt kaptak, vagy mi van??? :F

[ Szerkesztve ]

Mindenki magának hülye!

(#3657) beyruth82 válasza keccsa (#3656) üzenetére


beyruth82
veterán

Nagyon sokan rendeltek el is kapkodták egyből

(#3658) Minibocs75


Minibocs75
csendes tag

Sziasztok!
Szeretném az alaplapi kimeneten levő sztereó hangfalakat és egy bluetooth hangszórót egyszerre megszólaltatni (más helyiségben vannak). Jelenleg vagy az egyik vagy a mésik szól. Van valami megoldás erre win10-nél?
Előre is köszi.

(#3659) z.z válasza Minibocs75 (#3658) üzenetére


z.z
csendes tag

[link1], [link2]

[ Szerkesztve ]

(#3660) Minibocs75 válasza z.z (#3659) üzenetére


Minibocs75
csendes tag

Köszi a segítséget, működik!

(#3661) tempera


tempera
csendes tag

Amazon.de-ről rendeltem egy Dockin D Fine Hangszórót november 23.-án, mastercard-al fizettem, leis vonta azonnal az árát a számlámról, ez volt az első rendelésem Amazonról! Várom hogy hozza végre a futárszolgálat, elvileg úton van!
Erre mai nap reggel levonta mégegyszer ugyanazt az összeget a számlámról az Amazon, mintha rendeltem volna mégegyet, pedig NEM rendeltem azóta sem semmit sehonnan! És nincs is a rendelésem között az amazonon sem több rendelés, csak a 23-iai!
Járt már igy valaki? Mi ilyenkor a teendő?

(#3662) UberMutant válasza tempera (#3661) üzenetére


UberMutant
őstag

első, nézd meg a számlakivonatodat a bankodnál.
szerintem első alkalommal zárolta , majd most vonta le valójában.
továbbá, kérhetsz telefonos segítségeta bankodtól is. ha ők is megerősítik, hogy 2x vonták le, akkor fordulj az amazonhoz. (javaslom a bankot először, hogy ne égesd be magad nagyon :) )

[ Szerkesztve ]

(#3663) huntenseN


huntenseN
tag

Sziasztok!

Akinek nem jutott Tronsmart T6 az eustocktól, (mint ahogy nekem sem), annak ajánlom figyelmébe.

Kicsit drágább ugyan, de van raktáron, így aki karácsony előtt szeretné megvenni, az megteheti.

(#3664) hkari válasza tempera (#3661) üzenetére


hkari
őstag

Nálam is így volt, de először csak zárolta az összeget, és kb mikor ideért, akkor vonták csak le teljesen.

(#3665) beyruth82 válasza huntenseN (#3663) üzenetére


beyruth82
veterán

2500-al drágább mert ingyen szállítják az eustocknál pedig 990ft-ért

[ Szerkesztve ]

(#3666) ASch válasza Zoty4 (#3652) üzenetére


ASch
csendes tag

Szerintem ráb@sztunk. Én is ezt az Enusic-ot rendeltem Banggood-ról. Jó lett volna, ha azt kapjuk. Leadzm is jó volt. Ennek a neve: "Eivotor" - olyan k...tt alapzaja van, hogy hihetetlen. Bluetooth-on is és jack-kel is. Pont ma érkezett meg, nem tudom, mit csináljak. Más is így járt:
https://www.youtube.com/watch?v=TrLwucf8a0Y

(#3667) theobaldo válasza Animeme (#3629) üzenetére


theobaldo
csendes tag

Ha lehet egy javaslatom mindenki felé,mindenképp próbálja ki a készüléket mielőtt megveszi,rendeli stb...én az Arénás MM-ben voltam,fekete szombaton,de ahol nem ment a párosítás,adtak mini jack-et..bár eleve gyanús..na mind 1...szval kedvesem is azt mondta,akinek állítása szerint nincs is jó hallása,h bizony hallani a különbséget ... tudom, hogy nem olcsó kategória, de nekünk a Bose még mindig etalon..ja a linkelt összehasonlítós oldal is nagyon jó sztem,bár tudom,h a sokak által kedvelt kevésbé ismert márkák nem szerepelnek rajta..szval köszi a segítséget,s mindenképpen próbáljátok ki sztem..de megéri a vízen kenyéren élés .. XDDDD

(#3668) ASch válasza H_Zozo (#3600) üzenetére


ASch
csendes tag

Én úgy tudom, azoknál nincs. Én is pont így jártam.

(#3669) Zoty4 válasza ASch (#3666) üzenetére


Zoty4
őstag

Ha nem az jon amit rendeltem kuldom is vissza nekik, paypal fizeti.
Ez olyan mintha a piacon banant akarnal venni es narancsot adnak, mert hat deli gyumolcs mindketto.
Ha megjon nekem jelzek, hogy mi van

[ Szerkesztve ]

(#3670) Krill77 válasza ASch (#3666) üzenetére


Krill77
őstag

Senki nem ajánlotta. Érdemes olyat venni amiről van tapasztalat.

(#3671) ASch válasza Krill77 (#3670) üzenetére


ASch
csendes tag

Az Enusic-ot? Néztem leírásokat, teszteket róla, mindenhol dícsérték. Itt az a baj, hogy nem azt kaptam, amit rendeltem.

(#3672) MATEO6600


MATEO6600
őstag

Hi!

Egy amatőr kérdés:
BT speakert főleg telefonhoz használnak (legalább is az ismerettségi körömben), viszont én notebookhoz is használnám bluetoothon keresztül.
Ez lehetséges?
Termékfüggő? :F

(#3673) beyruth82


beyruth82
veterán

Most van egy másik tronsmart az eustockon
[link]
Ez még komolyabb mint az element t6.Ez 40wattos nem 25. Vélemények?

[ Szerkesztve ]

(#3674) hkari válasza MATEO6600 (#3672) üzenetére


hkari
őstag

Nálam a Dockin D Fine néha gépre van kötve és simán működik. Gondolom mindegyikkel így lehet. Sajnos idegesít is, mert nem rég vettem egy BT fülest, és akkor vettem észre, hogy sokkal de sokkal szebb hangot kapnak gépről mint telefonról. Pedig egy S8-ról beszélünk, de sehol sincs sajnos.

(#3675) tempera válasza MATEO6600 (#3672) üzenetére


tempera
csendes tag

Pont ilyen problémával szenvedek, Dokin D fine megérkezett, telefonról megy, de laptopról és asztali gépről nem, ezért azt tervezem, hogy veszek hozzájuk usb-s Bluetooth adaptert, hátha az megoldás lesz!
Tudnátok ajánlani, ami tényleg jó? 4.0 kell hozzá?

[ Szerkesztve ]

(#3676) hkari válasza tempera (#3675) üzenetére


hkari
őstag

Ezzel nekem működik tökéletesen:
[link]

[ Szerkesztve ]

(#3677) Ricco_hun


Ricco_hun
senior tag

Sziasztok! Évek óta nem követem nyomon a kütyüket és fejlődésüket, a BT hangszórókét meg pláne. Szóval légyszi mondjatok néhány tutit nekem. :) A cél csak annyi hogy egy kis szobában edzés közben a lehető legjobb hangminőségben, a lehető legtöbb basszussal hallgathassak zenét a telefonomról. Nem 2 wattos, nagyon hangos, de f*s hangminőséget produkálóra van szükségem, hanem valami jobb darabra, ami visszaadja az eredeti zenét. Nem zsebre vágni akarom, hanem letenni egy asztalra. Árban max 20 ezer. Köszi előre is. :D

A nyúl ugrik, a pók mászik, de a teve köp; A vészrendszer nneem működik!; ...ráadásul életveszélyes hazugság. Életveszélyes, mert veszélyes az életre.

(#3678) tempera válasza hkari (#3676) üzenetére


tempera
csendes tag

Köszi, rendelek egyet :)

Ricco ment privát!

[ Szerkesztve ]

(#3679) Ricco_hun válasza Ricco_hun (#3677) üzenetére


Ricco_hun
senior tag

Tronsmart element mega eléggé best buy-nak tűnik eddig. 2x20W és 12 ezer forint. Vélemények?

A nyúl ugrik, a pók mászik, de a teve köp; A vészrendszer nneem működik!; ...ráadásul életveszélyes hazugság. Életveszélyes, mert veszélyes az életre.

(#3680) beyruth82 válasza Ricco_hun (#3679) üzenetére


beyruth82
veterán

Ugyan ezt kérdeztem én is :)
Neked mi a véleményed?

(#3681) Ricco_hun válasza beyruth82 (#3680) üzenetére


Ricco_hun
senior tag

Tudom, tőled szedtem a linket. Ahogy gyorsan átfutottam hogy milyen teljesítményűeket lehet kapni milyen áron, ez rohadt jó vételnek tűnik. :)

A nyúl ugrik, a pók mászik, de a teve köp; A vészrendszer nneem működik!; ...ráadásul életveszélyes hazugság. Életveszélyes, mert veszélyes az életre.

(#3682) beyruth82 válasza Ricco_hun (#3681) üzenetére


beyruth82
veterán

Nekem is úgy tűnik. :)
Youtubeon videók is vannak róla bár a hangzást nem lehet annyira pontossan megállapítani természetesen.
Amúgy ezt a pirosan kiemelt linkes írást hogy kell csinálni amivel te linkeltél?

[ Szerkesztve ]

(#3683) Ricco_hun válasza beyruth82 (#3682) üzenetére


Ricco_hun
senior tag

Kijelölöd a szöveget amit kattinthatóvá akarsz tenni majd megnyomod a 'link' gombot (ott ahol a félkövér, dőlt stb gombok vannak), jön egy felugró ablak és oda beilleszted az url-t.

A nyúl ugrik, a pók mászik, de a teve köp; A vészrendszer nneem működik!; ...ráadásul életveszélyes hazugság. Életveszélyes, mert veszélyes az életre.

(#3684) beyruth82 válasza Ricco_hun (#3683) üzenetére


beyruth82
veterán

Á köszönöm szépen!

[ Szerkesztve ]

(#3685) Ricco_hun válasza beyruth82 (#3680) üzenetére


Ricco_hun
senior tag

Youtube-on azt írják, hogy a t6-nak jobb a basszusa, a mega hangosabb és tisztábban szól. Hmmm. :F

A nyúl ugrik, a pók mászik, de a teve köp; A vészrendszer nneem működik!; ...ráadásul életveszélyes hazugság. Életveszélyes, mert veszélyes az életre.

(#3686) beyruth82 válasza Ricco_hun (#3685) üzenetére


beyruth82
veterán

Lehetséges ezt nem tudom mert nagyon alap az angol tudásom,így kihagyom az angol nyelvű kommentek olvasását :)
Most tartok angol képzésen az időnél(ten past nineteen,stb)

(#3687) Ricco_hun válasza beyruth82 (#3686) üzenetére


Ricco_hun
senior tag

És ez az eustock.eu megbízható webshop? Rendelt már onnan valaki?

A nyúl ugrik, a pók mászik, de a teve köp; A vészrendszer nneem működik!; ...ráadásul életveszélyes hazugság. Életveszélyes, mert veszélyes az életre.

(#3688) Ricco_hun válasza beyruth82 (#3686) üzenetére


Ricco_hun
senior tag

Ezt olvasom mindenhol: t6 több basszus (elektronikus zenék), mega tisztább hangzás (hangszeres zenék).

A nyúl ugrik, a pók mászik, de a teve köp; A vészrendszer nneem működik!; ...ráadásul életveszélyes hazugság. Életveszélyes, mert veszélyes az életre.

(#3689) beyruth82 válasza Ricco_hun (#3687) üzenetére


beyruth82
veterán

3 éve vásárolok tőlük rendszeren. A legmegbízhatóbb, legkorrektebb webshop amit ismerek.Csak azért nem veszek mindent tőlük mert nem árulnak mindent.Ha árulnának akkor még a napi betevő kenyeremet is tőlük venném.
Tényleg nagyon frankók :K

(#3690) horvathpeter


horvathpeter
aktív tag

Sziasztok!

Mi a különbség a JBL Charge 2 és 3 között? Hangzásban van köztük valami difi? Nem tudom megér-e kb. 10k felárat a Charge 3. Tudnátok ebben segíteni? Ezek közül szeretnék venni, de nem tudom melyiket. Charge 2 ára jobban vonz. :D :D

"Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!"

(#3691) silboy válasza Ricco_hun (#3688) üzenetére


silboy
aktív tag

Nekem a napokban jött meg a T6 ami majd a karácsonyfa alá kerül. Azért kipróbáltam. Elegendő hangerő, de a basszus valóban egy kicsit túl van hangsúlyozva.

Olympus Stylus XZ-10, iPhone 13 128GB, TCL 75C805, Sony KD-60XF8305, LG 50UH635V, Xiaomi Yi Sport Cam, Longines Hydroconquest Ceramic, Tissot PRX Automatic, Citizen CB0010-88E, Bulova Accutron II 96B210, Bulova Precisionist 29B226, Orient Bambino II FAC0000CA, RHA S500, Tennmak IE800

(#3692) bilon73 válasza Ricco_hun (#3679) üzenetére


bilon73
aktív tag

itt nem tűnik best buy-nak...

(#3693) r0b1


r0b1
tag

Sziasztok!

Doss Soundbox-al van valakinek tepesztalata? (Nem az XL, hanem a sima Soundbox.)
Vagy van valami hasonló méretű max 20 ezerért, ami best buy-nak számít itt a fórumban? (Sajnos nincs nagyon időm végigbújni a topikot.)

Köszi!
Üdv.:
Robi

(#3694) Ricco_hun válasza bilon73 (#3692) üzenetére


Ricco_hun
senior tag

Igen, azóta már tájékozottabb vagyok. Ezt írja a tesztelő a megáról: "it distorts at lowest levels and overall tuning is horrible." :(

Te melyiket ajánlanád ilyen 15 ezer körül?

A nyúl ugrik, a pók mászik, de a teve köp; A vészrendszer nneem működik!; ...ráadásul életveszélyes hazugság. Életveszélyes, mert veszélyes az életre.

(#3695) Ricco_hun válasza silboy (#3691) üzenetére


Ricco_hun
senior tag

Az nem zavar ha a basszus hangsúlyos. Alapzaj van? Hangminőség?

A nyúl ugrik, a pók mászik, de a teve köp; A vészrendszer nneem működik!; ...ráadásul életveszélyes hazugság. Életveszélyes, mert veszélyes az életre.

(#3696) Ricco_hun


Ricco_hun
senior tag

Mac Audio BT FORCE 116 Bluetooth hangszóró Erről vélemény? Nekem nem feltétlenül gond hogy nem akksis, mert úgyis fix helye lenne egy asztalon.

A nyúl ugrik, a pók mászik, de a teve köp; A vészrendszer nneem működik!; ...ráadásul életveszélyes hazugság. Életveszélyes, mert veszélyes az életre.

(#3697) Stgail2


Stgail2
csendes tag

Megjött a Tronsmart T6-om, gondoltam megosztom az első benyomásaimat veletek, hátha segít valakinek a választásban.

A hangszórót az eustock-ról rendeltem. Nálam nagyon pozitív lett a megítélésük. Mikor eldöntöttem hogy szeretnék ilyen cuccot, feliratkoztam az értesítő email-re és azt jelezték előre, hogy november végén lesz elérhető a termék. Nos, finoman szólva sem bíztam egyikben sem, de meglepetésemre 29-én jött a mail, hogy elérhető a termék. Nosza szerda este megrendeltem, péntek délelőtt átvehettem. Ez min. 3 jó pont :) Számla, garancia jegy, javítással, garanciával kapcsolatos ismertető a csomagolásban. Profi.

A T6 csomagolása igényes, csakúgy, mint a külső megjelenése. Egyáltalán nem tűnik kínai gagyinak. Tapintásra is igényesek a felhasznált anyagok, gagyi összeépítést nem tapasztaltam.
Bekapcsolás után elsőre csatlakozott a telefonomhoz, majd a számítógépemhez is. Ezzel nem volt gond.
Hangzása nekem megfelelő. Szerintem nem hangsúlyosak a mélyek, számomra inkább a magasak azok. De nyilván ez erősen függ a lejátszott zene minőségétől is. Ill, equalizerrel lehet befolyásolni valamelyest a hangképet. Alapzajt nem tapasztaltam, torzítás pedig nagy hangerőn gondolom jelentkezni fog, hiszen a mélysugárzó nem egy óriás példány. Valahol olvastam hogy rezgeti az asztallapot, nos ez tényleg így van :) A korábbi pozitív tapasztalatok én is tudom igazolni.

Általános zene hallgatásra, filmezéshez, kültérre partyhoz szerintem tökéletes lesz. Vájt fülűeknek, hifi rajongóknak nyilván nem ajánlom, nekik a Bose, a Sony, JBL stb. gyárt kiváló termékeket, többszörös áron. Mindenki másnak, akinek nincsenek extra nagy elvárásai, azonban bátran ajánlom. Én nem csalódtam. Ár-érték arányban szerintem megéri. :DD

[ Szerkesztve ]

(#3698) Krill77 válasza Stgail2 (#3697) üzenetére


Krill77
őstag

Tronsmart Element MEGA is van mar 12 e ft. 40 watt. Kíváncsi vagyok milyen.

(#3699) 19Petya83


19Petya83
tag

Sziasztok!

10-15 ezer forint körül milyen hangszórót érdemes venni? Ajándékba lenne.

(#3700) vacs válasza 19Petya83 (#3699) üzenetére


vacs
veterán

Tronsmart T6, keress rá itt a topikban, rengeteg tapasztalat van már!
De kettővel feletted is épp erről írnak!

[ Szerkesztve ]

(^)(>.<)(^)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.