Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#769) front3r


front3r
őstag

Mekkora véletlen! Én pedig egy Sony SBH80-at vettem a mai napon, erről írnék egy pár szót.
Ennek az elektronikája a tarkódon pihen körívben, így sétálás vagy futás közben sem zavaró. Sétáláskor egyáltalán nem is lehet észrevenni, hogy ott van. De futáskor sem zavart.

Nekem fontos volt, hogy normális legyen a hangminősége, és ne legyen hátrányom a vezeték nélküli technológiából.
Ezt meg is lépte az eszköz, de ledöbbenésemre túl is szárnyalta!
Az aptX-nek köszönhetően(olyan mobil is kell hozzá, ami támogatja) kiváló hangminőséget kapok. Előtte az Xperia Z1 Compacthoz kapott vezetékes Sony headsetet használtam, de engem mindig is zavartak a kábelek, és 2016-ban nem tudtam elképzelni, hogy ne legyen wireless headset jó minőségben.
Még mindig csodálkozom rajta, olyan hangokat hallok a kedvenc zeneszámaimban, amit még asztali hangszóróknál sem hallottam!

A vezérlést úgy oldották meg, hogy bal és jobb oldali vezetéken is van 1-1 vezérlő gombokkal. Egyik oldalt tudsz hangosítani és hívást feltenni/letenni, a másikon pedig tudsz a zeneszámban tekerni, és léptetni is, illetve a középső gomb a szüneteltetés.
Egyetlen hátránya ez lenne, hogy kicsit kényelmetlen a füled alá nyúlogatni, ha akarsz valamit, kivéve ha ugye nem a telefonodon teszed ezt.

Összességében teljesen elégedett vagyok vele, hozta a Sony minőséget.
Csak az ára... hát igen, 25 ezer volt, de legalább van mögötte minőség is, úgyhogy megtartom ezt az eszközt.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.