Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#517) ottobacsi


ottobacsi
tag

Sziasztok!
Januárban vettem egy M70-es Plantronics fülest, és akkor megígértem hogy írok róla pár sort.
2 hónap használat után szinte csak jót tudok róla írni, de azért van 1-2 hülye dolog amivel nem tudok kibékülni.
Pro:
A hangminőség szerintem nagyon jó, persze csak akkor ha a forrás is az.
A kényelemre sem lehet panasz, pár hét után már sokszor azon kaptam magamat hogy keresem a fülest, hová raktam, hol van má'?!... Ja... itt van a fülemben... :)
Az a 8 gramm egy idő után szinte észrevétlenné válik.
A zajszűrő is jól működik, de nem tökéletes.
Van hozzá a play-en 1-2 hasznos alkalmazás ami pl. kijelzi a töltöttséget, vagy megkereshetjük vele a fülest ha elhagyjuk véletlen.
Tölteni 1-1.5 hetente szoktam attól fügően hogy mennyit használom telefonálásra vagy egyéb audió célra.
Kb. fél-egy óra alatt feltöltődik 0-ró, de ezt még nem mértem le soha pontosan.
A hatósugár olyan 5-6 m körül van ha nincs fal, ha van fal akkor jócskán csökken a távolság.
2 év gari.

Kontra:
A tájékoztató néninek a hangját egy kicsit jobb minőségben is lejátszhatná, mert olyan mint ha egy vastagfalú dobozból szólna hozzám, és ha zajos a környezet, nem nagyon lehet érteni hogy mit mond.
Ha a túloldali nadrág zsebben van a telefonom, elég sűrűn szétkapcsol és rögtön össze is kapcsol, ez néha már zavaró tud lenni amikor 10 percenként pofázik hogy disconnected-connected.
A felvevő gombnak szerintem egy kicsit magas a nyomáspontja, és az elején akadt is egy kicsit, de mostanra már bekopott.

A következő nem a füles hibája, csak leírom hogy ne dobja el senki 3 nap után:
A fülkampót nem használom, csak a fülbedugós szilikonrögzítőt.
Ez az első ilyen fülesem, és szokni kellett a fülemnek egy darabig, kb. 2-3 hétig, mire nem úgy raktam be hogy fáj a fülem mert nyomja a szilkon.

Kb. ennyi, szerintem megérte az árát.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.