Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1493) csibe1 válasza csibe1 (#1458) üzenetére


csibe1
addikt

Mivel senki nem jelentkezett közben megvettem a Jabra Classic headsetet.
Egy Plantronics M20-ast váltott ami már nagyon haldoklott. Állandóan lecsatlakozott meg vissza, és ezt be is mondta mindig; az akksi sem volt az igazi; többen is panaszkodtak hogy alig hallani néha olyan halk; recsegett-sustorgott. Kibírt kb 3 évet.

A Jabra eddig meggyőző. Nagyon könnyű, szinte nem is érezni a fülemben. Kényelmesebb a gumiharang, nem bántja a fülemet hosszabb idő után sem. A kampó más, mint az M20-ason, de kényelmes. Be- és kikapcsoláskor trillázik egyet, maximum 5 másodperc után csatlakozik és stabilan tartja a kapcsolatot. A csengőhang nem jön át, ez szerintem telefontól is függ, mert ha jól emlékszem az iPhone 5S-nél az M20-ason hallottam az egyedi csengőhangokat. Az sms-nél egyet bippel ha le van némítva a telefon. Pár perc után alvó módba teszi magát.
Amikor hívást jelez és megnyomom a gombot egyből beadja a hívást, nem magyaráz semmit. Miután letettem akkor mondja, hogy connected nem a hívás előtt.
Kicsit fura, hogy fordítva kell mozgatni a bekapcsológombot, de majd megszokom.
Az árukeresőn hibának írták, hogy nagyon érzékeny a gombja, mert valakinek tárcsázott amikor zsebretette.
Nem tudom ki hogyan használja, de ha zsebreteszem kikapcsolom, mert akkor nem használom.
Eddig elégedett vagyok vele, remélem kibír pár évet.

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.