- A magyar Duke Nukem 3D
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- lkristóf: Prohardver fórum userscript – hogy lásd, mikor neked válaszoltak
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- MasterDeeJay: RAM gondolatok: Mennyi a minimum? DDR3 is jó?
- total90: SSD és HDD árak 2026-ban – most kell vásárolni, vagy várni 2028-ig?
- f(x)=exp(x): A laposföld elmebaj: Vissza a jövőbe!
- Kókuszdió: Tápegység – hova jutottunk 5 év alatt?
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- sziku69: Szólánc.
-
LOGOUT
I. Általános tudnivalók

1. Mielőtt kérdezel, olvasd el legalább a II. részben levő linkeket és semmiképpen se félj a Google-t használni!
2. Igen, lehet pénzt keresni vele de nem könnyű és kockázatos, ezt nem lehet elég sokszor hangsúlyozni. Csak akkor fektess bele, ha van játszópénzed, mert lehet, hogy egyik napról a másikra bukod az egészet és még egy jó nagy áramszámlát is kapsz a nyakadba.
3. A bányászat nehézségi szintje immár több éve olyan magasra emelkedett, hogy a videókártyák teljesítménye alkalmatlan profitcélú Bitcoin bányászatra, még "ingyen" árammal is. Amennyiben bányászatból remélsz számottevő profitot, több millió forintos beruházásra lesz szükséged, célirányú hardver (ASIC) vásárlására és specializált hosting megoldásra (lehetőség szerint valahol ahol Magyarországnál jóval olcsóbb az elektromos áram ára).
Új hozzászólás Aktív témák
-
Ebisu68
csendes tag
Sziasztok
Ha rossz topic előre is bocsi.
Jelenleg napelemek miatt van kb évi 4 megawatt túltermelésem, amit a szolgáltató 12 Ft-ért venne át. Azon gondolkoztam, hogy érdemes lenne bányászni ennyi kapacitással, ez óránként nem sok, 450 watt, de akár le is kapcsolhatom egy évben 1-2 hónapra a gépet, ha veszteséges lenne. Éves elszámolásban vagyok az áramszolgáltatóval, így kb mindegy mikor megy.
Mit gondoltok erről, illetve van olyan bányászgép vagy config, ami eredményesen tudna működni? Kimondottan hűvös helyen tárolnám, nyáron sincs 22 foknál több. anyagilag pedig nem megváltani akarom a világot, hanem a többlettermelést jobb áron "eladni".
Új hozzászólás Aktív témák
● Bitcoin adásvétel a topikban tilos!
- Audi, Cupra, Seat, Skoda, Volkswagen topik
- Fujifilm X
- Vedd szemügyre a Poco X8-akat!
- Házimozi belépő szinten
- Milyen autót vegyek?
- Kerékpárosok, bringások ide!
- Google Pixel topik
- CPU léghűtés kibeszélő
- Elektromos autók - motorok
- Érkezik a Huawei Band 11 és 11 Pro, mindent tudni az új karkötőkről
- További aktív témák...
- AKCIÓ! AMD Ryzen 7 5700X3D 8 mag 16 szál processzor garanciával hibátlan működéssel
- Bomba ár! HP ProBook 430 G6 - i5-8265U I 8GB I 128SSD I HDMI I 13,3" FHD I Cam I W10 I Gari!
- GYÖNYÖRŰ iPhone XR 64GB Black -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4270, 100% Akkumulátor
- Keresünk Galaxy S22/S22+/S22 Ultra
- BESZÁMÍTÁS! AMD Ryzen 7 5800X3D 8 mag 16 szál processzor garanciával hibátlan működéssel
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest


