Hirdetés
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Sub-ZeRo: Euro Truck Simulator 2 & American Truck Simulator 1 (esetleg 2 majd, ha lesz) :)
- Elektromos rásegítésű kerékpárok
- sziku69: Szólánc.
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- ubyegon2: Airfryer XL XXL forrólevegős sütő gyakorlati tanácsok, ötletek, receptek
- Luck Dragon: MárkaLánc
- MasterDeeJay: Intel Optane M10: mire lehet használni?
- Luck Dragon: Alza kuponok – aktuális kedvezmények, tippek és tapasztalatok (külön igényre)
-
LOGOUT
I. Általános tudnivalók

1. Mielőtt kérdezel, olvasd el legalább a II. részben levő linkeket és semmiképpen se félj a Google-t használni!
2. Igen, lehet pénzt keresni vele de nem könnyű és kockázatos, ezt nem lehet elég sokszor hangsúlyozni. Csak akkor fektess bele, ha van játszópénzed, mert lehet, hogy egyik napról a másikra bukod az egészet és még egy jó nagy áramszámlát is kapsz a nyakadba.
3. A bányászat nehézségi szintje immár több éve olyan magasra emelkedett, hogy a videókártyák teljesítménye alkalmatlan profitcélú Bitcoin bányászatra, még "ingyen" árammal is. Amennyiben bányászatból remélsz számottevő profitot, több millió forintos beruházásra lesz szükséged, célirányú hardver (ASIC) vásárlására és specializált hosting megoldásra (lehetőség szerint valahol ahol Magyarországnál jóval olcsóbb az elektromos áram ára).
Új hozzászólás Aktív témák
-
GBRDVD
tag
válasz
Menthirist
#16673
üzenetére
Szerintem témába vág, mivel a BTC topikban vagyunk vagy mi.
Ahogy látom, te csak árfolyamszemüvegen keresztül tudod nézni a technológiát, ez egy rém beszűkült látásmód. De legyen:
2013. december 5-én 1234 dollár volt a BTC, ez egyrészt akkor 5 éves all time high volt, majd további 3+ évig maradt is az, ugyanis 2017 márciusában érte el újra az árfolyam a 1234 dollárt. Tavaly március nem volt olyan régen, belátható időtáv. Aki akkor vett – tehát pl. tavaly március 4-én –, az az akkori minden idők legdurvább, 8 éven át meg nem döntött ATH-ján vett BTC-t, így nyilván egy elmebeteg őrült volt. Normális ember miért vett volna 1000 dollár felett, amikor 3 évnél több kellett az ATH újbóli eléréséhez? Az utána következő rali mindenki számára ismert, azt most nem részletezem.
Térjünk inkább vissza a jelenbe. A példában említett emberük ma, másfél évvel később, 3700 dollárnál éppen 300%-os pluszban van.
Milyen lufi? Hol? ("Vajon meddig fújják még?")
Új hozzászólás Aktív témák
● Bitcoin adásvétel a topikban tilos!
- The Division 2 (PC, XO, PS4)
- Le Mans Ultimate
- Ismét egy teljesen friss egérrel gyarapította kínálatát a Pulsar
- Spórolós topik
- Telekom mobilszolgáltatások
- Viccrovat
- Fejhallgató erősítő és DAC topik
- Robotporszívók
- Okos otthon - Home Assistant, openHAB és más nyílt rendszerek
- exHWSW - Értünk mindenhez IS
- További aktív témák...
- Szép állapotban Lenovo ThinkPad T14s Gen 4 i5-1335u/16 GB/256 SSD/FHD+/IPS/Garancia 2027
- Lenovo IdeaPad Slim 3 Ryzen 7 8840HS 15" FHD+ 16GB 1000GB Teljeskörű garancia
- Apple iPhone 16 Pro Max 256GB Desert Titanium használt, karcmentes 95% akku (344 ciklus) 6 hó
- LEXAR 32GB DDR4 3200 MHz laptop RAM
- Samsung Galaxy S25 Ultra 5G 12/256GB Titanium Black használt, szép állapot 6 hónap garancia
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest

