Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#27642) Źşë' válasza robyg (#27614) üzenetére


Źşë'
addikt

nagyban számít a feltöltési sebesség is, nem csak fogadnod kell adatot hanem küldened is, és bc2 eleve sok mindent fogad és továbbít a fizikai motor révén (hiába van meg letöltési oldalon a fél megabit ha feltöltésen nincs meg)

az az igazság h a játéknak igencsak el lett kúrva a szerverhostingja szvsz.. minél messzebb van egy szerver, te annál nehezebben/lassabban éred el - a ping az egy protokoll és megadja azt az eltelt időt ms-ban amilyen gyorsan a küldött csomag oda és visszaér hozzád, minél messzebb van annál lassabban ér vissza ezáltal megnő a pinged a játékban és lelassul az adatküldés/fogadás

nekem 8 megabit/512Kbs a netem (ez a névleges, de ettől kevesebbet kapok /6,6Mb-412Kbs/ a drágalátos invitel szolgáltatómtól hogy rágjam meg a lelküket! - azért bosszúságos a dolog mert mikor 4 megabitem volt sem kaptam meg a 4et hanem 3,6ot! szerződésben az áll h felléphetnek bizonyos jelveszteségek és nem tudják ezáltal garantálni a 100%os hálózatot :DD de eleve ha belegondolunk itt a 8 megabit és a 4 el lett hagyva már fényévekkel és mégis, na mind1 :(( ). Mostanság egyre többször veszem észre h szabályosan laggolok - vagyis hogy nehezebben halnak az enemyk - ez lagnak/pingnek tudható be... plussz poén h játékban tegnap 160as pingel játszottam (160ms) és sztem még az is rátesz egy lapáttal h mikor betesz engem kezdéskor a pályára az utóbbi időben mintha gondolkozna - körülnézek és mintha betöltene mindent, holott nem is tölt semmit a hdd ledet nézve - lehet az új 2terás winyóm miatt, nem néztem még meg, meg annyira nem is érdekelt h most ki be dugdossam a sata kábelt - Iram szerverén fordult elő már 3-4 alkalommal h pálya kezdéskor kábé futok 20 métert és kiírja h viszlát, 300 felé ment a pingem így búcsút vesznek tőlem
csakis eu-s szervereken játszom de mégis horribilis pingek vannak a játék alatt, ha meg be van kapcsolva a ping limit értelem szerűen kivág, tegnap este pl láttam h 730as pinget írt a játék de elég tartósan, gondolom nem frissítette, mert ekkora pinggel már connection interrupt lenne :D

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.