Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#23703) megint én


megint én
őstag

Ezek buzik...
Kapcsolatba léptem velük...
Episode 1.
-Vevő
Jó napot!
Az EAstoren akartam rendelni egy kiegészítőt a bc2hőz, a Specact-ot. Nem engedte, ezért az öcsémmel vetettem meg. Viszont nem tudjuk, hogyan ruházható át az én accomra. Az ő accountján nincs is semmi játék, csak a vásárlás kedvéért csinálta, mivel úgy gondoltuk, hogy serialnumbert kapunk... Mi a teendő?
-Válasz Marian 12/15/2010 12:06 de.
Üdvözlöm, köszönjük hogy a terméktámogatással kapcsolatba lépett.
Sajnos az nem lehetséges, mert maguk egy bizonyos Email címre vásárolták a specact-ot. Nem lehetséges át írni egy másik Email címre.
Elnézést kérünk a elõfordult problémákért
Episode 2
-Vevő
Jó napot, megint!
Engem nem érdekel hogyan, de kérem oldják meg... Megadom az ő regisztrációját jelszóval mindennel, és akár meg is szüntethetik, mert neki nem kell, nekem meg igen. Fizettünk érte, szóval oldják meg...
Episode 3
-Vevő
Megint!
Kezdjük az elejétől.
Bfbc2vel játszom a kollégámmal együtt akartam venni magamnak, és neki is 1-1 specact kiegészítőt. Az én kártyámmal nem lehetett rendelni neten, mert nincs ilyen lehetősége. Erre azt találtam ki, hogy az öcsémmel vetetem meg. Ő nemhogy battlefieldel hanem eleve nem szokott játszani a gépen, mert csak munkára használja. És most ott van az ő accján egy rohadt kiegészítő amit semmire az égegyadta világon nem fog és nem is tud használni. Az enyémen meg nincs ott. Szóval elnézést a kifejezésért de leszarom, hogy maguk hogyan akarják megoldani, de erre az Emailra kerüljön föl szépen a kiegészítő. Ha gondolják kérdezzék meg az alábbi Email tulajdonosát (az öcsémet). Mire is szánta azt a kiegészítőt ha nincs is Bad company 2 játék az EA profilján...
-Válasz Marian 12/15/2010 03:51 de.
Üdvözlöm, köszönjük hogy a terméktámogatással kapcsolatba lépett.
Tisztelt uram/hölgyem
Már 3x leírtam hogy ez nem lehetséges. Mert hogy ha ki lesz törölve a profil amelyikre vásárolták a specactot, akkor minden ki lesz törölve. És egy megvásárolt játék, kiegészítő, tartalmat nem lehetséges át írni egy másik Email címre. És miért nem engedte vásárolni a maga profiljára? Miért vásárolta egy tiszta más Email címre?
Elnézést kérünk a elõfordult problémákért
Episode 4
-Vevő
Már írtam, AZÉRT, MERT az én kártyámra NEM lehet, nincs ilyen funkciója.... NINCS!!! ÉS mint azt is leírtam már az sem lenne gond ha törölnék azt a regisztrációt... Kenjék a hajukba, nekem az a szaros kiegészítő kell, és ha nem kapom meg a következő levelet a fogyasztóvédelemnek írom...
..... Mariantól nem jön több válasz... :C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.