Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 1

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:34:41

LOGOUT.hu

Battlefield 1

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1951) AAtt1la válasza gyilok82 (#1948) üzenetére


AAtt1la
aktív tag

Én is úgy hallottam az egyik videóban,hogy kilövöd és megjelenik az ellenség a minimapon.Mondjuk elég logikátlan ez így szerintem,egy jelzőpuskával megoldva.

(#1952) Xaels


Xaels
félisten

Kifejezetten Engineer kaszt nem is lesz nem?

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1953) AAtt1la válasza Xaels (#1952) üzenetére


AAtt1la
aktív tag

Nem lesz.Az assault lesz helyette,legalábbis a tankelhárító része helyett.

(#1954) M^xx válasza kisza25 (#1945) üzenetére


M^xx
aktív tag

Mi? ;] Csak a magad nevében beszélj kérlek. :DDD igenis legyen animálva a kiszállás is és legyen tank lövegcső nem csak a nagy semmi, hogy ne tudjon forogni az épületeken keresztül és ne 6000dpi legyen a toron forgási sebessége, ne billegjen egy kavicson, ne csússzon egy 20° lejtőn oldalt és sorolhatnám. Bírom azt amikor pl zavodon a helikopter a fák között repked a propeller meg a fatörzsben eltűnik. Nem azt mondom hogy szimulátor szintre kell fejleszteni, de kellene egy szint amit azért kéne hozni. crysis1-ben normálisan le voltak modellezve a járművek azzal nem fordultál keresztül az épület sarkán... pedig vagy 5 éves game.

Free ts3 szerver IP:battlezone.hu

(#1955) Xaels válasza M^xx (#1954) üzenetére


Xaels
félisten

De nem is megy mai napig olyan sebességgel egy átlagos konfigon mint a BF.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1956) kisza25 válasza Franklin (#1946) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

ok de vezetni is csak az tud innentől meg....:P

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#1957) pohár válasza kisza25 (#1956) üzenetére


pohár
félisten

nem, vezetni bárki tud, csak javítani nem

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#1958) kisza25 válasza pohár (#1957) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

tudtommal nem szállhatsz be sofőrnek akármilyen kaszttal, legalábbis eddig erről volt szó :F

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#1959) AAtt1la válasza kisza25 (#1958) üzenetére


AAtt1la
aktív tag

De ha otthagyod akkor bárki elviheti,csak nem tudja majd javítani.Szóval hiába kerül az ellenséghez,sokáig nem fog aprítani vele.

(#1960) FollowTheORI válasza gyilok82 (#1948) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Igen az lesz... ellenségeket megjelöli egy bizonyos hatókörön belül az a jelzőpisztoly. :K

Tetszik az új parancskiadási módszer is... remélem a q nyomkodására nem jelöli ki a pontok foglalását mostantól és lehet spottolni normálisan annélkül hogy mindig felülírná a célt. :D

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#1961) Popes válasza FollowTheORI (#1960) üzenetére


Popes
őstag

BF4-ben is ki lehet kapcsolni hogy spotnál ne írja felül. :) (Options \ Gameplay \ Advanced \ Context based order givinget kapcsold ki.)

Deus ex machina

(#1962) AAtt1la válasza FollowTheORI (#1960) üzenetére


AAtt1la
aktív tag

Azt BF4-ben is ki lehet kapcsolni,nem is értem minek van alapból úgy beállítva.

Amúgy lehet,hogy csak az enemy traktoristák tudnak járművet lopni,arra viszont meg kevés az esély.

(#1963) kisza25 válasza FollowTheORI (#1960) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

2 kattintás a beállításokban és bf4-ben sem fog jelölni spotolásnál

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#1964) FollowTheORI válasza Popes (#1961) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

És akkor hogy jelölsz ki célpontot? :)

Ja sejtem... akkor marad a sokáig nyomva tartós ATTACK/DEFEND a menüből.

Mindig tanulok valamit... :D

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#1965) AAtt1la válasza FollowTheORI (#1964) üzenetére


AAtt1la
aktív tag

Ott ahol lőszert is kérsz.
Nem azért de magamtól én sem jöttem volna rá hogy ki lehet kapcsolni.

[ Szerkesztve ]

(#1966) kisza25 válasza FollowTheORI (#1964) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

azaz :K

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#1967) Laraxior válasza M^xx (#1954) üzenetére


Laraxior
titán

GTA5-ben is van csöve a tanknak... Pedig nem háborús játék... pont a háborús játékban nincsen :DDD :W

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#1968) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Kaptam alpha kódot, bakkkkkker :D nagy recska party lesz ma :D

Megyen!

(#1969) XZoli


XZoli
aktív tag

már jön is le :)

Asus TUF Gaming X570-PLUS (Wi-Fi) AMD Ryzen 7 5700G 3.8GHz Sapphire Radeon RX 6600 XT 8GB GDDR6 PULSE 32GB Ram

(#1970) Xaels válasza CptAdamica (#1968) üzenetére


Xaels
félisten

e-mailben vagy valaki által kaptad? Előrendelted a játékot valahol?

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1971) oriic válasza CptAdamica (#1968) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Jó játékot. :)

Live-Die-Respawn

(#1972) HwAdokVeszek válasza CptAdamica (#1968) üzenetére


HwAdokVeszek
aktív tag

18:48 kor nálam is landolt mailben egy alpha kód :)) :Y :R

(#1973) prokxy válasza HwAdokVeszek (#1972) üzenetére


prokxy
veterán

Dettó, töltöm is! :) :C

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#1974) daveoff


daveoff
veterán

Jéé, én is kaptam, csak promóciókba tette a gmail.

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#1975) N@idia


N@idia
őstag

Ez nem igazság, hogy csak kiválasztottak kapnak kódot :W Nekem bezzeg nem küldenek mondjuk anno az SW Bf-re én is kaptam kódot a zárt tesztre mások nem akkor én is örültem :DDD

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#1976) prokxy válasza daveoff (#1974) üzenetére


prokxy
veterán

Mentem egy kört,eddig epic nagyon, a felület, browser is, menü is tetszik, sokkal jobb, mint a BL! :C :C
Hitbox is pöpec!

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#1977) CptAdamica válasza oriic (#1971) üzenetére


CptAdamica
veterán

Köszi, viszont tegyetek friss amd driver-t, kérni fogja. :)

Megyen!

(#1978) blaca83


blaca83
őstag

Mennyi idővel jött később a regisztráció után? :F

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#1979) N@idia válasza blaca83 (#1978) üzenetére


N@idia
őstag

Szerintem ez tök véletlen küldik ki... Én már a legelején beregisztráltam még se küldtek :(

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#1980) blaca83 válasza N@idia (#1979) üzenetére


blaca83
őstag

Nálam is egyenlőre csak annyi történt, hogy a linken rányomtam és "elfogadta"...
"You have successfully signed up for the Battlefield Insider program."

Ennyi... :U

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#1981) spanglee001 válasza N@idia (#1979) üzenetére


spanglee001
addikt

én is az elején de én kaptam is :D
tőthetni gyorsabban :DDD

lol ha bevan kapcsolva a projektor akkor aztis képernyőmenti.

[ Szerkesztve ]

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#1982) gyilok82 válasza blaca83 (#1980) üzenetére


gyilok82
csendes tag

(#1983) pohár


pohár
félisten

akkor szakadjatok meg, pfö :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#1984) kisza25 válasza spanglee001 (#1981) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

hol lehet regisztrálni? :B

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#1985) Def26 válasza pohár (#1983) üzenetére


Def26
félisten

+1

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#1986) regener válasza kisza25 (#1984) üzenetére


regener
veterán

[link]

Nekem sem jött email :(

[ Szerkesztve ]

(#1987) kisza25 válasza regener (#1986) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

thx, ja ez már megvolt :B
jó lenne tudni a kódot, hátha mindenki ugyanazt kapta:D
jöhetnek priviben is :DDD

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#1988) kriszpontaz


kriszpontaz
veterán

Beszarok, én is kaptam kódot! :D

[ Szerkesztve ]

(#1989) Pocok9b


Pocok9b
aktív tag

Sziasztok!

Akinek lenne feleslegben egy BF1 alpha kódja, azt nagyon szívesen meghívnám 1 sörre! :B

Tel/Viber/WhatsApp: +36703228077

(#1990) sensejke válasza Pocok9b (#1989) üzenetére


sensejke
aktív tag

Személyre szabottak a kódok. :(

ID: sensejkehun / steam: http://steamcommunity.com/id/Eeeyore

(#1991) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Fú srácok, nekem eddig nagyon bejön a játék maga. Hangulat, grafika, optimalizáció, légi harcok, találati rendszer, nagyon adja a találatokat. :)

[ Szerkesztve ]

Megyen!

(#1992) dokee78 válasza kriszpontaz (#1988) üzenetére


dokee78
félisten

Neked is a promóciók között volt?

(#1993) salytmasztor


salytmasztor
aktív tag

A kapott kulcsot vajon másik EA accounton is fel lehet használni vagy csak azon amire az ember kapta?
Egy ismerősöm is kapott kulcsot, de nem ér rá lehúzni és játszani a játékkal, mert melózik és nyaral a következő hetekben, így jó lenne tudni, hogy másik accountra is felhasználható-e az alpha key.

(#1994) sensejke válasza kisza25 (#1984) üzenetére


sensejke
aktív tag

Ehhez szerintem nem kellett regisztrálni, mert én sehova nem regeltem be mégis kaptam.

ID: sensejkehun / steam: http://steamcommunity.com/id/Eeeyore

(#1995) daveoff válasza prokxy (#1976) üzenetére


daveoff
veterán

Na kíváncsi vagyok, én csak holnap tudom kipróbálni sajnos. Nekem az eddig látottak alapján nagyon nem gyere be a játék, remélem változik a véleményem...

Nem lesz rossz játék, de egy bf4 után szerintem gyenge próbálkozás...

[ Szerkesztve ]

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#1996) spanglee001 válasza salytmasztor (#1993) üzenetére


spanglee001
addikt

szerintem simán lehet használni.

nekem sem volt állejtős életérzés, de azért nem olyan rossz ez. igaz a jótól távol van

[ Szerkesztve ]

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#1997) sixpak válasza salytmasztor (#1993) üzenetére


sixpak
nagyúr

Szerintem fel, a BF4 alpha-ban kipróbáltam, ott működött...

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#1998) kriszpontaz válasza dokee78 (#1992) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Ja ott volt.

A játék nagyon simán fut DX12 alatt ultrán. Nem rossz játék, de szokni kell a fegyvereket. Noob voltam mint állat, de a végére belejöttem. Eddig jónak tűnik, és az is biztos hogy ha sofőr voltál és kiugrasz valami játékpuska van nálad, alig sebez. Még a pisztoly is jobb. Viszont baltával aprítottam. :D
Láthatjuk az új indítómenüt is működés közben, nem lesz ez rossz, csak chat nincs benne. A Hardline és a BF4 helye is megvan a menüben.

Amúgy nem esett le a játéktól az állam, lehet a nagy elvárások miatt, van még mit rajta csiszolni. Egyszer kivágott az asztalra játék közben és befagyott mint állat vagy 10 másodpercre. Valamikor behülyül a napfény a szemembe süt effekt és semmi átmenet nélkül vakít el ahogy a nap felé fordulsz. A repülőgép belseje villogott párszor mint a stroboszkóp, de semmivel sem több mint egy BF4 vagy a többi BF.

Majd holnap még meglesem jobban.

[ Szerkesztve ]

(#1999) lofagi


lofagi
addikt

Azért irigykedem azokra akik kaptak meg mondom őszintén. Bf3 óta meg van az összes valami formájában kapcsolódon játék és semmi. Insider programban már az elején bereggeltem és semmi. Mégis mi alapján osztogatják ezeket a kódokat, abszolút random? :( Pedig már nagyon várom a gémet.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#2000) DeadMeat válasza lofagi (#1999) üzenetére


DeadMeat
veterán

Pü. 😉

[ Szerkesztve ]

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 1
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.