Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 1

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:34:41

LOGOUT.hu

Battlefield 1

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1751) FollowTheORI válasza CptAdamica (#1745) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

A Medium 100-hoz (főleg ha ez a "minimum")? Hát nem tudom... de legyen igazatok. :D

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#1752) kisza25 válasza kriszpontaz (#1749) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

nekem meg több FPS van BFH alatt, mint bf4 alatt akkor most mi van?:D
ja nekem Intel+ NV van:P

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#1753) SkyS1gn válasza CptAdamica (#1750) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Battlefront az igen de a xarline az olyan mint bf4...

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#1754) melega


melega
őstag

Helyes döntést hozott a Dice hogy visszatér az I. világháborúhoz.
A rajongók úgyis oda lesznek érte.

(#1755) M^xx


M^xx
aktív tag

Azt lehet tudni, hogy DX12-t támogatja már a új frostbite vagyis a battlefild 1-ben lesz már? Volt arról szó, hogy az új bf már azt is fogja. Itt lenne az ideje lépni egyet ezen a téren is sebességben biztos jól járnánk vele. A 1,5 éves GTX970 már támogatta a DX12-t és AMD oldalon is hasonlóan.

Free ts3 szerver IP:battlezone.hu

(#1756) CsonkaImo válasza M^xx (#1755) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Nincs még hivatalos infó. Az biztos, hogy lesz low level API támogatás, de lehet a Vulkan mellett döntenek. Nekünk, játékosoknak mindegy. A végeredmény hasonló lesz DX12 és Vulkan esetén is.

[ Szerkesztve ]

(#1757) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Battlefield 1 - The Good and The Bad

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#1758) majnkopf válasza M^xx (#1726) üzenetére


majnkopf
tag

Én személy szerint a webes dolognak nem örülök, hogy ott joinolsz meg minden. Szerintem lehetne a játékon belül egy kereső aztán kész, a webes rész meg maradjon meg a statoknak, achieknak meg minden egyébnek, de szerintem a joint ott ne erőltessék (az maradjon meg snoop bácsinak :DDD).

(#1733) Laraxior: ez a 3D spot csak nekem tűnik továbbra is full gagyinak? Tényleg már az arcodba nyomják, hogy hülyegyerek az ott egy enemy lődd le.

(#1747) VAN der BOSS: állításuk szerinte eddig sem a kd érdekelte őket.. ha még ezt is elveszik már tényleg nem lesz értelmük megmozdulni csak tovább "szórakozni" :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1759) daveoff


daveoff
veterán

Elvileg megszűnik a battlelog, nem lesz böngészőből indítás...
No more launching games from web browsers for PC players!

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#1760) Tegla80 válasza majnkopf (#1758) üzenetére


Tegla80
addikt

".....Szerintem lehetne a játékon belül egy kereső aztán kész, a webes rész meg maradjon meg a statoknak, achieknak meg minden egyébnek......"
Konzolon igy muxik a rendszer mar bf3 ota.

Sony® & PlayStation®

(#1761) SkyS1gn válasza daveoff (#1759) üzenetére


SkyS1gn
félisten

lol
"Nem követheted @MrProWestie felhasználót és nem láthatod @MrProWestie Tweetjeit, mert letiltott."

Amúgy BF1-hez oké de visszamenőleg is megcsinálják? Ez érdekes...

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#1762) kriszpontaz válasza SkyS1gn (#1761) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Mit szóltál be ennek a celebribinek? ;]

Jó lenne ha a 4-nél egy patch-el megcsinálnák ugyanezt a játékon belüli keresőt. Meg a 3-nál is. A BFBC2 eleve ilyen volt.

[ Szerkesztve ]

(#1763) fornettisuti válasza kriszpontaz (#1762) üzenetére


fornettisuti
veterán

már BFBC2 előttiek mind játékon belüli szerverkeresős volt

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#1764) SkyS1gn válasza kriszpontaz (#1762) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Fogalmam sincs... :DDD

3-mat nemfogják, én azon csodálkozom hogy 4 meg HL nem marad meg ugy ahogy most van? Csodálom hogy nem kakilják még le :D

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#1765) kriszpontaz válasza SkyS1gn (#1764) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Ha le akarják vágni a BL-ot, akkor esélyes hogy a BF3-hoz sem ártana egy patch, mert az már úgy hülyén néz ki ha csak az marad. Amúgy nem is értem mi a túróért kellett ez a Battlalog, totál felesleges pénzkidobás fenntartani. Nem beszélve az állandó hibáiról (valamikor még a játékot sem hajlandó elindítani szerverhez való csatlakozáskor).

(#1766) SkyS1gn válasza kriszpontaz (#1765) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Nekem tetszik tényleg hogy látod ki hol tolja gamemód stb nemkell elindítani csak böngészőbe van :)

BF3-hoz nem lesz, csak BF4, Hardline meg a BF1 kapja ezt meg.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#1767) kriszpontaz válasza SkyS1gn (#1766) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Én örülök neki amúgy, amikor a BF3-at megvettem, csak lestem mi ez a marhaság, szívtunk vele a pluginek meg minden miatt egy csomót, szerintem tök idegen dolog egy új játékos számára (nekem is meddig kellett magyaráznom másoknak hogy mit hogy merre), főleg aki konzolról jött át.
Nem hiszem el hogy játékon belül ne lehetne megoldani egy BL-hez hasonló felületen a barátlistát, meg ki merre játszik, az invite rendszert, meg a szerverkeresőt, Loadout részt. A Battlelog főoldal meg kell a francnak, nem Facebook ez, meg amúgy is csak floodolni jó :D.

(#1768) zzola válasza kriszpontaz (#1767) üzenetére


zzola
félisten

En nem örülök neki, jó a battlelog...

(#1769) prokxy válasza kriszpontaz (#1767) üzenetére


prokxy
veterán

Akkor hová fogom így telespam-elni a 25%-os boostos gold battlepaklit? :O :O :P

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#1770) Xaels válasza kriszpontaz (#1767) üzenetére


Xaels
félisten

Érdekes módon én nem szívtam vele. Néha a plugint újra kellett telepíteni de akinek van hozzá némi gógyija annak nem okozott gondot. Sőt, gyakorlatilag annak idején más játékokhoz külön alkalmazást használtunk ugyanerre. Xfire rémlik? Valamint ugye a BattleLog-hoz nem kell a játéknak is elindulnia egyből ott van előtted minden, anélkül hogy megkéne várni, hogy betöltene láthatod vannak-e online barátok és azok játszanak-e. Előre meg tudsz nézni rengeteg információt a szerverről amit kinéztél. BC2-ben a beépített szerverkereső a felét sem tudta.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1771) kriszpontaz válasza Xaels (#1770) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Nekem nem okozott nagy gondot a BL és a plugin mizéria, de volt olyan hogy nem indította a játékot, vagy szerver fagyás után lefagyott az egész és nem engedett máshová fellépni mert azt jelezte még mindig játékban és csak egy komplett újraindítás segített, addig meg a fél kör lement mire vissza tudtál csatlakozni.
Most erre a ki merre játszikra azt is lehetne írni hogy az Origin is kiírja, és onnan is lehetne csatlakozni ha akarnánk, tehát ez nem nagy szám. Az OK, hogy részletesen látsz mindent, de ez nem zárja ki hogy ezt a játékon belül ne lehetne megoldani.
Az Xfire-t sosem használtam, de tudom miről beszélsz ;).

[ Szerkesztve ]

(#1772) Xaels válasza kriszpontaz (#1771) üzenetére


Xaels
félisten

Nekem sokáig ment a BF3 Origin nélkül is ;) Fagyás meg egyéb gondok Battlelog nélkül is lehetnek. Az Origin-ben sincsenek szerverinformációk. Nem szeretem a zsákbamacskát.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1773) gergo0328


gergo0328
senior tag

Voltak pozitív és negatív oldalai is a battlelognak. Ha nem lett vna bugos és mindig elindult vna a játék és a hasonló problémái nem lettek vna sztem egy korrekt dolog. A battlefield egy hülyeség de a részletes listázás sztem jó volt. Először nekem is fura volt de gyorsan meg lehetett szokni.

(#1774) regener


regener
veterán

Viszont akkor leis offolják a battlelogot? Mi lesz a BF3-al akkor?

(#1775) FollowTheORI válasza SkyS1gn (#1761) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Elvileg közös UI lesz, csak nem webes... szóval még nem tudni milyen módon.

De ugye a leírásban is az volt hogy a BF4, Hardline, BF1 megkapja... és akár a kövekező körben becsatlakozhatsz egy másik játékba (pl BF1 kör után egy Hardline)... szóval mindenképp valami olyan megoldás lesz ami mindhárom játékból elérhető (beleintegrált).
Most hogy ez egy külön program, aka "launcher" lesz... vagy milyen módon lesz megoldva majd kiderül.

A leg logikusabb az lenne ha az Origin klienst fejlesztenék fel ehhez, de félek kapunk egy BF Launcher-t, amit a blog helyett indít majd az Origin, ami utána meg indítja a játékot.
Szóval lényegében ugyanott leszünk, csak nem böngészőben.

(#1774) regener

Szerintem a BF3-hoz már nem nyúlnak... de legoptimistább esetben akár azt is bevonhatják az új UI alá. :)
Szerintem utóbbi lesz, mert a Medal of Honor is bekerül ha jól emlékszem... akkor meg miért pont a BF3 maradna ki.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#1776) SkyS1gn válasza FollowTheORI (#1775) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Most mondom hogy a BF4 a xarline meg a kiba BF1 kapja meg, BF3 és MOH NEM! De azért még pls irjátok le 10x hogy talán azok is.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#1777) guftabi96 válasza kriszpontaz (#1749) üzenetére


guftabi96
addikt

Nálam jobban fut a Hardline.
Pontos fps-t ne kérdezz, érzésre mondom.
Stabilabb az fps.
Legalábbis ezen a kis 7750-en biztos. Más kártyáról remélhetőleg egy 2 héten belül tudok nyilatkozni :D

#KeepFightingMichael

(#1778) marilllyo válasza guftabi96 (#1777) üzenetére


marilllyo
veterán

Hmm! Fura. Kisza is mintha ezt írta volna. Nekem anno megjelenéskor a Hardline futott gyengébben. Akkor most a BF4 lett "nehezebb" vagy a HL-en optimalizáltak? :D

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#1779) CptAdamica válasza marilllyo (#1778) üzenetére


CptAdamica
veterán

A Hardline jobban van már optimalizálva. Sajnos mikor kiadták a BF4-et, akkor pár hónapig sok volt vele a baj, egy ideig a DICE javítgatta, majd a Visceral-ra lett bízva, ők gyomlálták ki belőle a sok bug-ot, javították a netkódot is, emiatt növekedett a gépigénye is.

Megyen!

(#1780) FollowTheORI válasza CptAdamica (#1779) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

BF4-et a DICE LA javította ki... :)

Egyébként szerintem a BF4 komplexebb, szóval nem lenne meglepő ha "nehezebben" futna.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#1781) FollowTheORI válasza SkyS1gn (#1776) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Igazad van (a MoH a fórumos áthelyezésből jött nekem, csak valamiért úgy emlékeztem az UI bejegyzében is benne volt)... bár azért én hozzátenném, a BF3 és a MOH miatt meg fenntartani a blogot hülyeség lenne... szóval valamit csak kezdenek azzal is szvsz... hacsak nem lövik le az egészet a francba. :)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#1782) CsonkaImo válasza FollowTheORI (#1780) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Mindkét fejlesztőnek fontos szerepe volt benne, a netcode-ot/hitreg-et a Visceral Games kezdte el javítani, amikor nekiálltak dolgozni a Hardline-on.

(#1783) CptAdamica válasza FollowTheORI (#1780) üzenetére


CptAdamica
veterán

DICE LA = Visceral nem? :D

Megyen!

(#1784) CsonkaImo válasza CptAdamica (#1783) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Lehet, én már nem követem. :DDD

(#1785) FollowTheORI válasza CptAdamica (#1783) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Nem. :)

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#1786) CptAdamica válasza CsonkaImo (#1784) üzenetére


CptAdamica
veterán

Kezdek én is összezavarodni. :D

[ Szerkesztve ]

Megyen!

(#1787) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

DICE LA a Danger Close csapatából alakult (akik pl az új Medal of Honor szériát elkövették).

A Visceral egy másik studio, ők ugye a Dead Space sorozattal futottak be.
Meg a Hardline... és most egy egyelőre cím nélküli Star Wars játékon dolgoznak.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#1788) CptAdamica válasza FollowTheORI (#1787) üzenetére


CptAdamica
veterán

Tiszta. :)

Megyen!

(#1789) netguru10


netguru10
aktív tag

Megjelenésről mit lehet tudni,kb mikorra várható?

Arbeit Macht Frei

(#1790) Xaels válasza netguru10 (#1789) üzenetére


Xaels
félisten

Október 21... :U

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1791) zzola válasza Xaels (#1790) üzenetére


zzola
félisten

Október 18. :U (annak, aki hajlandó felárat fizetni érte)

[ Szerkesztve ]

(#1792) Xaels válasza zzola (#1791) üzenetére


Xaels
félisten

Battlefield 1 is releasing worldwide on October 21, 2016 for Xbox One, Origin on PC, and PlayStation 4 - [link]

szerk.: ja... meghagyom az első napi szopást a sok türelmetlennek. 80EUR-ért a hülyének is megéri.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1793) zzola válasza Xaels (#1792) üzenetére


zzola
félisten

;]
Lesz az több nap is...

[ Szerkesztve ]

(#1794) netguru10 válasza Xaels (#1790) üzenetére


netguru10
aktív tag

Gondolom,hogy ez is agyon lesz írásvédve,mint a mostaniak... :P (Hitman 2016,Just Cause 3,Need for speed,stb...)

Arbeit Macht Frei

(#1795) pohár válasza Xaels (#1792) üzenetére


pohár
félisten

ELVILEG az itthon példányokhoz is jár a plusz 3 nap, konzolvilágon oda van írja a játék alá, ahol sorolják az extrákat

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#1796) zzola válasza pohár (#1795) üzenetére


zzola
félisten

Kv-nál is október 21-én jelenik még, lemezes...

(#1797) Xaels válasza zzola (#1796) üzenetére


Xaels
félisten

Az, hogy a lemezt megkapod nem jelenti azt, hogy menni is fog aznap.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1798) zzola válasza Xaels (#1797) üzenetére


zzola
félisten

Na ne viccelj!

(#1799) Xaels válasza zzola (#1798) üzenetére


Xaels
félisten

Nem viccelek. A kulcsot mindenképpen aktiválni kell majd Originen és ott majd a rendszer látni fogja, hogy van-e early acces vagy sincs. Steam-en Deus Ex-el jártam így, meg volt 2 nappal korábban a dobozos de játszani csak akkor tudtam amikor mindenki más. De BF3-nál is voltak régiónként is eltérések megjelenésben és ott is VPN-ezni kellett ha aznap akartál játszani mint a világ másik oldala és EU szerverek sem nagyon voltak.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1800) zzola válasza Xaels (#1799) üzenetére


zzola
félisten

Elbeszélünk egymás mellett! Én nem mondtam, hogy a kv-s dobozossal előbb lehet játszani...

Szerintem csak a digitális delux-xal engedi majd az origin a játékot...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 1
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.