Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 1

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:34:41

LOGOUT.hu

Battlefield 1

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1801) CooLM@$TeR válasza pohár (#1795) üzenetére


CooLM@$TeR
tag

Nem tudom te mit olvastál és hol, de konzolvilágnál nincs odaírva a 3 nap, mint az early enlister deluxe edition-nél.

szerk.:

"- 7 napos korai hozzáférés egy 2016 során később megjelenő pályához"

Remélem nem ezt keverted össze vele, mert teljesen más a két dolog, ráadásul a napok száma sem stimmel.

[ Szerkesztve ]

(#1802) pohár válasza CooLM@$TeR (#1801) üzenetére


pohár
félisten

ó, lehet ez az... még a reveal után néztem, és csak az maradt meg, hogy "napok" és "korai hozzáférés" :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#1803) CsonkaImo válasza netguru10 (#1794) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Multizni úgy sem lehet virágboltival.

(#1804) marilllyo válasza CsonkaImo (#1803) üzenetére


marilllyo
veterán

A single meg valljuk be vélhetőleg egy harmadrangú része lesz a játéknak.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#1805) netguru10 válasza CsonkaImo (#1803) üzenetére


netguru10
aktív tag

Ezt,hogy érted? Mire akarsz ezzel kilyukadni?

Arbeit Macht Frei

(#1806) Snip3r_HUN válasza netguru10 (#1805) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

“Ha lesz is” tört változat,azzal max a kampányt tolhatod végig,de multizni biztosan nem.

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#1807) netguru10 válasza Snip3r_HUN (#1806) üzenetére


netguru10
aktív tag

Az a része nem is igazán vonz,mert elég kellemetlen élményeim vannak a multizással kapcsolatban. De ez egy másik történet.
Viszont maga a game érdekelne,de nem ilyen "áron". : :P ;)

Arbeit Macht Frei

(#1808) kisza25 válasza netguru10 (#1807) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Pedig a bf-ek lényege a multi

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#1809) netguru10 válasza kisza25 (#1808) üzenetére


netguru10
aktív tag

Na persze,az igaz. Csak mindenhol kinézik,aki nem tud HC-ben nyomulni. :P

Arbeit Macht Frei

(#1810) Snip3r_HUN válasza netguru10 (#1809) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Szerintem a Battlefield 4-et sem sokan tolták innen HC-ben,volt pár ismerős aki igen,de a többség inkább a normált preferálta.

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#1811) TaaT válasza kisza25 (#1808) üzenetére


TaaT
veterán

Ehhez képest itt a PH-n anno a BF3-nak csak a single részét tesztelték le, mekkora fail :DDD [link]

netguru10: "Csak mindenhol kinézik,aki nem tud HC-ben nyomulni."

Jaj. :U

Give them hell Ukraine!

(#1812) netguru10 válasza TaaT (#1811) üzenetére


netguru10
aktív tag

Nem értem,hogy ezzel a kijelentésemmel mi a gondod? A meló és egyéb elfoglaltságok mellett nem igazán jut ideje az embernek a gyakorlásra. Mert ugyebár,az az alapja minden multis játéknak.
Örülök,hogy Te annyira nagy spilernek tartod magad,de más nem az sajnos. :((( (és ebben semmi személyeskedést nem vegyél magadra...)

Arbeit Macht Frei

(#1813) TaaT válasza netguru10 (#1812) üzenetére


TaaT
veterán

"Nem értem,hogy ezzel a kijelentésemmel mi a gondod?"

Én azt nem értem mit számít neked az hogy mások mit mondanak a te játékodról. :U

"Örülök,hogy Te annyira nagy spilernek tartod magad,de más nem az sajnos."

Egy dologban vagyok nagyobb spíler mint te, leszarom mit mondanak mások a játékomról. ;)

Give them hell Ukraine!

(#1814) juve600


juve600
nagyúr

(#1815) Pocok9b


Pocok9b
aktív tag

Sziasztok!

Azt szeretném megkérdezni hogy ki hol rendelte elő a BF1-et, a legolcsóbb megoldás érdekelne, digitális tökéletes. Előre is köszi! :B

Tel/Viber/WhatsApp: +36703228077

(#1816) FollowTheORI válasza Pocok9b (#1815) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Én ezt próbáltam be -20% kuponnal (JUN-COUPPRE-MAIL20). 31,99 ~32 Font... ami durván 12500 Ft.

Szerintem ennél a magyar bolti is drágább lesz... ha netán közel lesz akkor visszamondom majd. :)

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#1817) zzola válasza FollowTheORI (#1816) üzenetére


zzola
félisten

Kérdés,hogy addig mi lesz a fonttal. Vagy azonnal kell fizetni?

(#1818) Pocok9b válasza FollowTheORI (#1816) üzenetére


Pocok9b
aktív tag

Köszi a választ, g2a-n is 12,5k szóval ekörül lehet beszerezni, meglátjuk hátha lesz valahol valami komoly akció a megjelenésig. Esetleg arról nincs infótok hogy lehetne bekerülni a zárt alfa vagy beta tesztbe?

Tel/Viber/WhatsApp: +36703228077

(#1819) FollowTheORI válasza zzola (#1817) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Igen, azonnal vonják a lét.

(#1818) Pocok9b

Na igen, csak azért a Funstock-ban bízok, a G2A sefterekben meg nem annyira. :D

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#1820) zzola válasza FollowTheORI (#1819) üzenetére


zzola
félisten

Akkor az jó ár. Ennél olcsóbb szerintem nem lesz...

(#1821) netguru10


netguru10
aktív tag

Hát ez kész rablás! :Y :O
Ennyiért mennyi BD-R lemezt lehet venni! :B

Arbeit Macht Frei

(#1822) sixpak válasza netguru10 (#1821) üzenetére


sixpak
nagyúr

És??
Mit csinálsz vele? :D
Már lassan 2 éve ez a tendencia, 60 euró egy AAA játék...a standard, a deluxe 70-80. :D

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#1823) netguru10 válasza sixpak (#1822) üzenetére


netguru10
aktív tag

Na ugyan mit szoktak az üres BD-R lemezzel csinálni? :Y
Az arra érdemes dolgokat kiírni rá,hogy meglegyen. :C
Na de ez már nagyon "OFF".

Arbeit Macht Frei

(#1824) spanglee001 válasza netguru10 (#1823) üzenetére


spanglee001
addikt

Nemhogy off de tiltott is a warez. Single nem lesz törtbe az új védelem lesz rajta amit még nem tudtak feltörni. Meg amúgy is az itt lévők kB 3% át érdekli a Single. Mi akkora spilerek vagyunk hogy multizunk. :DDD

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#1825) TaaT válasza spanglee001 (#1824) üzenetére


TaaT
veterán

"Mi akkora spilerek vagyunk hogy multizunk."

:))

Give them hell Ukraine!

(#1826) juve600


juve600
nagyúr

[link]

egy kis adalék a játékhoz,ezen az oldalon nagyon sok infot találtok az I.vh-ról,nem árt ha valaki tisztában van vele hogy mi-hol-hogyan történt,aztán ha a játékban ebből valami visszaköszön akkor arra jó lesz emlékezni

(#1827) FollowTheORI válasza netguru10 (#1823) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Ki az aki ma már lemezre ír dolgokat... :P
Holmi elavult kacatgyűjtés az egész. :DDD

(#1828) kisza25

Letöltöd újra... no meg mondjuk nekem van 8TB helyem, ha netán valamit el akarok rakni (filmek, sorozatok, installer, akármi). :D

(#1829) spanglee001

Jah hát igen, az igazán fontos dolgok mehetnek felhőbe. Két helyre is, ha valaki überbiztosra akar menni, hogy megszűnik a google vagy a microsoft. :D

Nem tudom én vagy 4 éve használtam utoljára optikai lemezt (vagy lehet még régebben)... ki is dobtam az összes írott CD/DVD cuccom már... már ha egyáltalán olvasható is volt egynémelyik.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#1828) kisza25 válasza FollowTheORI (#1827) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

jaja, legjobb adatszelektálás, ha néha elszáll 1-1 ssd/hdd, le van róla a gond, nem kell rakosgatni:D

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#1829) spanglee001 válasza FollowTheORI (#1827) üzenetére


spanglee001
addikt

felhőzni kell :K a képek emlékek bőven felfér, a filmeket meg minek, a mai netekkel 5 perc a blúrély is lejön

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#1830) TaaT válasza kisza25 (#1828) üzenetére


TaaT
veterán

Nem is tudom mikor szállt el utoljára winyóm, talán egy 500as IDE, ráejtettem egy csavarhúzót menet közben. :B

Give them hell Ukraine!

(#1831) kisza25 válasza TaaT (#1830) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

ez igaz, de van más mód is az adatok eltüntetésére, én egyszer letitkosítottam egy 500 GB adatot, de úgy, hogy soha többé nem fértem hozzá én sem:D

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#1832) Snip3r_HUN válasza spanglee001 (#1829) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Már persze ahol elérhető az a sávszélesség... :U

[ Szerkesztve ]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#1833) FollowTheORI válasza Snip3r_HUN (#1832) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Imádkozz hogy a telekom arra is fejlessze az olcsó optikát, idén eléggé belehúztak. :D
Szüleimnél most kötöttem 2 évre újra a 120/10 (ami amugy 50)-es optikai netet. (náluk már 2 éve is volt)

Telefon + net dupla kedvezménnyel... 4300 Ft ha minden igaz... azért az első új számlára kíváncsi leszek. :D

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#1834) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

Szóval ki az aki tuti jön BF1-re? Hányan leszünk a rajtkor? :D

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#1835) stoon válasza FollowTheORI (#1833) üzenetére


stoon
őstag

bocsi de akkora pait király vagyok mint állat

nálam már csak Gyulának sz@rabb! neki az 5öde (kérlek pohár ne javítsd ki :DDD )

[ Szerkesztve ]

steam, origin uplay: artika78 -- Az élők, csak wickendező holtak!!!

(#1836) FollowTheORI válasza stoon (#1835) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Nem látszik... mi ez? :)

Szerk:
... pedig csak egy gomb/katt az egész... angolul crop magyarul körülvágás asszem. :D

Hát ez tényleg szar... én elhiszem. :K

(#1837) TaaT

Digi az nagyon kevés helyen van :( , főleg az übergyors, nem kábeles netük.
Én pesten élek a 13.kerbe belső részén, ami régen (is) a magyar net fellegvára volt, de itt sem érhető el... ellenben a T igen (most fejlesztették ide is az optikát, 2 hónapja kb).. de UPC-nél vagyok, mert lehet majd költözök addig meg nem bolygatom meg. :D
Kecskeméten (ahol szintén van itt-ott digi, szintén nincs a szüleimnél... csak T meg Invitel kábel).
A T sokkal hamarabb és sokkal több helyen lesz elérhető... ez van. Persze jó lenne a Digi is belehúzna megint. Legalább lenne jó kis verseny újra. :K

Amugy a T-s csókával beszéltem amikor húzták ide és jöttek csábítani, azt mondja hamarosan a T-nél is lesznek nagyobb csomagok optikán (napirenden van náluk erősen).

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#1837) TaaT válasza FollowTheORI (#1833) üzenetére


TaaT
veterán

Csak trékomtól mentsen meg minket az isten, áldom hogy 2éve behúzták hozzánk a Digit :U

Amúgy ezeket az árakat hol találtad? Nálam ezeket mutatja az oldal. [link]

Digi 100/100 net, 90 digitális - 27 HD TV csatorna, vezetékes telefon havi 500ft +3ft/perc belvöldi vezetékes, 6ft/perc belföldi mobil. Így fizetünk havi 5600-5800ft-ot. :U

Give them hell Ukraine!

(#1838) zzola válasza FollowTheORI (#1834) üzenetére


zzola
félisten

Én biztosan leszek az elejétől ...

(#1839) FollowTheORI válasza zzola (#1838) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Szerintem Kisza is lesz... akkor már 3-an tuti leszünk. :D

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#1840) Snip3r_HUN válasza FollowTheORI (#1839) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Szintén jövök. :)

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#1841) juve600 válasza Snip3r_HUN (#1840) üzenetére


juve600
nagyúr

Szintén

(#1842) spanglee001


spanglee001
addikt

én is jövök a kezdetetktől,
aki 13kerbe lakik nyugodtan hívjon meg egy sörre pont ráérek :DDD (Árpád híd) vagy átjöhet megnézni a meccset :DDD

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#1843) k-adi válasza FollowTheORI (#1834) üzenetére


k-adi
nagyúr

Hányan? Sokan..

(#1844) TaaT válasza FollowTheORI (#1836) üzenetére


TaaT
veterán

Ja, de akkor ne a trékomnak szurkolj hanem a diginek. ;)

Én mondjuk arra várok mikor fognak belépni a mobil szolgáltató piacra (régebben volt valami hasonló pletyka aszem), jól jönne egy kis árverseny. :U

[ Szerkesztve ]

Give them hell Ukraine!

(#1845) FollowTheORI válasza k-adi (#1843) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

- Mennyi?
- 30

;]

Ennek örülök. :B

(#1844) TaaT

Igen volt, sőt nyertek is ugye frekvenciát... de azóta nagy a kuss... :(((
Nagyon ráférne a mobil piacra, főleg a mobilnetre a verseny... nevetséges árak/csomagok vannak. :K

Jó az a T optika hidd el... azért szurkolok annak, mert sokkal reálisabb esély. Főleg, ha valaki most is T ADSL előfizető pl, és csak az van, olyan helyen él.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#1846) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

Jó lenne, ha visszahoznák a BC2-es tüzérséget is. :D

Nekem az nagyon bejött... és elvileg a 1.VH teli volt tüzérségi csatákkal. :P

De az sem lepne meg ha valami felvehető cucc lenne majd, mint az SWBF planetary orbital strike.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#1847) fornettisuti válasza FollowTheORI (#1846) üzenetére


fornettisuti
veterán

trailerbe volt tüzérség

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#1848) Gyula84 válasza stoon (#1835) üzenetére


Gyula84
veterán

:DDD egy ideig ilyen lesz [link]

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#1849) juve600 válasza kisza25 (#1831) üzenetére


juve600
nagyúr

neked rá van kötve a notid a monitorra ? :)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 1
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.