Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 1

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:34:41

LOGOUT.hu

Battlefield 1

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1301) eugabesz válasza sixpak (#1300) üzenetére


eugabesz
őstag

Nem volt elég lassú...ezt még én sem értem,mit szerettél volna ebből kihozni.
Minek kevered bele a másik játékot,hogy abban hogy volt...és aki nem ismeri??
Te lehet érted mit magyaráztál,de szerintem sokaknak nem világos...vagy én vagyok helikopter...

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#1302) sixpak válasza eugabesz (#1301) üzenetére


sixpak
nagyúr

De pohár ismeri!
Fentebb bedobtam két linket, többek közt Ő is ott volt, amikor mentek a találgatások a pályákról és végül nekem lett igazam.
Minek keverem bele a másik játékot??
Na, szerinted miért? :D
Van még valaki, aki nem érti, hogy miért vontam párhuzamot egy kiadó/fejlesztő két egymást követő játéka közt?
Ha van, akkor keressen meg privátban. :D

De azért bízom benne, hogy itt eloszlattam néhány félreértést és érthető volt a dolog. :)

(#1303) Godlike79: lol...valóban, nagyszerű hasonlat. :D

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#1303) kriszpontaz válasza eugabesz (#1301) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Nekem pl. teljesen tiszta amit mond, és van is benne valami.
Pohár meg úgy kirohan néha, mitha ez a 40 perces videóból látott, meg sem jelent játék a saját gyereke lenne az óvodában és mindenki meg akarná verni ;].

(#1304) Gyula84 válasza kriszpontaz (#1303) üzenetére


Gyula84
veterán

nekem se tiszta és semmi közöm a starwarshoz se :D egy részét se láttam nem hogy a játékot megvegyem

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#1305) kisza25 válasza Gyula84 (#1304) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

ki vagy te? nem is ismerlek :Y :DDD

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#1306) Gyula84 válasza kisza25 (#1305) üzenetére


Gyula84
veterán

aki lebök mindjárt a szervereteken :D

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#1307) Rony949


Rony949
őstag

Megerősítve, csapathatjuk magyar huszárokkal! Csak ezúttal meg kéne nyerni, azt a kicseszett háborút. :)

"In MP: British, German, Austro-Hungarian, Italian, Ottoman, and American."

Twitter

szerk.: Úgy tűnik a franciák DLC-ben jönnek.

[ Szerkesztve ]

(#1308) Imilenni válasza Rony949 (#1307) üzenetére


Imilenni
addikt

Kíváncsi vagyok ingyenes lesz-e az a DLC.. :U

Press "F" to pay respects.

(#1309) k-adi válasza Imilenni (#1308) üzenetére


k-adi
nagyúr

jézuskában is hiszel még?

(#1310) Balika23hun válasza sixpak (#1300) üzenetére


Balika23hun
aktív tag

Nos csak hogy tisztázzunk egy-két dolgot. A DICE már az elején elmondta hogy egy autentikus star wars játékot csinálnak ami az eredeti mozifilmekből meríthet csak (gondolom a Disney nyomására) és emiatt lett kezdetben csak 4 bolygó a Battlefront-ban. Tekintve hogy hőseink túl sok helyen nem álltak meg + gondolniuk kellett a dlc-kre is.
Ami a Battlefield 1-et illeti. Az első világháború nagyrészt Európában és környékén zajlott (Afrika, Közel kelet) ha a tengeri ütközeteket nem számoljuk. Európában 4 front volt (Nyugati, Keleti, Balkán és az olasz).
A megerősített harcoló népek alapján (British, German, Austro-Hungarian, Italian, Ottoman, and American) a csaták kezdetben a nyugati fronton, az olasz fronton, a Közel keleten zajlanak majd.
A 4 leírt térkép közül 2 Franciaországban van, 2 pedig Olaszországban (ez kapásból nem 4 helyszín).
Ettől függetlenül azt számolgatni hogy hány helyszín lesz és mindezt egy előző játékra alapozni teljesen felesleges. Számos különböző csata zajlott különböző helyszíneken, még egy országon belül is rengetek féle lehetőség van. Ebből 10 változatos térképet összerakni nem nagy kunszt lesz a DICE-nak.
Ahogy az eddigi Battlefield-ek esetében most is szépen lassan szivárogtatják majd az infokat a térképekről. Addig amig nem tudjuk az összes nevét és a helyszínét teljesen felesleges a feszültséget kelteni és kitalációkat terjeszteni.

[ Szerkesztve ]

Dragon MultiGaming Clan http://dmgc.hu/ - Battlefield 1 - Baliozus

(#1311) taknyí


taknyí
senior tag

Sziasztok!
Aki előrendelt az hol tette és melyiket?

Nem vagyok jó ember, de nem is a legrosszabb!

(#1312) SkyS1gn válasza taknyí (#1311) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Netedd, kérlek.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#1313) zzola válasza taknyí (#1311) üzenetére


zzola
félisten

En konzolokszervize.hu-n rendeltem elő....sima standard, előrendelői bónusszal.

[ Szerkesztve ]

(#1314) kisza25 válasza zzola (#1313) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

ott még pont nincsen ára:P 15eFt körül van több helyen, mennek fölfele az árak, mondjuk idén nem tervezek mást megvenni:P
premiummal nem lehet előrendelni olcsóbban:D

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#1315) Balika23hun válasza taknyí (#1311) üzenetére


Balika23hun
aktív tag

Van jelenleg 3 kérdés ami teljesen felesleges. 1,Milyen gépen hogyan fut majd el a játék. 2,Honnan rendeljem elő. 3, Milyen gépet vegyek hozzá.
1, Amíg ki nem jön a beta addig teljesen felesleges gépigényről beszélni (az alfa verzió is csak részben mérvadó).
2, Nem fog elfogyni a játék a megjelenésig. Az árak és hogy melyik verzió mit tartalmaz hetekkel a megjelenés előtt fog kikristályosodni.
3,Amíg nincs beta nem lehet tudni mennyire lesz optimalizálva ill. hogy intel-en vagy amd-n fog jobban futni.

Dragon MultiGaming Clan http://dmgc.hu/ - Battlefield 1 - Baliozus

(#1316) juve600 válasza kisza25 (#1314) üzenetére


juve600
nagyúr

15-ért még elmegy

(#1317) zzola válasza kisza25 (#1314) üzenetére


zzola
félisten

Az jó ár. Talán...

(#1318) v!ct0y


v!ct0y
veterán

15ért biztos nem veszem meg rohadjon rájuk akkor. Kimegyek valahova és megveszem olcsóbban.

[ Szerkesztve ]

(#1319) juve600


juve600
nagyúr

15-ér jó ár,inkább fizetek érte 15-öt mint egy cod-ért 5k-t

(#1320) daveoff válasza juve600 (#1319) üzenetére


daveoff
veterán

Hát ha itthon 15k lesz a dobozos, akkor az irdatlan drága....:(

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#1321) sixpak válasza Balika23hun (#1310) üzenetére


sixpak
nagyúr

Rendben, reméljük a legjobbakat.
Milyen feszültségkeltésről es kitaláció terjesztésről beszélsz?
Beszélgetünk, erre való a topik...
Persze úgy tűnik sokan túlreagálják és személyes sértésként élik meg ezt a dolgot, de az már ne az én hibám legyen...kicsit lazítsatok, gondolom a topik 90%-a iskolás, jön a vakáció, easy... :D

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#1322) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Csak ne rendeljétek elő, vagy legalábbis várjatok az utolsó hetekig... utána minek törnék magukat náluk a pénzetek... várjatok!

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#1323) kisza25 válasza daveoff (#1320) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

itt már van ára: 14990

itt is: 14890
nem rendelem eő, majd, ha valahol 12-13k-ért adják:D
bár már a BFH is 12k körül volt :(

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#1324) prokxy


prokxy
veterán

Hali Srácok!

A hétvégi események után várós a béta, ha az nem lenne, én sztem előrendelném simán már most, de várok vele nyár végig. Persze alap verziót, max ilyen deluxe vagy mi, ami még nem a premium.

Kifejezzetten tetszett, h a YT celebek tettek fel videókat, amin minden komment, minden sallang nélkül lehetet a játékot látni, annak előnyét, hibáit egyaránt. Hibáiról annyi, h a tipikus BF3-4-ben előfordulók megvannak, de annyira megszoktam már őket az utóbbi pár év alatt, h nem nyomja el a pozitív dolgokat, mert abból sokkal több van, pl:
- az első VH-s hangulat az vmi nagyon ott van a szeren
- a heavy és light tank egyaránt tetszik, kár, h a light-on nincs machine gun, akkor elég op lenne
- a repülők, nagyon jól meg vannak csinálva, ahogy lövik őket, szépen esnek szét, jól le vannak modellezve külsőleg (az, h a malom lelassította csak, meg nem robbant fel ha leesett a repcsi, ez a tipikus BF! :D )
- a grafika, bahhhh
- általában véve a hangok tetszettek, főleg az MP18-asé, a snipernél pedig érezni, h abban már volt erő, rendesen csattan egyet, érzem, h sokat lesz a kezemben.
- végre van recoil, nem az van, h ráfekszik a 12 éves PRO csávó a bal egérre és ledarál az LMG-vel 500m-ről
- nem láttam semmi noskill vacakot (mbt low, pl)
- zeppelin, elején biztosan fun lesz, mindenki azzal akar menni, aztán pár kör után csak idegesíteni fog ha az ellenfélé lesz, tiszta gunship

Akkor pár negatívum is:
- lovak, nálam ez olyan felesleges, de kinek mi, max nem fogom használni, max assingmentek miatt
- 4-es squad
- tankoknál a forgatható torony hiánya, ill. nehéz lesz vele a gyalogok ellen, olyan hamar szét lehet kapni, hogy csak kamilláztam
- light tank vs heavy tank => light-ból 5 lövés kell minimum a heavybe (18-as sebez), max 5 löveg van, szóval necces, fordítva 3 bőven elég, sajnos nincs HMG-je a light-nak, így nem is tudom, h mire lesz ez jó. Viszont a light gyorsabb jóval, fene tudja, picit alakítani kell a balanszot, ez biztos (tank-btr párost nézve...)
- shotgunok tényleg csak közelre halálosak egy lövésből, ez igazából nem is tudom, h most + vagy -, valahol + mégis, de a gameplay alapján rájuk fér egy kis sebzésnövelés 10m-re

Összességében nálam a BF-es hangulat átjött, nem éreztem úgy sokakkal ellentétben a SW-os butítást, viszont az biztos, h a BF4-et nehéz lesz űberelni, hiszen ott azért jóval változatosabban lehet játszani, epicebb harcok voltak már a trailerben is anno, picit lagymatagabb a játékmenet, de akkoriban nem is volt olyan "pörgés", mint a modern korban.

Meglátjuk a bétában...csak más map is legyen... :)

szerk: kisza! HL most ezeröccá, játszik még azzal vki? :B

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#1325) @rglaaf válasza kisza25 (#1323) üzenetére


@rglaaf
veterán

nem rég 10-11k-b meg állt a dobozos ára menjenek a p..csába sw is ennyi volt most meg ez is ...

prokxy aki hozzá szokott a bf4 pörgéshez a kütyükhöz az sírva fog menekülni 1 hét után a nagy üresség miatt ami itt van

[ Szerkesztve ]

PSN:BiZzare_0 ️

(#1326) Xaels


Xaels
félisten

[link] 42EUR ha valakinek még is nagyon kellene.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1327) juve600


juve600
nagyúr

én azért a nyilt bétát megvárom

(#1328) prokxy válasza @rglaaf (#1325) üzenetére


prokxy
veterán

Teljesen megértem amit mondasz, viszont nem is lehet ugyanaz, hiszen teljesen más világ.
Látom, Neked nem tetszik, vhol megértem, a BF4 az ténlyeg epic...Te pedig tank mágus vagy, ami a BF1-ben valljuk be, közel nincs olyan élvezetes, mint a 3-ban vagy a 4-ben.

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#1329) gyiku válasza @rglaaf (#1325) üzenetére


gyiku
nagyúr

ne aggodj, majd toljuk a bf4-et. ha megunjuk a golmudot, akkor lancang/rouge,shanghai, vagy akarmi.

hüllő

(#1330) #85552128 válasza k-adi (#1274) üzenetére


#85552128
törölt tag

Stream zerne: Yokoo - Over Night (E3 2016 version)

[ Szerkesztve ]

(#1331) Kecuhun


Kecuhun
senior tag

[link] 39.90 Euro

(#1332) STC Speed válasza prokxy (#1324) üzenetére


STC Speed
őstag

Nekem egyedül az a női bemondó hang nem tetszik,nem ide való szerintem,remélem megváltoztatják :)
Én örülök,hogy a játék egyszerűsítve van,már a bf4 is sokszor felb****tt,hogy a fegyverekkel kell stratégiázni.
Bf3 az pont jó volt számomra,nem volt túlbonyolítva játékmenetbe :)
persze kinek mi :U

(#1333) meszike91


meszike91
senior tag

Éleszteni lehet majd? Ha igen akkor mivel?

du, du hast, du hast mich

(#1334) zzola válasza meszike91 (#1333) üzenetére


zzola
félisten

Lehet, streamben is volt...talán injekció?

(#1335) CsonkaImo válasza #85552128 (#1330) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Akkora az érdeklődés utána, hogy bele kellene tenni az EA Play-en bemutatott játékok Delux kiadásaiba bónuszként. Vagy egyszerűen osszák meg valahol, mert az Original-t rendesen átdolgozták, szinte felismerhetetlen.

(#1336) @rglaaf válasza prokxy (#1328) üzenetére


@rglaaf
veterán

az nem is érdekel hogy milyen korban van csak ha nincs feltöltve akkor az lesz mint SW-al a kutya nem játszik vele PC-n hiába nagy a világa egyszerüen csinálak belőle egy konzolos gagyiságot párhónap szavatossággal, nehezen tudom elképzelni hogy BF1 kitart 3 évig vagy 5-ig mint a BF3
Titanfall is kifulladt 2-3 hónap után Hardline szintén, most arra játszanak már hogy legalább kitartson egy évig a játék

PSN:BiZzare_0 ️

(#1337) daveoff válasza STC Speed (#1332) üzenetére


daveoff
veterán

A látottak alapján a BF3-nál is sokkal "egyszerűbb" a játékmenet. Én nem látom benne az igazi BF érzést. Ugyanazt gondolom a játékról, mint bizarre, engem egyáltalán nem fogott meg, meglátjuk a béta után változik-e a véleményem...

[ Szerkesztve ]

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#1338) Csabroncka válasza STC Speed (#1332) üzenetére


Csabroncka
addikt

A kommentárt biztosan ki lehet majd kapcsolni, ezeket a dolgokat eddig is testre lehetett szabni!

"in medias res"

(#1339) gyiku válasza daveoff (#1337) üzenetére


gyiku
nagyúr

dikk, eddig meg elso napos kuncsaft voltal. :U

hüllő

(#1340) daveoff válasza gyiku (#1339) üzenetére


daveoff
veterán

BF1-ről ilyet soha nem mondtam. De valószínűleg ezt is megveszem, mert kíváncsi vagyok, de egyelőre nekem nem jön be amit láttam. A trailer az tényleg nagyon epic, de az nekem kevés....

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#1341) bul07


bul07
nagyúr

Ebben a videóban 30:08 után , hát én nem úgy látom hogy lehetne rombolni azt az épületet, pedig nem egy olyan hú de masszív épület
31:42-nél másik kis pajta amit hiába lő

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#1342) SkyS1gn válasza #85552128 (#1330) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Kerestem.... :)

Ami a BF1 trailer alatt volt az vmi saját gondolom és nem zene!?

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#1343) #85552128 válasza SkyS1gn (#1342) üzenetére


#85552128
törölt tag

Az első "reveal" trailerben ez volt: The White Stripes - Seven Nation Army [The Glitch Mob Remix] (OST Battlefield 1 - Trailer Music)

Gameplay trailer: Wiz Khalifa - No Limit [Sencit Remix] (OST Battlefield 1 - EA Play Trailer Music)

(#1335) CsonkaImo: ja, jó lenne valami jobb minőségben mint streamrip...

[ Szerkesztve ]

(#1344) prokxy válasza @rglaaf (#1336) üzenetére


prokxy
veterán

No offense, hiszen ismersz, mit értesz ez alatt? "nincs feltöltve", mi lenne az, ami eladná Neked ezt a játékot?

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#1345) marilllyo válasza bul07 (#1341) üzenetére


marilllyo
veterán

35-nél mondjuk szépen kitágítja az ablakot.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#1346) prokxy válasza zzola (#1334) üzenetére


prokxy
veterán

Igen azzal, csak beleszúrod és kész, mind a BC2 vietnámban.

(#1341) bul07: a rombolhatóság olyan zavodos, van amit nagyon lehet, van amit sehogy sem! :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#1347) bul07 válasza marilllyo (#1345) üzenetére


bul07
nagyúr

Na igen de előtte pár másodperccel kettőt is belekongat a kis épületbe és semmi

Szerintem lesznek olyan épületek ami rombolható lesz de a legtöbb egész épületet nem lehet majd rombolni, csak azokon is max egy két ablakot

Ez is elmarad a BC2-től, hát sajnálatos

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#1348) kisza25 válasza prokxy (#1324) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

egy csomóan megvették most, jó páran be is jelentkeztek ma esti játékra :))
amúgy van forgótornyos tank, van is videó mindjárt linkelem
olyan 30.perctől, mobilnettel nem akartam beletekerni a videóba

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#1349) marilllyo válasza bul07 (#1347) üzenetére


marilllyo
veterán

Van egy érzésem, hogy ezt feláldozták a konzolos 60 fps oltárán.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#1350) Xaels válasza marilllyo (#1349) üzenetére


Xaels
félisten

Vagy csak Pre-Alpha és nem volt minden bekapcsolva ne bugolja szét a videót.

Egyébként nekem már BF4-ben sem okozott örömöt a cuccok gyűjtögetése/unlockolása. BC2-nél még elvoltam vele meg úgy ahogy BF3-nál is, de nekem egyáltalán nem fognak hiányozni a lézerek, gripek, irányzékok meg a kismillió festés. Cod2-ben sem volt és évekig elvoltunk vele.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 1
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.