Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 13:57:15

LOGOUT.hu

Banggood tapasztalatok

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3951) bul07


bul07
nagyúr

Egy majd két perces telefonnal készült videót tetem egy termékhez elfogadták és adtak rá 80pontot

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#3952) zeon.hu válasza bul07 (#3951) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Ha az első 3 videó feltöltő között vagy, akkor dupla pont jár érte.

#?*@&!

(#3953) bul07 válasza zeon.hu (#3952) üzenetére


bul07
nagyúr

40 járna alapból?

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#3954) zeon.hu válasza bul07 (#3953) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Product Reviews 10 Points
Pictures 10 Points
Videos 40 Points
Share photo/video 20Points

#?*@&!

(#3955) bul07 válasza zeon.hu (#3954) üzenetére


bul07
nagyúr

Hát akkor rá is nézek mert szerintem több cuccom is van aminél nincs videó

Próba cseresznye :)

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#3956) zeon.hu válasza bul07 (#3955) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

2 perc legyen legalább.

#?*@&!

(#3957) bul07 válasza zeon.hu (#3956) üzenetére


bul07
nagyúr

Ez se volt, 1:53 volt pontosan, és hát a minősége se olyan hú de volt
Amúgy ennél a terméknél van

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#3958) zeon.hu válasza bul07 (#3957) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Nekem egyszer írták levélben, hogy legalább 2 perc legyen.
Mondjuk láttam 1 perces videókat is.

#?*@&!

(#3959) maestro87 válasza zeon.hu (#3958) üzenetére


maestro87
őstag

Nekem 1,5 percet írtak egyszer, de elfogadják a saját hivatalos videójukat is, sőt még az sem feltétel, hogy az értékelt termékről készüljön a videó. :))

[ Szerkesztve ]

(#3960) cris78 válasza maestro87 (#3959) üzenetére


cris78
őstag

A drónokkal mi van?

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#3961) maestro87 válasza cris78 (#3960) üzenetére


maestro87
őstag

A svéd posta ma indította útjára az egyiket. BG ült rajta vagy 10 napot...
Amúgy mitől függ, hogy milyen postával küldi BG a terméket?

[ Szerkesztve ]

(#3962) fery02


fery02
addikt

Ez a BGJune kuponkód vajon már végleg érvényét vesztette?
Pár napja próbálkozok vele, hogy érvényesítem a napok különböző pontjában, napi több alkalommal és mindig "expired"-et jelez rá.

Abból undulok ki, hogy BGJune és még ugye június van. Ezért próbálkozgatok vele még.

(#3963) cris78 válasza fery02 (#3962) üzenetére


cris78
őstag

Már vége....

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#3964) zsiz válasza fery02 (#3962) üzenetére


zsiz
őstag

Lejárt már. A My Account -> My Coupons -> Expired Coupons-nál nekem írja, hogy 20.-án járt le. Bár én beváltottam 1-2 hete, de nem volt készleten amit akartam. Kérdezték mi legyen, mondtam, hogy várok, erre jött a refund 2 napon belül.. Törölték a rendelést.
Írtam a supportnak, hogy mizu, mert most se kupon, se cucc. Visszakaptam a kupont.
Még aznap (16.-án) be akartam megint váltani, de már akkor írta, hogy lejárt (expired).
Írtam nekik, hogy nem tudom beváltani, jött a válasz, hogy 12.-én lejárt. Mondom az jó, mert nekem akkor 16.-án aktiváltak egy - 12.-én -, már 4 napja lejárt kupont :D
Megint írtam, hogy valami nem jó, képpel együtt elmagyaráztam neki, hogy értse, hogy a kupon még nem járt le elvileg, de mégis azt írja beváltáskor. De továbbra is csak azzal jött, hogy 12.-én lejárt. A vége az lett, hogy felajánlott 200 BG pontot, amit el is fogadtam, mert meguntam a levelezést, meg hogy mindent 2x kell elmagyarázni és mégse értik.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#3965) fery02


fery02
addikt

Értem, köszi szépen mindkettőtöknek! :R

Marad akkor máskorra a JACKLY 9in 1 csavarhúzó. :)

(#3966) vasi89 válasza bul07 (#3957) üzenetére


vasi89
addikt

mondjuk 2 perces videot csinálni led-es gyertyáról. Erre Én is megadom a 80 pontot :DDD

(#3967) retesz147


retesz147
addikt

Urak, van egy kis gondom....

Rendeltem BG-től akciókamerát kínából....Hibás volt a címzés, elrontották, így Ferihegyről visszaküldték a csomagot (többen jártunk így)....Jött a levelezés, nagynehezen visszakaptam az árát.
Majd megjelent ez az kamera BG EU warenhause-ba, újra megrendeltem B2C-vel. Leellenőriztem BG-nél a címem, helyesen van megadva.

B2C oldalán szépen megjelent a csomag a nyomkövetésnél, de megint észrevettem, hogy a házszámhoz a BG az emelet számot írta, úgyhogy a csomagon lehet megint nincs házszám. :W
A csomag megjelent a német DHL oldalán is nyomkövetésben és a 17track is látja, még németbe van.
A magyar DHL és posta.hu nem látja nyomkövetés alapján.

Lehet tudni, hogy ki hozza ki a csomagot? DLH, posta?
Mert felvenném velük a kapcsolatot, hogy jó helyre hozzák ki, nehogy megint gond legyen belőle.
EU warenhouse-ból B2C-vel rendelve ki hozza ki a csomagot?

Visszaolvastam, vegyesek voltak a szállítók, azóta nem lett egységes?

Xiaomi 13 eu dev...

(#3968) Tommmysun válasza retesz147 (#3967) üzenetére


Tommmysun
senior tag

A DHL átadja a csomagot a Magyar Postának, te tőlük fogod kapni! Egyébként nekem is elcseszték annak idején a címzést, ugyanúgy egy EU-s kamera rendelésnél, de nekem szerencsére nem lett vele gond, a Postán a sok csomag miatt már eléggé ismernek :D

(#3969) powerwade válasza retesz147 (#3967) üzenetére


powerwade
senior tag

Én ezt anno úgy oldottam meg hogy a cím megadó oldalon az "utca" mezőhöz konkrétan beírtam hogy "Lófütty utca 42. IV. emelet 3. ajtó" - innentől bármi nyomtathatott a kiskínai a borítékra, a magyar postás nem tudta eltéveszteni :D

[ Szerkesztve ]

(#3970) retesz147 válasza Tommmysun (#3968) üzenetére


retesz147
addikt

Köszönöm! Rendben, akkor a postánál kopoktatok!

@powerwade: Csomó csomagom érkezett már BG-től, soha semmi gond nem volt....Nem értem mit bénáznak ennél az utolsó két csomagnál....

Nekem is így van. De a nyamvadt 73 lemaradt, csak az emeletszám és az ajtószám került fel rá....nem hiszem el....

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 eu dev...

(#3971) V/ válasza retesz147 (#3970) üzenetére


V/
Topikgazda

A vessző nem kellene a szám után.

(#3972) retesz147 válasza V/ (#3971) üzenetére


retesz147
addikt

Így gondolod?

XY út 73 6 emelet 66 ajtó...de így meg a házszám lesz 736 :D

De már vagy 25 csomagom jött ezzel a címzéssel....most bolondultak meg....

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 eu dev...

(#3973) powerwade válasza retesz147 (#3972) üzenetére


powerwade
senior tag

Menj tutira... XY út hetvenhárom hatodik emelet hatvanhatos ajtó :D

(#3974) V/ válasza retesz147 (#3972) üzenetére


V/
Topikgazda

Talán így: XY út 73 sz 6 em 66 a, ezt a magyar postás már megtalálja.

[ Szerkesztve ]

(#3975) retesz147 válasza V/ (#3974) üzenetére


retesz147
addikt

mindenkinek köszönöm! :R

átírom, rendelek valami kis dolgot teszként!

Xiaomi 13 eu dev...

(#3976) V/


V/
Topikgazda

Posta tájékoztatás:
Tájékoztatjuk, hogy a keresett küldemény a nyilvántartásunk szerint a ami napon: 2017.06.19-én érkezett be Magyarországra.

Minden nemzetközi forgalomból érkező küldeményt be kell mutatnunk a Nemzeti Adó- és Vámhivatalnak, a küldemény további kezelése a NAV döntésétől függően változik:
- ha a küldeményt vámmentesen továbbengedik, továbbításra kerül a cím szerint illetékes kézbesítő postára
- ha azonban vámvizsgálatot rendel el a NAV, akkor a címzettet erről és a további teendőkről írásban értesítjük. A küldemény vámkezelése a szükséges dokumentumok beküldését követően történik meg és ezután tudja a Posta a küldeményt a cím szerinti kézbesítő postaszervhez továbbítani.

Tájékoztatjuk,hogy a megnövekedett küldeménymennyiség miatt hosszabb kezelési idő is előfordulhat.

"TISZTELT ÜGYFELEINK! A MEGNÖVEKEDETT KÜLDEMÉNYMENNYISÉGEKRE VALÓ TEKINTETTEL, AZ ESETLEGES HOSSZABB KEZELÉSI IDŐ MIATT MEGÉRTÉSÜKET KÉRJÜK!"

Küldeménye, vagy a vámkezelésről szóló értesítés megérkezéséig kérjük szíves türelmét.

(#3977) Tommmysun válasza V/ (#3976) üzenetére


Tommmysun
senior tag

"MEGNÖVEKEDETT KÜLDEMÉNYMENNYISÉGEKRE VALÓ TEKINTETTEL"

Vagy inkább a lecsökkent postai alkalmazottak számára való tekintettel és a logisztikai hiányosságokra való tekintettel!

Ugyan mi indokolná így nyár közepén a megnövekedett küldeménymennyiséget?! :U Vagy azt tudom még elképzelni, hogy karácsony óta nem vették ki a sablon üzenetből ezeket a sorokat!

[ Szerkesztve ]

(#3978) sambenez válasza Tommmysun (#3977) üzenetére


sambenez
addikt

Ma beszéltem a logisztikai központtal. Azt mondta az ember, hogy irdatlan mennyiségű cuccot kapnak kínából, ezért kell nekem is majdnem 1 hetet várnom mire tőlük hozzám a csomag.
Más kérdés miért nincs elég dolgozó a postán, mert az áraik az egekben mindeközben. Persze tudom a kínai csomagot nem nekik fizetem, de ez a része meg nem érdekel.

(#3979) Zoty4 válasza Tommmysun (#3977) üzenetére


Zoty4
őstag

mi lesz itt decemberben, januárban? El se merem képzelni

(#3980) Tommmysun válasza sambenez (#3978) üzenetére


Tommmysun
senior tag

Értem én, hogy általában is sok a csomag, de ez nem egyszeri, kiugró probléma, tehát nem érhette felkészületlenül a Postát így ideje lenne fejleszteni.
A csomagért történő fizetés meg nem tudom hogy megy, de tippelem, hogy van valamiféle megállapodás Kína meg a Magyar Posta között (meg a többi országgal is), Kétlem, hogy mindenféle térítés nélkül kezelnék ezeket a csomagokat.

(B)(#3979) Zoty4(/B) Káosz, mint tavaly!

[ Szerkesztve ]

(#3981) Vertigo18


Vertigo18
addikt

Asztali, usb-ről, vagy 18650-es akkuról működő ventilátorok közül van most valami, ami best buy lenne? Van egy kevéske pontom, csökkenteném az árát, kellene, amíg ilyen hőség van.

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#3982) gulac12 válasza Vertigo18 (#3981) üzenetére


gulac12
tag

Másik topikból Zola007 fórumtárs ajánlalta TESCO fémkeretes, fémlapátos kis asztali USB ventilátor lehet, hogy megfelelne.

[ Szerkesztve ]

(#3983) Vertigo18 válasza gulac12 (#3982) üzenetére


Vertigo18
addikt

Igen, ezt láttam, tényleg jó lehetne. Csak az volt a gond, hogy a pénztárnál nem fogadták el a Bangoodos pontokat :DDD

Konkrétan valami minőségibbet szerettem volna venni, hamár ott van az a néhány pont.

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#3984) gulac12 válasza Vertigo18 (#3983) üzenetére


gulac12
tag

offba kellett volna tennem, sorry

(#3985) cris78 válasza Vertigo18 (#3981) üzenetére


cris78
őstag

A nagy Digoo nekem bevált. EU-ból 20$+posta. Igazán csak aksiról működik jól.

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#3986) Vertigo18 válasza cris78 (#3985) üzenetére


Vertigo18
addikt

Konkrétan melyikről is beszélünk? Mert itthon van a lámpabúzaságom miatt rengeteg 18650-es akku...

:R

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#3987) zeon.hu válasza gulac12 (#3984) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Megoldva :)

#?*@&!

(#3988) Debilon


Debilon
addikt

üdv! az normális, hogy EU raktárból B2C-vel rendelve még semmi infó nincs a csomagról?

ez van az order fül alatt:
BG order info

bár igaz, hogy nem track numberes, de 07.16-án shipped-et ír, amit vele együtt rendeltem/fizettem ami CN raktáros, de a mobilos app-ban arról van annyi infó, hogy hong kongi reptéren feltették a gépre

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#3989) zeon.hu válasza Debilon (#3988) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

A webes felület sajnos kb mindenhez azt írja mostanában, hogy ideiglenesen nincs infó.

#?*@&!

(#3990) Vertigo18


Vertigo18
addikt

Ezzel van valakinek tapasztalata? Elég nagynak tűnik, kiváncsi lennék, hogy van-e rendes "fújókája" is, vagy csak egy dísze lenne az asztalnak?!

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#3991) Debilon válasza zeon.hu (#3989) üzenetére


Debilon
addikt

banggood mobil app-ban sincs semmi, akkor várok :) remélem a jövő héten ideér

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#3992) maestro87 válasza Vertigo18 (#3986) üzenetére


maestro87
őstag

A Digoo DF-101-ről. Elég jól kavarja a levegőt, bár nem kell számítani egy 30cm-es ventilátor teljesítményére, de egy kis szobába elég. A hozzáadott akku csak 1300mAh-ás (mérve), de azzal is bír majdnem 4 órát alacsony fokozatban, egy nagyobb kapacitásúval gondolom kijönne a 10 óra üzemidő is.

Egyébként ezeknek a kicsi asztaliaknak (tehát amit magad mellé teszel) én nagyon nem látom értelmét, akkor már inkább power bank+Xiaomi ventilátor, hacsak ilyen kisméretűt keresel.

[ Szerkesztve ]

(#3993) Vertigo18 válasza maestro87 (#3992) üzenetére


Vertigo18
addikt

Köszönöm szépen, valami ilyesmire gondoltam... A power bankos megoldás is érdekes lehet.

De ezt a Digoo-t nem lenne jobb innen? Vagy a kettő ugyanaz?

[ Szerkesztve ]

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#3994) maestro87 válasza Vertigo18 (#3993) üzenetére


maestro87
őstag

Ha akarsz a vámmal szórakozni... Az enyém EU-ból jött, de így is kíváncsiak voltak a vámosok, hogy mi van benne (mintha röntgen alatt olyan felismerhetelen lenne :U ). :)

(#3995) Vertigo18 válasza maestro87 (#3994) üzenetére


Vertigo18
addikt

És, ha repülőgép hajtómű? :D Egyébként, amit én linkeltem, az is EU... ezért kérdeztem. Csak időközben elfogyott és már csak CN-stock van.

Köszönöm a tanácsokat!

[ Szerkesztve ]

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#3996) sysrq


sysrq
őstag

Rendeltem még Május 10.-én egy sapkát, nyomkövetés nélkül a telefonos appban csak az országig látszik, meg fog ez még jönni vagy felejtsem el?
[kép]

Keresek Thermalright 1150 lefogatót

(#3997) zeon.hu válasza sysrq (#3996) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Esetleg várd meg a jövő hetet, utána írhatsz a supportnak már nyugodtan, hogy nem érkezett meg.
Első körben persze azt fogja javasolni, hogy kérdezz rá a postán, amit hétfőn szerintem tegyél is meg.
Kérj majd újraküldést, azt már TN-el fogják feladni.

#?*@&!

(#3998) V/


V/
Topikgazda

A hétfőn hajnalban megérkező 5$ értékű küldemény a Nemzetközi kicserélő központban Belföldi feldolgozásra továbbítva péntek 17:30-kor. Semmi dolguk nem volt vele, de ilyen lassan dolgoznak most. :O

(#3999) zeon.hu válasza V/ (#3998) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

A meleg, a meleg.. :D
Van cuccom, ami 2 hete országban van, viszont még nem kaptam meg, de amit 3 héttel később rendeltem, már ideért.

#?*@&!

(#4000) bul07


bul07
nagyúr

Másik fórumból[link]

2$ feletti termékre használható a June600 kupon ami 1$ levesz az árból

Ti mire nyomjátok el?

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.