Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 13:57:15

LOGOUT.hu

Banggood tapasztalatok

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3251) Imilenni


Imilenni
addikt

Oh :D
Akkor olyan fejek járnak hozzá jól olvastam amilyenek a képen is vannak?
Kb mennyivel hatásosabb mint a nagyonrégen kapható piros kis lézerke? :D

Press "F" to pay respects.

(#3252) Steven88


Steven88
tag

Krogoth: köszönöm, remélem, már tudnám mire használni :)

Imilenni: sokkal erősebb, kicsit párásabb időben még a csíkot is láthatod, olyan fénykard efektus :D

(#3253) C0d3r válasza Steven88 (#3249) üzenetére


C0d3r
addikt

Szerintem várd meg a hónap végét, ha addigra se érkezik meg, kérheted az újraküldést vagy visszafizetést.

Kis piszkálódásként: (március) 30-án feladott csomagom tegnap megérkezett a kínai raktárból. ;] :D Én is csak pislogtam.

[ Szerkesztve ]

(#3254) Steven88 válasza C0d3r (#3253) üzenetére


Steven88
tag

Elég türelmetlen vagyok, eddig mindig pontosan jött. Már próbáltam a repair & refund ra menni de azt irja szállítás alatt :/.

(#3255) cris78 válasza Imilenni (#3251) üzenetére


cris78
őstag

Tekergetni kell a fejét és a minta úgy változik.

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#3256) stickermajom válasza Imilenni (#3244) üzenetére


stickermajom
addikt

Nekem másodszorra kupon esett. Gondolom a szokásos random "nyeremények".

(#3257) Tommmysun válasza Tommmysun (#3239) üzenetére


Tommmysun
senior tag

Nah ez kész!

Kicserélték az eredeti képeket a táskáról :((( már csak egy-kettő van ami feliratos! De még mindig fehérnek hívja a szürke táskát pl. ..... nem gondoltam, hogy ilyen simlisek :(

(#3258) #42007296


#42007296
törölt tag

Megkaptam a születésnapi 40$-os kuponom...
2x20$ és csupán annyi kikötés van darabjához, hogy vásároljak 150$-felett :Y xD

(#3259) Beni2360


Beni2360
félisten

Érdekes ez a banggood pontozás. Ki érti :F

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#3260) maestro87 válasza Beni2360 (#3259) üzenetére


maestro87
őstag

Ha három videót raktál ki és benne vagy az első háromban, akkor duplán jár a pont. Ha egy videót raktál ki és háromszor adott érte pontot akkor meg örülj neki. :)

(#3261) Imilenni


Imilenni
addikt

Hiába találom meg az 5 tojást, kiírja először hogy nyertem "Claim reward" Aztán pedig azt írja "olyan közel voltál" :D
Pedig mindíg van hátra még legalább fél perc...

Press "F" to pay respects.

(#3262) Flashy


Flashy
veterán

mintha tegnap 90 másodperc lett volna a tojásra, ma meg már 120. egy 35-5-öst nyertem, amit valószínűleg megint nem fogok elkölteni, mert Kínából a 30 már sok. esetleg ha EU-raktárban találnék valamit. dobálnának inkább ingyen 1-2 dolláros cuccokat, más érzés lenne nyerni... :)

(#3263) stickermajom


stickermajom
addikt

Na igazatok volt, beindult a customer service így az ünnepek után.

Viszont erre a hibára: [link] azt javasolták, hogy szedjem le magamnak és javítsam meg.. :D

(#3264) maestro87 válasza Flashy (#3262) üzenetére


maestro87
őstag

Ha több olcsóbb terméket veszel akkor nagy valószínűséggel külön csomagolják, de a kosárban látod, hogy mit küldenének egy csomagban és mit külön. De akciós termékekre szerintem nem tudod beváltani. Én is majd bele őszültem míg találtam olyan terméket amire eltudtam használni az 50-17$-os kuponomat és nem volt 34%-kal drágább mint Aliexpress-en.

(#3265) Andralin válasza Krogoth (#3250) üzenetére


Andralin
aktív tag

Nekem januárban adtak fel egy csomagot Angliából, nyomkövetés nélkül a legolcsóbb postával kértem.

Két hónap után se érkezett meg és kértem egy újraküldést, fel is adták mégegyszer.

Erre most áprilisban megérkezett a januárban Angilában feladott csomag!
Azért ez kemény, három hónap szállítási idő EU-n belül!!! :W

(#3266) Andralin


Andralin
aktív tag

Engem is szívat most az ügyfélszolgálat! :(((

Rendeltem egy LED-es napelemes kerti lámpát. Miután megkaptam, kiderült, hogy teljesen halott benne a 2000mAh-s Li-ion cella, semmi töltést nem vesz fel egyáltalán.

Írtam nekik, visszaírtak, hogy nem tudnak új akksit küldeni, de 12 EUR refundot tudnak felajánlani, elfogadom-e.
Erre találtam itthoni webshopból ugyanolyan paraméterekkel rendelkező Li-ion cellát, meg is rendeltem. Visszaírtam a BG-nek, hogy beszereztem magamnak az új akksit, de csak 9 EUR volt, elég ha annyit küldenek.

Erre visszaír a baromja, hogy 3 EUR refundot tud csak fizetni! Ezek normálisak??? :Y
Először felajánl 12 EUR-t, aztán miután megvettem az új akksit már csak negyedét akarja kifizetni? :W

[ Szerkesztve ]

(#3267) Imilenni válasza Andralin (#3266) üzenetére


Imilenni
addikt

Sajnos ilyen már a világ, ha őszinték szívják meg.

Press "F" to pay respects.

(#3268) powerwade válasza Andralin (#3266) üzenetére


powerwade
senior tag

Szerintem csak nem teljesen értette amit irtál neki. 12-9=3 vagyis neki már csak 3 dollárt kell fizetnie :) Én visszairnék neki "hülyebiztos" angollal, mert van olyan kiskinai ami csak abból ért. Főnév, ige és kész, nem kell itt ragozni, múltidőzni.

Pl. You are wrong. Original refund 12 USD. I buy new battery 9 USD. You refund 9 USD to me :D

(#3269) Tommmysun válasza Tommmysun (#3257) üzenetére


Tommmysun
senior tag

Nekem is írtak újból! Ugye az alap sztori, hogy nem azt a fajta vízálló táskát kaptam, amit rendeltem, erre ajánlottak 200 pontot, amit nem fogadtam el, és azt írtam, hogy első sorban az eredeti táskát kérném, ha az nem járható, akkor teljes visszatérítést. Aztán idő közben lecserélték a rendelésemhez tartozó linken a képeket, olyan táskára, amit kaptam végül, és utána visszaírtak, hogy ok ismét küldik a táskát .... nagy kérdés, hogy most akkor valahonnan a raktárból mégis csak összekukázzák az eredetileg rendelt táskát, vagy megint küldenek egy sz@rt és akkor már két semmire nem jó táskám lesz :F

[ Szerkesztve ]

(#3270) powerwade válasza Tommmysun (#3269) üzenetére


powerwade
senior tag

Ugyanazt fogod kapni még1x :) Az a táska fent van még amit szerettél volna?

(#3271) Tommmysun válasza powerwade (#3270) üzenetére


Tommmysun
senior tag

Sajnos az már sehol nincs :(

Azaz az eredeti linken az első három képen még mindig az a táska van, csak az utána szereplőkön van az "újabb" gagyibb. Plusz bele írták a leírásba, hogy egyes táskák logó nélkül meg más csattal érkezhetnek, de korábban meg csak a csatot írták, hogy az eltérhet.

Hasonló van csak, de ezen nem pont az a felirat, amilyet én rendeltem, meg persze drágább is!

Lehet jobban jártam volna, ha teljes refundot kérek kapásból.... ennyiért Alin megkapom a nagyobb méretűt is, csak eredetileg úgy voltam vele, hogy Banggoodról csak megbízhatóbb, meg talán gyorsabb is kicsivel, de egyik sem jött be végül :(

(#3272) powerwade válasza Tommmysun (#3271) üzenetére


powerwade
senior tag

Ragaszkodj a teljes refundhoz. Illetve ha Paypallal fizettél, érdemes ott futni egy kört, hogy megtévesztett a bolt és nem azt kaptad ami hirdetve volt - már csak bizonyítanod kell :D

(#3273) Tommmysun válasza powerwade (#3272) üzenetére


Tommmysun
senior tag

Elvileg már feladták a csomagot, küldtek nyomkövetési számot is, így amíg nem jön meg a csomag ismét, nem "szívózok" velük, hátha mégis jót küldenek.... Igazából én kértem, hogy lehetőség szerint a normális táskát küldjék és ha az nem ok, csak akkor a pénzt.... csak ugye akkor még nem volt kicserélve a kép az oldalon :( , ha előbb lecserélik, akkor tuti a pénzt kérem vissza!

(#3274) MittuDomain_


MittuDomain_
őstag

Sziasztok, BG húsvéti játék...
Összegyűjtöm az 5 tojást, szupi, utána feljön egy ablak, hogy gratula, lássuk mit nyertél, nyomd meg a gombot itt. Megnyomom, gondolkozik egy szűk percet, majd közli, hogy nem gyűjtöttem össze a tojásokat. Persze a napi két lehetőséget elvette. Programhiba, vagy csak nem írták bele a rutint, hogy sorry, most nem nyertél semmit.
Fura, hogy még pontot/kupont sem ad, pedig a 10% nem akkora truváj.

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#3275) Imilenni válasza MittuDomain_ (#3274) üzenetére


Imilenni
addikt

Az FB megosztás után keress meg 5-öt és csak akkor kapsz valamit :)
Nálam ugyanez volt!
Eddig 2x30 pont

Press "F" to pay respects.

(#3276) Minstrel válasza MittuDomain_ (#3274) üzenetére


Minstrel
senior tag

valami hiba lehet, nekem fb megosztásra írt ki errort

(#3277) MittuDomain_ válasza Imilenni (#3275) üzenetére


MittuDomain_
őstag

Nem kívánom ezzel flood-olni az üzenőfalam. Pláne feltűnő lenne, mert jó, ha kéthavonta megosztok valamit. Privát üziben megosztás is ér?

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#3278) #42007296 válasza MittuDomain_ (#3277) üzenetére


#42007296
törölt tag

Megosztásnál a láthatóságot állítsd arra hogy "csak én" akkor senki nem látja rajtad kivül ... eddig bevállt nálam.

[ Szerkesztve ]

(#3279) Imilenni válasza MittuDomain_ (#3277) üzenetére


Imilenni
addikt

A HSZ-ed alatt írták a megoldást.
Énis azt csinálom.

[ Szerkesztve ]

Press "F" to pay respects.

(#3280) Tommmysun


Tommmysun
senior tag

Az normális dolog, hogy ha újraküldenek egy terméket, akkor összeggel mindennel megjelenik az "Orders" menüpontban új megrendelésként a termék? Mert reggel kaptam egy mailt, hogy újraküldik, de azt meg csak most fedeztem fel, hogy ide is bekerült, ráadásul tök más nyomkövetési számmal (amit mailben küldtek az egy "A" kezdetű, az Ordes Detail-ban pedig egy hivatalos "RJ" kezdetű)!

Nagyon remélem, hogy nem vonják le ismét a számlámról az összegét :Y

Bocs sztornó, már látom, hogy normális dolog, mert a régi termékhez oda került, hogy újraküldve és ez az új száma, stb.!

[ Szerkesztve ]

(#3281) maestro87 válasza MittuDomain_ (#3277) üzenetére


maestro87
őstag

Aki nem akarja a facebook-ját ilyenekkel tarkítani, annak jó megoldás lehet egy kamu facebook- és egy másik böngésző profil létrehozása is, és akkor törölni sem kell a bejegyzéseket (ha zavar), meg a fb fiókot sem kell váltogatni, max megnyitni a másik böngészőt ha ilyen megosztós játék van.

(#3282) DJ. Ru$y válasza maestro87 (#3281) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Én simán privátra állítom a megosztás típusát (akkor csak te látod), aztán meg törlöm. Nekem pont a másik böngésző a "macera". :DDD

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#3283) Phülöp válasza DJ. Ru$y (#3282) üzenetére


Phülöp
addikt

Magam is így teszek - főleg, hogy amúgy is hetente takarítok magam után a facebook-on.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#3284) LallerHUN


LallerHUN
tag

Sziasztok!

A húsvéti játékokban milyen kuponok vannak? Eddig már bezsebeltem 2X30 pontot, most sikerült egy 35-5-ös kupont találnom. A kérdésem az hogy vannak kisebb értékű kuponok is?

köszi :)

(#3285) Zoty4 válasza DJ. Ru$y (#3282) üzenetére


Zoty4
őstag

En meg csak erre letrehoztam egy fb profilt 0 ismerossel :)

[ Szerkesztve ]

(#3286) stickermajom


stickermajom
addikt

Közben a töltős problémára ismét reagált a Banggood a forrasszam meg magamnak tanács után: próbáljak meg 4x4 mm-es papírt a scroll wheel alá tömködni, hátha működik.. Még képet is küldtek. :D Egyrészt nem ez a baja, másrészt nehogy már egy pár napos garancia alatt álló terméket nekem kelljen meg sufnituningolnom, hogy működjön.

Mindig így állnak hozzá a dolgokhoz? Azon kívül, hogy most már PayPalen is jeleztem a problémát lehet még mást tenni?

(#3287) Steven88


Steven88
tag

Sziasztok
Ez szerintem elveszet, vagy lenyulta a postás :F :D

[ Szerkesztve ]

(#3288) LallerHUN válasza Steven88 (#3287) üzenetére


LallerHUN
tag

Úton van! Akár két hétig is sajnos. A posta nem fürge. Szóval én azt mondom nyugi.

(#3289) bul07


bul07
nagyúr

Tojásos játék nektek hogy adja?

Nekem sok $35-$5 kupont ad, jobban örülnék ha 30 pontot adna e helyet

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#3290) LallerHUN válasza bul07 (#3289) üzenetére


LallerHUN
tag

Nekem kétszer volt már 30 pont és egyszer egy ugyanilyen kupon

(#3291) bul07 válasza LallerHUN (#3290) üzenetére


bul07
nagyúr

Nekem ma 30pont és 2db $35-$5 kupon, ilyen kuponom van már vagy 5db
Öcsém fiókján is van vagy 4

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#3292) Tommmysun válasza Steven88 (#3287) üzenetére


Tommmysun
senior tag

Nekem márc 24 meg 25 óta áll ugyanígy két csomagom .... közben meg utána rendelt csomagjaim megjöttek :U

(#3293) Tommmysun válasza bul07 (#3289) üzenetére


Tommmysun
senior tag

Én minden nap 30 pontokat kapok ... kupont még soha :N

(#3294) Steven88


Steven88
tag

Akkor még várok hó végéig. Eddig mindig pontosan jött aránylag.

(#3295) Sterilzona


Sterilzona
senior tag

Keptelen vagyok megtalalni az 5 tojast.
Van valami trukk?

(#3296) Flashy válasza Sterilzona (#3295) üzenetére


Flashy
veterán

nyílbillentyűkkel scrollozz, CTRL-A kijelöl mindent és látszik, hogy mire lehet kattintani. nem kell megvárni míg eltűnik a felugró nyúl, lehet kattintani tovább. van, hogy akkor se ad semmit, ha mindet megtalálom.

(#3297) cris78 válasza Sterilzona (#3295) üzenetére


cris78
őstag

Ha meg van az 5 tojás akkor a felugró ablakot zárd be és nyomj a szerencse kerékre.

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#3298) Tommmysun válasza Sterilzona (#3295) üzenetére


Tommmysun
senior tag

Szinte mindig megvan az 5 tojás ;)

CTRL + A ahogy már írták is sokat segíthet :K

(#3299) Flashy válasza Tommmysun (#3298) üzenetére


Flashy
veterán

én is kívülről tudom az egész helyszínt már, nem is kell CTRL-A, mindig megvan az 5, csak néha nem ad rá semmit :)

(#3300) maestro87 válasza Tommmysun (#3298) üzenetére


maestro87
őstag

Van egy eldugott tojás is. Az ajtó melletti polcon a dobozt nekem nem emeli ki a ctrl+a, de ugyanúgy kattintható. Pár napja nem tudtam én sem, hogy miért nem találom meg mind az ötöt.:)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.