Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 13:57:15

LOGOUT.hu

Banggood tapasztalatok

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16301) Digitalpimp


Digitalpimp
senior tag

Szappanadagoló 1 fő kell: [link]
Telefon 2 fő kell: [link]
Füles 2 fő kell: [link]

"...a popszakmában sokminden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni." Ford Fairlane kalandjai "Vihar előtti csend, nem jó itt senkinek, csak az a pár szemét érzi jól magát, aki a képernyőről felém integet, az a sok nagy magyar, az a sok jóbarát!" PiCsa

(#16302) falcoon


falcoon
csendes tag

[link] - Xiaomi Redmi 8
[link] - Xiaomi Redmi Airdots
[link] - AllCall Awatch GT
[link] - Intelligent Liquid Soap Dispenser

(#16303) Csirekk


Csirekk
csendes tag

Telefon, 5 hely: [link]

(#16304) JohnnyBoy válasza JohnnyBoy (#16289) üzenetére


JohnnyBoy
tag

Itt is még marad néhány hely. :B :R
Xiaomi Redmi 8 okostelefon - 6 szabad hely
AllCall Awatch GT 4G-LTE okosóra - 4 szabad hely

(#16305) szabi__memo


szabi__memo
nagyúr

Köszi mindenkinek. Kíváncsi leszek mikor ér ide:)

(#16306) V/ válasza szabi__memo (#16305) üzenetére


V/
Topikgazda

Ez nem tervezett, nem időhöz kötött vétel volt, ha 3 hét múlva kapod meg akkor el sem fogadod? ;]

(#16307) dudzsi


dudzsi
tag

[Óra]
Köszi

(#16308) szabi__memo válasza V/ (#16306) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Még a négynek is örülnék. Volt ami 3 hónapot jött

(#16309) p.t.r válasza p.t.r (#16295) üzenetére


p.t.r
aktív tag

Volna még néhány hely (böngészős linkek):
Xiaomi Redmi 8 Global
Xiaomi Redmi Airdots TWS
Köszi a csatlakozást! :R

(#16310) V/ válasza szabi__memo (#16308) üzenetére


V/
Topikgazda

Más is írta, elfogadható rövidséggel jön az enyém 12 nap volt.

(#16311) Karmko


Karmko
tag

Sziasztok!

Rendeltem 3 dolgot az utóbbi időben, és az időrendben későbbi rendelés már megérkezett (január 9-én rendeltem, és január 29-én már itt is volt), de a legelső és a második azóta sem. Ez volt a legelső:

Kezdjek izgulni, hogy ez elveszett vagy ez még belefér?
Pontosan mikortól is reklamálhatok? Csak mert az options-nál semmilyen lehetőséget nem kínál fel. Sőt, azt sem látom, hogy mikorra kellene ideérkeznie.

[ Szerkesztve ]

(#16312) ptesza


ptesza
senior tag

[TWS] snatch.

(#16313) V/ válasza Karmko (#16311) üzenetére


V/
Topikgazda

Ha nem EU-ból indul akkor 60 nap után a pénzed visszakapod, ezt vállalták. Van egy várható kézbesítési idő a vásárlásnál, Expected delivery time, ha az letelt onnantól lehet reklamálni vagy a chat felület, vagy üzenet ahogy az ÖF. 3. pontnál.

(#16314) cforgacs


cforgacs
kezdő

fenti linkekből, ahol van még hely:
Xiaomi Redmi 8
Xiaomi Redmi Airdots TWS

illetve új linkek, mert ilyet már nem találtam:
Liquid Soap Dispenser
Watch

(#16315) gixxergabi


gixxergabi
senior tag

Még ezek is tök üresek...

Xiaomi Redmi 8 Global
Xiaomi Redmi Airdots

(#16316) Donki Hóte


Donki Hóte
veterán

Azt hittem, hogy reménytelen ezeken részt venni, de látom, hogy nyert valaki telefont Magyarországról :R

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#16317) V/ válasza Donki Hóte (#16316) üzenetére


V/
Topikgazda

(#16318) zadrian


zadrian
csendes tag

[link] teló

Köszi

(#16319) Beni2360 válasza Donki Hóte (#16316) üzenetére


Beni2360
félisten

Igen mint én is feb.12.-n.
Előtte meg Dec.23.-n.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#16320) Bigemperor


Bigemperor
senior tag

S.O.S. segítséget szeretnék kérni. Nem jött meg december 17-18 óta egy csomagom (android media box) semmi használható infó, csak "shipped"státusz. Az order details fülön kértem az újbóli elküldést, mert nem érkezett meg, elvileg látható a kérelmem. A kérdésem, mivel Bg-s ilyen jellegű problémám sosem volt, miért nem kapok semmi visszajelzést? Mit és hol volna célszerű még jelezni, EU Priority Line szállítás volt, mindenféle biztosítással, de le se sajnálják az embert, ez marhára nem tetszik és követhetetlen a panasz helyzete. Kellene külön is írnom és hová, hol?
Hálás köszönet! :R

(#16321) V/ válasza Bigemperor (#16320) üzenetére


V/
Topikgazda

A chat felületen kérdezz rá. De ha megnézed a nyomkövetési számot máshol akkor mit mutat?

[ Szerkesztve ]

(#16322) Bigemperor válasza V/ (#16321) üzenetére


Bigemperor
senior tag

(#16323) Bigemperor válasza Bigemperor (#16322) üzenetére


Bigemperor
senior tag

Refund lesz, nem kívánom ezt újra lejátszani, chat-en ügyezem éppen. Ilyenkor amikor mindent biztosítunk, a véleményem az, hogy a minimum volna egy jelképes kártalanítást felajánlani, de persze ez hiú ábránd.

(#16324) V/ válasza Bigemperor (#16323) üzenetére


V/
Topikgazda

Ez még a karácsonyi forgatagban elveszett, február 17 a 60 nap vége. Szóval jogos a pénz vissza.

(#16325) Bigemperor válasza V/ (#16324) üzenetére


Bigemperor
senior tag

Igen, de na, azért még nekem kell szaladgálnom, hogy 70-80 napra visszakapjam a saját pénzem? Nem azt mondanám, ha tényleg fontos az ember, hogy adok hasznos kupont, vagy felajánlok valami jelképeset? Ja, nem, mert ott nem nyugati gondolkodás dívik. Mindegy, nem pörgök rajta, nincs értelme.Őszintén megmondom, az újraküldést nem fogadtam el, mert már nem hiszek az ilyenkor szokásos szállítási idő betartásában.

(#16326) Donki Hóte válasza V/ (#16324) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Én is ott tartok, hogy refund lesz, mert hiába kérem egy termék ismételt elküldését, rám se hederítenek.

Van a banggoodon valami lehetőség refundot kérni (nem levelezéssel, mert arra nem reagálnak), vagy rögvest kérjem a Paypaltól a visszatérítést (csatolva a shipping infókat, miszerint 60 nap alatt visszakerült a banggoodhoz a termék)?

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#16327) V/ válasza Donki Hóte (#16326) üzenetére


V/
Topikgazda

Van vásárlói védelem, ha ott nem teljesítenek feléd, akkor mész a PayPal-hoz, ott is kell bizonyíték és első körben mindenképp a Banggood-al és nem a PayPal-al egyezkedsz.
Minden problémát sikerült "levelezéssel" elintéznem a BG-n, válaszolnak, van amikor a pénz visszaküldés a válasz nem pedig regényt írnak.

Hogy érted azt hogy vissza került? Eljött ide, nem kézbesíttették neked és visszaküldték? Nem a szállítóval van akkor gondod? Persze akkor is kérheted a pénzed vissza.

(#16328) syler123


syler123
veterán

Ez csodás....

Dear XY,

Thank you for your order and sorry to hear that you have not received it yet.

Your order 80319697 was dispatched on February 01, 2020 and shipped with EU Priority Line.

Deliveries might be delayed due to unavoidable conditions, like slower customs clearance procedures or poor weather conditions.

We certainly understand your frustration that you paid for something and didn't receive after such a long time. However, could you please wait for 35 more days? We assure you that we will try our best to provide a reasonable solution if you still don't receive it after that .We really appreciate your patience and support.

All items being sold at Banggood are guaranteed to be delivered to buyers within 60 days for orders shipped to your country.

You could refer to this link:https://www.banggood.com/What-are-the-Shipping-Methods-and-Delivery-Times-_hi321

If you still don't receive your parcel after our processing time, please do not hesitate to contact us.

Best regards,
Gabrael Isaaq

Nem úgy van hogy 60 nap után már a paypal-hoz sem fordulhatok? Ez a csodás Feucht, Germany csomagom, ami Feb 11 óra ott állomásozik, vagyik valamelyik dolgozó már valószínű túladott rajta.

(#16329) V/ válasza syler123 (#16328) üzenetére


V/
Topikgazda

5-6 éve a PayPal-on a vásárlás napjától számolt 180 nap a vásárlói védelmi idő.
Az a probléma hogy a DHL Posta nem hajlandó leigazolni az elvesztést, amire van egyébként elvesztési kódjuk is.
Addig meg a Banggood nem adja vissza a pénzt amíg nincs meg az igazolás, a megadott linken ezt írják is.
Nekem jöttek a Postájuk részéről valami 30 napos válaszadási határidővel, pedig el lett magyarázva, hogy az soha nem fog előkerülni, mert nem lett elküldve, hiszen hiányoznak a súly és más adatok és ha nincs náluk és nem érkezett meg a rendeltetési országba, azt nem lehet csak elvesztett dolognak tekinteni, de mégis 30 napig keresni akarják.

[ Szerkesztve ]

(#16330) storm4


storm4
aktív tag

Sziasztok!

Ha még valaki szeretne játszani,akkor néhány böngészős snatch:

Telefon: [link]
Airdots: [link]
Óra: [link]
Szappanadagoló: [link]

Bocsássunk meg ellenségeinknek,de nevüket soha ne felejtsük el! A sebek a múltra emlékeztetnek,de nem kell meghatározniuk a jövőt.

(#16331) syler123 válasza V/ (#16329) üzenetére


syler123
veterán

Köszi, akkor megvárom a 35 napot aztán majd lesz valahogy. Még 1 hetet várok, hátha előkerül a csomag, aztán idehaza megveszem a telefont, a pénzem meg majdcsak visszakapom.

(#16332) V/ válasza syler123 (#16331) üzenetére


V/
Topikgazda

Adj nekik max 2 hetet, ne várj 35 napig. Ha újból küldenék ennyi idő alatt meg kell érkeznie, de nem fog előkerülni. Ha postai azonosítód van és megnézed a posta nyomkövetőjében ott látni fogod hogy nincs súly érték, akkor csak valaki beírta ezt az elküldés kódot, de nem történt semmi.

(#16333) syler123 válasza V/ (#16332) üzenetére


syler123
veterán

Küldemény súlya: Csak regisztrált felhasználóknak

Ezt a DHL-re érted, hogy "akkor csak valaki beírta ezt az elküldés kódot, de nem történt semmi."?
Akkor azt írom nekik hogy 2 hetet várok, de szerintem akkor sem fogják refundolni. De az biztos, hogy ha nem kapom vissza a pénzem, akkor a büdös életbe nem rendelek többet banggood-ról, de még kínából se nagyobb értéket.
1-5eFt-os csomagot le tudok nyelni hogy buktam, tegyük fel hogy ellottóztam... De 75eFt az már tanulópénz....

Neked korábban elküldtem a nyomkövetési számot, ide nem merem kitenni, míg nincs a vége a dolognak.

[ Szerkesztve ]

(#16334) V/ válasza syler123 (#16333) üzenetére


V/
Topikgazda

Oklé,nekem van regisztrációm az Én Postámra, így látom, de ezt te is meglépheted, bejelentkezve mutat valamit. Nem kell csak annyi hogy oké akkor vársz. Aztán 2 hét múlva írod hogy már eleget vártál. Én nem tudok olyanról akinek az elvesztett csomagja után nem kapta volna vissza a pénzét.
Hát szoktam törölni a privátokat, most sincs egy sem. De nem igazán okoz gondot ha itt is leírod, csak néhány futárosnál látszódhat személyes információ.

(#16335) syler123 válasza V/ (#16334) üzenetére


syler123
veterán

Gyors regisztráltam 1-et.

Küldemény súlya: 0 gramm
Küldemény típusa: 0

Megpróbálom, de ahogy telik az idő egyre pipább vagyok, mert tudom hogy nem fog megjönni és várok a csodára, mert ebbe vagyok belekényszerítve....

[ Szerkesztve ]

(#16336) Donki Hóte válasza V/ (#16327) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Visszakerült a Banggood spanyol raktárába a rendelésem. A tracking azt mutatja, hogy én visszautasítottam a küldemény átvételét :U

Ez nem igaz, a GLS el is ismerte, hogy a futárjuk nem megfelelően járt el a küldemény kézbesítésekor. Erről emailom van, persze magyar nyelven, amit vagy elfogad a Banggood, vagy nem :(

Szóval nem lesz egyszerű a dolog, különösen úgy, hogy a harmadik emailemre sem reagálnak, még egy rohadt automatikus választ se küldenek, hogy vették a levelemet (igen, a spam könytárban is néztem már, ott sincs :O ).

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#16337) V/ válasza Donki Hóte (#16336) üzenetére


V/
Topikgazda

A GLS azt is igazolja hogy visszaadták a feladónak? Mert ha igen, akkor nincs különösebb probléma, hiszen náluk van.De ha csak azt igazolták le hogy te nem vetted át hiába az elismerés, nehéz lesz kimagyarázni, hiszen azt ők írták be.
Nem véletlenül írtam a chat felületet, ott gyorsabb a kapcsolatfelvétel, de a kapcsolat felvételi űrlapon vagy a vásárlásnál az After-sales link, ha írni akarsz

[ Szerkesztve ]

(#16338) Karmko válasza V/ (#16313) üzenetére


Karmko
tag

Kínából rendeltem, és a termék oldalán 7-35 business days van feltüntetve. Ez a Shipping time. "Expected delivery time" sehol sincs feltüntetve. Kerestem mindenhol, de nincs! Hol is kellene ezt pontosan látnom?
Illetve a max. 35 munkanap a vásárlástól kell nézni (tehát esetemben dec. 31-től) vagy a feladástól (jan. 10)?

(#16339) V/ válasza Karmko (#16338) üzenetére


V/
Topikgazda

Ezt a szállítási kezdetétől, a pénz visszaadás 60 napját a vásárlás napjától.
Ott kéne látnod ahol kerested, de sajnos valamit változtattak .

[ Szerkesztve ]

(#16340) storm4


storm4
aktív tag

Sziasztok!

Csak halkan kérdezném, hogy ebben a hónapban érkezett már valakinek Feucht-on keresztül csomagja?
Remélem rendben van már minden és "nem hagyják el" a csomagokat....

Bocsássunk meg ellenségeinknek,de nevüket soha ne felejtsük el! A sebek a múltra emlékeztetnek,de nem kell meghatározniuk a jövőt.

(#16341) Donki Hóte válasza V/ (#16337) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Igen, a GLS is igazolta, hogy nem tudták kézbesíteni és visszakerült a Banggoodhoz.

Viszont ma végre jött válasz a Banggoodtól, hogy készlethiány miatt nem tudják újraküldeni :U

Azt kérdezik, hogy hogyan kérem a refundot. Paypallal fizettem, ami mögé Revolut kártya van rögzítve. A refundot a Paypalra kérjem, vagy kérhetem a Revolut kártyámra is?

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#16342) V/ válasza Donki Hóte (#16341) üzenetére


V/
Topikgazda

Nem kérheted kártyára, hiszen PayPal-al fizettél, az hogy mi volt mögötte a pénzforrás lényegtelen. A válasz: vissza a PayPal-ra.
Egyébként is a kártya mögötti bankszámlára utalják vissza a pénzt, direkt kártya nem megy még Revolut esetén sem.
Amikor szükséges akkor írnak.

[ Szerkesztve ]

(#16343) JohnnyBoy


JohnnyBoy
tag

Új böngészős snatch linkek: :R
intelligens folyékonyszappan-adagoló
Xiaomi Redmi Airdots fülhallgató

[ Szerkesztve ]

(#16344) cof


cof
veterán

Böngészős snatch-ek:

Xiaomi Redmi 8 Global Version 6.22 inch Dual Rear Camera 3GB 32GB 5000mAh Snapdragon 439 Octa core 4G Smartphone

[link]

Xiaomi Redmi Airdots TWS bluetooth 5.0 Earphone DSP Noise Cancelling Auto Pairing Bilateral Call Stereo Headphones

[link]

[Face Unlock] AllCall Awatch GT Face Recoginition Dual Chip System 3G+32G Dual Cameras 1260mAh Big Battery 4G-LTE Watch Phone

[link]

Intelligent Liquid Soap Dispenser Automatic Touchless Induction Foam Infrared Sensor Hand Washing Bathroom Tools from Xiaomi Youpin

[link]

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#16345) Müszi válasza storm4 (#16340) üzenetére


Müszi
senior tag

Szia!
Igen. Jan. 22.-én rendelt telefon megjött most 17.-én. Csak alig több mint egy héttel tartott tovább a szállítás mint az előző még tavalyi rendelésemnél. Az is a kínai ácsorgás miatt mert az Eu-ban már ment minden rendesen. A körülményeket nézve az egyáltalán nem is sok ( vírushelyzet, újév náluk)

(#16346) Espla


Espla
aktív tag

snatch
Intelligent Liquid Soap Dispenser Automatic Touchless Induction Foam Infrared Sensor Hand Washing Bathroom Tools from Xiaomi Youpin
https://www.banggood.com/onecentsnatch-detail-1262973.html?

(#16347) JohnnyBoy válasza JohnnyBoy (#16343) üzenetére


JohnnyBoy
tag

Xiaomi Redmi Airdots fülhallgató - 5 hely :R

[ Szerkesztve ]

(#16348) rushty


rushty
senior tag

Snatchek, aki tud csatlakozzon holnap 17-ig él.

Xiaomi Redmi 8 Global Version 6.22 inch Dual Rear Camera 3GB 32GB 5000mAh Snapdragon 439 Octa core 4G Smartphone
[link]

Xiaomi Redmi Airdots TWS bluetooth 5.0 Earphone DSP Noise Cancelling Auto Pairing Bilateral Call Stereo Headphones
[link]

[Face Unlock] AllCall Awatch GT Face Recoginition Dual Chip System 3G+32G Dual Cameras 1260mAh Big Battery 4G-LTE Watch Phone
[link]

Intelligent Liquid Soap Dispenser Automatic Touchless Induction Foam Infrared Sensor Hand Washing Bathroom Tools from Xiaomi Youpin
[link]

[ Szerkesztve ]

Revolut meghívó pü-ben

(#16349) Salex1


Salex1
senior tag

Én is hoztam egyet: ÓRA

(#16350) Beni2360


Beni2360
félisten

Érdeklődnék, hogy a listában szereplő nyeremények között volt akinek elveszve csak refundot kaptak és nem küldték újból?

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.