Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 13:57:15

LOGOUT.hu

Banggood tapasztalatok

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15051) vigyorgó


vigyorgó
tag

Sziasztok!Teclast T30 tablethez tudna valaki kupont adni? Köszönöm!

(#15052) V/ válasza MrDerekas (#15050) üzenetére


V/
Topikgazda

Nem az, ez a "koldulásos" vásárlás, itt nem támogatva.

[ Szerkesztve ]

(#15053) MrDerekas válasza V/ (#15052) üzenetére


MrDerekas
addikt

:R Köszönöm! Akkor töröld is légyszives ezt a szálat. Bocsánat! Nem volt szándékos :B

www.derekas.webnode.hu --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- https://logout.hu/bejegyzes/mrderekas/a_szkeptikus.html

(#15054) vigyorgó válasza V/ (#15052) üzenetére


vigyorgó
tag

Tiszteletem!
Topik gazdától kérdezném megoldható e hogy érvényesítem a kupont, de csak egy két nap múlva fizetem ki a terméket a banggood-on?

[ Szerkesztve ]

(#15055) V/ válasza vigyorgó (#15054) üzenetére


V/
Topikgazda

Van egy lejárati ideje azon belül használható fel. Pl: a CNY 9% Site Wide Coupon esetén 9% OFF 16 Jan 2020 ~ 01 Feb 2020
Ha ez van akkor január 31-én fel tudod használni fizetéskor, akkor kell a Code:#a97baf beírni a fizetési oldalon. Addig is lehet a kosárban a terméknél, de nincs jelentősége.Amikor meg van a pénz akkor fizeted.
Ezeket a My Coupons menü pontban tudod megnézni.

[ Szerkesztve ]

(#15056) vigyorgó válasza V/ (#15055) üzenetére


vigyorgó
tag

Tabletet szeretnék vásárolni, két típus között vacilálok.[erre a kuponra gondoltam az egyik esetében]
Első alkalommal rendelnék a Banggood-ról. Ezért elvileg kaptam 18 dollárt, de úgy látom csak 13 at vontak le a másik tablet esetében.
Ennél lejjebb nem tudom vinni az árat ugye?

(#15057) V/ válasza vigyorgó (#15056) üzenetére


V/
Topikgazda

Arról az oldalról nem garantálom a dolgokat de a képen látható $18 new user-hez nem tudsz más kupont hozzáadni.
Viszont ha az app-ban fizeted akkor 199,99-ből jön a 18 $ le.
Mennyi kedvezmény van az ott talált kuponnál?

[ Szerkesztve ]

(#15058) vigyorgó válasza V/ (#15057) üzenetére


vigyorgó
tag


Ez lehet az? A tíz százalékot itt érdemes választani?

(#15059) V/


V/
Topikgazda

Segítsetek már! Van egy ilyen kuponom. CNY 3C 19 % és nem tudom mire lehet beváltani. Valaki akinek van ilyenje talált már hozzá illő dolgot?

(#15060) V/ válasza vigyorgó (#15058) üzenetére


V/
Topikgazda

Itt nem látható felhasználható kupon, az unavailable az azt jelenti hogy nem áll rendelkezésre. Az app-ban fizetve azt jelenti hogy ott a böngészős oldalhoz viszonyítva annyi az ára, eleve eladási árként annyit kell látni.

(#15061) vigyorgó válasza V/ (#15060) üzenetére


vigyorgó
tag

Nincs változás sajnos :(
Csak azért próbálkozok mert a másik tablethez töltöttem fel a PayPal számlámra 55000 Ft ot. Ez a másik tabletre elég lenne, de erre a jobb tabletre nem. Holnap vagy holnapután érkezik rá a számlámra a pénz.

(#15062) MrDerekas válasza V/ (#15059) üzenetére


MrDerekas
addikt

Véletlenül nem a Csájná nyú jír oldalon a tasak alatti akciós cuccokra van? ChineseNewYear. Nekem is van kuponom, de nem próbálgattam.

Szerk: Ezekre

[ Szerkesztve ]

www.derekas.webnode.hu --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- https://logout.hu/bejegyzes/mrderekas/a_szkeptikus.html

(#15063) V/ válasza MrDerekas (#15062) üzenetére


V/
Topikgazda

Nem, mert ezek promosak és nem lehet kiválasztani a kupon listánál nem ezt a 19%-ost, hanem semmi kupont. Azért kértem segítséget mert nem találtam olyat amire beváltható lenne, de a 3C sem ad támpontot.ezzel nincs gondom tudom hogy hol keresgéljek: Blitzwolf Brand Coupon

[ Szerkesztve ]

(#15064) MrDerekas válasza V/ (#15063) üzenetére


MrDerekas
addikt

Az érdekes, mert nekem ezeknél hagyja a 15%-os kupont. Az imént próbáltam.
Na most nekem se engedi. Besza. 2 perce még ment.

[ Szerkesztve ]

www.derekas.webnode.hu --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- https://logout.hu/bejegyzes/mrderekas/a_szkeptikus.html

(#15065) V/ válasza MrDerekas (#15064) üzenetére


V/
Topikgazda

No nekem olyan nincs, kivéve BW-s. De ne keverd a példa kuponommal ha Blitzwolf terméket néztél.
Update:
Nálam meg csak előkerül, de az előbb nem, viszont most hirtelen egy 20% BW kupont kerítettem és azután meg megjelent a 19-es is. Nem egészen értem.

[ Szerkesztve ]

(#15066) MrDerekas válasza V/ (#15065) üzenetére


MrDerekas
addikt

Nah. Hátha így: Nagy kép A CNY C3 16%-os kupon ott is van. Engedi.

Hmmm. C3 a QC3.0 töltőre utalna :F

[ Szerkesztve ]

www.derekas.webnode.hu --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- https://logout.hu/bejegyzes/mrderekas/a_szkeptikus.html

(#15067) V/ válasza MrDerekas (#15066) üzenetére


V/
Topikgazda

A 19%-os ami nekem van :)

(#15068) Digitalpimp


Digitalpimp
senior tag

Teló 4 fő kell, 1:50 hátra: [link]

"...a popszakmában sokminden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni." Ford Fairlane kalandjai "Vihar előtti csend, nem jó itt senkinek, csak az a pár szemét érzi jól magát, aki a képernyőről felém integet, az a sok nagy magyar, az a sok jóbarát!" PiCsa

(#15069) MrDerekas válasza V/ (#15067) üzenetére


MrDerekas
addikt

Te vagy a jobb :D Még jó hogy üres a PPom. Ha volna rajta, már nem volna.

[ Szerkesztve ]

www.derekas.webnode.hu --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- https://logout.hu/bejegyzes/mrderekas/a_szkeptikus.html

(#15070) tigipuf


tigipuf
senior tag

couponsfromchina.com,azaz a csájnakupongyüjtős oldalról tudtok valamit :F Nálam tegnap óta nem megy....

"Ha jól viselkedik akkor gyuszi,ha rosszalkodik akkor Gyula."

(#15071) vigyorgó válasza V/ (#15060) üzenetére


vigyorgó
tag

Segítő szándékot köszönöm szépen!

(#15073) w.miki


w.miki
veterán

(#15074) JohnnyBoy


JohnnyBoy
tag

(#15075) vigyorgó válasza V/ (#15060) üzenetére


vigyorgó
tag


Nem tudom van e jelentősége hogy itt dollárban hagyom a beállítást vagy forintra állítom. Folyószámla nélkül paypal számlával fizetném megrendelt árut.

(#15076) V/ válasza vigyorgó (#15075) üzenetére


V/
Topikgazda

Ha forintra állítod akkor forint terhelés jön tőlük, váltáshoz ők adnak árfolyamot, ez a legtöbbször rosszabb mint amikor a kártyakibocsájtó számolja át.
Azt még nem hasonlítottam össze -mivel nem úgy fizetek- hogy ha PayPal egyenleg a pénzforrás akkor melyik árfolyammal járna jobban az aki fizet. Mivel naponta változik az árfolyam és néha erősödik a forint is, nem lehet általános érvényű szabályt meghatározni, számolgatni kell fizetés előtt.
Folyószámla nélkül paypal számlával fizetném megrendelt árut. Ez nem egészen pontos.
PayPal egyenleg vagy PayPal fiókhoz hozzáadott bankkártya amelyhez a banki váltás van beállítva szokott lenni. Folyószámla magyar fiók esetén nem fizetőeszköz.
Akkor mindjárt számolgatok.
Van ez a Xiaomi MI9T mobil (csak az ár) az ára 359.99 $
Ha én a Paypal fiókomhoz hozzáadott Erste Visa kártyámmal fizetem akkor 109117 Ft lesz.
Ha a Banggood-on forintra állítom akkor 110096 Ft lesz amit a bankkártyáról vagy a PayPal egyenlegről lefognak emelni.
Ha hagyom $-on és a PayPal fizetéskor váltja át akkor 113742 Ft.
Van lehetőség arra hogy az egyenlegen forintban lévő összeget az egyenlegek közti konverzióval a fizetés előtt átváltom $-ra és a $-os áron hagyva fizetem akkor 111992 Ft lesz.

Most ma vásárolva a Banggood-on, úgy hogy a PayPal egyenlegen lévő pénzt használná fel valaki, akkor célszerű a Banggood-on forintra állítani a devizát és úgy fizetni.
3643 Ft és 1896 Ft amennyivel drágább a PayPal egyenlegről a $-os ár kifizetése. Nem elfelejteni nincs bankkártya csatolva.

[ Szerkesztve ]

(#15077) Karabuka68


Karabuka68
lelkes újonc

Sziasztok

Január 3-i rendelés EU Priolity Line-al FEUCHT állomással már a kézbesítő postán van. :DD

Sajnos a nov . 17-i rendelésnek ma telt le a 60. napja szintén FEUCHT. :((
A Posta nyomkövetésén célállomásként Szlovénia lett feltüntetve, szerintem ez már halott.

(#15078) V/ válasza Karabuka68 (#15077) üzenetére


V/
Topikgazda

Ne a Magyar Postánál nézd a nyomkövetés múlt hét szombat óta le van halva, pontatlan. Inkább ezt javaslom.
De neked is szerintem nem jó számot adtak meg, eleve nem indulhat Szlovéniába, nem azon keresztül jön. Pontosítani kellene velük minél hamarabb

[ Szerkesztve ]

(#15079) vigyorgó válasza V/ (#15076) üzenetére


vigyorgó
tag

Tehát érdemes átállítani a képen látható beállítási lehetőséget forintra nekem most.Rendben. :R

(#15080) Karabuka68 válasza V/ (#15078) üzenetére


Karabuka68
lelkes újonc

Sajnos már néztem mindenhol :((

BG -nél is jeleztem , egyszer 2-4 napot kértek, utána 5-7 napot.
Irtam a DHL-nek is , de csak a feladóval állnak szóba

(#15081) V/ válasza Karabuka68 (#15080) üzenetére


V/
Topikgazda

Hiába írsz a DHL-nek ez egy Szlovéniába küldött csomag azonosítója, nem a tied.

(#15082) Karabuka68 válasza V/ (#15081) üzenetére


Karabuka68
lelkes újonc

Igen , de a shipment trackingba a magyar posta oldalát írták valamiért.
Valami biztos hibás, de ezek alapján még Szlovéniába sem kézbesítették.

(#15084) w.miki válasza w.miki (#15073) üzenetére


w.miki
veterán

Telóhoz kérnék még 1 embert :B

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#15085) -=Jam=- válasza V/ (#15076) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Ha én a Paypal fiókomhoz hozzáadott Erste Visa kártyámmal fizetem akkor 109117 Ft lesz.

Ezt nem tudod előre kiszámolni, mert majd akkor lesz elszámolva, amikor a tényleges terhelés megtörténik, 2-3 munkanap múlva. Ha addig gyengül a forint, akkor adott esetben rosszabbul is járhatsz.

(#15086) V/ válasza -=Jam=- (#15085) üzenetére


V/
Topikgazda

Mivel évek óta tudom hogy miként számolják a ennél a banknál a erre a kártyára az árfolyamot és nyugodtan írhatom ezt, ugyanis a Visa vásárlás napi árfolyamával terhelnek. Így tudom a fizetés előtt és után ha működik Visa árfolyam számoló.
Ha náluk Mastercard kártyám lenne akkor úgy van amit írtál, mert ott akkor ők, Erste számolgatnak saját árfolyammal.
Ha neked is ugyanez a helyzet (Erste Visa) akkor egyértelműen tudod ellenőrizni. Nem az sms értesítőben érkező adat a pontos.

[ Szerkesztve ]

(#15087) Beni2360 válasza -=Jam=- (#15085) üzenetére


Beni2360
félisten

Arról meg senki nem beszél, hogy a dollárt átváltják élőbb EU-ra és aztán FT-re. Ott is vannak eltérési lehetőségek.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#15089) zacci


zacci
aktív tag

Hi all,

Rendeltem Banggood-rol EU Priority Line szallitassal. Elvben 15-en fel is adtak a csomagot, kaptam CSxxxxxxxxxxDE trackinget, de sehol nem el ez a tracking.
Egyik altalam ismert oldal sem ismeri. Gyak. nem letezik a tracking. Be sincs foglalva.
Kicsit atbaxas szagunak tunik a dolog...

(#15090) V/ válasza zacci (#15089) üzenetére


V/
Topikgazda

A Ship From:: az DE vagy HK vagy CN? Ha az utóbbi kettő akkor majd ha Németországba "behozták" azután a fogják Németországból ezzel a számmal ide küldeni, hogy EU priority- EU-n belüli legyen a szállítás, hogy ne kelljen áfát fizetned. Ez így működik, a lényegét beírtam az Összefoglalóba is. Az átverés nem ez hanem más.
Egyébként ha UK, ES, CZ, FR akkor is kell neki 1-3 nap hogy feléledjen, de ugye akkor nem EU Priority-nek hívják.

[ Szerkesztve ]

(#15091) zacci válasza V/ (#15090) üzenetére


zacci
aktív tag

Nem erted a lenyeget. Nincs allokalva a tracking. Rengetegszer rendeltem mar eu priorityvel es minden esetben allokaltak a tracknget majd 1-2 het mulva elindult a kovetes. De itt nem errol van szo. Egyik rendszer sem ismeri fel a szamot. Nem letezik.
Egyebkent HK

(#15092) V/ válasza Beni2360 (#15087) üzenetére


V/
Topikgazda

16:00 körül 109117 Ft-ot írtam a gyorsabb számolással. Most az említett módon 109695 Ft, a 109K-s tételnél ez a 578 Ft bőven hibahatáron belül van (0,5%), hogy kijelentsem annyiba kerül, még ha a könyvelése akár 3 nap múlva lesz a bankszámlán. De ezt a 0,5%-ot (jellemzően ennyivel lehet számolni) az árfolyamszámítónál előre meg tudom adni ( ez a nem gyors számolás) és akkor még 4 Ft-os hibahatárom sem lesz.
Én ezt úgy tekintem, hogy pontosan tudom hogy mennyit fizetek érte a vásárlás pillanatában.

(#15093) V/ válasza zacci (#15091) üzenetére


V/
Topikgazda

kaptam CS xxx xxx xxxx DE trackinget, 1 x-el több van mint kéne.
Akkor becsaptak. :O
De rá is lehet kérdezni, lehet hogy változott a szám..

[ Szerkesztve ]

(#15094) Beni2360 válasza V/ (#15092) üzenetére


Beni2360
félisten

Biztos így van én ennyire nem bonyolódok bele.
Nekem 10 éve van OTP WEB kártyám és avval intézem a netes vásárlásokat. Nem űzőm olyan nagy tételbe, hogy spéci kártyát váltsa evégett. :K

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#15095) V/ válasza Beni2360 (#15094) üzenetére


V/
Topikgazda

Külön kihangsúlyoztam hogy Erste Visa kártya, nem spéci, csak egy másik bank, nem az OTP.
Itt a te bankod elszámolása, látod a különbséget majd, mert eltérés van az elszámolás módjában.

(#15096) Beni2360 válasza V/ (#15095) üzenetére


Beni2360
félisten

Én ezekkel tisztába vagyok mit csinálnak de sosem az az összeg jött ki levonásnál amit én kiszámoltam deviza eladási árfolyamon. Ezért ha pár Ft eltérés van amikor Ft-ban is fizethető azt választom és akkor az annyi is marad. Az utóbbi időben nagyon mászik fel az EU értéke. :W

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#15098) MrDerekas válasza vigyorgó (#15097) üzenetére


MrDerekas
addikt

Tegyél valamit a kosaradba és fizetés oldalon nézd meg, adja-e a 18 dollár lehetőséget. A dupla reget meg felejtsd el. Tiltják és büntetik (fióktörlés). Valamint ha kibukik, akkor többé nem fogsz tudni regisztrálni/vásárolni náluk név, bankkártya szám, PP, vagy cím egyezés mellett. Nem érdemes egyszeri aprópénzért kockáztatni, a hosszútávú lehetőséggel szemben. (VIP, kuponok, exkluzív és email ajánlatok a jövőben)

www.derekas.webnode.hu --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- https://logout.hu/bejegyzes/mrderekas/a_szkeptikus.html

(#15099) vigyorgó válasza MrDerekas (#15098) üzenetére


vigyorgó
tag

Értem köszönöm!

(#15100) V/ válasza vigyorgó (#15097) üzenetére


V/
Topikgazda

A csalásos dolgok tiltva vannak a topikban lásd Tématudnivalók. A kérdezése is.
Új felhasználói kedvezmény az első vásárlásra és és az adott személynek használható fel, más kuponnal nem szokta megengedni hogy fel legyen használva.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.