Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 13:57:15

LOGOUT.hu

Banggood tapasztalatok

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15601) kellerman válasza -Gabesz- (#15599) üzenetére


kellerman
tag

Itt nézz körül, rendes kupon nélkül minden drága.
[link]

(#15602) vandor01 válasza csadi0011 (#15574) üzenetére


vandor01
őstag

Telefonra meg egy az utolso jatékos kene!!! van meg 2ora 30perc HAJRA!

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#15603) vandor01 válasza vandor01 (#15602) üzenetére


vandor01
őstag

kosz... c*l

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#15604) herrká


herrká
senior tag

Sziasztok! A "sznecsre" már csak pontokkal lehet fizetni? Sajnos elfogytak. Korábban ment a 3Ft is, de most nem engedi csak a pontot, ami nincs, vagy Paypalt engedné még. A virtuális kártyámat, amiről fizetni szoktam, ki sem lehet választani...

(#15605) V/ válasza herrká (#15604) üzenetére


V/
Topikgazda

A PayPalhoz nincs a kártyád hozzáadva?
De csak ezek a fizetési lehetőségek vannak. Külön a kártya nincs.
Itt tudsz napi pontokat összeszedni

[ Szerkesztve ]

(#15606) Gexxx


Gexxx
tag

Szneccs

Telefon [link]
Óra [link]
Nyak masszírozó [link]
Táska [link]
Száj zuhany [link]

Powered by Dell Precision 3530; Xiaomi Mi 9T

(#15607) ates


ates
aktív tag

Böngészős snatch-k:

Teló: [link]

Óra: [link]

Nyak masszírozó: [link]

Táska: [link]

Fogkefe: [link]

Kösz.

(#15608) JohnnyBoy


JohnnyBoy
tag

(#15609) wwenigma válasza kellerman (#15600) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Európa+ csomag, igazából nem tudom mi. De ma délután 2kor kihozták és még 40 perc hogy kibontsam... :o

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#15611) andit


andit
kezdő

Böngészős snatch-ek:

Telefon: [link]

Óra: [link]

Nyak masszír: [link]

Táska: [link]

Fogkefe: [link]

Köszönöm. :)

(#15612) vpleft


vpleft
tag

(#15613) herrká válasza V/ (#15605) üzenetére


herrká
senior tag

Nincsen hozzá adva. De mintha az elején mikor kezdtem játszani, fizettem volna 3 forintokkal is. De lehet rosszul emlékszem. A Paypal az asszony telójával működik. Oda jön az sms kód stb. Nehézkes, mert mire itthon van ő is, sokszor már betelnek a csoportok... Köszi a linket, ezt kattogtatom is, de kevés. :((

(#15614) gixxergabi


gixxergabi
senior tag

Xiaomi MI A3 [link]
na hátha most összejön a létszám :R

(#15615) MrDerekas


MrDerekas
addikt

Xiaomi A3

Bakeey GT105 1.22inch Fashion UI

Electric Cervical Neck Massager Body

Mi Backpack Classic Business Backpacks 17L Capacity

Fogkefe

Böngészős és :R

www.derekas.webnode.hu --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- https://logout.hu/bejegyzes/mrderekas/a_szkeptikus.html

(#15616) notika77


notika77
senior tag

(#15618) specterlich


specterlich
csendes tag

Böngészős snatch :)

Mi Backpack

gg

(#15619) Ferit


Ferit
kezdő

Böngészős snatchek:

MiA3 telefon: [link]

Bakeey óra: [link]

Xiaomi táska: [link]

Soocas fogkefe: [link]

Köszi. :))

(#15620) Bikkrom


Bikkrom
senior tag

Mai gyöngyszem Banggoodtól...

Csütörtökön rendeltem egy IP kamera rendszert. Gondoltam hétfőn hátha shippingre vált, elég hamar megjött a Mi 9T meg a Digoo riasztó rendszer. Erre ma reggel az vár, hogy a címem, nem megfelelő, sőt préseljem be 35 karakterbe, mert így nem tudja a futárszolgálat kiszállítani. Ergó továbbra is feldolgozás alatt, nem adták fel a csomagot.
1. A honlapjuk elfogadta a címet, engem hol érdekel már, hogy a futárnak nem valid (azt írja a mail, hogy vagy hosszú, vagy spec karakter van benne...). :(((
2. Az előző 2 csomag is erre jött, hozzá nem nyúltam a címhez. :F
3. Ennél nagyobb kamu hülyeséget ezek alapján még e-mailben nem kaptam. :W

Értem én, hogy újév, meg korona, akkor tegyék shippingbe holnap vagy holnapután, de ne ilyen hülyeségeket írjanak már. Ne ezzel kelljen már foglalkoznom. Tegye shippingbe jövőhéten, nem érdekel.

Vegyem fel velük a kapcsolatot. Írja a drága mail.
Ok, 2 linkből 2 az e-mailben 404-es hiba... Ok, irány a honlap, megrendelések. Írok nekik, angolul. Konyhanyelven, hogy felfogják, tőmondatokban, semmi flancos szerkezet. Ez a címem kettőspont, plusz ha nem megy nézzék meg az előző kettő rendelésem. Azon is ez volt a cím változatlanul, valahogy elküldtétek nem?

Azok is EU prio, tehát a szállítási mód sem változott, semmi.

Semmi gond, észlénynek kell egy nap, hogy válaszoljon... Bemásolja a standard hülyeséget amit a levélben is elküldtek. :W :W :W

Most mit kezdjek ezekkel? Ekkora 0 IQ-jú értelmi fogyatékos bagázzsal még nem találkoztam. Elkezdtem rendelni idén innen, mert ajánlották sokan, de ez így nulla. Értelmi fogyatékos emberekkel társalogsz hülyeségekről... Eszméletlenül felhúztak, senkinek sem ajánlom a Bangood-ot. :(

[ Szerkesztve ]

Sic vis pacem, para bellum! - Ha békét akarsz, készülj a háborúra!

(#15621) storm4


storm4
aktív tag

Sziasztok!
Böngészős snatch-ek:

Hozok egy nyak masszírozót: [link]
Egy telefont: [link]
Egy órát: [link]
Egy táska: [link]
Egy fogtisztító: [link]

[ Szerkesztve ]

Bocsássunk meg ellenségeinknek,de nevüket soha ne felejtsük el! A sebek a múltra emlékeztetnek,de nem kell meghatározniuk a jövőt.

(#15622) V/ válasza Bikkrom (#15620) üzenetére


V/
Topikgazda

Soha nem volt cím hiba nálam, de csak angol karaktereket használok azt a magyar postás is eltudja olvasni és nem használatos a Address Line 2, a cím nálam szóközökkel 29 pedig 46 lenne kiírva, a telefonszám meg csak számok.
De bizony más hol tapasztalat hogy a címkére tényleg jó ha csak 35 és ha van másik címsor akkor a házszám is lemaradhat, akkor pedig a szállító akár cím elégtelen jelzéssel küldi vissza.
De miért akkora probléma ha egyszerűsíted a címet?

CH vagy HK ahonnan jön, mert ha CN akkor némi késedelem van és egy van egy expected shipping date az számít, nem pedig a mi elvárásunk és szeretnélek emlékeztetni hogy szombatig állami munkaszünet volt vasárnap az pedig heti pihenő nap.
A sértegetés meg nem igazán elfogadott a hozzászólásokban, miért érzed jobban magad ha azoknak nevezed, amire nincs különösebb bizonyítékod, valószínüleg ott is van valami munkaköri elvárás a végzettségre.

[ Szerkesztve ]

(#15623) Ferit


Ferit
kezdő

Telefonra maradt még pár helyem: [link]
Köszi.

(#15624) Druss


Druss
aktív tag

Böngészős snatch-ek:

Xiaomi Mi A3
Bakeey GT105 Watch
Hot Electric Cervical Neck Massager
Mi Backpack
SOOCAS W3

Köszönöm ha csatlakozol :R

"A szavak csak hangok a levegőben, a tettekben bízz, ne a szavakban!" David Gemmell

(#15625) Bikkrom


Bikkrom
senior tag

Értem. 2-es pont a hozzászólásomban, az előző két csomag is erre a címre jött változatlanul. Akkor most miért rossz? Eddig akkor hogy működött?
Másfelől mint írtam fentebb, felvettem velük a kapcsolatot. Kaptak egyszerűsített címet, csak angol karakter 35 hossz max. Erre ugyan azt írja, mint e-mailben... Zéró megoldás orientáltság, zéró hozzáadott érték, zéró gondolkodás részükről. Ezért írtam amit írtam, és tartom is magam hozzá. Ez így nulla, nem hozzáadott érték, nem értékesítés, nem ügyfélorientáltság.

Ezektől többet semmit.

Sic vis pacem, para bellum! - Ha békét akarsz, készülj a háborúra!

(#15626) V/ válasza Bikkrom (#15625) üzenetére


V/
Topikgazda

Ugyanez futár cég szállította azokat is?
Ők nem nem tudják átírni a rendszerben lévő címet. Belépsz My Account, Address Book és a Default Address, Edit, ekkor már a módosított címet látják ők is.
Mivel nem került szállításra lehet kérni a vásárlás törlését.
Más helyen sem használhatóak az ékezetes karakterek, találkozol még ilyen webshoppal.

(#15628) utoadam13


utoadam13
csendes újonc

Az én csomagom épségben megérkezett! :DD Nagyon szépen köszönök Mindent! :R További jó vásárlásokat! ;)

(#15629) falcoon


falcoon
csendes tag

[link] - Xiaomi Mi A3
[link] - Bakeey GT105
[link] - Hot Electric Cervical Neck Massager
[link] - Mi Backpack
[link] - SOOCAS W3

(#15632) Digitalpimp


Digitalpimp
senior tag

Soocas akármi: [link]
Masszírozó: [link]
Óra: [link]

"...a popszakmában sokminden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni." Ford Fairlane kalandjai "Vihar előtti csend, nem jó itt senkinek, csak az a pár szemét érzi jól magát, aki a képernyőről felém integet, az a sok nagy magyar, az a sok jóbarát!" PiCsa

(#15633) zadrian


zadrian
csendes tag

[link] teló
[link] óra
[link] masszírozó
[link] táska
[link] szájzuhany

Köszi a csatlakozást, sok szerencsét :)

(#15634) Troy.


Troy.
addikt

[link] Xiaomi Mi A3
[link] Bakeey GT105 óra
[link] Hot Electric Cervical Neck Massager
[link] Mi Backpack
[link] SOOCAS W3 Portable Electric Oral Irrigator

Köszi, hogy ha csatlakozol.

.

(#15635) Vertigo18


Vertigo18
addikt

Innen is 5 új, böngészős snatch! Lehet feltölteni, sok sikert a sorsoláshoz!

Xiaomi Mi A3 Smartphone

Bakeey GT105 Smart Watch

Hot Electric Cervical Neck Massager

SOOCAS W3

Mi Backpack Classic Business Backpacks

[ Szerkesztve ]

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#15636) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Új snatch linkek:

Telefon

Óra [link]

Relax

Táska

Öblítő [link]

#?*@&!

(#15637) nfer


nfer
tag

Szabad helyek:

4 hely:
Xiaomi Mi A3 Global
2 hely:
Bakeey GT105
2 hely:
SOOCAS W3
2 hely:
Xiaomi Mi A3 Global

[ Szerkesztve ]

(#15638) falcoon


falcoon
csendes tag

[link] - Xiaomi Mi A3 - még 5 hely

(#15640) w.miki


w.miki
veterán

(#15641) nfer


nfer
tag

Még 2 hely:

Xiaomi Mi A3 Global

[ Szerkesztve ]

(#15642) Salex1


Salex1
senior tag

(#15643) merqree


merqree
őstag

Ezekben a csoportokban mi a jó a Banggood-nak? Az összefoglalóban egyí szó sincs róla.
Annyitg kiderítettem, hogy be kell fizetni 1 EURcentet, és kisorsolják, a nyertes, a többiek pedig visszakapják a pénzt.
Miért írjátok, hogy böngészős vagy app-os? Értem a kettő közötti különbséget, de miért nem ugyan az a kettő? Van ami csak az app-ban van "akciózva"?

Szóval értem is, meg nem is.

Előre is köszönöm a magyarázatokat!

(#15644) Salex1 válasza merqree (#15643) üzenetére


Salex1
senior tag

Az app-os link csak az appban nyitható meg, böngészőben nem megy.
A Bangoodnak az oldal látogatottsága jó, ez alapján kap pl. reklámpénzt, meg hasonló.

Más: Bg-n valahogy ki lehet kapcsolni az e-mail értesítést a rendelések után?

(#15645) merqree válasza Salex1 (#15644) üzenetére


merqree
őstag

Ok, akkor azt nem értem, hogy majdnem ugyanazok a termékek linkjei köszönnek vissza esténként. Miért nem szövetkeznek az emberek?
Ad abszurdum itt megbeszéljük, hogy rárepülünk valamire, és kész...

(#15646) V/ válasza merqree (#15643) üzenetére


V/
Topikgazda

Reklám.
Azért írják, bár leírtam, mert böngészőben néha 404-es hibát dob, ha app-os linket nyitsz meg, ha mobil link akkor az meg számítógépes böngészőben olvashatatlanul nagy.
Van amit csak a mobil appban lehet indítani.

Megvan az oka hogy ezt írtam:
Ha megosztunk linkeket akkor alapvetően a következők fordulnak elő
https://banggood.app.link/smDbbZ4gfZ - ezt fajtát javasolt a Banggood app-ban megtekinteni. (Nevezhetjük: app linknek)

https://m.banggood.com/onecentsnatch-detail-720374.html - ez egy mobil böngészőben célszerű megtekinteni. (Nevezhetjük: mobil böngésző linknek)

https://www.banggood.com/onecentsnatch-detail-720051.html - ezt asztali gépes böngészőben vagy a mobil böngészőben, az asztali oldal kérése után javasolt megtekinteni. (Nevezhetjük: böngészős linknek)

Kialakult egy egységes szokás, ha valaki meg ad egy linket azt kezdjük el "feltölteni" és azután megyünk sorban tovább, ha betelt akkor valaki indítja a sajátját és azután ahhoz csatlakozunk.
Megy itt a szövetkezés, ha még nem is látod.Így nem tudom mire érted hogy nem szövetkezik itt senki.

[ Szerkesztve ]

(#15648) merqree válasza V/ (#15646) üzenetére


merqree
őstag

Köszönöm :R

A szövetkezést arra értettem, hogy pl telefon tekintetében majdnem teljesen ugyan az a készülék, mégis mintha más lenne egy-egy csoport létszám.
Mától/holnaptól még jobban figyelek!

[ Szerkesztve ]

(#15649) w.miki válasza w.miki (#15640) üzenetére


w.miki
veterán

Telefonhoz még 4 ember. Legalább 1 legyen meg :DDD

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#15650) merqree válasza w.miki (#15649) üzenetére


merqree
őstag

Beléptem, ezen az 1 EURcenten ne múljon :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.