Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 13:57:15

LOGOUT.hu

Banggood tapasztalatok

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15251) V/ válasza vigyorgó (#15250) üzenetére


V/
Topikgazda

Az nem a szállítási idő, hanem a várható feladási idő, a Expected Shipping Date
A várható érkezés Expected delivery date néven lesz írva

[ Szerkesztve ]

(#15252) vigyorgó válasza V/ (#15251) üzenetére


vigyorgó
tag

Á túl szép lett volna ;]

(#15253) Digitalpimp


Digitalpimp
senior tag

Hőmérő: [link]
Airdots: [link]
Óra: [link]
Telefon, 1 fő kell: [link]

"...a popszakmában sokminden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni." Ford Fairlane kalandjai "Vihar előtti csend, nem jó itt senkinek, csak az a pár szemét érzi jól magát, aki a képernyőről felém integet, az a sok nagy magyar, az a sok jóbarát!" PiCsa

(#15254) vandor01


vandor01
őstag

Minden telcsi betelt! Csatlakoznék is valahova!!?? :F
Kenytelen voltam nyitni egy ujat! 24ora! HAJRA! telcsi

[ Szerkesztve ]

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#15255) warta válasza V/ (#15243) üzenetére


warta
csendes tag

Én a fülest venném, de a kosárban 39.99-et mutat. Van ott egy kód (amiből azt sejtem, hogy erről van szó.
De sehova nem lehet beírni. Te hogy csináltad. Fizettél, és csak 9.99-et vont le, vagy mi?

Jó, végül, megtaláltam a kuponkód helyét, de csak 50* lehetett használni. :(

[ Szerkesztve ]

(#15256) V/ válasza warta (#15255) üzenetére


V/
Topikgazda

Linkeltem a helyét is és akkor mindegyikből volt bőven.
Most van még:
HD Lens Telescope
Flashlight
Smart Watch - ez az mait írtam a Bakeey QS 90Plus
LED Night Light
Box-Door Sensor

[ Szerkesztve ]

(#15257) warta válasza V/ (#15256) üzenetére


warta
csendes tag

Rendeltem egy zseblámpát (xanes). Meglátjuk mit kapok. A fülesre nagyobb igény lett volna...

(#15258) rushty


rushty
senior tag

Telefon
Xiaomi Mi A3 Global Version 6.088 inch AMOLED 48MP Triple Rear Camera 4GB 64GB Snapdragon 665 Octa core 4G Smartphone
[link]

Füles
Xiaomi Airdots Basic TWS bluetooth 5.0 Earphone Mi True Wireless Earbuds Global Version Bilateral Call Stereo with Charging Box
[link]

Óra
[New Released] BlitzWolf® BW-HL1 1.3' IPS 8 Sports Mode IP68 Multi-language Display HR Blood Pressure O2 15Days Standby Smart Watch
[link]

Hőmérő
DANIU Multifunctional Digital Thermometer Hygrometer Temperature Humidity Meter Max
[link]

Csatlakozni ér.

Revolut meghívó pü-ben

(#15259) kellerman


kellerman
tag

Üdv.
EU priority line -al rendeltem csomagot, 1 hete. Még nem követhető le a csomag, gondolom azért mert még nem érkezett be az EU-ba. Máskor a GLS-el küldték a csomagot, ott legalább lehetett látni, hogy a szám alapján már elő van jegyezve a szállítás.
A mostani csomagszám formátum nem tudom melyik futárhoz fog tartozni, talán DHL?
CS6400xxxx11DE

(#15260) rushty válasza kellerman (#15259) üzenetére


rushty
senior tag

Semelyikhez. A MPL viszi ki.

Revolut meghívó pü-ben

(#15261) V/ válasza kellerman (#15259) üzenetére


V/
Topikgazda

Itt megnézve nincs rá utalás? De én is az MPL-re saccolom, az hozott nekem ilyet legutóbb.

(#15262) MrDerekas válasza V/ (#15261) üzenetére


MrDerekas
addikt

Igen, a MPL hozza. Nekem is az nem hozta.

www.derekas.webnode.hu --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- https://logout.hu/bejegyzes/mrderekas/a_szkeptikus.html

(#15263) kellerman válasza V/ (#15261) üzenetére


kellerman
tag

Nincs találat. Gondoltam én is az MPL-re, de az eggyel kevesebb karakter. Mindegy remélem hamarosan kiderül. :)

(#15264) kellerman válasza MrDerekas (#15262) üzenetére


kellerman
tag

Nem kaptad meg a csomagot?

(#15265) rushty válasza kellerman (#15264) üzenetére


rushty
senior tag

Van, hogy csak értesítőt hagy. Semmi telefonhívás, SMS, email, csengetés.

[ Szerkesztve ]

Revolut meghívó pü-ben

(#15266) V/ válasza kellerman (#15263) üzenetére


V/
Topikgazda

Ez el van írva, 9 számnak kell lenni az ilyen kinézetűnek. A két egyes a végén az gyanús

[ Szerkesztve ]

(#15267) MrDerekas válasza kellerman (#15264) üzenetére


MrDerekas
addikt

Nem a hazai postán múlott. A német precizitás nem működik.

www.derekas.webnode.hu --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- https://logout.hu/bejegyzes/mrderekas/a_szkeptikus.html

(#15268) maroni válasza V/ (#15266) üzenetére


maroni
aktív tag

Nekem ez van már látja a posta ! CS640021155DE
Order Time: 11:08:44 Jan 12 2020

(#15269) V/ válasza maroni (#15268) üzenetére


V/
Topikgazda

Az 55 az jó.

(#15270) kellerman


kellerman
tag

Most írtak vissza. Egy DHL-es linket adtak meg ellenőrzésre, de holnapra frissítik az infókat. Egyenlőre nincs semmi. Igaz még csak 1 hete adták fel.

[ Szerkesztve ]

(#15271) vandor01


vandor01
őstag

Itt a piros Hol a piros?? TELCSI!

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#15272) zacci válasza V/ (#15266) üzenetére


zacci
aktív tag

Nincs elirva !

Itt kell probalkozni:

http://www.flytexpress.com/En/Home/LogisticsTracking#orderIds

BG-t addig zaklattam, amig adtak egy Flyt Express azonositot amire mar legalabb dobott valamit a gep. A DHL oldalan not found a CSxxxxxxxxxxDE

De most neztem, ha bedobjuk a DHL-es trackinget a Flyt-nek, akkor hoz eredmenyt. Nalam 16-an van bejegyzes. Remelem jovo heten feleled a DHL-es link, aztan hozza a jo magyar posta, mar ha nem lopja el a dhl.

(#15273) zacci válasza kellerman (#15270) üzenetére


zacci
aktív tag

Eloszor is hazudnak! Nem fog frissulni a tracking, csak azert irjak, hogy lerazzanak.

Nekem is eloszor DHL-es linket adtak, de mivel "not found" volt az eredmeny addig vertem oket, mig adtak egy masik A000...-as cn trackinget.

De ha ide beutod a CSxxxDE trackinget azt is megeszi:

http://www.flytexpress.com/En/Home/LogisticsTracking#orderIds

Ujitottak valamit a fiuk.

[ Szerkesztve ]

(#15274) V/ válasza zacci (#15272) üzenetére


V/
Topikgazda

Ne akarj már meggyőzni az akármiről, a DHL postánál azért nincs találat mert a postai nyomkövetési CS 999 999 999 DE ilyen lenne. (szóközök nélkül). Ilyeneket kaptunk eddig és követhető volt a kézbesítésig vagy addig amíg el nem veszett.
Majd rájössz amikor viszi az MPL-es hogy melyik szám van elírva. Akkor lesz gondod ha Feucht után eltűnik a csomag, mert így (10 számjegy) egyik posta sem fogja megtalálni, hiszen ők 9 számos verziót használnak. Ez Flyt Express meg egy nulla lesz nyomkövetésileg, ők hozzák be Németországba és nem ezzel a számmal hanem valami küldeményazonosítóval.

[ Szerkesztve ]

(#15275) vigyorgó


vigyorgó
tag

Sziasztok!
Ma kaptam meg a nyomkövetési számomat.
CS6400xx513DE
Ugyanaz a problémám mint az előttem írónak, akármelyik csomagkövetési oldalra megyek nem lát semmit szám alapján. :F
Kérjek én is új nyomkövetési számot?

(#15276) V/ válasza vigyorgó (#15275) üzenetére


V/
Topikgazda

Nincs problémád, csak türelmesnek kell lenni.
Miből gondoltad hogy már postára vitték, elektronikusan igényelve kell pár nap ahhoz hogy élesedjen, most viszont 1 hét lesz.
Ne maszkold már ki ezt, add meg.
Honnan jön a cucc? CN vagy HK vagy valamelyik EU-s?
1. Ha az előző kettő, akkor elsőként be kell csempészni Németországba és ott majd rányomják a német indulási címkét.
2. Már nem dolgoznak ott, Kínai Újév van, majd január 31-én kerül szállítóeszközre, addig a fű sem nő.
Az Összefoglalóba benne az ünnep naptár, itt az aktuális rész, ami piros az nem munkanap

[ Szerkesztve ]

(#15277) kellerman válasza zacci (#15272) üzenetére


kellerman
tag

Nekem most ezt adta ki a 10 számjegyes TN-re. 16.-án rendeltem, gondolom a szállítók sem dolgoznak 31-ig. :U

(#15278) vigyorgó válasza V/ (#15276) üzenetére


vigyorgó
tag

Cn tehát kína. Köszönöm akkor várok türelmesen :R

(#15279) V/ válasza kellerman (#15277) üzenetére


V/
Topikgazda

Lásd azt amit az előző hsz-ben az 1.pontnál írtam, szerintem egy konténerben szállítják már. Miért nem hiszitek el hogy ez nem úgy működik hogy Frakfurtban rögtön bevitték a postára, miután a kínai Shenzen egyik raktárában becsomagolták.

[ Szerkesztve ]

(#15280) San398


San398
őstag

Saját böngészős linkek:
Xiaomi A3
BlitzWolf óra
Xiaomi airdots
Daniu hőmérő

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#15282) zacci válasza kellerman (#15277) üzenetére


zacci
aktív tag

Kis szerencsevel ez mar elindult no fele meg a kinai unnepeket elott. Kevesebb szerencsevel csak utana fog :DDD

(#15284) DolbySys válasza vigyorgó (#15275) üzenetére


DolbySys
csendes tag

Eddig az EU Priority Line -es trackingek CP-vel kedodtek es a DHL oldalan rogton regisztralva voltak (pl.CPxxx xxx xxxDE) es kb 10 nap utan ,miuatan atjottek az EU-ba (Koln)megmozdulak.
De most az EU Priority Line -es trackingek CS-el kezdodnek es a DHL oldalan nincsenek regisztralva, csak akkor lesz rola info mikor az EU-ba ert, kb. 10 nap utan. De a CS-el kezdodo trackingeket lehet kovetni Flyt oldalan, ahol rogton regisztralva vannak es kovetheted ahogy atjon a csomagod az EU-ba .

Nekem az BG 5 levelvaltas utan adta csak meg a Flyt oldalat .

''Vorschprung durch Technik'' by T+A

(#15285) V/ válasza zacci (#15281) üzenetére


V/
Topikgazda

Te miért gondolod hogy itt ez a szokás? Ha lenne egy kis eszed, Állj már le egy pillanatra. A sértegetés ütközik a PH alapelveivel. És hozzászólásod már része is, ezért lett törölve.

Én ezt látom
CS 640 021 155 DE
.....123 456 789 SZÁMJEGY, NEM 10!
A nemzetközi postai nyomkövetési számok 9 számmal érvényesek. Lásd Nemzetközi Postai Unió S10 szabvány, ami nem változott

És miért kell néznem? Január 12-én vásárolta, szerinted mikor írta be neki a Banggood a nyomkövetési számot? Január 22-én? Mert ez van írva: 22 Jan 2020 10:11 Felvétel a feladótól.
De a Flyt-os oldalon ott van hogy 2020-01-14 11:23 volt és a BG-on ekkor lett beírva a szám

Én nem tudom hogy nála mi volt, csak arról írok amit nekem küldtek, a nyomkövetési szám nem akkor jelent meg a vásárlásnál amikor Németországba került, hanem előtte, akkor amikor elindították.

[ Szerkesztve ]

(#15286) vigyorgó válasza DolbySys (#15284) üzenetére


vigyorgó
tag

Köszönöm az infót!
Jól értem hogy a fly oldalon is csak akkor lehet majd nyomon követni a csomagot ha már az EU ba ért?

[ Szerkesztve ]

(#15287) zadrian


zadrian
csendes tag

[link] teló
[link] óra
[link] füles

(#15288) V/ válasza vigyorgó (#15286) üzenetére


V/
Topikgazda

Amikor leigénylik a Flyt Expresss-nél a szállítást az adott nyomkövetési szám 1-2 napon belül látható az oldalukon. Nem pótolnád ezt két számot és akkor előrébb lennénk.
CS6400xx513DE

Ennyit most is kellene látnod, persze a te dátumoddal

[ Szerkesztve ]

(#15289) kellerman válasza V/ (#15288) üzenetére


kellerman
tag

Nekem is ez a két sor van (2020-01-18), ilyenkor még ott van Kínában a csomag vagy már úton lehet ?

(#15290) V/ válasza kellerman (#15289) üzenetére


V/
Topikgazda

Ketten is írtuk hogy ez már szállítás alatt van, 24-én álltak le, ezt már korábban elindították.

(#15291) V/


V/
Topikgazda

Hát mit is mondjak rá. 70 db-os zsákbamacskából megveszem az 56. darabot Most értesítenek erről: The goods you purchased are out of stock.
Oké hogy a 71.-iket nem lehet megvenni és elküldeni, de amikor kifizettem volt még belőle.
Nagyon rosszul megy nekik ez a játékosdi téma.

(#15292) MrDerekas válasza V/ (#15291) üzenetére


MrDerekas
addikt

Ma reggel épp nézegettem a nyertes listát és határozottan sok tárgynyeremény volt felsorolva az úszó listában. Ha nem fake az a lista, nagy duzzogás lesz a vége. Szerintem túlvállalták magukat a "szerencse" akciókkal.

www.derekas.webnode.hu --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- https://logout.hu/bejegyzes/mrderekas/a_szkeptikus.html

(#15293) ilovedigweed válasza ilovedigweed (#15174) üzenetére


ilovedigweed
senior tag

Hiába írtak 3 munkanapot, sajnos a visszatérítés még nem érkezett meg, gondolom nem is fog csak elseje után?!

-LG 27GN850 -INTEL Core i5-12400 -GIGABYTE B660 GAMING X -Kingston Fury 32GB Renegade RGB CL16 3600MHz -SAMSUNG 500GB 980 M.2 -FSP Hydro M Pro 700W -GIGABYTE RTX 3070 Ti GAMING OC -NZXT H510 Flow -Nzxt Kraken X63 rgb -Razer Naga Trinity -Razer Tartarus V2 -HyperX Alloy FPS Pro -HyperX Cloud Core

(#15294) V/ válasza ilovedigweed (#15293) üzenetére


V/
Topikgazda

Hol várod a pénzt? Ha kártyával fizettél a PayPal-on keresztül az csak ott egy bejegyzés erejéig jelenik meg, a pénz megy vissza a bankkártyád mögötti bankszámlára, ha nem PayPal fiókon keresztül volt fizetve az megy szintén a bankszámlára, de nem mindig 3 munkanap. Ha van a számlához sms-értesítés a refund pénzekről nem mindegyik bank küld, hanme rá kell nézni a bankszámlára. Ha nem banki kártya volt akkor meg a 3 nap dupla lesz minimum.
De 21-én írtad útba indíthatták az ünnep előtt.
De a Chat működik ott rá tudsz kérdezni hogy akkor elküldték-e, arra tudnak válaszolni.

[ Szerkesztve ]

(#15295) ilovedigweed válasza V/ (#15294) üzenetére


ilovedigweed
senior tag

PayPal-ra várom mert ezen keresztül fizettem OTP kártyával. Néztem a számlám és nem érkezett még meg.

Rákérdezek Chat-en, bár nem tudom melyik pontot válasszam, hogy ezt megtudjam.

[ Szerkesztve ]

-LG 27GN850 -INTEL Core i5-12400 -GIGABYTE B660 GAMING X -Kingston Fury 32GB Renegade RGB CL16 3600MHz -SAMSUNG 500GB 980 M.2 -FSP Hydro M Pro 700W -GIGABYTE RTX 3070 Ti GAMING OC -NZXT H510 Flow -Nzxt Kraken X63 rgb -Razer Naga Trinity -Razer Tartarus V2 -HyperX Alloy FPS Pro -HyperX Cloud Core

(#15296) V/ válasza ilovedigweed (#15295) üzenetére


V/
Topikgazda

Majd az OTP számládra fog érkezni a PayPal-on csak egy refund tétel szöveg lesz.
Bár azt írták hogy PayPal-ra megy azért nézz már rá a BGpay-re.

[ Szerkesztve ]

(#15297) ates


ates
aktív tag

Friss böngészős snatch-k:

Redmi 8: [link]

Blitzwolf füles: [link]

Xiaomi egér: [link]

Köszi.

(#15300) Druss


Druss
aktív tag

Új böngészős snstch-ek:

Xiaomi Redmi 8 Global Black
BlitzWolf® BW-ES3
KCASA TR90 Glasses
Bakeey Xiaomi Redmi Note 8 PRO Case Green
XIAOMI 2.4GHz Wireless Mouse

Köszönöm ha csatlakozol :R

"A szavak csak hangok a levegőben, a tettekben bízz, ne a szavakban!" David Gemmell

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.