Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 13:57:15

LOGOUT.hu

Banggood tapasztalatok

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16151) ptesza


ptesza
senior tag

Friss böngészős linkek. Köszönöm a csatlakozást!
Original Xiaomi Mi band 4 AMOL… ...rt Watch International Version

(#16152) V/ válasza Dikri (#16149) üzenetére


V/
Topikgazda

Az okostojás órákra 180 nap garanciájuk van. Ez a kézhezvételtől számolandó.
Két lehetőség van jelezni.
1.
A vásárlásnál az Order Details-ra kattintasz. Ammegjenő oldlon felükl az időrend, az oldlon lefelé haladva a jobb szélen lesz ez:

kattints az After-Sale Details linkre Ezután értelemszerűen válassz, jelölj, írj a videónak jó youtube, vimeo vagy valami értelmes feltöltési hely.

2.
Ezen az oldalon leírva hogy mi kell. De a megadott linken nincs ilyen vásárlási utáni ok, ezért a chat-en kell egyezekedni és ott megmondják hogy melyik pontot válaszd az After-Sales-ből vagy hogy mit csinálj.
Kell nekik kép, videó bizonyíték, a vásárlás száma

How to request warranty (return, repair, and refund) and notes
If your item has an issue, please contact us
Please carefully follow our warranty process to minimize any delays:
1. Describe the problem with your item in detail: What happened? When? How? Please also state your full order number and product code (SKU number).
2. Tell us what steps you have already taken to resolve the issue.
3. Provide the item code indicated on the outer packaging.
4. Send a clear photo or video showing the defect(s); these should be taken under good lighting.

NOTE:
You need to provide a clear photo or video showing the product problem/order / SKU number.
Photos/videos should ideally be clear and focused, taken under good lighting conditions, and from a close to medium distance. This allows us to identify and verify the issue(s).

(#16153) San398


San398
őstag

Saját böngészős linek, köszi a csatlakozást
Xiaomi Redmi Note 8
Xiaomi Mi band 4
BlitzWolf pendrive

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#16154) herrká válasza herrká (#16150) üzenetére


herrká
senior tag

Erre valaki? Várjak tovább - mert szeretnénk a kis erősítőt - vagy ennyi volt? Nem lesz, kérjem vissza a pénzt? Köszi

(#16155) V/ válasza herrká (#16150) üzenetére


V/
Topikgazda

Én rá szoktam kérdezni, ekkor írnak időpontot ha tudnak és megkérdezik hogy vársz vagy pénz vissza. Ha azt írod hogy vársz amikor megérkezik automatikusan küldik. Ha nem vársz akkor meg a refund.

[ Szerkesztve ]

(#16156) Beni2360 válasza V/ (#16155) üzenetére


Beni2360
félisten

Nálad mi a helyzet a Jan.23.-intelligens zacsival?
Nekem azt írták, hogy ha lesz küldik. DE semmi mozgás. Még mindig nincs raktáron. Érdemes várni?
Ui: A facén már 2 centet ajánlottak a telcsiért. ;]

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#16157) herrká válasza V/ (#16155) üzenetére


herrká
senior tag

Köszönöm

(#16158) V/ válasza Beni2360 (#16156) üzenetére


V/
Topikgazda

Semmi, még egyszer érdeklődtem, ha beérkezik küldik. Én megvárom bármikor is lesz az. Talán most már a beszállítóik is dolgoznak és tényleg tudják küldeni.

(#16159) Beni2360 válasza V/ (#16158) üzenetére


Beni2360
félisten

OK, én is várakozó állásponton vagyok.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#16160) warta


warta
csendes tag

Még 3 hely: Band:
Új snatch és 6 óra múlva sorsolás: Teló

[ Szerkesztve ]

(#16161) Donki Hóte


Donki Hóte
veterán

Kétszer írtam a Banggoodnak az oldalukon található levelezős felületen egy konkrét rendeléssel kapcsolatban, de eddig egyikre sem válaszoltak, pedig már több hét telt el a levelek elküldése óta :(

Van valami olyan megkeresési lehetőség, aminél van nyoma annak, hogy írtam nekik? Most annak sincs nyoma, hogy írtam, meg annak sincs nyoma, hogy megkapták az üzenetet :U

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#16162) V/ válasza Donki Hóte (#16161) üzenetére


V/
Topikgazda

Attól függ hogy mikor írtál, január 24 és február 3 közt volt némi nem munka. A Chat felületen vedd fel velük a kapcsolatot, aztán majd használod az üzenetes részt ha kell.

(#16163) privatposta válasza Donki Hóte (#16161) üzenetére


privatposta
tag

Legutóbb én is így jártam, és véletlenül szétnéztem a spam mappában...
Ott voltak a válaszok

(#16164) V/


V/
Topikgazda

Hát ilyet is már rég láttam itt: Processing time: 33 business days
Valami probléma lehet a beszerzéssel, de azt nem értem akkor minek hagyják fent ezeket a hirdetéseket. Egy egyszerű fülhallgató. A konkurencia meg 3 napon belül küldi. :F

(#16165) Donki Hóte válasza privatposta (#16163) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Ott már én is kerestem, de semmi :(

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#16166) konti75


konti75
friss újonc

sziasztok

adott egy január 9-i banggood-os tablet vásárlás. sajnos január 23 óta Feuchtban vesztegel. 2x felvettem a kapcsolatot velük live chat-en (elküldtem mailcímre a másolatot róla). paypalos fizetés volt, fizettem biztosítást is. ma azt mondták, hogy menjek be a DHL-hez és kérdezzek utána. nonszensz hogy én fussak a kifizetett csomagom után? .... mondtam nincs a környéken DHL iroda (ja, mintha minden utcasarkon lenne egy). beszéltem egy DHL-es csajjal, azt mondta nem ők hozzák nekem, hanem majd a posta. teljesen mindegy hol, milyen oldalon kérdezem le, azt látom, hogy még mindig ott van (CS640005909DE)
kérdésem az lenne, hogy a banggoodnak mennyi idő után írhatom, hogy kérem vissza a pénzem? paypalnál úgy tudom 180 napom van "reklamálni".
mi a jobb? merre induljak? nem szeretném, ha be kéne vonni a paypalt, hogy esetleg az ő javukra döntsenek, tudnám hova tenni azt az 50x ezer forintot... :(
igen, tudom ... "vótmá" kategória, olvasgattam utána mindenfelé de nem szeretném elbaltázni

(#16167) MrDerekas válasza V/ (#16164) üzenetére


MrDerekas
addikt

A konkurenciánál január 11 óta várom, hogy shipped legyen egy üvegfólia, meg egy tok.

www.derekas.webnode.hu --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- https://logout.hu/bejegyzes/mrderekas/a_szkeptikus.html

(#16168) V/ válasza konti75 (#16166) üzenetére


V/
Topikgazda

Hát pedig itt hetente ezzel foglalkozunk. Lényeg az hogy ez szerintem is elveszett.
Ez az állapot hogy akár el is küldhették ide, csak épp a MP átvevő nem könyvelte le.Vagy már eleve ezután a bejegyzés beírása után lenyúlta valaki ott, vagy menet közben esett le a gépjárműről. A felelőst eddig még sosem találták meg.
A most látható bejegyzés után a következő a MP érkeztetése10-48 órán belül.
Lehet bejelenteni hogy ez leveszett és kéred vissza pénzed, mert ők csak ezután kezdik a kerestetését. Az a szerződési feltétel, hogy ha EU-s raktár akkor 30 nap, ha nem EU-s akkor 60 nap a kézbesítési idő, ha nem kapod meg addig, akkor visszajár a vételár miután a szállító leigazolta hogy elvesztette.

[ Szerkesztve ]

(#16169) finest


finest
őstag

Xiaomi Redmi Note 8 [link]
Original Xiaomi Mi band 4 [link]

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#16170) JohnnyBoy


JohnnyBoy
tag

(#16171) MrDerekas


MrDerekas
addikt

Original Xiaomi Mi band 4-et még nem indítottam :B Öregszem, na.
:R

www.derekas.webnode.hu --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- https://logout.hu/bejegyzes/mrderekas/a_szkeptikus.html

(#16172) privatposta


privatposta
tag

[Borotva link]

[ Szerkesztve ]

(#16173) solor


solor
tag

Pendrive snach: link

(#16174) merqree


merqree
őstag

Nekem elegem lett a banggood-ból.
A szememben nem más, mint egy adathalász csaló oldal.
Rendeltem egy terméket január 29.-én, express szállítással (5-8 munkanap), amit elvileg február 5.-én szállításra átadtak. A kapott tracking szám Dubai indulást mutat, de február 5 óta azégsz folyamat változatlan. Hiába írok, chat-elek, mindig csak a sablon duma jön, hogy max 60 napjuk van, utána jár csak a visszatérítés.
Egyik agytalan sem érti meg, hogy az én esetemben és értelmezésemben nem a 60 nap a mérvadó, hiszen "szerződés" köttetett kettőnk között az előre ismeretett feltételekkel.
Minden esetben sablon választ kapok, akár chat, akár email...

Elegem lett.

(#16175) ptesza válasza merqree (#16174) üzenetére


ptesza
senior tag

Úton van. Nyugalom. Amíg a szállító cég nem tesz bejegyzést a tracking alá, addíg az Isten sem tudná megtalálni.

(#16176) merqree válasza ptesza (#16175) üzenetére


merqree
őstag

Úton van?
Hol? :D
Kínából vásároltam, annak hogy lehet Dubai az indulása?
Itt a trackingje...

szerk: még az árut sem kapta meg a szállító :D

[ Szerkesztve ]

(#16177) privatposta válasza merqree (#16176) üzenetére


privatposta
tag

Az is lehet, hogy rossz számot kaptál. Nem hinném, hogy szándékosan átvernének. Nincs sok üzleti értelme

(#16178) merqree válasza privatposta (#16177) üzenetére


merqree
őstag

Minden válaszukba ezt a számot ismétlik...

Arról nem beszélve, hogy az "Expedited Shipping Service" kínából 5-8 munkanap lenne...

[ Szerkesztve ]

(#16179) p.t.r


p.t.r
aktív tag

Van egy január 28-ai tablet rendelésem CN raktárból CS640105283DE . Ahogy a mellékelt ábra is mutatja, feb. 12-e óta el van akadva Feucht-ban. Gondolom ez is "fényt kapott". Az lenne a kérdésem, hogy akkor amíg a 60 nap le nem telik, addig felesleges is irogatnom nekik? Ezt ugye mindenképp ki kell várni?

(#16180) MrDerekas válasza p.t.r (#16179) üzenetére


MrDerekas
addikt

Nem árt most is jelezni nekik, hogy a csomag elakadt. Erre majd kérik a szíves türelmedet, akármeddig, de max 60 napig. Majd ezt a levelezést folytatva a 61. szállítási napon megírod, hogy a termék nem érkezett meg, nagyon sajnálod és kéred vissza teljes vételárat.

[ Szerkesztve ]

www.derekas.webnode.hu --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- https://logout.hu/bejegyzes/mrderekas/a_szkeptikus.html

(#16181) p.t.r válasza MrDerekas (#16180) üzenetére


p.t.r
aktív tag

Megfogadom a tanácsod. Jelzem nekik. Köszi :R

(#16182) spileraaa


spileraaa
senior tag

Telefon 4 hely
[link]

Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

(#16183) Druss


Druss
aktív tag

Új böngészős snatch-ek:

Xiaomi Redmi 8A Ocean Blue
Blitzwolf® BW-FYE7 TWS
DANIU Digital Thermometer Hygrometer
Mi Backpack Classic Black
Xiaomi Mijia T100 Toothbrush

Köszönöm ha csatlakozol :R

"A szavak csak hangok a levegőben, a tettekben bízz, ne a szavakban!" David Gemmell

(#16184) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Új snatch linkek:

Füles

Hőmérő [link]

Táska

#?*@&!

(#16186) JohnnyBoy


JohnnyBoy
tag

(#16187) ates


ates
aktív tag

Teló: [link]

Füles: [link]

Hőmérő: [link]

Táska: [link]

Kösz.

(#16189) Gexxx


Gexxx
tag

Szneccs

Telefon [link]
Fülhallgató [link]
Táska [link]
Fogkefe [link]

Powered by Dell Precision 3530; Xiaomi Mi 9T

(#16191) Ferit


Ferit
kezdő

Hőmérő: [link]

Telefon: [link]

Blitzwolf füles: [link]

Xiaomi hatizsák: [link]

Köszi. :))

(#16192) specterlich


specterlich
csendes tag

@Ferit: a hátizsák helyett is a fülest linkelted

Böngészős snatch

Xiaomi Redmi 8A
Blitzwolf BW-FYE7 TWS headset
DANIU Thermometer
Mi Backpack
Xiaomi Mijia T100 fogkefe

gg

[ Szerkesztve ]

(#16193) Csirekk


Csirekk
csendes tag

Böngészős

Telefon [link]
Füles [link]
Táska [link]
Fogkefe [link]

(#16194) ates


ates
aktív tag

Teló - 2 - szabad hely: [link]

Füles már csak egy hely kiadó: [link]

Kösz.

[ Szerkesztve ]

(#16195) skroy


skroy
senior tag

Hopp! Nyertem egy 128-as pendrive-t. :DD

(#16196) V/ válasza skroy (#16195) üzenetére


V/
Topikgazda

Gratulálok :C

(#16197) MrDerekas


MrDerekas
addikt

Xiaomi Redmi 8A - piros
Blitzwolf® BW-FYE7 TWS bluetooth 5.0 Earphone
Mi Backpack Classic Business Backpacks 17L Capacity - szürke
Xiaomi Mijia T100 White Mi Smart Electric Toothbrush

Köszi az indítottakat és köszi ha csatlakozol :R

www.derekas.webnode.hu --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- https://logout.hu/bejegyzes/mrderekas/a_szkeptikus.html

(#16198) rushty


rushty
senior tag

Snatch:

[link] Telefon

[link] Füles

[link] Hőmérő

[link] Táska

[link] Fogkefe

Revolut meghívó pü-ben

(#16200) andit


andit
kezdő

Redmi 8A: [link]

Xiaomi backpack: [link]

Daniu hőmérsékletmérő: [link]

Blitzwolf füles: [link]

Köszönöm. :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.