Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 13:57:15

LOGOUT.hu

Banggood tapasztalatok

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15952) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Új snatch linkek:

Telefon

Kamera [link]

Szappan adagoló

Füles

#?*@&!

(#15954) solor


solor
tag

Szappan adagoló: link

(#15955) Salex1


Salex1
senior tag

(#15956) p.t.r válasza p.t.r (#15945) üzenetére


p.t.r
aktív tag

Volna még itt két főnek hely telóhoz (böngészős link) [link]
Köszi!

(#15958) gixxergabi


gixxergabi
senior tag

[link] Xiaomi Redmi Note 8 Pro

böngészős, van rá 1 nap :R

(#15959) nfer


nfer
tag

(#15960) smoky6


smoky6
csendes tag

Üdv!

Ezekhez sehol nem találtam szabad helyet ezért indítottam újakat:
(böngészős linkek)
kamera: [link]
szappanadagoló: [link]
füles: [link]

Köszönöm ha csatlakoztok!

[ Szerkesztve ]

(#15961) vpleft


vpleft
tag

A hiánycikkekből indítok én is:
(Böngészős snatchek)
BlitzWolf® AIRAUX AA-UM2 TWS bluetooth 5.0 Earphone
Xiaomi Mijia IMILAB Xiaobai Smart Home IP Camera
Köszi a csatlakozást! :R

(#15962) sing1ep1ayer


sing1ep1ayer
őstag

Telefon
(üres helyek tömkelege)

(#15963) Andralin válasza V/ (#15914) üzenetére


Andralin
aktív tag

Szia!

Elég elkeserítő az eddigi reakciójuk. A GLS nyomkövetés továbbra is mozdulatlan, már
Írtam nekik ahogy javasoltad, a megrendelésem alatt (After-Sale Details). Két nap elteltével semmi válasz nem jött.

Így ma reggelt beszéltem egy Live Agent-el. A fickó többször kijelentette, hogy a csomag egészen biztosan át lett adva részükről szállításra. Nem volt hajlandó lecsekkolni, hogy jó-e a nyomkövetési számom, nem válaszolt arra sem, hogy miért mutatja a GLS azt, hogy nem kapták még meg a csomagot a feladótól.
Csupán azt ismételgette - mint egy beragadt lemezjátszó - hogy várjak türelmesen 30 napot és majd utána kérhetek refundot ha addig sem kapom meg.

Pedig próbáltam tényleg szépen és udvariasan kérni, hogy nézzen már utána, nem-e téves a szám amit kaptam, de ignorálta a kérésem, csak a 30 napos határidőt volt hajlandó ismételgetni.
Ja és mindezt úgy, hogy VIP4-es vagyok, szóval elvileg VIP Customer Service jár, hát ennyit ér a VIP produkciójuk. :U

[ Szerkesztve ]

(#15964) V/ válasza Andralin (#15963) üzenetére


V/
Topikgazda

A 30 napos kézbesítés amit garantálnak, a GLS is el lehet havazva. Amit válaszolt ahhoz a VIP tagság nem meghatározó.

(#15965) merqree válasza V/ (#15964) üzenetére


merqree
őstag

A szállítási határidőből kifolyólag már volt kettőnk között nem is kis vita, nem kívánom és szerintem Te sem újra kezdeni.

Továbbra is fenntartom azt, hogy akkor ne kelljen fizetni az extra rövid szállítási határidőért, ha az sosem tartódik be.

Látható, hogy minden alkalommal a 30-60 napra mutogatva mentegetőznek. Ez (legalábbis az én értékrendem szerint) a vásárló tudatos megtévesztése, csak cseszhetem, mert qva messze vannak...
Mert innentől kezdve teljesen felesleges bármilyen szállításért plusz árat fizetni.

(#15966) herrká


herrká
senior tag

Sziasztok! Hirtelen felindulásból elorendeltem a banggoodrol egy Bluetooth 2*50w-os erősítőcskét. Tegnap alaposabban megnézve, kiderült, hogy tápegységet nem adnak hozzá! 24V 5A-est ajánlanak. Árban annyi vagy még drágább is mint az erolkodo! Preorder a státusza a rendelesnek. Lemondhatom illetve torolheto meg ilyenkor? Ugyanis táp után érdeklődve, kaptam egy alis linket, ahol hálózati és autós tappal együtt 20$ a készülék! A banggoodrol meg táp nélkül 17$, illetve ma már 21$.... Köszönöm

(#15967) Andralin válasza V/ (#15964) üzenetére


Andralin
aktív tag

> a GLS is el lehet havazva

Ezt most komolyan gondolod? A GLS átvesz egy csomagot és közel 2 hét után se frissíti a nyomkövetési rendszerében, hogy náluk van a csomag? :U

Te javasoltad fentebb, hogy kérdezzek rá, nem-e téves a TN, ezt kértem többször is tőle, nem volt hajlandó leellenőrízni és válaszolni nekem, hogy jó-e a szám vagy sem. Erre a kérdésemre egyáltalán nem válaszolt. Ignorálta amit írtam, amit kértem, csak a 30 napot ismételgette.

Szerintem inkább az lesz, amit korábban írt itt valaki, hogy hasonlóan járt, hogy esetenként nagy kamu ez a UK-ből szállítás, Kínából jön a csomag, azért kell ennyit várni, csak nem ismerik el.
Amivel amúgy nem is lenne semmi gond, ha nem hülyítenék az embert, nem kamuznák be a UK shippinget és nem tévesztenének meg a jól csengő 2-5 napos becsült postázással! :((

[ Szerkesztve ]

(#15968) V/ válasza merqree (#15965) üzenetére


V/
Topikgazda

Az aláhúzás már túlzó volt. Természtesen

De szeretném ha megértenéd, hogy van egy garancia vállalásuk. Ha EU-s raktárból kerül küldésre akkor 30 nap nap, ha EU-n kívüli akkor 60 nap ami után ha nem kézbesítik visszajár a vételár. Ez az egyik dolog.
Pénz visszaadási garancia, nem pedig mentegetőzés.

A másik az, hogy választhatsz szállítási módokat ahol a szállítótól függően meg ad egy várható kézbesítési idő tartamot. Ez egy másik dolog.
Ha nincs rendkívüli esemény akkor a szállítás és kézbesítés 95 %-os eséllyel a várható időtartamba esik. De erre nincs garancia vállalása a Banggoodnak.

Neked jogod lenne egy EU raktár esetén 30 napos szállítási időt előfizetni, de mint írtam 95 %-ban a kiírt mondjuk 2-5 business days teljesülni szokott és ezért nincs várható 30 napos EU-s szállítási lehetőség.

Ha nem akarsz fizetni akkor látod az ingyenesnél a várható 2-5 munkanapot, a többi fizetős meg vagy azonos vagy több,lehet választani.

Nincs itt megtévesztés, rendkívüli körülmények miatt nem mindig tudja a szállító tartani a várható szállítási idő, de ez nem a Banggood-on múlik és továbbra is csak a szerződési feltételekre lehet hivatkozni.
A te értékrended az amit írsz, én csak azt tudom javasolni, mivel a legtöbb webshop esetén ők nem tudnak az értékrended szerint teljesíteni minden alkalommal, így ha nem vagy itt elégedett a "kiszolgálással" akkor kénytelen vagy máshol vásárolni.
Én nem vitázom veled, továbbra is a BG garancia vállalását tudom idézni, mert nekik az az értékrendjük.

[ Szerkesztve ]

(#15969) V/ válasza Andralin (#15967) üzenetére


V/
Topikgazda

Igen komolyan gondolom, a napokban is beszéltem velük, vannak kapacitás problémák nem a magyar részlegnél, mert több megbizás érkezett szállításra valamilyen ok miatt és a fődepókban azért telítődhetnek a munkák. Másik meg a Brexit, ott sem megy minden simán azóta.

De ha nem veszem komolyan, akkor kifogyott és tényleg Kínából van utánrendelés, de az is lehet hogy elveszett a csomagod az átadás után. Ki tudja?

[ Szerkesztve ]

(#15970) V/ válasza herrká (#15966) üzenetére


V/
Topikgazda

Mond le, chat.

(#15971) herrká válasza V/ (#15970) üzenetére


herrká
senior tag

Köszönöm szépen! Csak proerder és order details gomb van. Melyiknel tudom lemondani? Bocsánat, de chat gombot nem találok. Köszönöm a türelmet és a segítséget! Illetve a preorder nem is gomb. :-)

[ Szerkesztve ]

(#15972) merqree


merqree
őstag

Az összefoglalóban lévő "refund igénylése" résznél lévő leírás nekem nem jön össze, már a második pontban "megáll a tudomány" :(

(#15973) OccsE


OccsE
aktív tag

(#15974) csadi0011


csadi0011
őstag

Korábban szó esett a New Year Box zsákbamacskákról. Egyet én is vettem, amikor 3000 HUF volt a Convoy lámpás: [link] .
Megjött és egy szürke S2+ 7135 x 8 volt benne. [link]
Ennyiért vettem a fekete ugyanilyenemet, szóval annyira nem gáz. Nem mintha sok lehetőség lett volna. :DDD

(#15975) V/ válasza csadi0011 (#15974) üzenetére


V/
Topikgazda

Az enyém még mindig nem érkezett meg.

(#15976) csadi0011


csadi0011
őstag

Hopsz, a szappanadagoló kimaradt:
Talán van még valaki, aki csatlakozna. :R
Intelligent Liquid Soap Dispenser

(#15977) gomez55


gomez55
tag

Sziasztok. 01.29.-en rendeltem egy Blitzwolf projectort GB stock-bol amit 02.03.-an fel is adtak elvileg, kapott tracking numbert. Viszont a csomagkovetesnel tovabbra sincs semmi info rola, holott 2-5 munkanap volt irva a szallitasra. Ez igy mennyire normalis? Koszi

(#15978) V/ válasza gomez55 (#15977) üzenetére


V/
Topikgazda

Olvass vissza, másnak sem jött meg onnan. Nem normális, de ez van.

(#15979) gomez55 válasza V/ (#15978) üzenetére


gomez55
tag

Hat akkor megvarom a 30napot es utanna refund. Nagyon ugy tunik, hogy ezt a GB stockot nem erdemes most eroltetni.

(#15980) V/ válasza gomez55 (#15979) üzenetére


V/
Topikgazda

Nem csak Magyarországról panaszkodnak az UK raktárra, valami probléma van.

(#15981) ates


ates
aktív tag

Snatch-k:

Teló: [link]

Mi Band 3: [link]

Akkus csavarhúzó: [link]

Memória kártya: [link]

Kösz.

(#15983) specterlich


specterlich
csendes tag

(#15987) nfer


nfer
tag

Böngészős snatch:

18V 520N.m Cordless Brushless

1 hely:
Xiaomi Redmi Note 8 Global

[ Szerkesztve ]

(#15988) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Új snatch linkek:

Telefon

Óra [link]

Fúró

#?*@&!

(#15989) andit


andit
kezdő

Snatchek:

Redmi Note 8: [link]

MiBand 3: [link]

Akkus csavarozó: [link]

Blitzwolf memória kártya: [link]

Köszönöm. :)

(#15990) Vertigo18


Vertigo18
addikt

Nálam is jöjjön akkor 4 új, böngészős snatch. Töltsük meg gyorsan!

Original Xiaomi Mi band 3

18V 520N.m Makita

Xiaomi Redmi Note 8

BlitzWolf® BW-TF1 Class 10

[ Szerkesztve ]

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#15991) rushty


rushty
senior tag

Snatch
Xiaomi Redmi Note 8
[link]

Revolut meghívó pü-ben

(#15992) rushty


rushty
senior tag

Új snatch:

[link] Telefon
[link] Okosóra
[link] Fúró
[link] Memóriakártya

Revolut meghívó pü-ben

(#15993) Ferit


Ferit
kezdő

Snatch-ek:

Note 8: [link]

Mi Band 3 : [link]

Akkumulátoros csavarhúzó: [link]

Memória kártya: [link]

Köszi. :)) :))

(#15994) Gexxx


Gexxx
tag

Szneccs

Telefon [link]
Mi band [link]
Fúró [link]
SD kártya [link]

Powered by Dell Precision 3530; Xiaomi Mi 9T

(#15996) MrDerekas


MrDerekas
addikt

Redmi note fehér
18V-os ütvecsavarozó
MicroSD 128 Gb
:R

www.derekas.webnode.hu --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- https://logout.hu/bejegyzes/mrderekas/a_szkeptikus.html

(#15997) V/ válasza MrDerekas (#15996) üzenetére


V/
Topikgazda

Választható a 256-os is. Pontosabban a 32, a 64 is. Csak véletlen volt a 128?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.