Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-01 20:31:37

LOGOUT.hu

Banggood tapasztalatok

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10046) walakyb válasza V/ (#10045) üzenetére


walakyb
aktív tag

Bocs, de ezek nagyon nagy resze nem igy van...
Azt irod, hogy a szallito ceg informalta oket. Tobbszor kertem oket, hogy erre mutassanak barmifele bizonyitekot, sose sikerult nekik, sot 1 alkalommal azt mondta az ugyintezo, hogy az egyetlen bizonyitek a TN, nezzem meg nyugodtan mit mutat. 2 alkalommal is kaptam igeretet arra, hogy rakerdeznek a szallitonal, hogy mi a helyzet a csomagommal, es 2-3 napon belul megirjak. Egyik alkalommal se kaptam semmit. Remelem nem akarod azt mondani, hogy biztos megkerdeztek oket, de nem kaptak valaszt... Ertelemszeruen nem azt varom az ugyfelszolgalattol, hogy azonnal meg tudjak mondani, hogy hol a csomag, de azt viszont teljes joggal, hogy ha az ido is igazolja a kerest, akkor igenis kerdezzenek ra, hogy mi van, hol a csomag, mi ez a keslekedes. A szallitonak pedig kotelessege tajekozatast adni.
Azt meg, higy igy konkretan irod, hogy a royal shipments hazudik. Nem egy szallitasi mod van, ahol legalabb 2 ceg intezi a szallitast, honnan tudod, hogy nem az elso (de lehet tobb ceg is bevonva) ceggel van gond?
1 hazugsag egyertelmu ebben a helyzetben, amikor a support nekem a 61. Napon azt irta, hogy kell varnom meg 6 orat (utc-2-ben legyen masnap), utana jelentkezzek megint, es nyomjak a cancelt, es a refundot. 9 oraval kesobb pedig hirtelen meg 18 napot kell varni, meg kulonbenis nem fognak refundolni...
Az egyeb rendeleseket valoban en is megkaptam (2 telefon es egy wowstick) kb 2-2 het alatt, viszont az ugyben erintettek kozul ahogy neztem osszesen 2 ember volt (innen a forumrol), akinek 30-an bekerult az outgoing manifest generated a TN-be, ok valoban megkaptak ra par napra. Azota pedig ismet semmi. Senkinel...
Egyebkent meg mar leirtam, hogy mi lenne a korrekt. 61 nap utan, ha az ember keri, kapja vissza a penzet. Ertelemszeruen, ha megerkezik a csomag, akkor, vagy ujra kifizetni, vagy pedig visszakuldeni...

A TN-re meg annyit reagalnek meg, hogy szerintem te is ismersz jonehany olyan TN tipust, amin mar sokak altal tudottan fake az osszes bejegyzes. Ennek tudataban, a teljes ismeretlenseg mellet tenyleg biztos vagy benne, hogy ezek a bejegyzesek valosak?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.