Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Azonnali notebookos kérdések órája (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-20 18:40:24

LOGOUT.hu

A topikban főleg meglevő notebook miatt kérdezhetsz, ha vásárolni szeretnél, ezek az ajánlott topikok:
Milyen notebookot vegyek?
Milyen HASZNÁLT notebookot vegyek?
NOTEBOOK / NETBOOK / Mac beárazás

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26551) Ry0K3N


Ry0K3N
senior tag

Lenovo G575, cseréltem benne vinyót erre [link]

Na és most a pofámba vág egy Check cable connection! PXE-MOF: Exiting Intel PXE-ROM hibát.

Nem kompatibilis ezzel a vinyóval?

"Doom fans are not like Disney fans. If doom fans don't like what you have done they burn your house down."

(#26552) _Berci_ válasza whited (#26545) üzenetére


_Berci_
aktív tag

Elsőnek szedd le ezt a progit, majd a gyártó oldalról a megfelelő drivereket :)
nem olyan bonyolult a progi használata és jól végzi a dolgát :)

Nagy az Isten állat kertje, csak sajna nincs kerítés!

(#26553) _Berci_ válasza Ry0K3N (#26551) üzenetére


_Berci_
aktív tag

Szia

Olyan (tudtommal), már nincs, hogy nem kompatibilis xy winyóval, max fizikai méret miatt nem tudod berakni :)
Hülyeségnek hangzik, de próbát megér: szedd ki a merevlemezt, aksit kapcsold be a gépet, majd biosban nyomj egy defaultat, ki kapcs gép, és vissza winyó, majd biosban, add meg 1.nek a cd-t 2.nak a hddt :) (elv úgy lesz, de ellenőrizd le)

[ Szerkesztve ]

Nagy az Isten állat kertje, csak sajna nincs kerítés!

(#26554) csabyka666


csabyka666
addikt

Üdv mindenki!

Egy furcsa hibába futottam, légyszi segítsetek.

MSI X600 noti, korábban én telepítettem, működött is szépen, most hozták vissza, hogy Windows belépést követően kékhalálozik.
Csökkentett módba beengedett, gondoltam szoftveres hiba, nem vesződök vele, amúgyis ráfér egy friss Windows.
64 bites Win7 szépen felment, drivereket is feltelepítettem, majd a programok telepítése során egyszercsak befagyott - egér mozgott, de ezen kívül semmi aktivitás. Kikapcsoltam (bekapcsgomb hosszan nyom), majd be, de a Windows logónál végtelenségig áll, a vinyó se dolgozik. Csökkentett módba a classpnp.sys fájl betöltéséig jut, és ott végleg megáll.
Sebaj, újratelepítettem, a telepítés után első dolgom volt (drivereket se telepítettem fel) futtatni egy AIDA-s tesztet a proci és a memória miatt. Mindegyik teszt lefut, viszont ha megnyitom az "érzékelők" pontot, ahol a hőfokokat látom, gondolkodik sokáig, majd kifagy a program olyannyira, hogy a Windows se tud leállni, csak forog a "leállítás..."-nál a karika.

Annyi előélete van a dolognak, hogy a gyári adapter bedöglött, egy univerzálissal használták kb 1 évig a készüléket, de ennek meg a csatlakozója ment tönkre, így került hozzám a noti. A csatlakozót kicseréltem, a készülék működik, de valahogy nem az igazi. Van, hogy a BIOS beállítások egy részét elfelejti, pl a bootsorrendet rendszeresen visszaállítja alapra, illetve a legfurcsább, hogy a készenléti (alvó) módot jelző LED folyamatosan halványan világít.
Plusz furcsaság, hogy ezen valami spéci BIOS van, majdnem annyi funkcióval, mint egy asztali gép BIOS-a, illetve egy csomó olyan opció, amit nem is tudok hova tenni, pl elsődleges videomegjelenítőt lehet választani, amikor ezen csak az IGP van...

Nem ez az első noti, amit javítok, de ilyennel még nem találkoztam. Én alaplapra tippelek, és mondhatnám a tulajnak, hogy ne nyissa meg az AIDA érzékelés menüpontját, de nálam valami vagy jó, vagy nem jó, így nem adom vissza, úgyis előjönne a hiba. Az, hogy az AIDA-val mindig kifagy, nem jelent semmit, mert amikor először fagyott, nem is volt telepítve még.

Próbáltam másik vinyóval, 32 és 64 bites Win7-tel egyaránt, Win8.1-el, de ugyanaz. Memtest86 nem dob hibát, látszatra minden rendben van, mégse működik stabilan a rendszer. Olyan, mintha a vinyó körül lenne valami gond (mintha menet közben lehúznám), de csak tipp, és ugye másik vinyóval se javult a dolog. Sajna procit nem tudok cserélni, mert integrálva van.

Lehet, hogy az univerzális táp küldte el a lapot?!

Bármilyen megoldás érdekel, de ennek így működnie kellene, szóval olyat ne írjatok, hogy előbb telepítsek drivert, mert az AIDA ettől még nem fagyaszthatja ki!

Köszi a segítséget előre is!

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#26555) Dell XPS válasza csabyka666 (#26554) üzenetére


Dell XPS
veterán

Találkoztam AIDA64 (hőmérséklet ell.) kifagyással, sajnos alaplap hiba.

Üdv, Dell XPS

(#26556) csixy válasza whited (#26543) üzenetére


csixy
addikt

Linux live CD-ről bootolva lépj be a Gpartedbe., Csinálj előre egy 500 megás primary partíciót , ezt formázd NTFS-re, a maradékot csináld meg primary NTFS partícióra. Az első 500 megásra tedd rá a BOOT Flag-et. Lépj ki a G-partedből.Indítsd újra a gépet a WIN telepítővel és válaszd a tök új telepítés alsó lehetőségét és a telepítés helyeként mutasd meg neki a második nagyobb partíciót. Ennyi. Sok sikert. !!!!! :)

Kert, kütyük,munka,matek,morfondír...ennyi. Szóval ács nem vagyok, de nemrégiben sikerült faragnom egy mőködőképes fogpiszkálót.

(#26557) csabyka666 válasza Dell XPS (#26555) üzenetére


csabyka666
addikt

Én is arra gyanítok. Ahogy mondtam, nem az a baj, hogy a hőmérséklet ellenőrzésnél kifagy, hanem random csinál furcsa tüneteket.

Oké, alaplap, de akkor miért nem javul meg újraindítással? Ha ezt az AIDA-s fagyást előidézem, onnantól telepíthetem újra a Windows-t, mert a betöltésnél nem dolgoztatja a vinyót, csak áll...

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#26558) _Berci_ válasza csabyka666 (#26554) üzenetére


_Berci_
aktív tag

Én elsőnek gyári biost tennék rá :)

nem értek sok embert, minek frissítünk bios-t ha faszán megy a gép :F
több IT ismerősömmel is azt a véleményt valljuk, csak akkor frissítsünk biost, ha valami gond van az alaplappal, vagy az új bios számunkra hasznos dolgokat szabadít fel :) (pl Skylake prociknál szorzószár mentesség :DD )

Nagy az Isten állat kertje, csak sajna nincs kerítés!

(#26559) csabyka666 válasza _Berci_ (#26558) üzenetére


csabyka666
addikt

Gyári BIOS-t? Nem tudom, gyári van-e rajta, vagy sem, egyáltalán fel lehet tenni egy asztali gépét notira?

Őszintén, amikor itt volt a noti korábban, nem figyeltem, milyen BIOS van rajta...csak most tűnt fel, hogy egy laptop BIOS-a némileg szegényebb szokott lenni.

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#26560) _Berci_ válasza csabyka666 (#26559) üzenetére


_Berci_
aktív tag

Minden alaplapnak külön BIOS-a van, asztali gép bios-át még véletlenül se próbáld!
Bocs, de ez nagyon fontos azért emeltem ki így!

Am, msi.com :D MSI X600 bios :)
Ezt is fusd át :)
Ha valami nem 100%ban tiszta, kérdezz, mert így lehet kb féltéglát (legalábbis nehezen javíthatót) csinálni a gépből :)

[ Szerkesztve ]

Nagy az Isten állat kertje, csak sajna nincs kerítés!

(#26561) csabyka666 válasza csabyka666 (#26559) üzenetére


csabyka666
addikt

Ez van rajra most, de reggel megnézem az MSI Updaterrel, ad-e rá másik BIOS-t.

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#26562) csabyka666 válasza _Berci_ (#26560) üzenetére


csabyka666
addikt

Igen, én is így tudtam, azért csodálkoztam, hogy miért vannak benne olyan funkciók, amik egy notiban fizikailag nem lehetnek.

Jó, hát BIOS-t is frissítettem nem egyet nem kettőt, és amint látom, van frissebb is rá a mostaninál, na reggel ráteszem! :)

Köszi a tippet, minden javaslatot szívesen fogadok. :R

[ Szerkesztve ]

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#26563) Ren Hoek


Ren Hoek
veterán

HP 450 G1-hez hol érdemes akksit venni?
Merjek rendelni utángyártottat?

Sajnos abban sem vagyok biztos, hogy az akku rossz. (Alaplapcserés volt, gari lejárt)

1. Táp bedugva, és ha 30% körül van az akku, akkor volt hogy egyszerűen kikapcsol random.
2. Bedugott táp esetén sem mindig tudja tölteni, eléggé random, most pl lemerült 34%-ra és "not charging"... nemrég általában 70%-nál nem tudta tovább tölteni. Van amikor meggondolja és feltölti 100% is, akkor akkuról is jól megy.

3. Az akku jelző led sárgán villog, néha...ráadásul nem is ütemesen. Néha gyorsabban villog, kihúzott táppal is működő géppel. Amúgy kikapcsolt gép is ezt csinálja, és a töltőből is villogással szinkronban jön a "töltősípolás" - fület odatéve elektromos tekercshang.

4. Most vettem észre, hogyha akku bentvan, és 34%-on "not chargingol"... akkor a procit sem engedi 800 MHz fölé vinni és belassul. Mintha nem kapna elég kakaót.

Végül a legérdekesebb, hogy ha kiszedem az akkut és csak töltőről megy akkor teljesen oké a gép. Az akksi kever be a képbe.

Szerintetek, akku hiba? Vagy a töltő krepált be? (de akkor akku ki állapotban miért jó?) Vagy 3. verzió, az alaplap szar benne megint és újra.

(#26564) _Berci_ válasza Ren Hoek (#26563) üzenetére


_Berci_
aktív tag

Előszőr is Szia :)

Mikor volt cserélve az alaplap (probookokra 3 év a gari, és ha pl: 2 év múlva lett cserélve 2 éve akkor a gépre nincs, de az alaplapra még van gari) ? Hol volt cserélve? Munkalap meg van még? (már s/n is elég szokott lenni) Mert az alaplap alkatrésznek számít és ha megint az kakkant be akkor azt lehet, hogy még gariba cserélik :)

Am sz.tem aksi zárlatos :(
Tőlük rendelj, és gyárit javaslok

Nagy az Isten állat kertje, csak sajna nincs kerítés!

(#26565) _Berci_ válasza csabyka666 (#26562) üzenetére


_Berci_
aktív tag

bocsi, nem akartalak megbántani :(

Nagy az Isten állat kertje, csak sajna nincs kerítés!

(#26566) _Berci_ válasza csabyka666 (#26561) üzenetére


_Berci_
aktív tag

Régi szép idők... Core 2 Solo :D :C

[ Szerkesztve ]

Nagy az Isten állat kertje, csak sajna nincs kerítés!

(#26567) Ren Hoek válasza _Berci_ (#26564) üzenetére


Ren Hoek
veterán

Bocs, elfelejtettem köszönni. A választ viszont köszönöm. :)
Renewed noti volt, 1 év garival, már fél éve lejárt. :( Szinte mindent cseréltek benne ezalatt. Alaplap teljesen elszállt egyszer kikapcsolt és bumm.
Touchpad is rendszeresen fagyott. Bár ez szériahiba szerintem, mert azóta is fagy néha. Ilyenkor sleep és vissza segít csak (neten sok infó van erről)
A ventije cicergett. Kicserélték ezt is, ez meg búg alapjáraton. Visszavittem persze semmit nem találtak, mert csendes szobában lehet hallani. Mindegy már megszoktam...Nem panaszkodok, most akku nélkül oké, hálát adok hogy megy. csak mostanában kéne használnom gyakrabban akkuról.

Köszi a linket!

Egyébként Aloha hivatalos HP szerviz, és kérdeztem ezt, azt mondták hogy nincs ilyen alkatrész meg szerviz gari. Ha lejárt a gép akkor lejárt, nincs gari idő kiterjesztés külön a szerelt alkatrészekre. :( Részemről ennyi a HP. Az ASUS tejfölösdoboz 8 éves notim betonhibátlanul működik anyumnál :D

[ Szerkesztve ]

(#26568) _Berci_ válasza Ren Hoek (#26567) üzenetére


_Berci_
aktív tag

Sajna meg van minden gépnél a hibás széria...
Sokkal találkoztam már :(

Am törvénybe van, h fő alkatrész cserénél újra indul a gari arra az alkatrészre!
(Anno multinál dolgoztam s volt alaplap cserés esetünk és akkor HP cserélte)
Szerintem itt a Renew a probléma :(

Remélem az új aksi megold minden bajt :D
Am a ventinek egy kis WD40 és sokat javít a cicergésen :D

Nagy az Isten állat kertje, csak sajna nincs kerítés!

(#26569) Ren Hoek


Ren Hoek
veterán

Nyomtam be neki anno... de csapágyhibás volt alapból. Kicsit fostam is, hogy a WD40 okozott valami galibát, mert pár héttel utána nyíródott ki a tápkör... de úgy tudom a WD40 nem vezető, meg nem is ömlött ki.
PC-n pedig a WD40 mindenféle venti ciripelést meggyógyított, ráadásul évekre. Viccelődtünk is, hogy a WD40 tényleg mindenre jó. Ha megfürdesz egy kád WD40-ben == örök élet 2x :D

Amúgy varrógépolajat ajánlják inkább...ez meg most rezonál, de legalább nem ciripel :D

A gari időre meg rákérdezek a HP-nál... csak már a tököm tele a szervizekkel, eddig még soha nem javítottak meg semmimet rendesen, csak amikor csere volt. Inkább beletörődtem már... hátha az új akku jó lesz.

[ Szerkesztve ]

(#26570) feltamadas


feltamadas
tag

Sziasztok
sajnos megadta magát a laptopom alaplapja Asus x50n-ap240 mindenütt aszt írják hogy ez típushiba
én 2008 júliusban vettem és semmi baja nem volt idáig ,szeretném megcsináltatni hol tudok alaplapot venni hozzá ,használt is jó , sehol se találtam

[ Szerkesztve ]

(#26571) king.mp válasza feltamadas (#26570) üzenetére


king.mp
aktív tag

Szia!

2 verzió van.

1. Keresel itthoni szakembert, és talán javítható. Akit itt merek ajánlani: KillHates
2. Alibaba-n vannak hozzá lapok, de számolj azzal, hogy sokára jön meg és 100 dolcsi körül van az ára.

Vagy elgondolkozol rajta, hogy másik notit veszel, ezt pedig kiárulod a költségek csökkentése végett.

(#26572) feltamadas válasza king.mp (#26571) üzenetére


feltamadas
tag

köszi

[ Szerkesztve ]

(#26573) feltamadas válasza feltamadas (#26572) üzenetére


feltamadas
tag

Alibaba-n nem találom egy linket küldenél

(#26574) king.mp válasza feltamadas (#26573) üzenetére


king.mp
aktív tag

Tessék. De ellenőrizd le.

(#26575) mate1396


mate1396
tag

Van egy Fujitsu Siemens Amilo La1703 -as laptopom aminek a kijelzőjének a fele elsötétül de annyira hogy alig látni. Kipróbáltam külső monitoron ott tökéletesen működik. Akkor ez most a monitor tápellátás hiba lehet esetleg teljes kijelző cserét igényelne? (Videó kártyát a külső monitor miatt kizártam) Vagy esetleg valami már ötlet?
Kösz :)

(#26576) tserrof77 válasza mate1396 (#26575) üzenetére


tserrof77
senior tag

Rétegszakadt a kijelző panel, cserélni kellene.

Két informatikus beszélget: Neked milyen hosszú volt az eddigi legjobb kapcsolatod? Válasz: 8Mbites DSL 2 év hűségnyilatkozattal :)) Laptopszerviz (is)

(#26577) csabyka666 válasza _Berci_ (#26565) üzenetére


csabyka666
addikt

Ne viccelj, honnan tudhatnánk egymásról, hogy ki milyen területen mozog. :) :B

Reggel le is frissítettem, de semmi érdemi változás nem történt. A BIOS legalább már noti-szerű, nincs tele minden sallanggal, igazából továbbra sem értem, hogy kerülhetett rá olyan BIOS, ami nem notis...

Ugyanúgy kifagy a hőmérsékletellenőrző résznél, illetve minden indításkor F2-t kell nyomni, panaszkodik a checksum-ra, hiába állítom be a BIOS-t, csak a dátumot és az időt jegyzi meg, a többi beállítást alapon hagyja. Az utolsókat rúgja a lap...

###

Ja Core 2 Solo hát mi ez már? :D

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#26578) _Berci_ válasza csabyka666 (#26577) üzenetére


_Berci_
aktív tag

Nagyon esélyes, hogy igen, MB hiba :(
nem is biztos, hogy megéri cserélni :(

Én még adnék 1 ucsó esélyt, úgy, hogy kicseréled az alaplapi elemet :)
Tapasztalatból mondom, hogy notiknál az alaplapi elem lemerülése, tud cifra dolgokat :)

Nagy az Isten állat kertje, csak sajna nincs kerítés!

(#26579) tserrof77 válasza _Berci_ (#26578) üzenetére


tserrof77
senior tag

Egyetértek, esetleg egy T5xxx szériás procival még próbáld meg...

Két informatikus beszélget: Neked milyen hosszú volt az eddigi legjobb kapcsolatod? Válasz: 8Mbites DSL 2 év hűségnyilatkozattal :)) Laptopszerviz (is)

(#26580) csabyka666 válasza _Berci_ (#26578) üzenetére


csabyka666
addikt

Az elem (is :) ) volt tippem, kivettem, rámértem, 3,22V-ot mutat a műszer. A cserével az a gond, hogy - miért is lehetett volna úgy megcsinálni, mint az alaplapok esetében?! - ez nem egy foglalatban van, hanem ilyen spéci ruhában, és ha szétszedem, nem tudom normálisan összerakni. Ponthegesztővel nyomják rá gyárilag az érintkezőket.

Ami még érdekes, hogy van egy ghost fájlom ehhez a notihoz, de nem tudom visszatölteni, a visszatöltés végén mindig elakad, decompression error-ral. Aztán lehet, hogy a fájl tényleg sérült, mert egy másik ghost visszament rá.

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#26581) --HARDCORE--


--HARDCORE--
senior tag

Üdv!

Tud valaki pontos linket ahol elérhető egy USB 3.0 driver Acer Aspire E5-522G laptophoz?

Aspire E15 / 15,6" HD LED 1366 x 768 / AMD(R) Quad-Core Processor A8-7410 / 4GB DDR3 / 1TB HDD / AMD(R) Radeon(R) R5-M335 2GB /

Nagyon köszönöm előre is! :R

szerk.: a lényeg kimaradt: Windows 7 X64-hez kellene. minden máshoz van driver, illetve a kártyaolvasó még nincs fent USB2.0 CRW ehhez is kellene driver link.. Acer oldalán néztük, semmi hasznosat nem találtunk.

[ Szerkesztve ]

Csatlakozz a ReVoluthoz, ne fizess a semmiért a magyar bankoknak! ___Üdv.: Zsolt___ R.I.P. Ivett!

(#26582) _Berci_ válasza csabyka666 (#26580) üzenetére


_Berci_
aktív tag

Dehogy van gond a cserével :)
Elvileg CR2025-s elem van benne :) (mérgelődött veszel nézd meg a típust mert lehet CR2016is :D)
Levágod a rázsugorított műanyagot, majd ki régi elem (óvatosan az érintkezők alá vágsz), utána be új elem és szigetelő szalaggal körbetekered szorosan, s kész is:)
5415455484112121 × csináltam már :DD

[ Szerkesztve ]

Nagy az Isten állat kertje, csak sajna nincs kerítés!

(#26583) _Berci_ válasza --HARDCORE-- (#26581) üzenetére


_Berci_
aktív tag

hy

Eszközkezelőig gondolom eljutsz :D
Ott amihez kell illesztő program Jobb gomb > Tulajdonságok > Részletek fül > Legördíted a listát és Hardverazonosítókra mész > Legelső sor jobb gomb másolás > Gugliba beilleszted és csemegézel a találatok közül :)

Hozzátenném, nem véletlen nincs fent gyártó oldalon Win7 driver! Egyszerűen régi már az a os, illetve az újabb gépek lassabban, hibásan működhetnek!

Nagy az Isten állat kertje, csak sajna nincs kerítés!

(#26584) csabyka666 válasza _Berci_ (#26582) üzenetére


csabyka666
addikt

Én is, de változó eredménnyel. Ideig óráig jó, aztán ahogy rázkódik, melegszik a noti, gyengül a szigszalag, és megint elfelejt mindent a BIOS. :U :(

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#26585) tserrof77 válasza csabyka666 (#26584) üzenetére


tserrof77
senior tag

Parasztmódszer, de ha megkaparod szikével az elemet, nagyjából oda lehet a madzagot cinezni... :U

Két informatikus beszélget: Neked milyen hosszú volt az eddigi legjobb kapcsolatod? Válasz: 8Mbites DSL 2 év hűségnyilatkozattal :)) Laptopszerviz (is)

(#26586) tserrof77 válasza --HARDCORE-- (#26581) üzenetére


tserrof77
senior tag

A "crw" a kártyaolvasó, próbáld meg felerőszakolni neki a 8-as drivert. Az usb3-hoz meg az amd oldalán lenne érdemes körülnézni...

Két informatikus beszélget: Neked milyen hosszú volt az eddigi legjobb kapcsolatod? Válasz: 8Mbites DSL 2 év hűségnyilatkozattal :)) Laptopszerviz (is)

(#26587) _Berci_ válasza tserrof77 (#26585) üzenetére


_Berci_
aktív tag

Nagyon tetszik a fogalmazásod! :C :C :C :C

Nagy az Isten állat kertje, csak sajna nincs kerítés!

(#26588) --HARDCORE-- válasza _Berci_ (#26583) üzenetére


--HARDCORE--
senior tag

Köszi!

Ismerősöm gépe, akkor javaslom neki a win10 x64 használatát.

(#26586) tserrof77 : Köszi!

Próbálta azt is a tulaj, megtaláltuk a letöltéseknél a crimson chipset drivert, de csak az SMbus-hoz telepedett fel. Az USB3.0-t nem akarja kezelni.

Egyébként örülök, hogy nem nekem van ilyen laptopom.. ezek után pláne nem vennék, hogy csak úgy erőltetik a nem írunk drivert hozzá megoldással az új OS használatát.

Csatlakozz a ReVoluthoz, ne fizess a semmiért a magyar bankoknak! ___Üdv.: Zsolt___ R.I.P. Ivett!

(#26589) csabyka666 válasza tserrof77 (#26585) üzenetére


csabyka666
addikt

Ja ha más nem lesz...csak a pofámba ne robbanjon. :N

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#26590) tserrof77 válasza --HARDCORE-- (#26588) üzenetére


tserrof77
senior tag

Dell-es linkem van hozzá

talán ezzel megy...

Két informatikus beszélget: Neked milyen hosszú volt az eddigi legjobb kapcsolatod? Válasz: 8Mbites DSL 2 év hűségnyilatkozattal :)) Laptopszerviz (is)

(#26591) Mottie


Mottie
őstag

Sziasztok!

Hatha valaki tud segiteni ebben?

Hol tudnek jo aron talalni VGA (D-SUB, laptop) - HDMI atalakitot? (Lehetoleg teljes kabelt, hogz ne kelljen meg kulon kabelt venni)

Ha nincs Mo.-n ertelmes aron akkor megszerzem kulfoldrol.

Koszi,

Mottie

Be Victorious!

(#26592) --HARDCORE-- válasza tserrof77 (#26590) üzenetére


--HARDCORE--
senior tag

Köszi! :R megnézetem.

Csatlakozz a ReVoluthoz, ne fizess a semmiért a magyar bankoknak! ___Üdv.: Zsolt___ R.I.P. Ivett!

(#26593) amdathlonxp


amdathlonxp
aktív tag

Üdv Ime a nap képe azt mondja a tulaja minden előjel nélkül egyszer csak már nem adott képet ,,,,,gondolom nem is visított a venti már 1-2 éve

Whatsapp on keresetek légyszi!! +4915175260023

(#26594) king.mp válasza Mottie (#26591) üzenetére


king.mp
aktív tag

1 2

Ez lenne az igaz, de ilyet itthon még nem láttam.

(#26595) _Berci_ válasza amdathlonxp (#26593) üzenetére


_Berci_
aktív tag

nem rossz - nem rossz :D

Ez már nem procica, hanem már kész Porállatkert :D

[ Szerkesztve ]

Nagy az Isten állat kertje, csak sajna nincs kerítés!

(#26596) _Berci_ válasza Mottie (#26591) üzenetére


_Berci_
aktív tag

Szia

Ezt találtam Neked, igaz nem kábel, csak adapter :)

king.mp: nem látok túl nagy esélyt, hogy működik a cucc :) analógból ha digitálist akarunk ott jelet kell konvertálni, amit egy zsineg nem hixem, h meg tud oldani :)

[ Szerkesztve ]

Nagy az Isten állat kertje, csak sajna nincs kerítés!

(#26597) king.mp válasza _Berci_ (#26596) üzenetére


king.mp
aktív tag

Amit linkeltem 1-es, az elviekben müxik.

(#26598) _Berci_ válasza king.mp (#26597) üzenetére


_Berci_
aktív tag

A kábelre gondoltam, ami a képen van :D
a másik 2 esélyes.. :)

Nagy az Isten állat kertje, csak sajna nincs kerítés!

(#26599) king.mp válasza _Berci_ (#26598) üzenetére


king.mp
aktív tag

Persze, azt mintaként mutattam. :)
Még ha szar is, megmutatom. :D

(#26600) _Berci_ válasza king.mp (#26599) üzenetére


_Berci_
aktív tag

Nesze :D :D :DD :DD

[ Szerkesztve ]

Nagy az Isten állat kertje, csak sajna nincs kerítés!

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Azonnali notebookos kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.