Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Azonnali notebookos kérdések órája (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-20 18:40:24

LOGOUT.hu

A topikban főleg meglevő notebook miatt kérdezhetsz, ha vásárolni szeretnél, ezek az ajánlott topikok:
Milyen notebookot vegyek?
Milyen HASZNÁLT notebookot vegyek?
NOTEBOOK / NETBOOK / Mac beárazás

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27851) amdathlonxp válasza csabyka666 (#27846) üzenetére


amdathlonxp
aktív tag

Üdv ha a kéket kihúzód csővőn megy a venti ez 100%,ha nem megy akkor vagy nincs 5v vagy nem jó a venti ....ez a 2 lehetőség van ,

egy régi nem használt mobil töltővel is le tudod tesztelni a ventit ,ha nincs más megoldás és ki tudod zárni valamelyiket ..

[ Szerkesztve ]

Whatsapp on keresetek légyszi!! +4915175260023

(#27852) csabyka666 válasza amdathlonxp (#27851) üzenetére


csabyka666
addikt

A venti döglött meg. Pirosra +5V-ot feketére 0V-ot kötve se moccan meg. Aliexpresszen láttam egyet 8$-ért, csak egy hónap, mire.megjön... Hacsak nem bont valaki ilyet magyarba, de laptopszakin is valami 9.000, ne vicceljünk már...

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#27853) amdathlonxp válasza csabyka666 (#27852) üzenetére


amdathlonxp
aktív tag

Laptop szaki nem szégyenlős akkor :) haverom Asus fun megkérdezem van e neki ,nekem ebay ről 16. napra érkezik minden mostanában.

van neki megy privi megadom a számát

[ Szerkesztve ]

Whatsapp on keresetek légyszi!! +4915175260023

(#27854) csabyka666 válasza amdathlonxp (#27853) üzenetére


csabyka666
addikt

Köszi! :) :R

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#27855) amdathlonxp válasza csabyka666 (#27852) üzenetére


amdathlonxp
aktív tag

.... :U

[ Szerkesztve ]

Whatsapp on keresetek légyszi!! +4915175260023

(#27856) agoka07


agoka07
senior tag

Valaki ebben tud segíteni? :)

S35-3310-1600-KU380-W300i-Shine-C3050-Spiro-858 Smart-SK17i-Galaxy S-Note 1-Galaxy S4-G4-S6 Edge-Note 8

(#27857) KillHates válasza agoka07 (#27856) üzenetére


KillHates
nagyúr

A Security menüben a secure boot-ot kapcsold disabled-re.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#27858) stevve


stevve
nagyúr

Üdv,

Milyen az Aspire v15? Melegszik, hangos terhelés alatt? Anyaghasználata milyen. Sosem volt még, de most kecsegtetnek egy ilyennel i7-tel.

:R

(#27859) KillHates válasza stevve (#27858) üzenetére


KillHates
nagyúr

Mi van benne pontosan?

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#27860) Sidorovich


Sidorovich
senior tag

Sziasztok!

Néhány napja vettem egy Samsung M3 Portable 1TB (2.5 hüvelyk - 5400 rpm) külső merevlemezt.
Olyan jelenséget produkál a laptopommal, hogy amikor másolok rá egy nagyméretű, 50 gigás fájlt (titkosított konténerfájl, backupolásra használnám), a másolási sebesség néha leesik abszolút 0-ra. Feladatkezelőben is nézem, ott ilyenkor 100%-on dolgozik, de a válaszidő, írás és olvasás egyaránt teljesen 0:

Majd egy rövid idő után megint másol. Azonban a sebesség ekkor sem a teljes, 25-30 MB/s között alakul csak.
Viszont amikor megmértem Crystal Disk Benchmarkkal, akkor ezeket az eredményeket produkálta:
-----------------------------------------------------------------------
CrystalDiskMark 5.1.2 x64 (C) 2007-2016 hiyohiyo
Crystal Dew World : http://crystalmark.info/
-----------------------------------------------------------------------
* MB/s = 1,000,000 bytes/s [SATA/600 = 600,000,000 bytes/s]
* KB = 1000 bytes, KiB = 1024 bytes
Sequential Read (Q= 32,T= 1) : 116.365 MB/s
Sequential Write (Q= 32,T= 1) : 112.900 MB/s
Random Read 4KiB (Q= 32,T= 1) : 0.450 MB/s [ 109.9 IOPS]
Random Write 4KiB (Q= 32,T= 1) : 0.748 MB/s [ 182.6 IOPS]
Sequential Read (T= 1) : 116.391 MB/s
Sequential Write (T= 1) : 37.113 MB/s
Random Read 4KiB (Q= 1,T= 1) : 0.435 MB/s [ 106.2 IOPS]
Random Write 4KiB (Q= 1,T= 1) : 0.767 MB/s [ 187.3 IOPS]
Test : 1024 MiB [G: 0.0% (0.2/931.5 GiB)] (x5) [Interval=5 sec]
Date : 2016/04/16 21:29:44
OS : Windows 10 Professional [10.0 Build 10586] (x64)

Amiért ebbe a topicba írok, az a következők miatt van: egy idő után azt vettem észre, hogy nem működi sem az egér, sem a billentyűzet, semmi ami USB-n van. (Dell Inspiron 7559 laptopot használtam desktop gépként, monitorra és bill+egérre kikötve)

Lehúztam mindent és csak az egeret dugtam vissza, de az sem reagált. A gép teljes kikapcsolása és újraindítása után viszont már működött minden újra. Most vajon a külső HDD vagy a laptop, netán mindkettő vagy egyik sem a rossz? Mit vigyek vissza garanciáztatni? :F

Előre is köszönöm a segítséget! :R

[ Szerkesztve ]

(#27861) Sidorovich válasza Sidorovich (#27860) üzenetére


Sidorovich
senior tag

Update: kipróbáltam ezt a vinyót egy asztali gépen is. A hátsó (alaplapi) USB 3.0-ás portra dugva ugyanezt a jelenséget produkálta. Ezek alapján már elég valószínű, hogy a külső HDD hibás? :F

(#27862) KillHates válasza Sidorovich (#27860) üzenetére


KillHates
nagyúr

Ha leállnak a perifériák akkor az a PCH hibájára illetve túlterhelésére utal. Valószínűleg a hang is akad ilyenkor. Mivel egy másik gépben is ezt produkálja a külső HDD-d feltételezem, hogy az hajtja csapágyasra a PCH chip-et. A 7559-esben ráadásul már van valamicske hűtése a PCH-nak így még valami hűtés tuningolni sem érdemes a gépet inkább a külső HHD-t cseréld le. Próbálj meg valakitől kölcsönkérni egy WD Mybook-ot és azzal kipróbálni a másolást.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#27863) Sidorovich válasza KillHates (#27862) üzenetére


Sidorovich
senior tag

Köszönöm a segítséget! :R

Van egy ugyanilyen típusú külső HDD-m, holnap hozzá fogok férni, kipróbálom azzal is.

Lehet, hogy hülye kérdés, de nem lehet, hogy nem tud az USB port elég kraftot adni egy ilyen HDD meghajtásához? Az előző laptopomon volt egy 1 amperes USB port, amit telefontöltésre lehetett használni, mindig azt használtam korábban külső HDD-kel is, de a mostani gépemen nincs ilyen port.

(#27864) KillHates válasza Sidorovich (#27863) üzenetére


KillHates
nagyúr

Az USB3.0-ás portnak 2A a szabványos áramleadása (kék csatis) míg a USB2.0-nak 0.5A volt előírva, de pár gyártó csinált 1-2A-es verziót is; pl sárga csatlakozós a Lenovo-nál, vagy a piros csatlakozós a Gigabyte-nál, de voltak jelzés nélküliek de nagyobb áramúak is, általában ezeket kis villámmal jelölték, hogy tudja a sleep-and-charge funkciót. Ha a Dell notidon USB 3.0 csatlakozóra kötöd akkor annak eleve kell tudnia a 2 Ampert. Én inkább olyasmire gondolok, hogy valami bemelegszik a külső merevlemezed elektronikájában és logikai hibát csinál amitől "bedadog" a PCH és ledobja a perifériákat.
Kevesen tudják, hogy pár gémer egér is ki tudja csinálni a régebbi Core2-es notebook-ok déli hídjait.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#27865) buresz8


buresz8
tag

Sziasztok!

A következő a problémám, remélem tudtok segíteni. Két dolgot figyeltem meg a gép használata során. Az egyik, hogy játéknál néha megáll a kép ~1sec-ig. A másik, hogy film nézésekor megáll a kép ~1-2sec-ig, majd az egész szürke lesz ~5-10sec-ig, majd visszaáll normálisra. Valakinek ötlet? Mi lehet a ludas, esetleg hardveres probléma (HDD)?

Köszi!

(#27866) KillHates válasza buresz8 (#27865) üzenetére


KillHates
nagyúr

Nekem is csinálja, a HDD leáll egy pillanatra.
Állíts be olyan energiagazdálkodási profilt amiben nem áll a HDD és amikor filmet nézel vagy játszol azokat alkalmazd.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#27867) Jackal2


Jackal2
senior tag

Sziasztok, az alábbi problémára keresek megoldást:
- szeretnék egy olyan notebookot, amivel az RC hobbys beállításaimat el tudnám végezni terepen (értsd, egy mező közepén is)
- ehhez különböző konfigurátorokat kell futtatni böngészőből, amelyek windows alapúak. Nem erőforrás igényesek, webes alapú vagy CLI-ből konfigurálhatóak. A gépek vezérlői USB-to-microUSB kábelt használnak tehát semmi speciálisat
- nem fontos számomra az hogy milyen processzorral és videókártyával jön a gép (nem is kell dedikált kártya), valószínűleg a gyári HDD repül egyből a kukába és kap egy 120GB-s SSD-t, ami elég is lesz, tehát helyre sincsen szükségem
- memória méret szintén lényegtelen, a lényeg hogy hozzáférjek a slotokhoz, ha bővíteni kell
- ami lényeges, hogy kicsi és könnyen hordozható legyen vagyis 14-nél kisebb (11-13,3 körüli) és lehessen valamennyire napfényben is látni a kijelzőt (nagy fényerő és ne tükröződjön ha lehet)
- hozzá lehessen férni a belső elemekhez, pl. ne kelljen kiszednem az alaplapot, hogy ha ki akarom venni a vinyót, mint anno egyes dell Inspironoknál
- ne kindertojás műanyagból legyen, tehát ne hulljon szét egy év után
- op rendszerért nem akarok fizetni, meg tudom oldani máshogy, szóval ezt nem kell az árba kalkulálni

Jelenleg egy Lenovo Y580-al nyomulok, tehát azért képben vagyok a generális paraméterek kapcsán, csak nem követtem a piacot és nem tudom melyik gyártónak milyen modelljei vannak és milyenek a tapasztalatok.

Árat nem határoznám meg, mert nem tudom, hogy ezek a cuccok mennyibe kerülnek, de nem kell business class notebook, mart alumíniumból meg hasonlók.

Válaszokat előre is köszi.

Az alábbi blog szerkesztője: quadkopter.blog.hu

(#27868) Sidorovich válasza KillHates (#27864) üzenetére


Sidorovich
senior tag

Szia!

Most megnéztem a Samsung Magician programmal is a dolgokat. (Samsung SSD-m miatt van fent, de a nem Samsung belső vinyót is tudja kezelni a laptopban, leolvasni a SMART értékeket)
Megnézném ezt ezen a hibás külső Samsung HDD-n a SMART értékeknél semmi nem jön le. Hibát nem jelez a program, hogy valami miatt nem tudnál leolvasni. de üres a táblázat. :F

A jó belső HDD-nél ezt látom:

A külső Samsung vinyónál ez van:

Meglepő volna, ha más gyártó termékét tudja kezelni, de a Samsung vinyót a Samsung programja nem.

[ Szerkesztve ]

(#27869) Matexx99


Matexx99
tag

Szervusztok!

Adott egy egyhetes Asus K501LX noti, ami 5 perce azt írta ki, hogy "csatlakoztatva, nem töltődik". Az ACPI drivert újratettem, semmi változás. Mit lehet ezzel tenni? (Ugye az akksi nem user replaceable)

Köszi előre is :)

(#27870) Courage_7 válasza Matexx99 (#27869) üzenetére


Courage_7
aktív tag

Szia, ez teljesen normális, ha hálózatról van használva a gép. (az akkuban ha jól tudom, max töltöttségnél lekapcsol az elektronika, nehogy túltöltődjön)

[ Szerkesztve ]

(#27871) Matexx99 válasza Courage_7 (#27870) üzenetére


Matexx99
tag

Köszi! Akkor gondolom hagyja valameddig merülni (bár azt sem látom, mert 40 perce 95%-on áll).

Edit: Valóban ez volt, 94%-tól tölt. Nagy kő esett le a szívemről :) :R

[ Szerkesztve ]

(#27872) buresz8 válasza KillHates (#27866) üzenetére


buresz8
tag

Egyáltalán miért van olyan, hogy áll a HDD? Ennyire számít akku szempontjából?

Egyébként engem nem zavar ha megy a HDD, akkor ezeket kellene átállítanom? (bal oldalt a merevlemez beállítás)

(#27873) KillHates válasza Jackal2 (#27867) üzenetére


KillHates
nagyúr

Szerintem tartsd meg játékra és multimédiára a Lenovo-t és munkára vegyél kis Core2-es Toughbook-ot, vagy Latitude ATG-t vagy XFR-t. Azok bőven bírják a terepen a rongát :D

ez utóbbit akár kint is hagyhatod az esőben...

[ Szerkesztve ]

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#27874) Sidorovich válasza KillHates (#27866) üzenetére


Sidorovich
senior tag

Szia!

CCleaneres szabad terület felülírása esetén nem jön elő a jelenség. Már kb. 5 perce stabilan 100-120 MB/s sebességgel ír a HDD-re. Mitől lehet ez? :F

(#27875) KillHates válasza Sidorovich (#27868) üzenetére


KillHates
nagyúr

A HDD sentinel-el meg tudod nézni, ingyenesen letölthető a próbaverzió.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#27876) KillHates válasza buresz8 (#27872) üzenetére


KillHates
nagyúr

Próbáld meg, bár nálam nem segített a Win10 valahogy felülírja a saját beállításait. :U :W

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#27877) KillHates válasza Sidorovich (#27874) üzenetére


KillHates
nagyúr

Gyanítom, hogy tétlenség esetén áll fent a leállítás.
Az, hogy a VLC-t miért érzékeli tétlenségnek a Windows lelkivilága, számomra rejtély...

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#27878) Sidorovich válasza KillHates (#27875) üzenetére


Sidorovich
senior tag

Köszönöm. Megnéztem, a HD Sentinel szerint minden rendben van, ott megjelentek a SMART értékek is.

CCleaner továbbra is teljes sebességgel, megszakadások nélkül ír. Windows Explorerben miért halnak meg a dolgok akkor? Ha csak pár gigás fájlokat kezdek el másolni rá, akkor is szinte rögtön leáll a másolás, majd halad egy kicsit 20 megával, majd megint megáll, és így tovább... :( :F

[ Szerkesztve ]

(#27879) Courage_7 válasza Matexx99 (#27871) üzenetére


Courage_7
aktív tag

Nincs mit :)

(#27880) persil


persil
nagyúr

Sziasztok!

Gyors, egyszerű kérdés. Pentium n3540 + gt 820m, vagy inkább pentium 3558u + gt 840m ?
Az tiszta sor, hogy a 840 sokkal erősebb, de elég e mellé az alacsony fogyasztású 2 magos, vagy mindenképp jobban járok a gyorsabbnak tűnő 4 magossal és gyengébb vga-val?

Igen, tudom, hogy komolyabb játékra mindkettő teljesen alkalmatlan, le se írja senki, elég combos asztaliról jövök át laposra, szimplán nincs már szükségem arra a teljesítményre és ezek elégségesnek tűnnek, kérdés, hogy a kettő közül melyik nyújtana jobb teljesítményt?

Előre is köszi :)

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#27881) KillHates válasza persil (#27880) üzenetére


KillHates
nagyúr

Nem kérdés!
Az n3540 eleve gyengébb (a négy mag ellenére) a 3558u-tól
és a
gt820m is gyengébb a gt840-től.

Tehát mindenképpen a 3558u+gt480m párost választanám!

A notebookcheck-en meg tudod nézni; processor illetve gpu benchmark-nál a lap alján jobb oldalon piros linkek!

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#27882) persil válasza KillHates (#27881) üzenetére


persil
nagyúr

"Az n3540 eleve gyengébb (a négy mag ellenére) a 3558u-tól"

Na, ezt nem tudtam, akkor tényleg el van döntve, lévén a 840 eleve lényegesen erősebb, mint a 820, de ha a magok ellenére a proci is gyengébb, akkor nincs kérdés :)

Köszi a felhomályosítást és a gyors választ!

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#27883) Anubis_9


Anubis_9
őstag

Sziasztok! Toshiba SATELLITE L50-B-27N laptopot használok. Hozzákötöttem az Onkyo erősítőmhöz, hogy a arra menjenek ki a hangok, de a képet is vinné. Win10-et használok. Be lehet állítani, hogy a HDMI-n csak a hang menjen ki és a kép nem? Ha a "Megjelenítés kizárólag: 1"-re van állítva, nem szól a hang az erősítőn, ha duplikálom, vagy kiterjesztem, akkor szól az erősítő, de a kép is menne. :DDD

"Bocs, hogy késtem, nem volt kedvem jönni!"

(#27884) dvd_R+


dvd_R+
őstag

Sziasztok !
Adott egy HP Elitebook 6930P laptop ami bekapcsolás után ezt írja ki:

Memory not configured correctly for Intel AMT. Please move memory module to other slot

Na most egy ram slot van összesen az alaplapján tehát nincs másik slot ahova áttegyem a memóriát illetve tettem bele másik 2 féle ramot hátha úgy működik a dolog de úgysem.. mi lehet a gond ? :F

Ha üzletről van szó légy korrekt :) http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#27885) Tim82 válasza dvd_R+ (#27884) üzenetére


Tim82
nagyúr

Kettő RAM slot van, a másik a billentyűzet alatt.

Service manual, saját oldalszámozás szerint 67-68. oldal.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#27886) dvd_R+ válasza Tim82 (#27885) üzenetére


dvd_R+
őstag

Na ezt nem tudtam , és akkor ha átteszem oda a memóriát akkor jó lesz?

Ha üzletről van szó légy korrekt :) http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#27887) KillHates válasza dvd_R+ (#27884) üzenetére


KillHates
nagyúr

Keressed tovább! Van ott még ram foglalat abban a gépben! :D :K

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#27888) Szicskeee válasza dvd_R+ (#27886) üzenetére


Szicskeee
tag

Elotte javasolt megtisztitani a slottot es a ramot valamivel.

(#27889) Szicskeee válasza Anubis_9 (#27883) üzenetére


Szicskeee
tag

(sajnos lejart a szerkesztesi ido) :((

Es ha kiterjesztetre allitod ugy, hogy a noti legyen a fo kepernyo?

[ Szerkesztve ]

(#27890) Tim82 válasza dvd_R+ (#27886) üzenetére


Tim82
nagyúr

Azt írják "primary" RAM foglalatnak, gondolom, azért, mert abban kell lennie mindenképpen egy memóriamodulnak. Ha ezzel nem oldódik meg, akkor ott más gond lesz.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#27891) dvd_R+ válasza Tim82 (#27890) üzenetére


dvd_R+
őstag

Működik köszönöm :) kicsit szenvedtem a billentyűzet vissza rakásával.. de sikerült :D
:R

Ha üzletről van szó légy korrekt :) http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#27892) Anubis_9 válasza Szicskeee (#27889) üzenetére


Anubis_9
őstag

Ezzel nem is lenne gond, de ilyenkor az egér "ki tud szaladni a képernyőről",ha a szélen túlhuzom. :DDD

"Bocs, hogy késtem, nem volt kedvem jönni!"

(#27893) Szicskeee válasza Anubis_9 (#27892) üzenetére


Szicskeee
tag

Es ha duplikalva van? :DD

(#27894) Kbali válasza persil (#27882) üzenetére


Kbali
nagyúr

Azért azt gondolom tudod, hogy egy laptop nem ebből a két komponensből áll. Ráadásul egy asztalival ellentétben nemigen tudod fejleszteni.

(#27895) stevve válasza KillHates (#27859) üzenetére


stevve
nagyúr

Bocsánat a késői válaszért, 6700hq vagy i5 6300 és 950m. Ebből gondolom, hogy hő az lenne bőven. :R

(#27896) Szicskeee


Szicskeee
tag

Acer R13-nal kette szakadt az egyik antenna ezt mindegy milyennel helyetesitem? vagy van valami specifikacio?

[ Szerkesztve ]

(#27897) KillHates válasza stevve (#27895) üzenetére


KillHates
nagyúr

Ahogy nézem elég combos a hűtése, nyugodtan válaszd az i7-es quad-ot! Ha elmebeteg módon terheled (prime+furmark) tuti lesz throttling, de normál használat mellett legfeljebb egy kicsit hangoskodnak majd a ventik.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#27898) KillHates válasza Szicskeee (#27896) üzenetére


KillHates
nagyúr

Bármilyen hasonló maximális WiFi képességű notiból kibontott antennával. Tehát ha n-es akkor n-es, ha ac-s akkor ac-s legyen. Fontos, ha a main ment tönkre akkor azt, ha az aux akkor azt cseréld!!

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#27899) Szicskeee válasza KillHates (#27898) üzenetére


Szicskeee
tag

Koszonom :)

(#27900) dvd_R+


dvd_R+
őstag

Sziasztok!
Lenne egy újabb kérdésem . Adott egy HP 6710B laptop amiben nincs proci bekapcsolom pár sec-ig pörög aztán kikapcsol , ezt követően beletettem egy T9400 as procit egy hp elitebook 6930-ból és ugyan azt csinalja mint amit proci nelkul szóval bekapcs utan vilagitanak a ledek kép nincs felpörög és kikapcsol

kérdés az hogy ezt a procit tamogatja még ? mert arra gondolok h nem és kisebb proci kellene , próbáltam aztán egy fujtsiu ból egy t5200as al de az meg nem ment bele a socketbe szóval ..

előre is köszönöm a válaszotokat :R

Ha üzletről van szó légy korrekt :) http://phmegbizhatosag.atw.hu/

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Azonnali notebookos kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.