Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Azonnali notebookos kérdések órája (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-20 18:40:24

LOGOUT.hu

A topikban főleg meglevő notebook miatt kérdezhetsz, ha vásárolni szeretnél, ezek az ajánlott topikok:
Milyen notebookot vegyek?
Milyen HASZNÁLT notebookot vegyek?
NOTEBOOK / NETBOOK / Mac beárazás

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12351) sainhatred válasza Colonel993 (#12350) üzenetére


sainhatred
csendes tag

Ezek már mind megvoltak. Az utóbbi héten volt kipucolva és újrapasztázva. Mi lehet a probléma? Volt egy régi driver feltéve,azzal nem történt semmi baj,majd updatelni próbáltam a legfrissebbre,és megint nem ment.Letöröltem,visszatettem a régi működőképest,és mrá azzal sem ment.Nagyon összezavarodtam ebben az egészben.

(#12352) Colonel993 válasza sainhatred (#12351) üzenetére


Colonel993
senior tag

Elég komplexnem tűnik a dolog... kibaszottul lelkük van ezeknek
Most nem mondanám egyből hogy húzz újra op.rendszert mert behülyült a sok eszköz driver variációtól... de amik alapján amit vázoltál... már bármi lehet (akár a GPU dióda behülyült, akár magával a GPU-val van gebasz...) az is előferdülhet hogy véletlen lesarkaztad a GPU-t vagy a procit mikor a bordát visszaraktad... stb...
Kezd elölről az alapoktól... ez a tuti megoldás... illetve marabb és nagyobb valószínűséggel garantál sikert...
1.) Hűtőrendszer ellenőrzése
2.) Driver törlése / újrahúzása
3.) Másik op.rendszeren kipróbálni az egészet

||| NE kérdezz, mert a végén még valaki válaszol! ||| ThinkPad & Nikon user ||| Samu s8.4 LTE RulezZz "Mikor 2 hónap elmélete vitatkozik, 8 év tapasztalatával..." - :") -

(#12353) Kiss70


Kiss70
tag

Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni.
mobile intel(r) gma 4500m
ilyen videokártya van a laptopomban milyen megható program kell rá?
Játszani szeretnék de nem enged.
mert nem a legfrissebb van rajta. :R

Tel.: +36302856434 Ez valamivel gyorsabb :)Üzenetre illik válaszolni.Attól mert vidéki vagyok még tisztességes.Ha nincs Posta írd be a hirdetésedbe!Köszönöm.

(#12354) sainhatred válasza Colonel993 (#12352) üzenetére


sainhatred
csendes tag

1-2 megtörtént. Nem én jártam nála,szervízben volt.Utoljára a tegnap voltam a szervízben,többet vissza oda nem viszem,mert már így is több a rossz,mint a jó amit tettek vele.. Tegyek új OP rendszert?

Úgy volt az egész,hogy most 1 hete megjavították,hazahoztam, Win7 x64 Professionalon nem működött már.Azon is próbáltam a drivereket és semmi sehol.Azt gondoltam egyet,feltettem a Win7 x64 Ultimate-t,de azon sem megy.Annyira kivagyok akadva bakker.Nincs pénzem most se új laptopra,se javításra már.-.

Francba a fránya szervízesekkel.

(#12355) Colonel993 válasza sainhatred (#12354) üzenetére


Colonel993
senior tag

Elvből nem szabad szervízbe vinni és pénzt kiadni ezért...
Ha Budapesti vagy akkor a napokban találkozzunk a PólusCenterben és átnézzük okosan a dolgokat kori pálya mellett (gyakran beszoktam ülni)
Hozz magaddal valami csokit, hogy az a fél-1 óra időzés alatt valamit tudjunk ropogtatni... illetve ha maradt a pasztából akkor hozz azt is mert a borda újrafelpakolásakor lehet kikell pótolni az anyagot :)

||| NE kérdezz, mert a végén még valaki válaszol! ||| ThinkPad & Nikon user ||| Samu s8.4 LTE RulezZz "Mikor 2 hónap elmélete vitatkozik, 8 év tapasztalatával..." - :") -

(#12356) sainhatred válasza Colonel993 (#12355) üzenetére


sainhatred
csendes tag

Kellemes meglepetés:D Nem volna rossz,de erdélyi vagyok.. :/

~ Most már azt is megtapasztaltam,hogy Acert sem kell venni,és akármilyen szervízbe sem kell vinni a laptopot.:D

De értékelem a segítségfelajánlást:)

(#12357) s3toraph


s3toraph
senior tag

Sziasztok!

Arctic MX-2 vagy MX-4 az ajánlottabb? Lényeg hogy minőségi, könnyen felvihető, jól terülő pasztát szeretnék venni, ami nem vezeti az áramot, és nem méregdrága. E kettőt nagyon hasonlónak látom. Az hogy esetleg az egyik 3-4 fokkal "jobban hűt", az nem érdekes, gyári pasztánál mindkettő sokkal jobb már. Most árban az MX-2-t érné meg megvennem.

[ Szerkesztve ]

Régi rendszerben: 59 + / 0 - | A legújabb rendszerben (2020.02.28-ig összegyűlt): 162 + / 0 -

(#12358) Colonel993


Colonel993
senior tag

Acert tény és való, hogy igen magas fenntartással szabad csak venni... pláne konzumer színvonalban
Ha Konzumer noti akkor Toshiba vagy Dell... ezeknek példás a garanciáztatásuk, van, hogy háztól-házig szól...

szervízbe vinni pucolás miatt a notit igen nagy baklövés... Drága is... és kiszámíthatattlan lévén a legtöbbjük tömeggyáros nem figyel oda a noti egyéni hülyeségeire és nem is néz utána... és tekintve a Te (notid miután jobban utána néztem a napokban) még ha nem is rendelkezik olyan érzékeny lelki világga mint érintésre retörő fóliakondik meg társai, attól még kikell borítani az egész alaplapot, hogy hozzálehessen férni a Hűtőrendszerhez... ami mellesleg egy falatka réz csöves alu/magnézium halmaz... nem épp baráti dolog és oda-vissza sok hibát szülhet, pedig csak odafigyelést igényel :U

||| NE kérdezz, mert a végén még valaki válaszol! ||| ThinkPad & Nikon user ||| Samu s8.4 LTE RulezZz "Mikor 2 hónap elmélete vitatkozik, 8 év tapasztalatával..." - :") -

(#12359) Colonel993 válasza s3toraph (#12357) üzenetére


Colonel993
senior tag

MX-2 jó döntés...
Olcsóbb és facca a hővezetése

Az MX-4 csak liqviditásában változott (vagy hogy írják ezt) 2-3 hónappal tovább húzza mint az MX-2 (6 hónap simán de utána se tragédia, sőőőőt) jobb a felvihetősége valamivel bár az elődöké se volt szar, de rosszabb a hővezetése kb 3-4 fokkal ami az idővel csak nő értelemszerűen...

AC MX-2 és IC Diamond 7/24 carat DÖ BESZT

||| NE kérdezz, mert a végén még valaki válaszol! ||| ThinkPad & Nikon user ||| Samu s8.4 LTE RulezZz "Mikor 2 hónap elmélete vitatkozik, 8 év tapasztalatával..." - :") -

(#12360) sainhatred válasza Colonel993 (#12358) üzenetére


sainhatred
csendes tag

És végülis én most mitévő legyek?Tényleg annyira kiakasztott ez az egész laptop:D Tavalyelőtt mikor megkaptam annyira odavoltam érte,aztán utána 180fokban megváltozott a véleményem róla.. de hát,ez van,így jártam.

(#12361) Impressa válasza s3toraph (#12357) üzenetére


Impressa
őstag

Szia!
Bármelyiket megveheted, mindkettő jó a hővezető képessége, az Mx-4-nek kisebb a viszkozitása (folyékonyabb), így könnyebben kenhető, de az MX-2 sem nehéz felvinni. A nagy hővezető paszta teszt :D vannak benne érdekességek...

[ Szerkesztve ]

Kávégépek szervizelése. :) Jura, Melitta, Saeco stb. 705077032

(#12362) Colonel993 válasza sainhatred (#12360) üzenetére


Colonel993
senior tag

Ahol csináltattad, hibára és a HARMADIK visszamászkálásodra hivatkozva... legyenek szívesek garanciálisan átellenőrízni a hűtést és újra kenni... az alaplapról és a tiszta GPU/CPU-ról kérsz nagyfelbontású dátum és idő bejegyzett képet...
Ez kb minden szerviznél alap dolog, más különben finoman és nőisen kérd ki a Vásárlók könyvét és írd le a tapasztalataid kulturáltan... a kerületi békítők stb egész biztos találnak utat a dolgok rendberakására... bár bízok benne, hogy az első verzió működni fog és megcsinálják rendesen és nem sarkazták le egyik Professzort se

[ Szerkesztve ]

||| NE kérdezz, mert a végén még valaki válaszol! ||| ThinkPad & Nikon user ||| Samu s8.4 LTE RulezZz "Mikor 2 hónap elmélete vitatkozik, 8 év tapasztalatával..." - :") -

(#12363) Dell XPS válasza sainhatred (#12354) üzenetére


Dell XPS
veterán

Ezen sajnos nem fog segíteni az OS, itt inkább komoly hűtési problémák vannak. Ha Te ezt nem tudod ellenőrizni, javítani esetleg, akkor mindenképpen szervízbe, vagy hozzáértőhöz kell fordulnod. Lehet egyszerű hőelvezető gondtól kezdve, heatpipe hiba is, ha a ventilátor szabályozás rendben van. Proci hőmérséklete?

Üdv, Dell XPS

(#12364) sainhatred válasza Colonel993 (#12362) üzenetére


sainhatred
csendes tag

Hűha.. pedig megfogadtam,hogy oda soha többé nem megyek vissza.. ~ 16 évesen jópofa lesz beállítani egy ilyen szöveggel:DD.. de ha ezt kell tennem,hát ezt fogom tenni. ~~~ mikor harmadszorra mentem vissza ott találtam a főnököt is,és hallotta,hogy mondtam a srácnak,hogy azóta nem mennek a dolgok mióta ő járt nála,erre meg odajön hozzám az embőr s azt kérdi,hogy 'ez reklamálás?!'.. hát,nem annak szántam,mondom én,de az tény és való,hogy azóta nem megy mióta önök jártak nála.

(#12365) sainhatred válasza Dell XPS (#12363) üzenetére


sainhatred
csendes tag

A procim 55-60 fokon van,hogyha meg játszok (játszok,hát az a 30mp) felemelkedik 65-re kb.,azt annyi..

(#12366) Dell XPS válasza sainhatred (#12365) üzenetére


Dell XPS
veterán

A kolléga felajánlása lett volna Neked jó, biztos hogy a GPU- nál nem stimmel valami. Lehet találgatni, de ezt látni kell.

Üdv, Dell XPS

(#12367) sainhatred válasza Dell XPS (#12366) üzenetére


sainhatred
csendes tag

Hát meggyőzödtem ebben én is,csak.. ezt most nem tudom magamnak megengedni.

(#12368) sainhatred válasza Colonel993 (#12362) üzenetére


sainhatred
csendes tag

Megfogalmazod nekem,hogy mit is mondjak pontosan nekik?Tehát értem az egészet,de ha rákérdeznek egyes dolgokra,válaszolok valami olyat,amit nem kellene,azt rámfogják,hogy én csesztem el az egészet.Mintha látnám.

(#12369) DrGonzo22


DrGonzo22
őstag

Sziasztok!

A következő problémába futottam bele. Acer TravelMate 7740G típusú notebookot szerettem volna SSD-vel bővíteni, a gyári HDD-t pedig csak adathordozásra használni (a DVD-író helyére átszerelve). Az SSD-t pár napja beszereltem a HDD helyére, újonnan telepítettem rá win7-et. A gyári HDD-t asztalai gépre kötöttem, az adatokat átmentettem egy másik merevlemezre, majd a noti merevlemezét leformáztam, az adatokat visszamásoltam. Ma érkezett meg a Delock Slim SATA 5.25 -> 2,5 SATA HDD típusú beépítőkeret, amibe beszereltem a gyári HDD-t, és ment is a DVD-író helyére. Fizikailag tökéletesen passzol, a kereten lévő zöld LED is ég, de legnagyobb meglepetésemre a win nem töld be... van pár másodperc, amíg F2-vel felkínálja a BIOS-ba való belépést, aztán egyszínű fekete kép a végtelenségig, és nem történik semmi. Az asztali gép simán felismerte/felismeri a gyári HDD-t, ha visszateszem a DVD-írót minden rendben, ha "üresen" teszem be a beépítőkeretet, akkor is betölt a win. Viszont ha az SSD-t kiveszem a gyári HDD helyéről, és a kerettel szerelem be (az eredeti HDD helyre pedig nem teszek semmit), akkor is ugyanúgy megszakad a betöltés, mint amikor a keret+HDD van a DVD-író helyén. A BIOS-ban boot sorrendnél az SSD van legfelül, illetve, amikor a keret+SSD felállás van, akkor nincs is más a gépben, mégsem indul el. Bármilyen ötlet, hogyan lehetne kezelni ezt a helyzetet? Előre is köszi!

(#12370) szabonagyur válasza Kiss70 (#12353) üzenetére


szabonagyur
félisten

Hello

Milyen oprendszer? Azért sokat ne várj a kártyától.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#12371) s3toraph válasza Colonel993 (#12359) üzenetére


s3toraph
senior tag

Köszi! :R

Ezért kérdeztem: MX-4 4g VS MX-2 8g

MX-2 lesz! :)

Impressa:
Köszi! :R

Felvinni hogy a legjobb? Én úgy szoktam, hogy nyomok egy kicsi borsót a proci közepére, majd elegyengetem bankkártyával vagy belenyúlok egy nejlon zacskóba és így ujjal egyengetem el.

[ Szerkesztve ]

Régi rendszerben: 59 + / 0 - | A legújabb rendszerben (2020.02.28-ig összegyűlt): 162 + / 0 -

(#12372) szabonagyur


szabonagyur
félisten

Haliho

Még mindig meg van az Asus F5SL gépem is, egyelőre pihenő módban.
A GPU-ra akarok rakni GAP-PAD-ot mivel jelenleg csak paszta van rajta ami tudom nem jó...
Láttam itt egy hirdetés ph-n egy koléga árul.
Vajon nekem oda milyen méretű és típusú kellene?

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#12373) Colonel993 válasza s3toraph (#12371) üzenetére


Colonel993
senior tag

Szerintem maradj a bankártyás/egyéb TISZTÍTOTT műanyag lapkás elkenésnél vagy a legtutibb ha pötty a közepére aztán a bordával úgy is kilapul a professzoron légbubi nélkül :)

||| NE kérdezz, mert a végén még valaki válaszol! ||| ThinkPad & Nikon user ||| Samu s8.4 LTE RulezZz "Mikor 2 hónap elmélete vitatkozik, 8 év tapasztalatával..." - :") -

(#12374) Impressa válasza szabonagyur (#12372) üzenetére


Impressa
őstag

Hallo!

Nálam is ugyanilyen vas van, kicsit komolyabb hibával. A múltkor lemértem digit tolómérővel, és ha jól emlékszem 1 mm vastagra van szükséged (6W/mK). A tolómérő most is nálam van, és igen 1 mm vastagra van szükséged. ;)

[ Szerkesztve ]

Kávégépek szervizelése. :) Jura, Melitta, Saeco stb. 705077032

(#12375) szabonagyur válasza Impressa (#12374) üzenetére


szabonagyur
félisten

Köszi szépen. Mi az a komolyabb hiba? Hátha tudok segíteni? (Varázsolni nem tudok :D)

Ja és akkor 2,5cm x 10cm elég gondolom?

[ Szerkesztve ]

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#12376) Baritone


Baritone
tag

Üdv!
Kaptam egy laptopot, amin freedos van. olvastam, hogy vannak programok amikkel lemezről törölni kell a lemezt.
Csakhogy ezt már csak utána olvastam, hogy a win7-et elkezdtem telepíteni. Még megy a telepítés, kérdésem az, hogy ezek szerint marad rajta a freedos is?
Kérdés 2.: Nyugodtan törölhetek mindent a laptopról a Hiren's Boot CD segítségével?
B.

(#12377) Impressa válasza szabonagyur (#12375) üzenetére


Impressa
őstag

Igen, az nem írtam a legkisebb mennyiségre van szükséged (2,5cm x 10cm). Alaplai vezérlő hiba, hogy konkrét legyek. Alapból törött volt a kijelzője, cseréltem, utána a régi vinyójával elindult a gép. Mivel a HDD-n sok volt a gyenge szektor és 100%-on pörgött a CPU lekapcsoltam a gépet. Később bekapcsoltam fekete képernyő fogadott, és nem csinált semmit a gép, csak világítottak a ledek, a HDD nem töltött. A proci cserét követően elindult a vas, de a HDD-vel továbbra sem kommunikál rendesen (nem talált bootolható eszközt) Hamarosan teszek bele egy új HDD is, azt meglátom azzal mi lesz. Persze a másik gépemben most halt meg a vinyó, alig múlt 1 éves. :U Ja, és a ventilátora is berreg, azt is cserélnem kell.

[ Szerkesztve ]

Kávégépek szervizelése. :) Jura, Melitta, Saeco stb. 705077032

(#12378) szabonagyur válasza Impressa (#12377) üzenetére


szabonagyur
félisten

Az igen, nekem meglepően jól bírja a kis SiS678 chip. Igazából minden gyári benne a vinyó is még, úgy hogy van benne HD sentinek szerint számolt 965 nap kb. Csak a melegedés zavar néha, meg a zúgás, de amúgy jó gép a cserélt P8400 procival.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#12379) Impressa válasza szabonagyur (#12378) üzenetére


Impressa
őstag

Ez a gép soha nem volt takarítva és újrapasztázva, ahhoz képest egészen jól bírta. :D Kis családom nem igazán törődött a sorsával. Szerencsére a többi gépet sikerült időben kicsit helyrepofozni.

Kávégépek szervizelése. :) Jura, Melitta, Saeco stb. 705077032

(#12380) szabonagyur válasza Impressa (#12379) üzenetére


szabonagyur
félisten

Enyém is kapott bőven. Hűtésre nincs valami okosságod? Annyira zúg, hogy hihetetlen, süvít.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#12381) Baritone válasza Baritone (#12376) üzenetére


Baritone
tag

Az 1. kérdésre a választ megkaptam. El sem indul a gép. Lenovo logónál mindig újraindítja magát.
Teht a 2. kérdés marad, mindent le lehet törölni? 1Tb hdd 8 Gb ssd van a gépben, és természetesen a ssd-re menne a WIn7. De ez a szemét freedos keresztbe tett.
Ja és a biosban mit állítsak be, hogy pendriveról bootolhasson a Hiren's Boot CD? nincs cd íróm, amivel lemezre tudnám tenni a HBCD-t.
Köszönöm előre is a válaszokat! :R

(#12382) Impressa válasza szabonagyur (#12380) üzenetére


Impressa
őstag

A ventilátor tengelye nincs kikopva? Mert ezeknél elég sűrűn fordult elő ilyen probléma, amennyire tudom. Az a baj, hogy elég érdekesen oldották meg a ventilátor-szabályozást, amibe nem tudok belenyúlni, és nem hiszem, hogy a bios frissítés tartalmazna ilyen jellegű módosítást is. Szóval marad a trombitalemez, ha megint tud szerezni a kollégám.

Kávégépek szervizelése. :) Jura, Melitta, Saeco stb. 705077032

(#12383) szabonagyur válasza Impressa (#12382) üzenetére


szabonagyur
félisten

Venti cserélve volt benne, bár ebay rendelés. Egy darabig csendesebb volt aztán megint, de rendelek majd egyet. BIOS legújabb van rajta és semmi állítási lehetőség, ennyire buta bios-t nem láttam még soha az is tény :D Mondjuk az a furi, ha nincs rajta az alja semmi hangja sem kb.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#12384) Impressa válasza szabonagyur (#12383) üzenetére


Impressa
őstag

Nekem már lassan az is újdonság, ha a boot sorrenden kívül mást is tudok állítani. :DDD Az tény nem sok állítási lehetőség van a BIOS-ban. A venti kenése után, elég csendes volt a gép egy darabig... utána megint rázendített. :D Hétvégén megnézem ezt az alja nélküli dolgot, ha lesz időm rá...

Kávégépek szervizelése. :) Jura, Melitta, Saeco stb. 705077032

(#12385) szabonagyur válasza Impressa (#12384) üzenetére


szabonagyur
félisten

Ja oksa, nekem a is fura volt, hogy pl. nem volt AHCI/IDE mód váltás pedig elég régi a gép. Egy fájó pont, hogy a win8.1 nem megy fel már rá :(

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#12386) phorma válasza Dell XPS (#12230) üzenetére


phorma
csendes tag

Samsung N146 Plus:)
már lecsatlakoztattam a kijelzőjét de úgy sem a monitorrol bootolt... :S
Valami ötlet?

(#12387) simici válasza Kbali (#12347) üzenetére


simici
csendes tag

Ez a tiltás kérdés azért érdekes,mert van egy lehetőségem,40 papírért hozzá tudnék jutni egy Sony Vaio T-13-hoz 2 hónapos notebookhoz.Tiszta a gép megvannak a papírjai,csak félő hogy nem lesz fizetve a részlete!Sőt biztos!

Samsung Note 3+Samsung Gear,Samsung Slll mini,Samsung Tab 2 7" Wifi,Samsung Tab 3 8"LTE

(#12388) Arlekim


Arlekim
aktív tag

Üdv!
P8600, ami 1033Mhz órajelen működik - van rá valami trükk, hogy kihasználjon, vagy megközelítse a kihasználását egy 1333 / 1600 Mhz-s DDR3 ramnak?
Esetleg már a megközelítés is hibás?

Windows 95 was unable to detect your keyboard. Press F1 to retry or F2 to abort.

(#12389) szabonagyur válasza Arlekim (#12388) üzenetére


szabonagyur
félisten

Hello

A p8600 nem 2400-on megy? Az FSB 1066. Meg a proci mellé nem csak DDR-2es ramot tudsz tenni?

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#12390) Arlekim válasza szabonagyur (#12389) üzenetére


Arlekim
aktív tag

FSB-t akartam írni :)
DDR3 ram, ez biztos.

Windows 95 was unable to detect your keyboard. Press F1 to retry or F2 to abort.

(#12391) tajcsi


tajcsi
senior tag

Inteles laptop 8600GT integralt videokartyaval, nincs kep, de a windows betolt, a VGA/DVI kimenetre ha rakotok monitort akkor van kep. A laptop kijelzoje egyebkent vilagit, inditaskor ilyen rizsaszeru hatter jelenik meg az egesz kijelzon egy percre.
Az elso nehany inditas utan mikor rakotottem a laptopra a monitort, majd levettem a VGA/DVI csatlakozorol a monitort, akkor egy pillanatra megjelent a laptop kijelzojen a desktop.

Mi mehetett tonkre? Es ezt okozhatja e az, hogy a notinak nincs akksija, hanem csak ugy, tapkabellel dolgozik, ami raadasul zarlatos (amikor veletlenul hozzaert a borom az egyik usb bemenethez bezony picit megrazott a laptop). Elore is kosoznom!

MAXIMUS VI Extreme, Z87-WS, 3970X és sok más fimomság nálam...

(#12392) Kiss70 válasza szabonagyur (#12370) üzenetére


Kiss70
tag

Szia!
32bites win7.
Nem várnék sokat csak max Farming simulator 2013. :R

Tel.: +36302856434 Ez valamivel gyorsabb :)Üzenetre illik válaszolni.Attól mert vidéki vagyok még tisztességes.Ha nincs Posta írd be a hirdetésedbe!Köszönöm.

(#12393) Kbali válasza simici (#12387) üzenetére


Kbali
nagyúr

Innentől kezdve nem tiszta a gép... Ennyiért persze ajándéknak tűnhet, én biztosan nem mennék bele a businessbe.

(#12394) SirKero


SirKero
őstag

Üdv.
Szerintetek az normális,hogy a kupak és a mag hőmérsékleti érték között több mint harminc fokos eltérés van?
HP Compaq 8510p win7 64 bit.

[ Szerkesztve ]

Most olvastam a rendőrségi hírekben hogy rasszista támadót keresnek, felhívtam őket, erre kiderült hogy nem állásajánlat.....

(#12395) Dell XPS válasza phorma (#12386) üzenetére


Dell XPS
veterán

Köszi a típust! :)

Nincs köze a megjelenítőnek a Bios setup-hoz. VGA kimeneten ha nem jön be a menü, akkor azt a belső kijelzőjén is átlépi. Bekapcsolás utén nyomogasd az F10-et, majd lépj be a setup-ba, és kapcsold ki a Fast Bios -t, hogy tudjál telepíteni pendrive-ról, ha ez lenne a cél. :)

Üdv, Dell XPS

(#12396) hcl


hcl
félisten
LOGOUT blog

Hello!

Hülye kérdés. Látott már valaki olyat, hogy :
- Samsung NC110
- Akkuról szépen működik
- Bedugom a tápegységét és megáll a touchpad és az USB egerek is!
- Kihúzom és a utatóeszközök megjavulnak...

Mutogatni való hater díszpinty

(#12397) Baritone válasza Baritone (#12381) üzenetére


Baritone
tag

csak megnyugtatásból erre valaki? :F

(#12398) Impressa válasza hcl (#12396) üzenetére


Impressa
őstag

Hello!
Ez alaplapi problémára utal, mindenképpen szervizre lesz szükséged.

(#12391) tajcsi Nekem VGA gyanúsnak tűnik a dolog, függetlenül atól, hogy külső monitoron van kép. Azt, hogy adapterről megy és nem akkuról használod, nem lesz semmi baja, a zárlat már csak hab a tortán, de az sem okozna feltétlen ilyen problémát, de sosem lehet tudni. Neked is szervizre lesz szükséged.

[ Szerkesztve ]

Kávégépek szervizelése. :) Jura, Melitta, Saeco stb. 705077032

(#12399) Impressa válasza Baritone (#12397) üzenetére


Impressa
őstag

Szia!
Dobd át a kérdésedet a lenovós topikba. ;)

Kávégépek szervizelése. :) Jura, Melitta, Saeco stb. 705077032

(#12400) phorma válasza Dell XPS (#12395) üzenetére


phorma
csendes tag

De hogy csináljam meg mindezt ha egyszer nem mutatja a monitor a bootot?:D

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Azonnali notebookos kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.