Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Azonnali mobilos kérdések órája (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#45251) icemad válasza Aureal (#45250) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Szerintem egyiket sem lehet nyugodt szívvel ajánlani,ebben az árban. Főleg nem 1-2 évre. Talán a duplájáért egy használt Samsung s7.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#45252) amoledus válasza Aureal (#45250) üzenetére


amoledus
aktív tag

Samsung Note 3 Note 4 ennel jobbat nem nagyon kapsz note 4-bol az n910C verziot kell venni (nem qualcommos)

#ÜDV!# 12-év tapasztalattal vállalok Okostelefon Szervizt Javítást Sony Samsung HTC Iphone LG stb. Budapesten minőségi alkatrészekkel dolgozom ,garanciát vállalok a munkámra ,várom minden kedves érdeklődő jelentkezését ! :)

(#45253) Aureal válasza amoledus (#45252) üzenetére


Aureal
senior tag

Szemezek egy [Xiao Note 6 Pro] -val. Szerintem egy Samu Note 4 már elég koros (androt frissíteni rajta pláne), vagy nem?

(#45254) macssessz válasza Aureal (#45250) üzenetére


macssessz
tag

Redmi 7?

(#45255) k.mark87


k.mark87
tag

Sziasztok!

Minden tesztet elolvasok mobilarénán már kb az özönvíz óta, ennek ellenére kicsit tanácstalan vagyok. A tesztek egyre inkább a nüanszokról szólnak ezért egyre kevesebb a különösen ajánlott plecsni (azt nyugodtan megvenném). A xiaomi kapja mostanában a legtöbb ilyet, de a miui-t nem tudtam megszokni korábban.
Kérdésem ki szerint mit érdemes venni 60-120 ezer között ? 2 hónap múlva lesz esedékes a vétel.
1, Erősebb üzemidő lenne szempont (nem kell, hogy 5000mah legyen, de bírja átlagon felül legalább egy napot 100-120db 1-2 perces hívással),
2, ne akadozzon 20 alkalmazás feltelepítése után,
3, legyen legalább 3gb ramja
4, Ne miui legyen rajta
Az egészen kis mérettől kezdve a közepes tepsikig minden jöhet, de a nagy péklapátok nem.

Köszönök minden javaslatot !

(#45256) Aureal válasza k.mark87 (#45255) üzenetére


Aureal
senior tag

"A tesztek egyre inkább a nüanszokról szólnak"

Attól megyek falnak én is, mikor a 20 oldalas, még mindig lapozgatós litániák fele arról szól, hogy milyen szép dobozba csomagolják a telókat... Hát a faxomat!!! :W :W :W

(#45257) deedee


deedee
őstag

Üdv!

Kb két és fél éves, régi Huawei P8 lite esetén, nem túl friss android, a létrehozott "széf" tartalmát, meg tudom nézni másik telefonon is, ha átrakom az SD kártyát? Vagy csak az adott készüléken?

Köszönöm

(#45258) Viktor0610 válasza deedee (#45257) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

99%, hogy az csak azon a készüléken érhető el a széf tartalma.
Max. ha kiveszed a dolgokat a széfből.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#45259) Lenry válasza Lenry (#44385) üzenetére


Lenry
félisten

a pattanás ledörgölődött, viszont a telefont mára meg tudom pörgetni az asztalon, illetve random lemerül, kikapcsol, úgyhogy ebből instant selejtezés lesz, mert az akku veszélyes állapotban van.

a kérdésem, hogy ezzel mit tudok csinálni? mármint hogyan tudom biztonságosan tárolni? ha csak kikapcsoljuk és lemerül szépen, akkor nem fújódik tovább az akku? vagy le tudom így adni valahol?

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#45260) Viktor0610 válasza Lenry (#45259) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Talán az akku felpúposodott (ezért is merülhet gyorsan), és az nyomott ki valamit a hátlapon.

Ja, hogy erre már rájöttél. A tárolásra passz.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#45261) Pityu. válasza Lenry (#45259) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Tárolom én,ad nekem én el tárolnám :)

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#45262) Lenry válasza Pityu. (#45261) üzenetére


Lenry
félisten

nem poénból kérdeztem, ez valószínűleg egyszercsak fogja majd magát és szétpukkan.

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#45263) quailstorm válasza Lenry (#45262) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Netes videó alapján szedd szét és távolítsd el az akkut.
Haverom Huawei P7-ese a saját dobozában elcsomagolva, lángokban ért véget. Szóval így semmiképp se pakold el.

(#45264) Pityu. válasza Lenry (#45262) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Nem poénból írtam én sem,de lehet tényleg jobb ha kiveszed belőle az akkumulátort :)

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#45265) Panthera


Panthera
őstag

.

[ Szerkesztve ]

(#45266) kutga


kutga
nagyúr

Hölgyek/Urak!

Androidos telefonra (Samsung S7) szeretnék másolni Total Commander alól (W7), mi a legegyszerűbb módja? Gondolom valami beépülő kell hozzá.

Let the Zone take me if I am.

(#45267) detroitrw válasza kutga (#45266) üzenetére


detroitrw
addikt

Android-on ftp indítása (pl. ES File Explorer/Távoli gyors elérés)
PC-n TC-vel meg rákapcsolódni (persze csak akkor működik, ha közös hálózaton vagytok :K )

azonnal megvalósítható a kapcsolat amint elindítod a telón az ftp-t
felh. és jelszó is társítható hozzá

(#45268) kutga
és viszonylag gyors, PC-ről indítva a másolást, olyan 30MB/s volt a max (persze amikor "nagy" méretű a fájl)

(#45269) crok
oda van írva, hogy pl.
:K tehát lényegtelen mivel hozza létre az ftp-t :P

[ Szerkesztve ]

(#45268) kutga válasza detroitrw (#45267) üzenetére


kutga
nagyúr

Ez jó ötlet, még kábel sem kell hozzá.

Let the Zone take me if I am.

(#45269) crok válasza detroitrw (#45267) üzenetére


crok
nagyúr

Csak ES-t ne mar.. nem veletlen nincs mar fent Play-en se. MiXPlorer (XDA Labs-en ingyenes), Solid Explorer, FX, barmit csak ES- ne.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#45270) kutga válasza crok (#45269) üzenetére


kutga
nagyúr

Majd körülnézek.

Let the Zone take me if I am.

(#45271) icemad válasza kutga (#45266) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Használj Multi Commandert. Ingyenes és többet tud, mint a Total Commander. Ha kábellel csatlakoztatod a telefont, akkor megjelenik a portable devices résznél.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#45272) Pityu. válasza kutga (#45266) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Képeket meg ilyesmiket szeretnél ide oda másolgatni?Akkor használd ezt ,a legegyszerűbb nem igazán kel mókolgatni WiFi File Transfer én ezt használom már jó ideje és tökéletesen bevált.Mikor elindítod a programot rá nyomsz a start-ra aztán kiír egy ip címet azt gépen beírod a böngészőbe és wifin keresztül már csinálhatod is a dolgokat.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#45273) kutga válasza Pityu. (#45272) üzenetére


kutga
nagyúr

Videófájlokat leginkább.

Let the Zone take me if I am.

(#45274) Pityu. válasza kutga (#45273) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Azt is ezzel szoktam,a pro amit linkeltem meg nincs 4gb adat korlát,meg a gépről te is tölthetsz át dolgokat a telefonra.

[ Szerkesztve ]

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#45275) Ben.93


Ben.93
tag

Sziasztok!

30 ezer forintért szeretnék mobilt vásárolni.

Nagy elvárásaim nincsenek. Youtube, csevegő-szolgáltatások, GPS, általános felhasználás. Illetve a kamerája jobb legyen, mint a mostani Lumia 735-ösömé :D

Xiaomi Redmi 6A 16GB 2GB-ot néztem ki, 27-ért már hozzá lehet jutni, és egy helyen meg tudnám vásárolni hozzá a tokot és fóliát.

A másik, amit nézegettem a Xiaomi Redmi 7A 16GB 2GB RAM. Viszont az árukeresőn a 32 gigás verziót mások igen ócsárolták. Illetve több helyről kellene tokot, fóliát rendelnem, mert ehhez még nem nagyon elterjedt a kiegészítők úgy tűnik.

Sokat nem értek a mobilokhoz, szerintetek rakjam a kosárba a Redmi 6A-t, vagy esetleg nézzek valami más után?

Köszönöm előre is!

(#45276) Lenry válasza Ben.93 (#45275) üzenetére


Lenry
félisten

a héten vettem egy 32GB-s 7A-t a páromnak (5A-ról váltott), egyelőre tökre meg vagyunk vele elégedve, az ár/érték aránya teljesen rendben van.

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#45277) Zaja2


Zaja2
senior tag

Sziasztok!
Egy Xperia X10 mini pro-t tudok úgy rootolni és ics romot rá rakni,ha nincs memo kártya benne?

Megbízhatóságom: http://users.atw.hu/phmegbizhatosag/phtabla.php?nev=Zaja2 /Valamint adatlapon

(#45278) Viktor0610 válasza Zaja2 (#45277) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Itt nézz körbe. Leginkább az összefoglaló áttanulmányozása ajánlott! :)

Samsung Galaxy A54

(#45279) quailstorm válasza Zaja2 (#45277) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Semmi értelme 2.1-nél újabb rendszert használni azon a telón memóriakártya nélkül. Amúgy is arról telepítenéd.

(#45280) Zaja2 válasza quailstorm (#45279) üzenetére


Zaja2
senior tag

Igen. Már közben vissza emlékeztem a régi időkre,amikor még cserélgettem a romot az akkori u20i-men. Csak nekem ez egy másodlagos telóként van most meg és ki szeretném használni a korlátlan netet ezen a kártyán is.
Csak így nem tudok pl. youtube-ozni se rajta,mert már nem támogatott a régi alkalmazás. Esetleg valami okosság,hogyan tudok a teló belső memóriájára alternatív alkalmazásokat másolni? Gondolok itt facebook lite alkalmazás,youtube alkalmazás stb.

Megbízhatóságom: http://users.atw.hu/phmegbizhatosag/phtabla.php?nev=Zaja2 /Valamint adatlapon

(#45281) quailstorm válasza Zaja2 (#45280) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Nem fér el. 256MB vagy mennyi a belső memó.
Vegyél bele egy 16GB class10 microSD-t, nem drága, aztán nAa-féle 4.1.2 még eldöcög.
De hogy azon youtubeozni, hát. X8 kijelzőn még esetleg, de X10 mini?

(#45282) Attila.,


Attila.,
csendes tag

Sziasztok,

Szerintetek mennyit ér egy Samsung Galaxy S7 edge, ripityára tört elfő üveggel, ha amúgy jól működik?
Az üveg mindenképp cserére szorul.

+Töltő +Talán füles, de nem biztos, hogy megvan a gyárija.

Mindenképpen megérné megjavíttatnom az üveget előbb? nagyon nincs kedvem ezzel foglalkozni, lehet megveszi így valaki (nyilván a javitást meg valaminnyit leszámítva az árból)

Köszi!

(#45283) kutga válasza Attila., (#45282) üzenetére


kutga
nagyúr

Erre érdeklődj.

Let the Zone take me if I am.

(#45284) odium


odium
aktív tag

Üdv!
Iphone 4-en kijelzőcsre történt. Szépen visszakerült minden a helyére, viszont bekapcsolás után nem ismeri fel a SIM-et, nem lehet wifi-t és bluetooth-ot kapcsolni. Minden más működik. Lehet ezzel kezdeni valamit?
Köszi.

(#45285) Attila., válasza kutga (#45283) üzenetére


Attila.,
csendes tag

Köszönöm, elég halottnak tűnt az a thread, ezért írtam ide, de látom ez sem túl forgalmas.

(#45286) Viktor0610 válasza Attila., (#45285) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Forgalom van, csak nem ilyen témában. ;)

Samsung Galaxy A54

(#45287) icemad válasza Attila., (#45285) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Azért egy totálkáros telefont beárazni nem könnyű. Nekem pl semmit nem érne, de valakinek lehet, hogy kell az alaplap meg az aksi tízezerért. A kijelző csere kb annyi lehet, mint egy komplett használt telefon ára...

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#45288) Lenry válasza Lenry (#45259) üzenetére


Lenry
félisten

végül bevittem a Media Marktba, ott le lehetett adni

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#45289) Pityu. válasza icemad (#45287) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Hát egy samsung s7 gyári kijelző min 50EFt azért már új telefont is lehet venni.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#45290) Pityu. válasza Lenry (#45288) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Kár,én szeretem bütykölni a telókat.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#45291) Ezekiel.


Ezekiel.
tag

Sziasztok!

Új telefon vásárlása előtt állok, ebben szeretném a segítségeteket kérni, hogy melyik készüléket válasszam. Maximum 65 ezer forintig, újan venném.

Szempontok:
-Nagy üzemidő
-Jó képminőségű kijelző
-Főként netezésre használnám: Facebook, Youtube, böngészés

A Xiaomi Redmi Note 7-et néztem ki, annál jobbat tudtok ajánlani, vagy maradjak annál?

Köszönöm!

(#45292) Ezekiel. válasza Ezekiel. (#45291) üzenetére


Ezekiel.
tag

Vagy S8 használtan?

(#45293) crok válasza Ezekiel. (#45292) üzenetére


crok
nagyúr

..vagy tedd fel itt a kérdésed - szerintem - mert nem a megfelelő jársz (: ott gyorsabban kapsz szerintem választ.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#45294) Ezekiel. válasza crok (#45293) üzenetére


Ezekiel.
tag

Köszi.

(#45295) Dani82


Dani82
senior tag

Ma vissza kell adnom egy ceges telefont es szeretnek rola mindent visszaallitathatlanul torolni. Ez gondolom a factory reset. Viszont fogalmam sincs mi az eredeti pin kod es nincs mar meg sehol, mivel egy 10 eves telefonszam. Mi ebben az esetben a lehetoseg? :F

(#45296) Viktor0610 válasza Dani82 (#45295) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Miért fontos az eredeti PIN-kód?
Ha nem kért PIN-kódot, akkor hagyd úgy, ha meg valami egyedi PIN-kódod volt, amit nem szeretnél kiadni, akkor változtasd meg valami másra, és add át a kártyával együtt (ha jól értelek).

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#45297) Dani82 válasza Viktor0610 (#45296) üzenetére


Dani82
senior tag

de factory reset utan megmarad az en pin kodom? Amit megadtam 10 evvel ezelott, megvaltoztatva az eredeti sim kartya pint.

(#45299) Viktor0610 válasza Dani82 (#45297) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Persze. A factory reset csak a készüléket érinti, a SIM-et nem.

Samsung Galaxy A54

(#45300) Dani82 válasza Viktor0610 (#45299) üzenetére


Dani82
senior tag

ohh, fasza, koszi sracok :R

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Azonnali mobilos kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.