Hirdetés

Aktív témák

  • Mian

    aktív tag

    válasz bubuka71 #23709 üzenetére

    Szia!

    Router beállításainál próbálkoztál már valamit okoskodni?
    Mert én most elmúlt 2 hónapban 3om routerrel szenvedtem, haveromnál, itt-ott mindegy is, és rájöttem, hogy nem egy egyszerű szerkezetek ezek. :D
    Én is kb 2 hónapja vettem egy tp routert beállítottam mindent mégsem volt jó... na lényeg: írd be azt az ip címet a böngésződbe ami a router alján van, azután kidob egy ilyen belépős oldalt a routeredhez, gom jelszó meg felhasználó is ott van hozzá a routered alján, de ha nem, akkor tippnek ilyen szokott lenni hogy felh: admin jelszó: admin vagy smc routernél volt nekem olyan a jelszó hogy smcadmin ilyen nagyon trükkösen :)
    Aztán ha benn vagy keresd meg a wan beállításokat, majd ott egy olyat hogy clone mac adress to, azt nyomd meg aztán mentés, aztán a főoldalon ha van olyan hogy renew vagy release, refresh ott a wan részlegben akkor azt is nyomd meg, majd lehet hogy egy újraindítás is kellesz és remélhetőleg működni fog, ha mégsem akkor írj és még adok pár tippet, hogy nekem mik voltak még...jah és mindenek előtt a DHCP engedélyezve legyen, ilyet keress...és a kapcsolat típusa pedig Dynamic legyen (ilyenek vannak h pppoe, static ip stb, ott dynamic legyen)

    Mian.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák

Hirdetés