Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#24601) Shono válasza #65675776 (#24593) üzenetére


Shono
aktív tag

ÁÁÁÁ banyek.... Erre nem számítottam:
Jól van, mondom magamnak, akkor minden, ami hálózat, újra.
Na ki volt a ludas? ZoneAlarm! Bár nagyon szeretem, erre azért nem gondoltam... Leszedtem, pikk-pakk minden megy.

Mindenkinek köszönöm a támogatást!

(#24602) dfdfdf válasza Vadernagyúr (#24600) üzenetére


dfdfdf
őstag

Igen jó

De ugye a winfost újrahúztad lap csere után? :)

(#24603) Vadernagyúr válasza dfdfdf (#24602) üzenetére


Vadernagyúr
senior tag

Igen,újra:)Már egyszer volt ez a probléma egy ugyanilyen lappal,de adtak egy ugyanilyen garisat helyette és ez sem lett jó:(

PSN: joskovagyok199

(#24604) Kecuhun


Kecuhun
senior tag

Összeraktam ma az új gépem, de van egy hatalmas problémám. Ha a hangkártyát berakom az alaplapba nem indul el a Win7 csak fekete képernyő van. Ventik felpörögnek és ennyi. Ha kiveszem a kártyát minden tökéletes. Új Biost raktam fel, a legújabb drivereket, kipróbáltam az összes PCI-os slotban, de sehogy se jó. Segítsetek!

(#24605) föccer válasza Kecuhun (#24604) üzenetére


föccer
nagyúr

És a hangkártyát kipróbáltad egy másik gépben? Az lenne a következő lépés. Ha ott minden ok vele, akkor érdemes erősen gondolkodni.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#24606) dfdfdf válasza Kecuhun (#24604) üzenetére


dfdfdf
őstag

jó a hangkari? :)

(#24607) Vadernagyúr válasza Kecuhun (#24604) üzenetére


Vadernagyúr
senior tag

És esetleg gép újrahúzás?Vagy addigsem jön be ha benne van a kari??

PSN: joskovagyok199

(#24608) Kecuhun válasza Vadernagyúr (#24607) üzenetére


Kecuhun
senior tag

Tegnap még jó volt a másik gépemben a hangkártya, ma már nem. Ez furcsa egy kicsit nekem. :F Teljesen újra van húzva a rendszer, új HDD van benne.

[ Szerkesztve ]

(#24609) Vadernagyúr válasza Kecuhun (#24608) üzenetére


Vadernagyúr
senior tag

Hát nem szeretnék neked hülyeséget mondani,de nem lehet,hogy közben meghalt a kari??Ha van rá mód szerintem most is teszteld majd le egy másik gépben:)

PSN: joskovagyok199

(#24610) dfdfdf válasza Kecuhun (#24608) üzenetére


dfdfdf
őstag

akkor ha jű a SoundCard akkor esetleg annyi 5letem van hogy tilsd le az alaplapit és utána tedd bele a karit hátha úgy.

(#24611) föccer válasza dfdfdf (#24610) üzenetére


föccer
nagyúr

Win simán elkezelgeti a 2 hangkártyát. Azzal nel mehet gond. Lehet szétszerelésnél sérült meg a kari.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#24612) jozsi252 válasza Kecuhun (#24608) üzenetére


jozsi252
veterán

Biztos hogy jó drivereket raktál fel?

iPhone 13 Pro Max

(#24613) dfdfdf válasza föccer (#24611) üzenetére


dfdfdf
őstag

Anno volt még ilyen hardver ütközés bár akkor általában bebootoltak a gépek csak egyik hardver se ment.

(#24614) Kecuhun válasza jozsi252 (#24612) üzenetére


Kecuhun
senior tag

Igen, a gyártó honlapjáról szedtem le őket.

(#24615) haly


haly
őstag

Ha valaki tud, légyszi nézzen ide be: Fórumok » Videokártyák » GeForce 8500GT - 8600GS /GT /GTS

[ Szerkesztve ]

(#24616) simondr


simondr
senior tag

hi all!

azt hol tudom megnézni hogy ki milyen e mail cimmel regisztrált skypera v facebookra?

(#24617) föccer válasza simondr (#24616) üzenetére


föccer
nagyúr

Ahová feltette az illető.

Hülye kérdésre hülye válasz. ;]

üdv, föccer

mod: haly:

Nem lett volna egyszerűbb egy linket betenni? :O

üdv, föccer

[ Szerkesztve ]

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#24618) haly válasza föccer (#24617) üzenetére


haly
őstag

Betettem volna, de azt hittem, hogy ha be vagyok jelentkezve, akkor másoknak nem műxik a link csak nekem. Ha bárki tud segíteni kérem tegye.

(#24619) N€T0X|N


N€T0X|N
őstag
LOGOUT blog

Üdv!

Ötletem sincs melyik topicban kéne kérdezni, úgyhogy ha tudja valaki, akár útmutatás is elég a kérdésemhez:

Van-e lehetőség arra, hogy a böngészőbe írt címet valami (akár maga a böngető) átfordítsa és annak megfelelő oldalra vigyen enter után?

Azaz pl. beírom, hogy www.valami.hu, de ő engem a szomszéd szobában álló gép webszerverére irányítson, mondjuk a 192.168.0.1/akarmi címre.

N

Sent from my keyBoard

(#24620) haly válasza haly (#24618) üzenetére


haly
őstag

Bocs, nem tudtam már szerkezteni. Találtam egy EVGA Precision progit, és youtube-on azt mondják 100%safe, és, hogy ha túl magasra teszem az értéket ujraindul és visszaáll. De, akkor itt feszt nem is emel a progi? Szóval ha az értékeket növelem, és túl magasra teszem, akkor azért indul újra mert ahhoz az értékhez kevés a fesz? R-go nem emel feszt, és biztonságos. :U Légyszi segítsetek. :R

(#24621) molnarpeter válasza haly (#24620) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Gondolom nem VGA BIOS-t módosít, így újraindítás után a gyári értékekre áll vissza. A TechPowerUp-nak van egy VGA BIOS moddoló progija :K

(#24622) Peetry válasza N€T0X|N (#24619) üzenetére


Peetry
senior tag

nem egészen értem a kérdésedet. a www.akarmi.hu egy domain, ami egy szimbolikus megfelelője egy IPcímnek. DynDns-el tudsz reggelni domaint az IP-dhez ingyen.
szóval az megy hogy reggelsz magadnak a szomszéd szobai szervernek egy valami.dyndns.org-ot, és akkor az oda visz.

(#24623) N€T0X|N válasza Peetry (#24622) üzenetére


N€T0X|N
őstag
LOGOUT blog

Na az lenne a lényeg, hogy ne azt a címet nyissa meg, amit beírok, hanem egy másikat helyette. A szomszéd szobai gép csak azért érdekes, mert pont egy helyi címre szeretnék irányítani, hogy ki se nézzen a webre (most nem az a lényeg, hogy miért, tudom, hogy be lehet írni a helyit is, de az nekem nem jó).

[ Szerkesztve ]

Sent from my keyBoard

(#24624) haly válasza molnarpeter (#24621) üzenetére


haly
őstag

Szóval telljesen biztonságos? Feszt nem emel?

(#24625) molnarpeter válasza haly (#24624) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Ha sajt kezlueg emelsz, akkor esetleg.

(#24626) haly válasza molnarpeter (#24625) üzenetére


haly
őstag

Csak egyre vagyok kíváncsi, hogy feszt emel-e. Mert ha nem akkor nincs semmi para. Nem lehet baja a karinak, hisz ugyan olyan hőfokon fok szaladgálni.

(#24627) molnarpeter válasza haly (#24626) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Magatol semmikepp sem fog.

(#24628) haly válasza molnarpeter (#24627) üzenetére


haly
őstag

Oké, köszi. Azért közben kukkolom majd a hőfokot gpu-zvel. Kíváncsi vagyok mennyit fog fps növekedni.

(#24629) molnarpeter válasza haly (#24628) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Nekem egy 7600 GS-es van, 1,05 volton húztam rajta egy kicsit rivatunerrel, a ventit és a műa. borítást pedig lekaptam.

(#24630) haly válasza molnarpeter (#24629) üzenetére


haly
őstag

Most húzogatom, és közbe tolom bc2-őt. De annyira sok különbséget nem látok, viszont nem tudom, hogy mikor hibázik, és mi számít hibának. Most az előbb húztam visszaléptem gammába, és eltűnt a kép, csak feketeség volt, hang az ment néha, és ctrl+alt+del-el ki tudtam lépni. Kerek 100mhz-t húztam a memory-n és a core-on. Shader az 300at ment fel.
Most töltöm le furmarkot és ott lesegetem majd, ha hibázik. Csak a bökkenő mondom az, hogy nem tom mi számít hibának. Help thx :R

Szerk: na megnéztem furmarkba is. Ugyan az a hiba eltűnik a kép. Lehet, hogy kicsit visszaveszek valamelyikből. Ja és ezt a képet kaptam, alul a hibaüzenet.

[ Szerkesztve ]

(#24631) Воланд válasza haly (#24630) üzenetére


Воланд
titán

Hát ha nincs kép az elég nagy hiba, nem? ;]

Szerk.: Amúgy meg ha elkezd csíkozni a kép, szemetel, elsötétül, fagy, akkor ott már valami nem okés. Olyankor kellhet neki egy kis plusz fesz, de szvsz a videokártya tuningnak sok értelme nincs.

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#24632) haly válasza Воланд (#24631) üzenetére


haly
őstag

Miért nincs?

(#24633) Воланд válasza haly (#24632) üzenetére


Воланд
titán

[link]

Ez csak egy példa, de meg lehet nézni a többi eredményt is. Alig van plusz fps, viszont a fogyasztás, hőtermelés a feszemelés miatt megnő.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#24634) haly válasza Воланд (#24633) üzenetére


haly
őstag

Nekem 5 fps nagyon sokat jelentene. Talán épp nem akadna be. 30 és 40 között dől el a játszhatóság bc2-ben szerintem. És nekem tömegben házak között van 30-33 namost ahhoz ha 5 fps jön már bőven jó nekem.
Mást meg már hülyeség lenne húzni (proci) mert egyszerűen nincs mi lefogja a gyöngécske vidkarimat. Szóval ez az ami még segíthet a játékban. Azt nem tudom, hogy azt a karit mennyivel húzták fel. Ráadásul én nem is emelek feszt. Tehát hőtermelés, fogyasztás marad.
Furmarkot most lestem 5percig. 78 fok lett. Core clock: 625mhz , shader clock: 1375mhz , memory clock: 490mhz

[ Szerkesztve ]

(#24635) Воланд válasza haly (#24634) üzenetére


Воланд
titán

Ennyivel van túlhúzva gyárilag.

Szerk.: Nyilván nem lehet összehasonlítani a két kártyát, csak szemléltetésnek szántam.
Próbálgasd, hátha jobb lesz, esetleg érdemes még a játékon belül az effekteket lejjebb venni, vagy teljesen kikapcsolni.

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#24636) haly válasza Воланд (#24635) üzenetére


haly
őstag

Hát ez 130mhz+ és kb 100mhz+. Na én mind2őn százat húztam de akk már teljesen hiba volt. Még megpróbálom külön külön húzni őket. Nem csak egy értékkel mind2őt. Játékban pedig minden effekt off vagy low. Kivéve 2őt!
egyik a texture: medium 1 fps-t sem vesz le, sőt hozzáadott 1-et. :C :C :C
Másik meg az effects quality: medium. Ezt azért csináltam, mert ez sem vesz le fps-t sőt, ad hozzá. És a víz nem lesz olyan otromba, hanem szép átlátszó.
Na nekiállok külön külön húzogatni, és közbe stability test. Hátha az az 5 fps meglesz.

Ja és érdemes-e a 640x480-ba futtatni a furmarkot? Ugyan úgy teszteli a stabilitást?

[ Szerkesztve ]

(#24637) molnarpeter válasza haly (#24630) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Egyszerre csak egy dologgal foglalkozz. A driver újraindulás, belassulás, képbeli hiba azt jelenti, hogy nem tetszik már az érték a cuccnak, azaz vissza kell venni egy kicsit. Ha lehet játékkal tesztelj, ne háromdémárkkal és hasonlókkal, magas graf. beállításokkal.

[ Szerkesztve ]

(#24638) haly válasza molnarpeter (#24637) üzenetére


haly
őstag

Oké meglesz, köszi szépen.

Szerk: előbbi tesztelés után elkezdett szemetelni az asztalon. Most visszavettem mindent alapra és meglátjuk javul-e. Itt egy kép:
Látható ott lenn jobbra, és a mozzilla ablak sarkán.

[ Szerkesztve ]

(#24639) Kassadin


Kassadin
addikt

Hello! Hogyan tudnék felrakni újabb DirectX verziót/Eltávolítani a régebbit? Nvidia vezérlőpult szerint 9.0 verzió van fennt, letöltöttem 9.0c verziót, de azt írja hogy nem telepíti fel, mert újabb/vele megegyező verzió van fennt.
Üdv: Kassadin

[ Szerkesztve ]

(#24640) Synthwave válasza Vadernagyúr (#24596) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Egy FSP 350PNF vagy egy Chieftec GPS-350EB BŐSÉGESEN megteszi. ;)

[ Szerkesztve ]

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#24641) PhoenixK válasza N€T0X|N (#24619) üzenetére


PhoenixK
őstag

Tedd bele a hosts file-ba... ( c:\Windows\System32\drivers\etc\hosts )

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#24642) haly válasza Kassadin (#24639) üzenetére


haly
őstag

Ha már fent van a 9.0 akkor nem tudsz még egy 9.0-át felrakni. Ha a videókártyád dx10 képes (márpedig az), akkor azt rakd fel. Játékok telepítésénél ezt alapból megkérdezi. :U

[ Szerkesztve ]

(#24643) zeus0505


zeus0505
csendes tag

Hello lenne egy kis routeros gondom, nekem ZTE ZXV10 W300B remek routerem van és két gépet szeretnék rákötni de az istennek sem sikerül!Inviteles netem van meg pluszban iptv,internet csak a 4-es porton van!Megprobáltam ugy is hogy egy másik routerrel összekötni ZTE ZXV10 W300B de akkor sem jöt össze!
Miden jótanácsot elfogadok!
Hello! :W

(#24644) molnarpeter válasza zeus0505 (#24643) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Ha jól tudom az IPTV miatt a csatik felosztása: 1 net, 3 pedig IPTV. Valószínűleg egy modem és IPTV-router egyben lesz ez. A megoldás egy router beszerzése lehet.

(#24645) jozsi252


jozsi252
veterán

Sziasztok

Van egy 6303i classic telefon, és rámegyek arra hogy zenefájlok erre kiírja hogy 705kbájt helyre van szükség a megnyitáshoz, vagy vmi ilyesmit ír ki, namost nemjöttem rá miért írja ezt ki, valamint arra sem hogy lehet beállítani azt hogy a telóba levő memóriakártyát használja mint tárhely, ezt hol lehet beállítani?

iPhone 13 Pro Max

(#24646) hekkerman


hekkerman
tag

Csáó

Nekem is routeres gondom van. T-home 15-ös net, Pirelli DG A225G a kis drága. Utorrent fut, feltöltés megy csak, és van amikor nincs net, szóval http oldalak nem jönnek be, de a torrent simán fut teljes sávszélen (1,6mb a max lefelé errefele). De mostanában többször van olyan, hogy se net, se torrent, és még a router admin oldalát se érem el. Egy 5-10 perc múlva magától visszajön minden, de ha lekapcsolom, és vissza, akkor gyorsabb.

Mitől lehet ez? Be fog krepálni a modem? Túlmelegedésre gyanakodtam, de földön van, nyitott helyen, alig melegszik az alja/teteje.

Ui: az a vicces, hogy ilyen félállapotban, amikor nem lehet elérni még az admin oldalt se, villognak a ledek, mintha minden normális lenne.

(#24647) haly válasza haly (#24638) üzenetére


haly
őstag

Na, visszajöttem! Megcsináltam mindent.
8600GS 512mb
core clock: 620mhz
shader clock: 1600mhz
memory clock: 485mhz

Default:
core clock: 540mhz
shader clock: 1188mhz
memory clock: 405mhz

Teszt: nem hibázik semmit, bc2őbe heavy metalon squad deathmatch mapon 40+os fps!
Eddig csak 25-35 volt. Másik mapon próbáltam még ki: oasis: 40-50fps pályával szembe. Kifelé nézve: 60+. Ja és akkora pro lettem, hogy csak na :D
:Y :Y :Y :Y :C :C :C :R :R :R :R Mindenkinek!!!!

[ Szerkesztve ]

(#24648) sekli válasza hekkerman (#24646) üzenetére


sekli
addikt

Állítsd vissza a gyári beállításokat, ha az sem segít, cseréltesd ki.

(#24649) N€T0X|N válasza PhoenixK (#24641) üzenetére


N€T0X|N
őstag
LOGOUT blog

Kösz, ez működik!

Sent from my keyBoard

(#24650) XP NINJA


XP NINJA
őstag

van 2 gép itthon és routerrel össze vannak kötve, azt szeretném hogy az egyik gépen korlátozzam a letööltési sebességet? hogy lehetséges?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.