Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Azonnali játékos kérdések órája (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#15101) wrongduke válasza mad1 (#15099) üzenetére


wrongduke
aktív tag

Szia!

Mass Effect 1, 2, 3 (Legendary Edition)
Dragon Age 2, Inquisition
The Witcher 2
Enslaved: Journey to the West
Metal Gear Rising: Revengeance
Tomb Raider (az új trilógia)
Devil May Cry 1, 2, 3, 4, 5
Dark Souls 3

Hirtelen ennyi, de még gondolkodok. Gondolom történet vezérelt TPS hack and slash játékokat keresel RPG elemekkel.
Mennyire lehet régi?

"A tigris az mindig egy jellem, sőt, jellem és tigris az egy!" Discord: wrongduke#6214

(#15102) mad1 válasza wrongduke (#15101) üzenetére


mad1
veterán

Csak mint a GOW meg a hellblade.Jó grafika...Fontosak a mimikák és kivégzés is jó ha van.

#15100ollie:azért szeretem a csőjátékot mert igényesebbek. Csekkold a horizon 1 ben pl nagyon gagyik a mimikák,és a textúra sem 1 uncharted pl.Köszi a tippeket neked is.

Ne szemetelj ! = Steam

(#15103) ollie válasza mad1 (#15102) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Akkor ott a Death Stranding, kétlem, hogy jobb grafikájú játékot találnál annál.

Ill., ha bírod a horrort, akkor a Callisto Protocol. Na az csőjáték, és nagyon jó a grafikája.

[ Szerkesztve ]

***

(#15104) wrongduke válasza mad1 (#15102) üzenetére


wrongduke
aktív tag

L.A. Noire (Véleményem szerint ez a mimika csúcsa)
Deus Ex: Human Revolution és Mankind Divided
Dead Space Remake (Ha már Callisto)

[ Szerkesztve ]

"A tigris az mindig egy jellem, sőt, jellem és tigris az egy!" Discord: wrongduke#6214

(#15105) robogo81 válasza mad1 (#15099) üzenetére


robogo81
aktív tag

Igaz Ps3ra de a Dante Inferno.

redmi note 8 . psn:robert_warior

(#15106) mad1 válasza robogo81 (#15105) üzenetére


mad1
veterán

cgi ben max jo a mimika,de a gow 1-2-3 ascension is mar megvolt anno ,de azert koszi neked is a tippet.

[ Szerkesztve ]

Ne szemetelj ! = Steam

(#15107) chungee


chungee
addikt

Reggelt!
Játékbeli élmény/teljesítmény növelés hoz-e ha ezt bekapcsolom :F [link]

(#15108) spleenszuru válasza chungee (#15107) üzenetére


spleenszuru
őstag

Én pl. sokat kerestem már ezt a windowsban, de valamiért nekem nincs is, még a regedit forrása sem, ahol pl. be lehetne kapcsolni erővel.

Malaka!

(#15109) wwenigma


wwenigma
Jómunkásember

Valaki nem tudja ez melyik Duke Nukem verzió? PCem alatt nézegetek régi jatekokat régi CDkről és nincs semmi infóm róla. :D

[link]

A "szinkron" a lényeg és a története mi lehet. :)

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#15110) De4d


De4d
őstag

Volna egy átfogó kérdésem azokhoz akik jól ismerik az Assassins Creed sorozatot.
Meg se tudnám mondani hány része van, de van kolyabb összefüggés a részek között?
Rá lehet fogni hogy folytatások, vagy inkább csak mindig egy újabb alternatív sztorit mutat be.
Főleg a legújabb 3 résszel szemezek, de a Görög mitológiás mivoltjából leginkább az Odyssey-el, az viszont pont a középső rész ebből az új 3ból.

Minden jó, ha a vége jó!

(#15111) l.skywalker válasza De4d (#15110) üzenetére


l.skywalker
félisten

Mindegyik az Assassin's rend és a Templarok közötti konfliktus történet része. A Templarok meg akarják szerezni az Éden almáit amivel uralni akarják a szabad akaratát az embereknek, az Assassinok meg akarják akadályozni ezt. Az 1-2-Revalations-3-4-Rogue-Unity-Syndicate részek ennek a rivalizálásnak kvázi a közepébe vezet be minket, úgy, hogy a történet valódi szereplője egy Animus nevű gépben fekszik a modern korban és az azonos DNS-ű ősének - akivel az adott részben játszunk - azt emlékeit éli újra, hogy nyomokat találjanak a modern időbeli kutatásokhoz. Az új részek, Origins-Odyssey-Valhalla és majd a Mirage pedig ennek a viszálynak és szereplőinek a kialakulását, eredetét mutatja be.

A régi részek esetében is van minden rész között összefüggés, de az 1-2-Brotherhood-Revalations-3 között van erősebb, mert ott a modernkori szereplő ugyanaz, a többi rész esetében pedig vagy az Assassins szereplők között van valami kapcsolat, vagy a történetük hatásai vezetnek rá egy új eseményre egy másik részben

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#15112) alratar válasza l.skywalker (#15111) üzenetére


alratar
addikt

Az új AC-knak is ugyan az a jelenkori főszereplője.

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#15113) l.skywalker válasza alratar (#15112) üzenetére


l.skywalker
félisten

Yepp, köszi a kiegészítést. Mondjuk -habár a sztori fontos része - részemről teljesen ki is hagyhatnák az Animuson kívüli történéseket már :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#15114) alratar válasza l.skywalker (#15113) üzenetére


alratar
addikt

Szerintem ellőbb vagy utóbb meg is teszik, mert a játékosokat idegesíti az ugrálás.
A Mirage-ban nem is lesz jelen, meg ha jól tudom a angolos részben sem volt.

Én mondjuk szeretem és nem idegesírt.
Az már inkább idegesít, hogy úgy igazán semmit sem kezdtek a jelenkori szállal. Pedig az első három rész alapján akartak valamit vele.
Csak aztán sz@rtak bele.

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#15115) Ghoosty


Ghoosty
őstag

Édesapámnak keresek játékot. Tudom, hogy gyakorlatilag kihalt a műfaj, de teljesen jók a régebbi játékok is.
Szóval tudtok ajánlani olyan RTS-t, ami működik úgy, hogy megállítom a játékot, kiadom a parancsokat, majd folytatom és ha szükséges, újra megállítom az időt. Nyilván az állandó megállítás miatt csak egyjátékos verzió jöhet szóba.
Ha csak úgy rémlik, mintha lenne, írjátok nyugodtan, majd én utánanézek.

Előre is köszi!

(#15116) ollie válasza Ghoosty (#15115) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ha RPG jó, a Baldur's Gate 1-2, Icewind Dale, Planescape Torment, Neverwinter Nights pont ilyen.

***

(#15117) KISDUCK válasza Ghoosty (#15115) üzenetére


KISDUCK
addikt

Szerintem a total war játékokban ez működik, bár én nem igazán próbáltam azokat.
Körökre osztott játékok vannak bőven, ha szerette a régi xcomot, van belőle új változat 2 résszel is dlc-kkel, ott a phoenix point, xenonauts és fantasy temában a might and magic sorozat.

(#15118) Ghoosty válasza KISDUCK (#15117) üzenetére


Ghoosty
őstag

Köszönöm a válaszokat. Az RPG az nagyon távol áll tőle.
Régóta próbálom rábeszélni, hogy próbáljon ki körökre osztott játékokat, de mindig azt mondja, hogy unalmas, pedig amikor még a Panzer general új volt azt szerette.
A total war-nak utánanézek, hogy hogyan is működik, az jó lehet.
Amúgy már én sem vagyok mai fiatal édesapám meg már egy ideje nyugdíjas.
XCOM-oknál megnézem, van-e hozzá magyarítás valamelyikhez, mert az már túl bonyolult, ha nem tud megfelelően angolul, aztán megkérdezem, hátha megtetszik neki.

(#15119) robogo81 válasza Ghoosty (#15118) üzenetére


robogo81
aktív tag

Van egy 2003-as játék,az ufo aftermath. Még akkoriban egy pcguru hoz adták teljes játékkéni,teljes magyarítással felirat/szinkron.
Az is xcom forma időmegállítós/gyorsítós stratégiai idegeninváziós/bázisfejlesztős játék.
A teljesen magyar verziót már elég nehéz lehet beszerezni,de a magyaritásokon fent van a szövegek magyarítsa.
Az jó kérdés még hogy elindul-e modern windowson.

[ Szerkesztve ]

redmi note 8 . psn:robert_warior

(#15120) De4d válasza robogo81 (#15119) üzenetére


De4d
őstag

Mekkora király kis game volt az régen, noha nem lett nagy siker, és a vége fele irdatlan nehéz volt, de nagyon szerettem, és kiváló zenei anyaggal volt megáldva :)

Minden jó, ha a vége jó!

(#15121) KISDUCK válasza Ghoosty (#15118) üzenetére


KISDUCK
addikt

A heroes 6 és 7 magyar felirattal rendelkezik ubisoft kliens alatt.

Magyarítások portálon van fordítás az xcom játékokhoz, nem tudom hogy azok mennyire lehetnek naprakészek és hogy okozhat-e problémát mod használat mellett. A 2. részhez steamen rengeteg mod van amik feldobják a játékot, szóval szerintem ott érdemes beszerezni és nagyon gyakran van akciózva.

(#15122) rlaci10 válasza Ghoosty (#15115) üzenetére


rlaci10
csendes tag

Nézzétek meg a paradox kiadó terepasztal stratégiáit. Europa universalis, Hearts of Iron, Crusaders Kings, Victoria, Imperator: Rome, Stellaris. Különböző korszakokat ölelnek fel, különböző játékmechanikákkal, rengeteg dlc-vel amik a változatosságot növelik.

(#15123) wrongduke válasza Ghoosty (#15115) üzenetére


wrongduke
aktív tag

Szia!

Az én értelmezésem szerint nincs, viszont kicsit személyre szabható. Pl a Star Craft, War Craft játékoknál billentyűzeten tudod szabályozni a játék sebességét. Így mikor nyersanyagot bányászól, építgetsz és egyebek, gyorsra állítod, ha pedig harcra kerül a sor és több idő kéne, akkor meg taposod, vagy nyomkodod a numpad mínuszt és majdnem állóra lassítod a játékot. A csata végeztével pedig numpad plusz és megy tovább minden gyorsan.

A legtöbb RTS ezt tudja:
Star Craft, Brood War, 2
War Craft 2, 3 (az első rész, hasonlóan a Dune 2-höz, nehézkes az irányítása és a játék idő manipulálása is. A harmadik résznél pedig mindegy hogy a Reforged vagy HD mod-os/patch-es verzió)
C&C Játékok, Red Alert és Tiberium Wars
Age of Empire 1, 2, 3, 4 (plusz definitive edition verziók)
Empire Earth Gold (van még több része, de igazán az első ajánlható jó szájízzel. Olyasmit ez mint a C&C 4 Tiberium Twilight)
8-bit Armies (3 csomag van belőle, C&C szerű)
Company of Heroes (itt nem emlékszem, hogy játék közben menne ez a funkció)
Creeper World 1, 2, 3, 4 (nem a szokványos értelemben vett RTS, viszont minden adott)
Grey Goo
Halo Wars (Definitive Edition)
Sins of The Solar Empire
Star Wars Empire At War
Star Wars Galactic Battleground Saga (patch kell, hogy elinduljon, mind a GOG, mind a steam-es verzióhoz, Age Of Empire II klón)
Stronghold Crusader HD (FONTOS! Csak a crusader a jó abból is a HD vagy Extreme HD. A többit kerülni kell, bár a Warlords részével nincs tapasztalatom, lehet az jó. Létezik hozzá magyar szinkron.)
Warhammer 40K - Dawn of War+Winter Assault, Soulstorm+MOD-ok mint Ultimate Apocalypse és Unification.
Earth 2160 (ebből több is van, 2150, 2170 és talán van még egyéb is)
Submarine Titans
Starship Troopers: Terran Command
Supreme Commander 1, 2
Ashes of the Singularity
Circle Empires
Homeworld Deserts of Kharak (A többi űrben játszódó Homeworld-öt én nem ajánlom, de kinek mi a mérge)
War for the Overworld (Dungeon Keeper klón, amolyan tisztelgés előttük és afféle remaster)
Emperor: Battle for Dune

Ezeken felül már csak TBS (Turn Based Strategy) és izometrikus RPG (Role Play Game) és GRTS (Grand Real Time Strategy) van. A GRTS lehet még egy opció, azokat többnyire úgy találod meg, hogy a Total War szavakra keresel és Rome, Shogun és Warhammer setting-ek jönnek elő. Én azokat ismerem de játszani csak a Rome: Total War-ral játszottam.

Ahol ilyen időlassításos dologgal találkoztam, az az Alien: Dark Descent és a Dark Future: Blood Red States. Ezek ugye nem RTS-ek, bár manapság elfogadott minden zsáner fluid dolog, nevezd aminek akarod...

"A tigris az mindig egy jellem, sőt, jellem és tigris az egy!" Discord: wrongduke#6214

(#15124) Ghoosty válasza De4d (#15120) üzenetére


Ghoosty
őstag

Játszottam vele a maga idejében, de el volt cseszve kicsit. Igen nehéz volt, amivel nem volt igazán baj, de az utolsó előtti kampány feladat, kissé rosszul volt kitalálva. Megjelent a csapatom az elérhető legjobb pánélban, legjobb fegyverekkel, nagyon magas szintű katonákkal, de rögtön körbe voltam véve nagyon erős idegenekkel. Azonnal elkezdtem lőni, de nem is tudott minden emberem már lőni se, mire a teljes csapat halott volt. Visszatöltöttem próbáltam mi mindennel, de nem tudtam megoldani, így sose játszottam végig, csak youtube-os végigjátszáson láttam, hogy ott voltam a vége előtt nem sokkal.
Volt folytatása is az Afterlife, meg az Aftershock, azok szerintem jobban sikerültek, azokról jó emlékem van. Bár voltak bennük furcsaságok, de összességében jobb volt.

A többieknek is köszönöm a válaszokat.

(#15125) RAiN91


RAiN91
őstag

Sziasztok,

tudnátok ajánlani pár játékot, amit locálban 2 személlyel lehet játszani, gamepaddal, és nem kell hozzá sok skill? Overcooked , Moving Out, It Takes Two voltak eddig, ezek bejöttek.

(#15126) KISDUCK válasza RAiN91 (#15125) üzenetére


KISDUCK
addikt

Lego játékok, pl.: star wars, batman.

(#15127) wrongduke válasza RAiN91 (#15125) üzenetére


wrongduke
aktív tag

Szia!

"Nem kell hozzá sok skill", ha az Overcooked-ot úgy játszottátok végig, hogy nem dobta bele senki a képernyőbe a kontrollert, akkor a skill-lel nem lesz gond. :D

A Way Out (ha még nem volt meg az It Takes Two előtt)
Gang Beasts
Stick Fight: The Game
Human: Fall Flat
Sonic and Sega All Stars Racing (és Transformed)
Trine 1 enhanced, 2, 3, 4 (vagy az ultimate collection)
STAR WARS: The Clone Wars - Republic Heroes
Alien Breed 1, 2, 3
Untitled Goose Game (honk)
Blazing Chrome
Magicka 1, 2
Trials Fusion és Evolution
Unravel Two
X-Morph: Defense (demo elérhető)
Mortal Kombat 9 Komplete Edition, XL, 11 Ultimate Edition

[ Szerkesztve ]

"A tigris az mindig egy jellem, sőt, jellem és tigris az egy!" Discord: wrongduke#6214

(#15128) RAiN91 válasza wrongduke (#15127) üzenetére


RAiN91
őstag

Köszönöm az összefoglalást :) Szép lista.

(#15129) eeXaa


eeXaa
addikt

Hali! meg tudja valaki mondani biztosra, hogy a F1 2020 - Deluxe Schumacher Edition PS4 re, az extra tartalom a lemezen van e vagy külön kódon van/volt? Meg akarom venni, a storeban ugye nincs, de ha a lemezen nics rajta, akkor nem szabad használtan venni...

[ Szerkesztve ]

(#15130) l.skywalker válasza eeXaa (#15129) üzenetére


l.skywalker
félisten

Amazonon volt olyan értékelés, miszerint használt kód volt benne, tehát gyanítom a kódok mellékelve vannak.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#15131) eeXaa válasza l.skywalker (#15130) üzenetére


eeXaa
addikt

Köszi.

(#15132) Angie™


Angie™
addikt

Nem is tudom, hol tegyem fel a kérdést, talán itt.. Használ vki FPS monitor nevezetű programot játékokhoz, játékok alatt FPS-t és hőmérsékleteket nézni?

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#15133) wrongduke válasza Angie™ (#15132) üzenetére


wrongduke
aktív tag

Szia!

Én MSI Afterburner-t használok erre a célra. Mást nagyon nem is próbálgattam, nekem ez bevált. OC-re nem használom.

"A tigris az mindig egy jellem, sőt, jellem és tigris az egy!" Discord: wrongduke#6214

(#15134) Angie™ válasza wrongduke (#15133) üzenetére


Angie™
addikt

Nagyon jó progi, nagyon szeretem, meg is vettem eredetiben, viszont van egy dolog amit nem tudok megfejteni. Minden játék alatt működik, még 3dmark teszt alatt is :), azonban fifa23-ban nem jelenik meg a kijelzőn :) Ez vajon a progi hibája lehet, vagy a FIFA-ban van vmi tiltás?

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#15135) wjbhbdux válasza Angie™ (#15134) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Egyes multiplayer játékokban előfordul hogy az anti-cheat rendszer blokkol mindent ami rárajzolna a játékra. Ilyenkor még az nvidia/amd programjaikba beépített fps mérői működhetnek, vagy a win10/11 game bar.

/s

(#15136) Angie™ válasza wjbhbdux (#15135) üzenetére


Angie™
addikt

áááá, nah erre nem gondoltam :B
Ez lesz a megoldás, köszönöm szépen!

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#15137) Turist


Turist
tag

Sziasztok!

Jól tudom hogy a PC game passnál szokott lenni valamilyen akció amivel pár száz forint az első havi előfizetés?

Az új belépőknek jár ez vagy valamilyen akcióra kell várni hozzá/kódot beváltani?

Köszönöm

(#15138) wjbhbdux válasza Turist (#15137) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Most olyan van, hogy 300 Ft az első 14 nap. [link]

/s

(#15139) forras2


forras2
őstag

Szevasztok!

Nem tudom, jó helyen járok-e...
Játékot, játékokat keresek...
Úgy alakult, hogy kicsit több ideig, mint szeretném, gép elé lettem kötve, és ha már így alakult játszogatnék kicsit... Ehhez keresek számomra megfelelő játékokat...
Címek, amik nekem nagyon bejöttek...
Valheim, Medieval Dynasty, Factorio, Captain of Industry, Subnautica, Patron, Foundation, Rust, Satisfactory, VRising stb.
Tudnátok esetleg nekem ilyen, ehhez hasonló játékokat ajánlani?
Laptop a célgép, azon belül hogy steam, vagy epic stb, az már mindegy

:R :R

(#15140) KISDUCK válasza forras2 (#15139) üzenetére


KISDUCK
addikt

Raft - tutajos építgetős
Tropico széria - banán köztársaságot kell üzemeltetni
Dungeons 3 - kazamátát kell élpíteni és hősőket ölni, dungeon keepers klón, humoros kb warcraft paródia
My time at portia / my time at sandrock - építgetős gyüjtőgetős aranyos szerepjáték

(#15141) wrongduke válasza forras2 (#15139) üzenetére


wrongduke
aktív tag

Szia!

The Riftbreaker
Banished
Stardew Valley
Cities: Skylines
Surviving Mars
Timberborn
Stronghold Crusader HD (a várépítő és management része, kis moddolással akár magyar szinkronnal is)

Ha mehet a "manuális" management vonal is akkor:
The Tenants
House Flipper
Electrician Simulator
PowerWash Simulator

"A tigris az mindig egy jellem, sőt, jellem és tigris az egy!" Discord: wrongduke#6214

(#15142) phrenetiX


phrenetiX
junior tag

Sziasztok!

Az alábbi konfigon elfutó (lehetőleg ingyenes) online játékokat tudnátok nekem ajánlani? A kategóriák, amik érdekelnének: MMORPG, MOBA, de igazából szívesen veszek bármit, bármilyen kategóriából (jó lenne valami ráfüggős), ami elfut az alábbi gépen: i5 4200U, Intel HD 4400, 8 GB RAM.

Előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

3 db Casio óra eladó (2 db G-Shock, 1 db Edifice)

(#15143) Scrake^;DD válasza phrenetiX (#15142) üzenetére


Scrake^;DD
aktív tag

Szia!
Ha MMORPG és eddig nem próbáltad akkor Word of Warcraft. Ettől nagyonb ráfüggős játékot nem tudok ajánlani. Megy a classic wotlk jelenleg havi 1 pizza ára a subscription sok magyarral és ezen a konfigon simán elmegy.

[ Szerkesztve ]

Sempre... al tuo fianco! 1926.

(#15144) Scrake^;DD


Scrake^;DD
aktív tag

forras2 Rust mellé - Escape from Tarkov / dayZ /

[ Szerkesztve ]

Sempre... al tuo fianco! 1926.

(#15145) spleenszuru


spleenszuru
őstag

Sziasztok!

Assassin's Creed kérdésem lenne. Anno az elsőt, másodikat, és a Brotherhoodot játszottam ki.

Revelationsben álltam meg, annál a küldetésnél, amikor először kellett repülni a sárkányrepülővel, valamiért nem bírtam megcsinálni, szóval ott abbahagytam, és azóta sem játszottam AC-t, egészen jelenig, viszont a jelen az Odyssey lett. Tudom nem sorban haladok, de ez most mindegy.

A kérdés tehát, úgy, hogy a Revelations annyiban maradt, és nem is tervezek visszatérni, főleg, mivel virágbolti volt, kimaradok-e valami nagy lényegből, ha nekivágok a 3. résznek?
Főleg, mivel megkaptam az Odyssey Ultimate csomagban a remastered verziót.

Plusz, jókat olvasok róla, főleg a harc rendszeréről.

Köszi. :)

Malaka!

(#15146) spleenszuru válasza spleenszuru (#15145) üzenetére


spleenszuru
őstag

Közben nézegettem, és lehet, hogy az a küldetés még a Brotherhoodban volt?
Mert ha igen, akkor a Revelations résszel abszolút nem is játszottam.. :DDD

Malaka!

(#15147) wrongduke válasza spleenszuru (#15146) üzenetére


wrongduke
aktív tag

Szia!

Ha a történet érdekel, akkor vagy játszd végig sorban a játékokat vagy olvasd el / nézd meg. Én kíváncsiságból rákerestem, külön megtalálható az összes rész története egyben, külön megtalálható Desmond története, külön megtalálható modern időkben játszódó részletek is egyben. Biztos van fent egy két videó youtube-on.

A játék ezek szerint már meg van és nem tervezel visszamenni, akkor miért kérdezed, hogy jó-e? Menj és tapasztald meg magad, ne olvass róla, meg kérdezz meg másokat. Legyen meg a saját véleményed, ha örömöd leled benne, akkor jó játékot, ha nem jön be, akkor keress mást.

Nekem személy szerint a Revelations volt az utolsó Assassin's Creed ami tetszett, a 3-at csak a hajó csaták miatt játszottam végig, na meg már annyi időt beleraktam, hogy becsületből is, a 4-ben el se vittem odáig, hogy hajóra kerüljek. Azóta kerülöm a címet.

"A tigris az mindig egy jellem, sőt, jellem és tigris az egy!" Discord: wrongduke#6214

(#15148) alratar válasza wrongduke (#15147) üzenetére


alratar
addikt

Nekem személy szerint a Revelations volt az utolsó Assassin's Creed ami tetszett, a 3-at csak a hajó csaták miatt játszottam végig, na meg már annyi időt beleraktam, hogy becsületből is, a 4-ben el se vittem odáig, hogy hajóra kerüljek. Azóta kerülöm a címet.

Detto
Na majd a Mirage talán visszaránt.

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#15149) Shaza


Shaza
senior tag

Hello!

Tudja valaki hogy miért nem működik a magyarosítás a Lara Croft and the Guardian of Light-ban?

Köszi!

(#15150) attiati


attiati
veterán

kijött a Dune Spice Wars 1.0, ha mást is érdekelnes

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Azonnali játékos kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.