Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Azonnali játékos kérdések órája (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#14701) camaro79


camaro79
aktív tag

Sziasztok!
játszik valaki mudrunner-rel? a fiam nyomja, és valamiért nem tudjuk üzemeltetni a darukat, homlokrakodo kanalat, targonca emelojet. Elvileg jobb alul elojonnenek az iranyitashoz a menuk, de nekunk nem. Altalanos terkepen jatszik, nem kuldtesen. Lehet ez a baj?

(#14702) AkosAkos válasza ollie (#14698) üzenetére


AkosAkos
aktív tag

Igazad van, javítottam (2X8GB akart lenni). :))

#14699SteveS: 1440p-re gondoltam.

Lapozófájl vagy virtuális memória növelése helyett megoldás lenne a RAM vásárlása?

Köszönöm! :)

[ Szerkesztve ]

(#14703) Healbacsi válasza AkosAkos (#14702) üzenetére


Healbacsi
őstag

Az mindig megoldas

(#14704) KubanitoS


KubanitoS
veterán

Sziasztok!

Kickstarterrel kapcsolatban van itt valakinek tapasztalata?

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#14705) ollie válasza KubanitoS (#14704) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mi a kérdés? Már vagy 5 játékot támogattam ott.

***

(#14706) KubanitoS válasza ollie (#14705) üzenetére


KubanitoS
veterán

Igazából már tárgytalan. Pledge manager működése nem volt egyértelmű. Ugye elvileg egy euroért azt is meg lehet venni, majd ott utólag akár a kampány lejárta után is lehet módosítani a rendelést, más edisönökre változtatni stb... Érthetőbben: most nem akarok rá kifizetni x összeget, akkor vajon a pledge manager segítségével később lehet-e upgrédelni?

A válasz elvileg igen, de akkor meg xy bónuszt nem kapom meg (ha jól értettem)... Mindegy is.

Amúgy a Heroes 3 board gameről van szó.

50 ezer dolcsi volt a cél, most vannak 3.5 milliónál :DDD

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#14707) maxika2004


maxika2004
őstag

Sziasztok !

Játékok terén elég béna vagyok,
az lenne a kérdésem, ha PLveszek egy használt gyári cd-s játékot, azt tudom használni,
ha már egyszer be aktiválták ?

Elötr is löszi a segitségeteket!
:R :R :R

(#14708) wrongduke válasza maxika2004 (#14707) üzenetére


wrongduke
aktív tag

Szia!

Ha a teljes játék rajta van a lemezen akkor az egyjátékos kampány gond nélkül megy. Az online részét nem fogod tudni használni.

"A tigris az mindig egy jellem, sőt, jellem és tigris az egy!" Discord: wrongduke#6214

(#14709) Golden9 válasza wrongduke (#14708) üzenetére


Golden9
addikt

Sziasztok!

Az őskori lemezeknél lehetséges, hogy van ilyen, de a kliensfüggőknél már nem valószínű.

[ Szeretkezve ]

(#14710) KubanitoS válasza maxika2004 (#14707) üzenetére


KubanitoS
veterán

Attól függ, hol aktiválták be. Ha Steamen, vagy Originen, akkor nem fog működni az egyjátékos rész sem. Ezeknél a játékoknál gyakorlatilag az aktiváló kód az érték, nem a cd. A kód beaktiválása után a cd-t ki is lehet dobni, mert a játékot le lehet tölteni a kliensből, ahova be lett aktiválva.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#14711) wrongduke válasza Golden9 (#14709) üzenetére


wrongduke
aktív tag

A kliensfüggőnél nincs rajta a játék a lemezen. Mindössze egy indító fájl van a lemezen vagy a kliens egy akkori verziója egy weblapra irányító linkkel.

Első ilyet 2010 körül láttam, de még utána is voltak PC játékok lemezen.

"A tigris az mindig egy jellem, sőt, jellem és tigris az egy!" Discord: wrongduke#6214

(#14712) Gave válasza KubanitoS (#14706) üzenetére


Gave
addikt

Jó példa, Ubi mennyire agyatlan volt a Homm3 remake terén. Ha lett volna belőle egy AoE2 DE szintű remake, az hatalmas siker lett volna.

Na mindegy majd visszasírjuk amikor a kőgazdag múmiák helyett a kőgazdag 20 évesek irányítása alatt születnek értelmetlen döntések :DDD

(#14713) Golden9 válasza wrongduke (#14711) üzenetére


Golden9
addikt

A hét lemezes GTA5 is kliensfüggő, és nem a klienssel vannak tele a lemezek.

[ Szeretkezve ]

(#14714) wrongduke válasza Golden9 (#14713) üzenetére


wrongduke
aktív tag

Igen, de az elindul offline is ha a social club nem tud csatlakozni. Ugyan úgy mint a games for windows live és társai. Sokat hisztizik de megy.
Amin viszont elbizonytalanodtam azok az origin-es játékok. Emlékeim szerint pl a C&C 4 Tiberium Twilight települ lemezről, de csak a tutorial vagy tán az sem indul offline. (Tudom tudom eretnekség, de annó 400 Ft volt a Hipermarketben :DDD ) Kell neki a reg és kliens.

"A tigris az mindig egy jellem, sőt, jellem és tigris az egy!" Discord: wrongduke#6214

(#14715) sinick


sinick
senior tag

Sziasztok!

Csinált már valaki közületek EA-nál fiókösszevonást?

Napi szinten "contact us"-olok velük oda-vissza egy hete, ugyanazokat a kérem-ezt, csináld azt, írj ide válaszokat kapom és az a gyanúm, hogy botokkal levelezek.

Köszi, sinick

(#14716) chris-v


chris-v
senior tag

Szisztok!

Tudtok ajánlani PC játékokat 3-4 éves korosztálynak, ami xbox kontrollerrel játszható?

"Roads? Where we're going we don't need roads!"

(#14717) Vertigo18 válasza chris-v (#14716) üzenetére


Vertigo18
addikt

Lego játékok?

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#14718) MageRG válasza chris-v (#14716) üzenetére


MageRG
addikt

Szvsz 3-4 éves korosztálynak inkább a Duplo való, IRL.

"What is bravery, without a dash of recklessness!"

(#14719) chris-v válasza MageRG (#14718) üzenetére


chris-v
senior tag

Érdekli a kontroller és gondoltam ha már érdeklődik, akkor valamit irányíthatna is vele. Ennyi nem több. Van számtalan játék otthon amivel játszik egyébként. ;)

"Roads? Where we're going we don't need roads!"

(#14720) Vertigo18 válasza chris-v (#14719) üzenetére


Vertigo18
addikt

Ezért is ajánlottam és ajánlom ismét a Lego játékokat...

Rengeteg féle van, Marvel-DC szuperhősös, Harry Potteres, Indiana Jonesos, Star Warsos... Vagy ott a Lego Wolrds.

Esetleg még valami Mario, vagy Garfield Kart, ami így hirtelen eszembe jut.

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#14721) chris-v válasza Vertigo18 (#14720) üzenetére


chris-v
senior tag

Köszönöm, megnézem :R

"Roads? Where we're going we don't need roads!"

(#14722) #82860288 válasza chris-v (#14716) üzenetére


#82860288
törölt tag

Lehet érdemes megnézni a Steames ingyenes játékokat, nem tudom lehet-e korra szűrni, de biztosan találtok sok olyat, ami jó lehet.

(#14723) wrongduke válasza chris-v (#14716) üzenetére


wrongduke
aktív tag

Szia!

Ha mindenképp játszatni akarod, akkor keress valami autósat. Nem fog tudni játszani platformer és ügyességi játékokkal akármennyire is gyerekeknek szól. Autósból se az árkád jellegű "lőjük ki egymást" verzió, hanem valami verseny szerű mint a NFS Shift, Forza jellegű, leg leg legkönnyebb.

Magam sem ajánlom, hogy ebben a korban játsszon.

"A tigris az mindig egy jellem, sőt, jellem és tigris az egy!" Discord: wrongduke#6214

(#14724) chris-v válasza wrongduke (#14723) üzenetére


chris-v
senior tag

Nem akarom "mindenképpen játszatni", csak ha érdeklődik, akkor megmutatom neki miről is van szó. Ha érdekli játszik, ha nem érdekli nem játszik, ez ilyen egyszerű. :)

"Roads? Where we're going we don't need roads!"

(#14725) chris-v válasza #82860288 (#14722) üzenetére


chris-v
senior tag

:R

"Roads? Where we're going we don't need roads!"

(#14726) Bodin


Bodin
aktív tag

Sziasztok.

A kérdésem a következő lenne. Win7 Pro 64 bit újrahúzása után több gépemen is belassult az Unreal Tournament. Nem szaggat, hanem fele olyan sebességgel történik minden. VGA driver, vagy DX újratelepítése nem oldotta meg a problémát. Ötlet, hogy merre induljak?
Előre is köszönöm.

(#14727) wrongduke válasza Bodin (#14726) üzenetére


wrongduke
aktív tag

Szia!

Windows 10-et próbáltad már? :D
Most komolyan. Ha naprakész drivereket is használsz Win7-en, nagy eséllyel az lesz a gond. Mit takar egyébként, hogy belassul? Mennyi FPS-nek kéne lennie és mennyi van?

"A tigris az mindig egy jellem, sőt, jellem és tigris az egy!" Discord: wrongduke#6214

(#14728) Bodin válasza wrongduke (#14727) üzenetére


Bodin
aktív tag

Nem az fps szám a baj, hanem mintha lassított felvételt látnál. Ha egy jól működő géppel csatlakozol a játékhoz, az kétszer olyan gyorsan fut és lő mint te. Így elég uncsi lenne egy idő után. :D
Igen, ideje lenne váltani Win 10-re. De hozzáteszem ez egy kocsmában lévő lan party-s szoba, ahol havonta 1x játszunk, net sincs rajtuk.

(#14729) Healbacsi válasza Bodin (#14728) üzenetére


Healbacsi
őstag

keress ra erre: unreal tournament windows 7 slow motion .. sok fele megoldas van ra.

(#14730) wrongduke válasza Bodin (#14728) üzenetére


wrongduke
aktív tag

Várost, utcát, házszámot, egy korsó sört, egy feles jégert kérek és semmi kérdezősködés. :DDD

"A tigris az mindig egy jellem, sőt, jellem és tigris az egy!" Discord: wrongduke#6214

(#14731) Bodin válasza Healbacsi (#14729) üzenetére


Bodin
aktív tag

Köszönöm, megvan.

wrongduke: ha Érd közel van, írj privátban és megmondom. :D

(#14732) Fiddlestick


Fiddlestick
aktív tag

Sziasztok! Nem tudom jo helyen jarok-e, sajnos nem talaltam ra megfelelo topikot. A kerdesem az lenne hogy van 40-60db AAA jatek kulcsom, hol tudom ezeket eladni manapsag ? g2a-t ismerem, de nem szeretem igy az ki van love. Nagyon szepen koszonom a valaszokat !

Legalább annyi gerinc legyen benned, hogy válaszolsz az üzenetedre, főleg ha látszik mikor voltál utoljára belépve!!

(#14733) ollie válasza Fiddlestick (#14732) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Apróhirdetéssel. Pl itt a hardverapro.hu-n is hirdetnek így játékokat.

***

(#14734) Fiddlestick válasza ollie (#14733) üzenetére


Fiddlestick
aktív tag

Kulfoldi oldalra gondoltam, nagyobb sikerrel jarok, s tobb emberhez eljutna ! :R

Legalább annyi gerinc legyen benned, hogy válaszolsz az üzenetedre, főleg ha látszik mikor voltál utoljára belépve!!

(#14735) #82860288


#82860288
törölt tag

Segítsetek! Fallout 4-ben Danse elvesztette a Power Armorját, inventoryban sincs és körbejártam Sanctuary minden zugát, de sehol nem lelem.
Van valami megoldás arra, hogy visszavarázsoljuk a bádogjába?
Elvittem a Prydwenre és belekérettem az ottani egyik power armorba, de az összes BoS tag megtámadott minket. :DDD
Illetve nélküle mennyire puhány?

(#14736) sinick válasza sinick (#14715) üzenetére


sinick
senior tag

Sziasztok!

Na, úgy látom, hogy nincs itt tapasztalat ezért megosztom az enyémet okulásul!

EA-nál az account összevontást sikerült megoldani, de csak live-chaten, mert gagyi az contact-us (azaz e-mail) support. Azt tuti, hogy valami mesterséges intelligenciára próbál hagyatkozni, ami nem működik, mert 20 napon keresztül ez ment napi szinten egy darab ticketen keresztül.

1. Contact us 1: X1-et, meg X2-őt szeretném összevonni X1 alá és megadtam Y1, Y2 e-mail címeket és megadtam Z1, meg Z2 szül. időt is, biztos, ami biztos, mert X2 egy gyermek account volt.
2. Válasz: Adjam meg az acountokat meg e-mail címeket. (Mi van!?)
3. Contact us 2: Megadtam egy hót egyszerű szövegezéssel.
4. Válasz: Jött egy 100 soros ismertető, hogy ez mivel jár, a végén egy darab kérdéssel, hogy elfogadom-e a feltételeket és ha igen, összevonják az accountot.
5. Contact us 3: Elfogadom.
6. Válasz: Verification e-mail, küldjem vissza a hatjegyű kódot és összevonják.
7. Contact us 4: Visszaküldtem
8. Válasz: Vegyem fel a kapcsolatot az EA-val live chaten vagy telefonon. Indokolás nincs!
9. Contact us 5: Régibóan nincs live-chat, telefon meg csak USA szám alól érhető el. (USA, GB, DE, AU, CZ, SK régió alól probálkoztam, sehol sincs)
10. Válasz: Adjam meg az acountokat meg e-mail címeket. (Mi van!?)

és innentől 3-10 pontok ismétlődtek 5 naponként!

Aztán tegnap este ráálltam kínomba a régiókkal szórakozni és Kanadába volt éppen EA live chat. Azon keresztül sikerült megoldani. Account nevek és email címek kellettek, meg egy megerősítő elfogadom a feltételeket meg a végén egy megerősítő hatjegyű kód és kész lett.

sinick

(#14737) Healbacsi válasza #82860288 (#14735) üzenetére


Healbacsi
őstag

Elso google talalat:

If you are using PC you can fix this easily enough.
Here is how you do it.
Walk up to Danse, open the console and click on him. It will bring up his reference id tag.
Type "showinventory"
You will see a list of items, those that are equipped will show up as "worn", those that you told him to manually equip will show up as "locked".
Now look at the list of t-60 power armor.
In my game his special power armor is listed as
Left Arm 0024984b Right Arm 0024984c Left Leg 0024984d Right Leg 0024984e Torso 0024984f
So, now you target Danse with the console again and type "equipitem 0024984b 1", do this for all 5 pieces of armor. He will requip his special power armor. I cannot promise it will come back with the right paint scheme however!
The reason I say this is because Paladin Danse has a special set of power armor. It has no hit points, as in as far as I can tell it will never ever break.
This led to an issue I had with the game, I found managing power armor on my companion to be incredibly tedious, they'd constantly get it blown up and I'd have to get out of mine, get into theirs, repair it then get them back into it.
I discovered that you could in fact get them to use Paladin Danse's armor. Have your companion hop into a naked power armor suit, now give them all 5 pieces of Danse's armor via "additem 0024984(b-f) 1" and they'd equip oddly painted, but indestructible power armor.

(#14738) Joker88


Joker88
őstag

Steamen, hozzájutottam egy Splinter Cell Blacklist játkhoz.. Fel is telepítette a Steam.. Mikor indítanám a játékot, Ubisoftos belépést kér.. Mivel volt akkoriban fiókom ott,be is tudok lépni, viszont valami Google Authenticator-t kér.. Az mi a fene ? Telefonra felraktam, de semmi használható..

In loving memory of Garrett Lockhart

(#14739) #82860288 válasza Healbacsi (#14737) üzenetére


#82860288
törölt tag

Ez nem jó, mert egyrészt inventoryban nincs armor.
Másrészt hibásan pakolja vissza a cuccokat, csak a felét teszi vissza a lábaknak, kesztyű hiányzik, stb... :(

[ Szerkesztve ]

(#14740) wjbhbdux válasza Joker88 (#14738) üzenetére


wjbhbdux
veterán

account.ubisoft.com oldalon tudod a fiókodat kezelni, biztonság / két lépcsős megerősítés ami lehet emailben küldött kód vagy authenticator appos kód. ha ezt régen beállítottad és azóta új telefonod van akkor lehet futnod kell egy kört a ubisoft supportnál.

/s

(#14741) Joker88 válasza wjbhbdux (#14740) üzenetére


Joker88
őstag

nah,ettől tartottam.. hogy a támogatásukhoz kell forduljak :D

In loving memory of Garrett Lockhart

(#14742) Jano156


Jano156
tag

Sziasztok! Ha eladom a gépem az alaplaphoz rögzült windows kulcsot is adhatom vele?

[ Szerkesztve ]

János

(#14743) Golden9 válasza Jano156 (#14742) üzenetére


Golden9
addikt

(#14744) Healbacsi válasza Jano156 (#14742) üzenetére


Healbacsi
őstag

Azt a kulcsot amugy se tudnad sehova mashova felhasznalni, ahogy irod is, a gephez kotodik.

(#14745) Golden9 válasza Healbacsi (#14744) üzenetére


Golden9
addikt

"Az Európai Unió Bíróságának a Used-Soft ügyben (C-128/11) hozott ítélete alapján a szerző a szoftver (mint szerzői mű) újra-eladását érvényesen nem tilthatja meg még szerződésben vagy általános szerződési feltételekkel sem."

Az EU-ban már minden Windows kiadást át lehet vinni másik hardverre, csak az OEM-nél lehet, hogy kell a support segítsége. Ha meg el akarják adni, akkor adásvételi szerződést kell írni róla.

[ Szeretkezve ]

(#14746) #82860288


#82860288
törölt tag

És tényleg. :DDD

(#14747) melega


melega
őstag

Szerintetek milyenek a játékos videóim?
A középkori dark fantasyt szeretem a legjobban, amiben harcost játszom.
Vigyázat spoiler

Witcher 1:
[link]
Witcher 2:
[link]
Witcher 3:
[link]
Witcher 3 Imerith és a boszik vége:
[link]
Horizon Forbidden West:
[link]
DArk souls remastered:
[link]
Dark souls 2 Scholart of The First sin vége:
[link]
God of War Ragnarök Ragnarök után:
[link]
[link]
Gtoham Knight legjobb bossfightjai:
[link]
[link]
Az ördög bennem interaktív film:
[link]
Quarry mindenki életben van.
[link]
God of War Ragnarök két legkeményebb boss 15 másodpercben:
https://www.youtube.com/watch?v=R2H9uNNB-_E
[link]

Még a Plague tale requiem egyik legkeményebb harcáról rakok föl majd videót spoielrbe.
Idén ezekkel játszottam+Elden Ring.

(#14748) pityaa23


pityaa23
senior tag

Sziasztok!

Kollégám ismerősének a fia játszana valami autós játékkal, de a laptopjukon nem igazán menne el a kinézett BeamNG. A laptop tulajdonságai: Pentium N6000, 8GB Ram, Win11.

Szerintetek milyen régi autós játék lehet ami élvezetes és elfut ezen a gépen is?

köszönöm, üdv: pityaa23

(#14749) KISDUCK válasza pityaa23 (#14748) üzenetére


KISDUCK
addikt

Stunt szerintem elmenne még rajt. :) De azon a potato hardveren sajnos tényleg nem sok minden megy el, most néztem hogy a wot is 768p-ben minimumon 28avg fps-t tud, szóval a kilátások nem jók. Esetleg a trackmania nation forevert érdemes megpróbálni az ingyenes mindenhol. Vagy ilyen 15-20 éves autós játékokat keresni. Pl.: régi need for speed játékok vagy street reacing syndicate

(#14750) KubanitoS válasza pityaa23 (#14748) üzenetére


KubanitoS
veterán

Videó alapján a Street Racing Syndicate és a Forza 5 elfut rajta... A BeamNG ahogy látom nem igazán optimalizált cucc, így nem csoda, hogy nem fut jól/egyáltalán.

[ Szerkesztve ]

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Azonnali játékos kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.